Téma: Interceptor

1/10
gabesztar 2023 okt. 29. - 16:01:07 1/10
(10/10)
Harmatgyenge valami. Nulla történet, mese sztori. Na ne már egy 65 kg os nő elérjen egy 110 kg os tiszta izom pasit, nem is egyet 😂😂😂😂
És persze mindenkit túlél...😆😆
Néznék már egy valóban életszagú, nem feltétlen a " jó győz típusú filmet.
3/10
stupek2 2023 júl. 07. - 17:44:08 3/10
(9/10)
Ez a film annyira hihetetlen, hogy csak na! 4-5 emberre bizni az USA védelmét! Katonaság nélkül! Innentől kezdve tudjuk, hogy kamu az egész! Nem élveztem egy percét sem!
3/10
Crashdown 2023 jan. 06. - 22:44:27 3/10
(8/10)
Sajnos ez nagyon gyenge volt. Inkább tűnt paródiának, nevetni lehetett rajta, de a történet és a párbeszédek is annyira bugyuták, a nem is túl szimpatikus főszereplő háttértörténrte pedig elég mondvacsinált. Akciójelenet akad néhány, de annyira ebben sem jeleskedik, mert az idétlen párbeszédek aránya túlzó. Eredeti ötlet nincs benne, és a béna, nevetséges megoldások annyira fájdalmasak, hogy 3/10, de talán még ez is sok.
5/10
Rotovics Kázmér 2022 dec. 10. - 16:04:10 5/10
(7/10)
semmivel se rosszabb, mint a marvelles képregényfilmek. :) Pont ugyanaz a szint. Amúgy Milla Jovovich Szörnybirodalmát (2021) is érdemes megnézni ugyanebben a badass superwoman műfajban, ha nem szeretsz sokat gondolkozni.
6/10
FilmFan2021 2022 szept. 03. - 22:32:25 6/10
(6/10)
Az biztos, hogy akad a netflix-en propaganda film és lehet hogy ezt is annak szánták, de attól még egy jó film, legalábbis nézhető, számomra pedig többször nézhető. Itt épp nőnemű az irreális módon győzedelmeskedő hős, nem férfi és ugyan ez lehet hogy szándékos, de ha valakit ez zavar, azzal pont a szándékosságot igazolja.

Ami az irrealitást illeti, mégis melyik akciófilm nem az? Ja van ilyen, úgy hívják, hogy háborús dokumentumfilm :P

Természetesen nem élvonalbeli film, de a maga kategóriájában egészen jó. A (jelenleg) 4.1 egyértelműen alul pontozás eredménye.

2/10
Cron 2022 jún. 20. - 00:40:59 2/10
(5/10)
Jajj, már megint egy metoo agitprop film, rettenet ostoba történettel, gyermeteg akciójelenetekkel. Nem tudom, mi volt a port kritikusa szerint "b-kategória" ebben, szerintem nem született még olyan nyelv, amely ABC-jének a végére ezt be lehetne illeszteni.
2/10
erazor 2022 jún. 14. - 09:58:51 2/10
(4/10)
Újabb feminista Rambo, egyszemélyes halálosztó G.I. Jane.. Csak tudnám kinek csinálják ezeket a gagyi szarokat. A sztorira szót sem érdekes vesztegetni, majdnem akkora baromság, mint a Fehér házas széria.

Az már nem is elég, hogy egy kőkemény nő legyen a főszereplő, a metoo mozgalom jegyében természetesen jól meginzultálta egy mocskos férfi feljebbvaló, naná. Hollywood szokás szerint túlkompenzál (persze azért van mit, de kicsit már túl tolták a biciklit), de lassan leállhatnának.


Chris Hemsworth meg inkább ökörködjön otthon az asszonnyal, vagy vegyen neki valami normális filmet, ha már.
1/10
szaboimi 2022 jún. 09. - 18:26:51 1/10
(3/10)
Hűha - mi volt ez?

Mikor elkezdtem, azt hittem, nézek egy jó kis akciófilmet. Mikor nem engedte be az ajtón a rossz fiúkat, gondoltam, lélektani dráma lesz, aztán átcsapott zs kategóriás burleszkbe.
A középszerű nő, aki mindenkit is megver, a dilettáns vezérkar, az utolsó pillanatban gombot megnyomó feszültség és pont minden után megérkező helikopterek. Apropó helikopterek... Egy ilyen vészhelyzetnél elküldenek 2 helikopogót, nem például pár helyben fel-leszálló Harriert vagy F35-öst...csak hogy ne érjenek oda :D
És a végén a nem menekülő, hanem az összegyűlt (ünnepelni készülő) tömeg New Yorkban, meg a virágtenger... megyek és kimosom a szemem.



2/10
darren 2022 jún. 07. - 00:55:09 2/10
(2/10)
És ez egy népszerű film a Netflixen... Csak azért nem 1, mert láttam egyszer már rosszabbat is, de nagy volt a verseny.

Az a típusú film, amit azért nem tudsz kikqpcsolni, mert annyira abszurd módon rossz, hogy mégis látni akarod.
k11zoltan 2022 jún. 03. - 21:28:23
(1/10)
Először azt hittem, egy túltolt feminista tündérmese miniszterelnök asszonnyal stb..., de aztán láttam a producer, Chris Hemsworth ökörködött csak.
Csinált az asszonykájának egy szuperhős filmet, amibe még saját magát is belecsempészte. (De ahhoz nem ragaszkodott, hogy a stáblistára felkerüljön a neve színészként.)

Amúgy hejjj. Nézhető a film!