peetfire 2010 dec. 05. - 17:09:14
(133/253)
Rengetegszer láttam...nagy kedvenc :)
batagy 2010 dec. 05. - 16:55:27
(132/253)
Inkább sokszor!
10/10
offtopic
Combat Wombat 2010 aug. 14. - 00:16:05 10/10 Előzmény pozsizsuzsi
(131/253)
Jaj még nagyon sokat! :P
7/10
sakit felut 2010 aug. 13. - 21:30:24 7/10 Előzmény pozsizsuzsi
(130/253)
Nagyon köszönöm, majdnem biztos hogy az lesz, ahogy hallgatom a youtube- on ! Rá is jöhettem volna így hogy mondod, csak lefáradtam hogy belegondoljak van egy rendes zeneszerzõje a filmnek. Nem is akármilyen ahogy nézem a filmes iparban, nem rossz soundtrack- eket csinált, van bennük minden. Ebbe a filmbe is ha nagyon rejtélyes, vagy izgalmas volt minden betett egy olyan gitáretûdöt hogy nem picit adta a dolgot :)
offtopic
pozsizsuzsi 2010 aug. 13. - 21:15:43
(129/253)
Az a nagyon ninorotás? Ha minden igaz, George Fenton: Clouds
jovianus 2010 aug. 13. - 21:10:14
(128/253)
Ghostbusters III jön, igaz csak 2012ben, de akkor is...
És B.M. nagyon jó színész, nagyot alakított sztem az Elveszett jelentés-ben (is).
7/10
sakit felut 2010 aug. 13. - 20:58:29 7/10
(127/253)
Hhhhá de meglepõ, nem is vártam most már ! :) Nagyon köszi hogy segiteni akartál, de azt mint sok másikat kibogarásztam a végébõl csak a tényleg legelején elhangzó klasszikus ízû mûvet nem írták bele hogy mi :)

http://www.youtube.com/watch?v=0MoOvPIuKAY

Szóval ahogy megjelennek a felhõk az a komoly indulós zenekari mû az érdekelne :)
offtopic
pozsizsuzsi 2010 aug. 13. - 19:57:11
(126/253)
És hány jócselekedetet kell még véghezvigyél? ;)
10/10
Combat Wombat 2010 aug. 13. - 19:22:20 10/10 Előzmény sakit felut
(125/253)
Szia! Bátorkodom írni zene ügyben :)
Delbert McClinton- Weatherman esetleg?

http://www.youtube.com/watch?v=n6FWRxv5ZjE&feature=related

Hogy a témához is szóljak: Nem tudom, hogy van e olyan ember Magyarországon, aki még nem látta, de Én mindenkinek ajánlom aki jól akar szórakozni :)
20-szor már biztos láttam :D
7/10
sakit felut 2010 júl. 12. - 22:57:27 7/10 Előzmény Fannie
(124/253)
Nem lecsúszott hanem megidõsödött talán :) leköszönt a sztárvilágból, még filmes búcsúja is volt ilyen téren kábé a Hervadó Virágok Jim Jarmusch- sal, de nem gond ...

A dal Sonny & Cher, nagyon idegesítõ slágerré tud válni a fejedbe valóban, hát még úgy a filmben :) ..

én is keresek valamit de a film végi zenelista alapján se találom, abba segitsen valaki !!!! A Film elején mi szól a nagyon karakteres kezdésnél fõleg kilencvenes években animáció nélkül a felhõk sodródása alatt .. :-`
Fannie 2010 júl. 11. - 23:46:23
(123/253)
és azt el is felejtettem mondani h szerinte tök jó ez a film imádom!
nagyon tetszett és sajnálom h Bill Murray mostanra már így lecsúszott!
Fannie 2010 júl. 11. - 23:44:25
(122/253)
boccs boccs
gondolom már 1000ren kérdezték de kié s melyik az a szám amire minden reggel felkel???:D:P:P
7/10
sakit felut 2010 júl. 07. - 00:09:01 7/10 Előzmény Csuvatka
(121/253)
Hatalmas poénok sokasága valóban, de ezeknek a felét a helyzetek adják. Ez kész volt meg a "van már palacsinta ? " jelenet is :D D D

" - Ted Ryerson ? ... bing ... ehhh hát akkor, jó, nagyszerû ... annyira szeretnék veled beszélgetni .. de nem teszem .... helló

- Vegyél már biztosítást, egydüli prémium fajta .... akkor nem akarsz ilyet csinálni ?

- Nem, valami mást akarok ..

" Az a tócsa, hatalmas jelenet " what a doo ze, like the first steps always " vagy mi:)

meg azok a beszólások MacDowell nagyon mûveltokos hölgynek, hogy " de hanem lesz holnap, ma se volt " vagy "my time, actually is not in advance" ...

és a legnagyobb poénokra a pontot a hód teszi fel, nagyon nagy felvételek ahogy viselkedik, hajtja Nurray- vel a kocsit vagesz módra :D D D ... ahogy mondja neki Murray mint Phil a Phil- nek ...

És méf van egy hatalmas komoly része szintén jó viccekkel megpakolva is amikor Andy lány vele marad az éjszaka ..

ha az utolsó jelenet ez lenne vagy a maradék fél óra 5-10 perces lenne még, akkor hatalmas 10es, de így ott pár dolog elvitt, és a nagyon jó osztályzata miatt talán alulértékeltem :)...

záró poén hogy az elején amikor tehetségként külön megy a lakosztályára nagyképüen, a kamerást azzal szólja le, ahogy késõbb õ viselkedik ... ez egyénként hiba lenne, de Murray szerepénél itt persze hogy megint csak jó baráti beszóló vicc >:)))))
Timek84 2010 júl. 05. - 20:12:47
(120/253)
Pont tegnap néztük meg újra.Elsõre több a nevetnivaló,de most is nagy volt,amikor a részeg "haverjától" kérdi az "idétlen" pasi,hogy "most fogsz hányni,vagy majd a kocsiban?"Mire az: 'Hm,ide is,oda is...":)Leírva nem vicces,de ott nagyon nagy.:)
7/10
sakit felut 2010 júl. 05. - 19:36:43 7/10 Előzmény agregator
(119/253)
Ezt az abszurd filmet, azért régen nagyon tudtak átgondolni és rendezni filmet ! Látszik hogy az ilyen filmek sok nagy filmnek az elõdjei, nagyon jó néha rátalálni egyre, Bill Murray a dilisek istene, Andy Macdowell meg jobb, érdekesebb mint aminek gondoltam, bár túlságosan el van romantikázva a film vége vele. Ha a mondjuk az utolsó fél órát lerövidítenék 5 percre, akkormár 9- 10 körül lenne a film, de 7.5 elég hozzá hogy legyen benne amit imád az ember ! Az elsõ 1 óra fenomenális, az alapsztori meg a kocsmázás majd a patkánydenevérhód vagy mi volt az lecsapta fejemet rendesen >: D De ami utána volt bár a fajtájában az egyik legjobb, de eléggé unom már én is a halivudi hepiendet, túlvitték hogy mekkora hõs lett ott Phil Connors, az idõjárásfickó >?;-`... Az ami miatt lehetett volna más befejezése az az ...

< S P O I L E R > ---

Hogy még vissza lehetett volna a valóságba hozni a történetet azzal, hogy felkel és az történik ami elsõre volt. Így viszont eléggé nem volt értelme az egésznek, csak irodalmian állandó álmodozás világának lehet nézni, kábé mint a Freddy- t :D Kát hogy nem jelent meg, megnéznék egy kis beszélgetést Bill Murray és Robert Englund közt vhhá hhááá hhá háááááá : D .. :)
b.luca 2010 máj. 02. - 20:46:30 Előzmény agregator
(118/253)
jó film, de azért nem a legeslegjobb, úgy 8as
10/10
agregator 2010 ápr. 30. - 21:55:17 10/10 Előzmény horas
(117/253)
nem értem ezeket az embereket, hogy magasztalnak egy filmet és dobnak rá aztán egy 7,5-et... :-/
Timek84 2010 ápr. 30. - 09:38:54
(116/253)
Nagyon nagy film!:)Csak unalmas benne a zene.:)
9/10
kovi43 2010 ápr. 30. - 00:13:43 9/10
(115/253)
Már régen kíváncsi voltam erre a filmre, mert tetszett az ötletben rejlõ lehetõség.
A közelmúltban sikerült megnéznem és nem okozott csalódást.
8/10
horas 2010 febr. 25. - 12:46:35 8/10
(114/253)
Jó pofa kis film,mintha Bill Murray-re írták volna a szerepet.Nem rossz film,kellemes kikapcsolódás.Bill Murray egyszerûen imádnivalóan hülye...
7,5/10