Téma: Jeff Bridges

10/10
miklike 2010 márc. 06. - 22:57:22 10/10 Előzmény margaréta
(4/64)
Nagyon szeretlek amiért igy beszélsz Róla,igazad van,az egyik legnagyobb.Sajnos az Amerikai szívet nem tudom megszerezni,bár láttam már szerencsére.Én a Simpaticot is imádom,különösen hogy Noltival látom eggyütt.Hát ez nagy kényeztetés az biztos.
magnumbond 2009 aug. 06. - 00:33:56 Előzmény margaréta
(3/64)
Remélem nem haragudtok meg érte,én csak névröl ismerem Jefft. Biztosan láttam már õt,de valahogy nem hagyott nyomot,vagy tul fiatal voltam. Viszont nagy rajongó lehetsz,és szépen irtad le az õ hozzá füzött érzéseid,én ugyanigy vagyok Jean Renoval . Õt tartom a legnagyobb embernek,perxe Nicholson is ott van,de Reno a legnagyobb nyomot hagyta bennem.Nem a legjobb szinész,mert Will Smith jobb és Nicholson is,de Reno ettöl függetlenül a kedvencem marad. Nemvagyok semmi rosznak az elrontója,szivesen megismerném Jeff Bridges filmjeit,maga a szinészt,mert jókat hallottam róla,igy intézkedem is.sziasztok
10/10
margaréta 2007 okt. 12. - 21:55:12 10/10
(2/64)
Jeff Bridges a kedvenc színészem. Még sosem okozott csalódást. Filmjeinek megrögzött gyûjtõje vagyok. Minden hangulatomra találok tõle megfelelõ alkotást. Sokan, pl. Tod Williams rendezõ, õt tartják napjaink legnagyobb élõ színészének.
Õ sosem játssza a szerepeit, hanem megéli. Kellemes, megnyugtató a hangja. Rendkívül sokoldalú, kiválóan rajzol, fest, fényképez, zongorázik, gitározik és énekel. Zeneszerzõként sem utolsó. Be Here Soon c. albuma kellemes kikapcsolódás. A honlapja eredeti, sokáig el lehet rajta nézelõdni, s még magyar nyeltörõket is találtam rajta.
A Redfield hozzászólásában szereplõ filmeket én is szeretem. Kedvencem a Halászkirály legendája, de a Csodálatos Baker-fiúk, a Félelem nélkül, az Amerikai szív, a Tükröm-tükröm, a Texasville, a Titkos ajtó és a Vágta is felejthetetlen élményt nyújt. És a sort még folytathatnám...
Redfield 2007 okt. 12. - 12:53:30
(1/64)
Nem semmi színész azért... A Halászkirály legendájá-ban zseniális! A Nyom nélkül-ben szintén perfektül megformálja (szerintem az egyik legjobb negatív karaktert), A K-pax-ben se rossz, A Szomszéd-ban remekül összejátszanak Tim Robbins-al, a Tideland-ben ötcsillagos hulla, de még kicsivel elõtte szintén nagyon jól egy imádni való apuka... :) és most délután veszem sorra a Nagy Lebowski-t, ami már régóta esedékes...