Natesz 2008 márc. 17. - 17:47:34 Előzmény macisajt.
(12/32)
Nem vagy fenn mp3portal-on véletelenül?
macisajt. 2008 jan. 09. - 05:43:34 Előzmény Lisa111
(11/32)
Szia nekem megvan.irj privit ha érdekel és szivesen megadom a linkeket

Szia:macisajt.
Facing.the.Plastic 2007 nov. 28. - 13:57:05 Előzmény Newcastle United
(10/32)
total egyetertek Judi Dench es Ian McKellen jateka nagyon jo volt.
es amint olvasom a tobbi hozzaszolast, meg jo, hogy angliaban neztem meg...egy vacak regi kis videokazetta volt, mondom mi lehet ez, es betettem a lejatszoba...
Lisa111 2007 nov. 28. - 08:54:21
(9/32)
Valakinek megvan ez a film?
Esetleg angolul vagy a régi szinkronnal?
Nagyon örülnék neki.
Newcastle United 2007 ápr. 14. - 19:44:14
(8/32)
Az MGM-en tényleg nagyon sok régi filmcsemege van, de a filmek többségét '80-as évekbeli sokadrangú tucatfilmek teszik ki.
judephil 2007 ápr. 14. - 18:16:15
(7/32)
Hát inkább lenne feliratos, de ilyen színvonal mellett sztem a csatorna hamarosan meg fog szünni. Az MGM et sztem nem az igénytelen közönségnek szánták, ha nem a jó filmet kedvelõknek, de akkor meg tudhatnák hogy egy filmet kedvelõ jó érzésû és ízlésû ember továbbkapcsol ilyen színvonal melett és inkább beszerzi máshonnan. Szóval nem tudom, de hogy egy filmet nem bírtam végig nézni ilyen szinkronnal az biztos, akkor már inkább a képminõség lenne pocsék. Bosszantó mert hát tényleg van egy pár érdekes film amit szívesen megnéznék.:(
Ja és még régen voltak azok a filmek amiket becsempésztek az országba és egy pasi mondta fel az egészet (ilyen volt asszem a vas ököl címû remekmû amit láttam)-na engem arra emlékeztetnek.:)
Newcastle United 2007 ápr. 14. - 13:08:30
(6/32)
Tényleg roppant idegesítõ, hogy állandóan ugyanazokkal a harmadrangú hangokkal találkozunk. Ha meg nagyon sok szereplõ van a filmben, még az is könnyen elõfordul, hogy egy hang több színészt is szinkronizál. Mit ne mondjak szánalmas az egész.
Szerintem is anyagi okok lehetnek a háttérben, de olyan filmeket is adnak, amik még MO-n nem kerültek forgalomba, és így szinkonjuk sem volt. A legegyszerûbb és legolcsóbb az lenne, ha feliratosan adnák a filmeket. Csak sajnos attól meg el van szokva a nép és csak húznák a szájukat, hogy olvasni kell. Ezért inkább az igénytelen többséghez alkalmazkodik a csatorna, az értelmes kisebbség pedig le van ejtve. Errõl szól a demokrácia is.:) Bocs ha hosszú voltam és nagyon elkalandoztam néhol.
judephil 2007 ápr. 14. - 09:42:46 Előzmény Newcastle United
(5/32)
Igen azt észrevettem, bár a viasaton is találkoztam már meglepõ dolgokkal. Az MGM szinkronokban mindig az a két három ember beszél, sztem baromi idegasítõ. Gondolom valami szerzõi jogos dolog lehet a háttérben...Néhány film számomra így élvezhetetlen..sajnos:(
Newcastle United 2007 ápr. 11. - 15:51:11
(4/32)
Az MGM mindent átszinkronizál. Az eredmény meg ismerjük.
judephil 2007 ápr. 11. - 15:36:07
(3/32)
Szerintem is nagyon hatásos benne a fordulta, bár nem értem miért kellett ezt a filmet is átszinkronizálni. Nagyon jó szinkronszínészek voltak az eredetiben....Ezek a mai átszinkronzálások lassan a német színvonallal lesznek egyenlõk.
Newcastle United 2007 márc. 15. - 11:57:38
(2/32)
Abszolút vígjátéknak indult, aztán vett egy erõteljes drámai fordulatot. Ez egy kicsit meglepõ volt, de jó pont. A rossz pont a túlzott érzelgõsség és ezzel párhuzamban a könnyen elõre megjósolható dolgok. Nem tartalmazott túl sok meglepetést. A színfolt pedig Ian McKellen és Judi Dench játéka.
martuf 2007 márc. 14. - 03:08:14
(1/32)
Csodálatos, szívet melengetõ történet egy apáról és újszülött lányáról, akik Londonban szinte szó szerint botlanak bele egy amerikai lányba, és ez a személy gyökerestõl felforgatja nemcsak az életüket, de a házukat is, miközben meggyógyítja az elhunyt feleség és hiányzó anya által hátrahagyott sebeket. A szereplõgárdában nem lehet csalódni, a forgatókönyvbõl pedig - tekintve, hogy családi vígjátékról van szó - nem hiányozhat egy kissé becsípett angol inas, egy hallgatag nagypapa, két segítõkész nagymama és a mesékbõl ismert "gonosz boszorka" címre pályázó nõszemély sem. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Azért pedig igen hálás lennék, ha valaki fel tudná venni nekem DVD-re! A segítséget elõre is köszönöm!
martuf@freemail.hu