Téma: Iszak Eszter

10/10
bigzoliiii 2012 márc. 31. - 17:06:41 10/10
(3/3)
Gyönyörû vagy Eszti és nagyon jó mûsorvezetõ szívesen találkoznék egyszer veled és kérnék tõled autogramot.
mulao 2011 máj. 23. - 19:42:44
(2/3)
Én még nem láttam olyan mûsorvezetõt, aki olyan villámgyorsasággal jött volna bele a mûsorvezetésbe, mint Eszter. (Kivéve azt a Vivient, aki a Való Világ talkshow-ját vezette, õ már az elején se bakizott.) Az elején olyan hülyeségeket mondott, hogy én szégyeltem magam, de jól belejött. Végre van egy jó mûsorvezetõ. A Nagy duettben, nos a hangja nem a legjobb, de amilyen hamis volt eleinte, ahhoz képest fejlõdött. Egy valmiben SP-vel õk a legjobbak, és Balázs Klárinak is igaza van. Az a fiataols lendületük. A többiek nem táncolják végig és éneklik végig, úgy a három perces dalt, hogy ne fáradnának el. Bár Pellerék szoktak éneklni és táncolni, Mariann túl fiatal ahhoz, hogy kifáradjon, Zoli meg hozzászokott a színházban. Falusiék már a felénél kifulladnak és levegõsek (bár táncnak nem nevezném a mozgásukat). Caramel ugye nem táncol soha, ha Nóra igen, akkor már a dal felénél levegõsen énekel. Esztert nem kedvelem és nem utálom, ez a véleményem.
2/10
gopocher 2011 ápr. 02. - 12:49:51 2/10
(1/3)
VIVA TV új müsorvezetõje aki még normálisan beszélni se tud!