10/10
bernie72 szept. 15. 22:03:46 10/10
(15/15)
Megérintett...nagyon!
10/10
Weero89 szept. 09. 12:50:16 10/10
(14/15)
Imádtam a könyvet, ezért már szkeptikusan álltam neki a filmnek, de abszolút hozta amit a könyv is. Aki volt már hasonló helyzetben, az biztosan zokogni fog a végén. Ehhez a filmhez valóban kell (ahogy előttem már valaki írta is) egy jó adag érzelmi intelligencia, én azt is megértem, hogy sokaknak nem jön át a mondanivalója, mert (szerencséjükre) nem találkoztak még ilyennel az életben és fel sem tudják fogni az érzelmeknek eme mélységét.

Spoiler!!!!

Kétszer is meg kellett állítanom a filmet úgy zokogtam. Először, amikor beült a kocsiba és tudatosult benne, hogy mi történik. Én is átmentem ezen, brutális érzés.
A második , amikor kimondja, hogy velünk véget ér. Bárcsak sokaknak példa lenne és a film megnézése után felbátorodnának és mernének lépni!!!
9/10
Gaia85 szept. 06. 12:45:12 9/10
(13/15)
Személy szerint nekem nagyon tetszett.
Ha nagyon komolyan akarok fogalmazni ez a film a magas érzelmi intelligenciával megáldott embereknek szól. Életszagú, végig bevont a történet. Hozta, amit vártam tőle.
8/10
Ledina szept. 01. 12:40:56 8/10
(12/15)
Nagyon beszivott a film, megrazo, ertekes alkotas!
2/10
Deepeche aug. 26. 22:15:20 2/10
(11/15)
Inkább néztem volna meg a témában az Egy ágyban az ellenséggelt kb. 50edjére, vagy a Nincs baj drágámot...
5/10
Mirjam61 aug. 26. 18:02:21 5/10
(10/15)
Vegyes érzések voltak/vannak bennem, mert maga a téma nem rossz, annak ellenére, hogy nem egy vidám történetről van szó, de a kidolgozása, filmre vitele jócskán hagy kívánnivalót maga után. Nem egészen a felétől elvesztettem az érdeklődésem 70%-át és már csak azt vártam, hogy mi lesz a vége. Amennyire részletes és kidolgozott volt az első fele a filmnek, az utána következő jelenetek és történések nagy ugrással követték egymást. Nem óhajtok spoilerezni, ezért nem fejtem ki részletesen, hogy milyen részeket hiányolok, de aki megnézi, szerintem rá fog jönni. A végét sejteni lehetett illetve a legeslegvégét is, bár nincs kibontakozás, de azért megnyugtató a lezárás. A színészi alakításokból nekem a negatív főszereplő az, aki kiemelkedik, azaz Justin Baldoni. Erős karakter és nagyon jól kapta el a szerepet, hogy ne legyen túl erős, de azért ütős legyen! Egyszer meg lehet nézni.............
5/10
blood.1 aug. 26. 03:30:57 5/10
(9/15)
Blake Lively hozza a tőle megismert Hallmarkos színvonalat színészi teljesítmény terén. Élő példája annak, hogy a jellegtelen bambi szemek, a bambumlás is elegek Hollywoodban, ha esztétikus vagy. A film meg szóda. 10/4.5
5/10
Adriamus aug. 25. 12:08:32 5/10
(8/15)
Gyenge. Émelyítő volt nézni ahogy emberek közel a 40hez úgy èvődnek, mint a kamaszok. A színészek játéka csapnivaló. A film sem romantikát sem vígjátékot nem tartalmazott. Folyamatosan ilyen olyan abuzív megnyilvánulások voltak, már a legelső perctől kezdve. Az egy dolog, hogy ez az embernek nem feltétlen tűnik az elején fel, és ezt próbálja is bemutatni a film a maga esetlen módján, de a ráismerés majd a feloldás… sajnos elfogyott addigra már a popcorn, így nem tudtam hova menekülni. Rém kellemetlen és legalább annyira felszínes és lekicsinylő. Az inkonzisztens karakterekről lerítt, hogy fogalmuk nincs milyen is az, amiről szólna a film. Ha pedig mégis, akkor a megoldás fulladt banális fantáziálásba.
korpetike aug. 21. 19:41:03
(7/15)
Meglehetősen unalmas már az amerikai filmek hazug világa, amik folyamatosan azt mutatják be, hogy a nők az áldozatok, miközben a valóságban sokkal általánosabb jelenség , hogy a férfiak a pszichológiai zsarolás, gyerekkel való zsarolás vagy szimpla női kihasználás áldozatai.
korpetike aug. 21. 18:27:41
(6/15)
Borzasztó sablonos és unalmas film és nem értem, hogyan lehet ennyire unszimpatikus és gusztustalan embert férfi föszsreplőnek választani.
1/10
Horiali aug. 20. 01:42:51 1/10
(5/15)
Kritikán aluli, mind dramaturgiailag mind színészet szempontjából.
3/10
(S)Portoló aug. 18. 21:45:49 3/10
(4/15)
Hiteltelen, nagyot mondani akaró, amerikai giccs, a mindenkit megértünk, mindenkit befogadunk szellemében és a főszereplő-producernőt (Lively) a legelőnyösebb pózokban és dögös ruhákban mutogatjuk. Akkor is, ha már túlkoros ehhez a szerephez, de hát valami értelme is legyen a filmnek. Nagyon gyenge.
9/10
ChiliC. aug. 18. 12:59:30 9/10
(3/15)
Nekem sok a pozitív véletlen a filmben,ami szerintem nem túl életszerű. A film viszont ettől függetlenül nagyon tetszett. Imádtam Blake Livelyt,ilyen szedett vedett ruhákban is olyan kisugárzása van,hogy le sem tudtam venni a szememet róla,gyönyörű színésznő.
10/10
Jazzmind aug. 17. 08:03:33 10/10
(2/15)
Nagyon jó film, ajánlom. A képi világa, a történet magával ragadó. Nehéz témát dolgoz fel. Pozitív az üzenete a filmnek. Számomra megható volt és példaértékű ahogyan Lili bánt a férjével a kórházban. Értékelte a sorsát,de meghúzta a határokat. Merthát a nem, az nem.
8/10
miya2244 aug. 15. 20:19:49 8/10
(1/15)
Nagyon nagyon kemeny. Az elso egy ora siman elmegy egy romantikus filmnek, nemi hatter sztorival, s nekem utana kezdodott a drama. Nagyon nehez volt latni, en is egy hasonlo abuziv kapcsolatbol szalltam ki. Igy sok része megeritett. Blake mint mindig, elkepeszto gyonyoru.