delfinoraptor 2016 jan. 10. - 19:36:41
(96/136)
Hatalmas csalódás a film, mert nem szól semmirõl. Idõutazós vígjátéknak indul, aztán családi film lesz belõle, és a végére egy feleslegesen elnyújtott, erõltetetten filozofikus katyvaszt kapunk. Az Igazából szerelem után jóval többet vártam a rendezõtõl.

A családi film kategóriában inkább ezt ajánlom: http://www.port.hu/hatralevo_eleted_elso_napja_le_premier_jour_du_reste_de_ta_vie__the_first_day_of_the_rest_of_your_life/pls/w/films.film_page?i_film_id=103768
10/10
Rowena_Helena 2015 nov. 15. - 21:02:51 10/10
(95/136)
21 éves voltam, amikor bemutatták a filmet, csakúgy, mint Tim.
Remek történet, nagyon szeretem. :)
7/10
King Diamond 2015 okt. 09. - 21:04:01 7/10
(94/136)
SPOILER IS LEHET BENNE!!!
Már korábban elolvasgattam a hozzászólásokat, egész sok van már belõlük. Hát...ritkán nézek ilyen jellegû filmet. Szeretem a lassú folyású filmeket is, viszont romantikus drámát nem nagyon szoktam nézni, drámát is csak olykor-olykor. Idõutazásos cselekményû filmet sem nagyon szoktam nézni. Ez eléggé csöpögõs volt, de egyszer meg lehet nézni, többször viszont nem fogom. A története számomra érdekes volt, mivel ritkán nézek idõutazásos filmeket. A szereplõk elmentek, nem nagyon láttam még filmet ettõl a sráctól, Brendan Gleeson fiától, Rachel McAdamstõl sem, õk elmentek. Bill Nighy-t viszont szeretem, õ most is nagyon jól hozta a karakterét, Tom Hollander pedig szintén jól hozta a mogorva, soha semmivel sem elégedett, sokat káromkodó fószert, Margot Robbie Charlotte szerepében pedig szintén megér egy misét, bár tõle se nagyon láttam még szerintem filmet (ahogy nézem nincs is sok filmje még annyira). Szerintem rövidebb is lehetett volna valamivel, egy idõ után unalmas volt nézni a srác balfaszkodását. Azt viszont érdekesnek találom, hogy a bombanõ Charlotte helyett a kevésbé jó csaj Mary-t választotta, és igazából a Charlotte-tal történõ második találkozáskor jött rá, hogy neki mennyire is fontos Mary, és utána ugye meg is kérte a kezét. Pedig ott megkaphatta volna a bombanõt is, õ mégsem ezt választotta, hiába volt belé is fülig szerelmes még a nyári szünet idején.
A végén az apa-fia jelenetek eléggé meghatóak voltak. A film zenéje is jó volt és a magyar hangokkal sem volt gond. Ezek után sem fogok sok romantikus filmet nézni, csak alkalmanként, de néha egy-egy ilyet is kell.
7/10
10/10
Findzs 2015 szept. 03. - 15:30:37 10/10
(93/136)
egyik kedvenc filmem
nagyon egyedi és nagyon mély érzelmeket mozgat meg

megértem ha van akinek nem tetszik, biztos még nincs családja, majd egyszer megérnek rá
proklima 2015 ápr. 13. - 18:56:16
(92/136)
Aki ezt a filmet nem érti, nézzen inkáb Donald kacsát...
7/10
Újvállalkozó 2015 ápr. 12. - 21:42:31 7/10 Előzmény hsprod
(91/136)
7/10

Aki ezt a filmet kikapcsolta, az még nem érett az életre. Nézzen csak rajzfilmeket. :)

Aranyos kis romantikus film volt.
7/10
Újvállalkozó 2015 ápr. 12. - 21:36:08 7/10 Előzmény tutub
(90/136)
SPOILER


Megváltoztatta azt a részt, amikor a húgával visszamennek a múltba. Ezért lesz megint balesete.
7/10
Újvállalkozó 2015 ápr. 12. - 21:33:37 7/10 Előzmény Kuttyánszki
(89/136)
Kár, hogy angol film, nem tûnt fel?
proklima 2015 márc. 11. - 12:01:27
(88/136)
Na, ez a film is kapott hideget-meleget a (magyar)kritikusoktól (is). Ugyanúgy, mint az Igazából szerelem. Egyik szerint "meglepõen intelligens alkotás, ami mesterien kimérve adagolja a mûfajtól elvárt elemeket", a másik szerint "Richard Curtisnek...csakis kínjában juthatott az eszébe hogy az idõutazást fenomális alapötletnek lássa, de még így is felfoghatatlan, miért nem szánt energiát a kidolgozására (és így tovább oldalakon keresztül). A fórumozók véleménye is erõsen megosztott, de ez így is van rendjén. Ezért fórum. Mindenesetre a port pontszám elég magas. Nekem tetszett a film. "Mindannyian együtt utazunk az idõben, életünk minden napján. A legtöbb, amit tehetünk, hogy mindent elkövetünk, hogy élvezzük ezt a rendkívüli utazást" (film végén elhangzó utolsó mondatok). 9/10
4/10
Kuttyánszki 2015 febr. 06. - 14:44:34 4/10
(87/136)
Nekem max. 4 pontos
4/10
Kuttyánszki 2015 febr. 06. - 14:42:20 4/10 Előzmény gyereamozibabe
(86/136)
Nagyjából egyetértek, -viszont nekem éppen a csaj fõszereplõ volt idegesítõ, talán a szinkron miatt is,...De annyira jellegzetesek ezek a tipikus amerikai filmbéli manírok, modorosságok, megjátszott , túljátszott viselkedési formák, gesztikulációk, mimika, stb...Annak ellenére, hogy alapból nem fogadom el a valótlan tartalmat, tehát idiótaságnak tartom az ilyen idõutazásos dolgot, mégis megnéztem végig, tehát azért nézhetõ valóban. Bill Nighyt nagyon kedvelem, az Igazából szerelem-ben király volt! :)
8/10
tomasss94 2015 febr. 01. - 18:28:08 8/10
(85/136)
21 éves pasi létemre azt mondom, hogy elmegy a film.

Nekem kb az elsõ fele tetszett, talán úgy a 70-80. percig. Utána nekem már nagyon átment nyálasba az egész. Persze, ha túl nyálas egy film, akkor ki szoktam kapcsolni, de ezt még ki lehetett bírni. Meg szerintem mivel fiatal vagyok még, nem tudok úgy azonosulni a második felével, de megértem. Amikor pl másodjára találkozott a szõke csajjal és hazakísérte a homlokomra csaptam, hogy hogyan tudott ellenállni annak, te úristen...xd Persze, ha megnézném mondjuk 10 év múlva ismét a filmet, akkor már máshogyan gondolkodnék.

A mondanivalója is helyén van amúgy. Összességében egy jó film, férfiaknak is meg lehet nézni.
webulon 2014 dec. 14. - 19:31:20
(84/136)
Nekem tetszett ,- remek kis mozi ez ,- élményt volt megnézni :)

Apró kis drámai szállal - pont idõben - minden a helyén volt


A zene is tetszetõs

tökéletes vasárnap délutáni csokizos - narancsevõs délutáni szórakozás


ez bizony 10 pontos :)
gyereamozibabe 2014 okt. 06. - 13:48:13
(83/136)
Pasi létemre azt mondom, hogy nem volt vészes. Szenvedtem már többet is romantikus film közben, amire a nõm kényszerített. A fõszereplõ túl visszataszítóra sikerült, szóval ettõl el kellett vonatkoztatnom, amikor megcsókolta azt a kis angyalkát. És persze sok más hibája is van a filmnek. De a bugyuta, amcsi szerelmesfilemkhez képest nagyságrendekkel értelmesebb volt.
Querelle 2014 szept. 28. - 10:13:01
(82/136)
Na pont így jártam én is ! Egy balf@sz gyerek idétlenkedéseire nem vagyok kíváncsi. Húsz perc után még azt mondtam, egy kis esélyt adok ennek a filmnek, de fél óra múlva feladtam.Ez üdítõ színfolt!Szegény hozzászóló nagy zs kategóriás filmeket nézhetett az utóbbi években, ha ez neki felüdülést jelentett.Ez a film egy nagy rakás fosch !
9/10
Sadenal 2014 aug. 23. - 21:01:15 9/10
(81/136)
Igazán üdítõ színfoltnak tekintem a 2013-as termésbõl, remek színészi gárda, jó sztori, vicces szövegek drámai fûszerezéssel (sok fûszerzéssel). Tom Hollander zseniális volt, Nighy-t meg nem lehet nem szeretni. :)


9/10
8/10
pp13 2014 aug. 19. - 16:01:25 8/10
(80/136)
Sokkal több kihozható lett volna egy ilyen alap szituból. Kevés.

Egyszer nézhetõs ha nincs más.
3/10
hsprod 2014 jún. 15. - 20:06:37 3/10
(79/136)
számomra jól indult, aztán azt kezdtem érezni, mintha a film készítõi nem tudnák mit akarnak igazából. ezt követõen pedig, mintha a filmbe bele tekernének újból és újból. picivel a közepe után, pedig egyszerûen meguntam és elég volt belõle. pedig nem szoktam kikapcsolni a filmeket, de megtettem és nincs is hiányérzetem. 10/3.
tutub 2014 máj. 04. - 22:34:07
(78/136)
Egy dolog miatt viszont még mindig nem tudom eldönteni a pontot: annak ellenére, h egy angol rendezõtõl nem vártam volna ilyen amcsigagyi megoldásokat -ezért 4, viszont még mindig foglalkoztat pár kérdés a film kapcsán -ez mondjuk, 8.

Alegjobb jelenet sztem egyértelmûen a fekete.
tutub 2014 máj. 04. - 21:52:15
(77/136)
Már megint melyik barom írta az ismertetõt???? Mire jön rá??? Smire, az apja mondja el neki, és tökre ki is akad, éppen mert soha nem jött rá smire... Idióták...

Amúgy elmegy, egy egyszer nézhetõ hosszú film, a végére már kicsit unalmas is, elég lett volna rövidebb is.

Az alapötlet zseniális, van is 1-2 jó jelenet benne, el is gondolkodtat néha, de alapvetõen nagyon béna, amcsigagyi megvalósítás.

Félig spoiler: a fiút hogy csinálta vissza lánynak???? Mert amit az apa elmond, azalapján lehetetlen.