kocka70 2012 dec. 31. - 14:13:43
(12/12)
Családi színházlátogatás volt részünkrõl(13,10 éves lányok), mind nagyon élvezték, értették is. A színházi varázs megismertetéséhez jó választás volt. Színészóriások jutalomjátéka.
The REevolution 2012 febr. 05. - 10:03:32
(11/12)
Egy éven belül kétszer láttam a darabot. 2011-ben Tornyi Ildikóval, 2012-ben Ónodi Eszterrel. Meglepõ volt a különbség. Tornyi Ildikó Annie-ja az ártatlan, naiv színésznõ volt, aki belesodródott az Almásy-viszonyba; míg Ónodi Eszter (a 10 év korkülönbségnek is köszönhetõen?) olyan nõt játszik ugyanabban a szerepben, aki tisztában van nõiességével, és hódít... Mind a két értelmezés érdekes volt a maga nemében. Mindkettejük védelmében csak annyit: ebben a darabban a nõi fõszereplõ csak akkor tud igazán játszani, amikor a darabot játssza a darabban... a többi rész (már bocsánat, ez Molnár "hibája") mellékszerep.
10/10
Szaki_66 2011 febr. 03. - 23:02:15 10/10 Előzmény CinkaPanna
(10/12)
Végre egy olyan darab, amilyennek én a színházat szeretem! Örömmel élvezettel játszó színészek (MÛVÉSZEK), jelmezek, díszletek. Még a délutáni elõadáson is elvarázsolták a közönséget. Jó volt ott lenni és kicsit részt venni a színészek alkotásában.
Sz.I.
10/10
CinkaPanna 2011 jan. 19. - 20:21:48 10/10
(9/12)
Egy évvel ezelõtt láttam a darabot már egyszer,most megnéztem mégegyszer.Sokat javult az elõadás,pergõbb,ritmusosabb lett.Tornyi Ildikó(Annie) egészen kiemelkedõen jó volt benne,ugyanezt Molnár Áronról (Ádám) már nem lehet elmondani.A többiek jól játszottak,különösen tetszett Csõre Gábor a Titkár szerepében.
9/10
murron 2011 jan. 03. - 01:08:32 9/10
(8/12)
Molnár poros? Avitt? Ilyet is csak olyan írhat le, akinek fogalma nincs a színházról... Ez egy egészen jó kis elõadás, korrekt, helyenként frenetikus alakításokkal. Annie sajnos elég gyenge, csak az "elõadás az elõadásban" jelenetben jó, igaz, ott nagyon.
6/10
ienysiv 2010 jan. 03. - 12:17:06 6/10
(7/12)
Szilveszterkor láttam a darabot,egyetértek az elõzõ hozzászólással,a szereplõk nagyon jók,mindent megtesznek a sikerért,de a darab!Molnár sajnos nagyon poros,gyenge,avítt.
5/10
CsárliFirpó 2009 dec. 20. - 00:24:18 5/10
(6/12)
Dec. 19-én láttam a darabot, de sajnos azt kell mondjam csalódás volt számomra. Az elsõ felvonást rettentõen unalmasnak éltem meg, a második az némileg jobb volt.
Vígjáték lévén kevés mosolyra fakasztó része volt. A színészi alakításokat elismerem, a szerepekhez a szereplõk jók voltak, nekem magával a darabbal van bajom, olyan vérszegény.
9/10
kacsanyuszi 2009 dec. 02. - 14:30:32 9/10
(5/12)
Nekem meg pont, hogy tetszett Tornyi Ildikó alakítása! Nagyon kellemes, jó humorú darab! Nekem egyedül Molnár Áron játéka nem tetszett, de amúgy le a kalappal a színészek elõtt, öröm volt nézni õket!
A karzatot, legalábbis ehhez a darabhoz viszont nem ajánlom.
6/10
kreta 2009 dec. 02. - 11:55:23 6/10
(4/12)
Editka elõadásról írt véleményével teljesen egyet lehet érteni. A három "nagy" mindenért kárpótolt.Nem sikerült a szerep megformálása Annie és Ádám megszemélyesítõinek!
9/10
rues 2009 okt. 31. - 15:03:17 9/10
(3/12)
Molnár Ferenc darab mindig siker-ha jól játszák-a szinházban. A Vigben nagyon jól játszották és gondolom játszák is a továbbiákban.
A szinészek közül kiemelném- ez erõssen szubjektiv vélemény-Benedek, Lukács és Tahi Tóth lászlót. Ajánlom a szinházat szeretõ közönségnek
akik rajonganak a klassziku elõadások légköréhez. Ezek az elõadások mintha hiányoznának a fõváros szinházaiból.
drfaj 2009 okt. 26. - 10:20:01 Előzmény editka
(2/12)
Nagyszerû elõadást láthattunk október 21-én. Azt hiszem nagyon jól szórakoztunk. A kisebbik lányom újra meg akarja nézni az elõadást és ez nagyon nagy elismerés!
Három apró dolgot teszek szóvá, amely engem zavart. Hiába van kiírva, hogy a késõn jövõk csak a szünetben foglalhatják el helyeiket. Most beengedték a késõket, akik lódobogás szerûen mentek a helyükre. Szerencsére a színpadon lévõ színészeknek volt annyi toleranciájuk, hogy nem álltak le... Én a helyükben megvártam volna míg mindenki elfoglalja a helyét és vagy újra indultam volna, vagy onnan folytattam volna...
A másik, hogy az erkély jobb oldalán lévõ bejárati ajtó ujjlenyomatoktól piszkos, a technikai helyiség ajtó éle olyan mocskos, hogy évek óta nem lett letisztítva...
A színház személyzete lehetne kedvesebb is , nem barakkfelügyelõnek lettek alkalmazva...
Ezeket leszámítva minden nagyon a helyén volt! Gratulálok az elõadás megteremtõinek!
6/10
editka 2009 okt. 25. - 13:53:19 6/10
(1/12)
Benedek M., Lukács S. és Tahi-Tóth L. jól játszanak nagyon, és a második rész - francia nevekkel - tényleg mulatságos is, de az elsõ vontatott, a viccek nem ülnek (talán már túl régiek?), és a felmerült probléma meglepetésnek szánt megoldását meg kitalálja az ember. A hölgyrõl, akit amúgy nem ismerek, meg nem tudom, hogy õ játszott-e 'túl', vagy a színésznõ, akinek a szerepét játszotta...