Neli 2010 ápr. 12. - 00:51:14
(935/22495)
jó a szerkója... :P
JencarlosCanela 2010 ápr. 09. - 17:49:06
(934/22495)
A Cool tv hamarosan elkezdi vetíteni a MÁS SABE EL DIABLO telenovellát ÖRDÖGI KÖR címmel
Belle 2010 márc. 09. - 18:26:01 Előzmény dzsanna3
(933/22495)
Most megint utána néztem a filmnek, de se híre, se hamva, pedig ideje lenne már, hogy valaki feltegye a netre.:-))) Díjaznám érte az illetõt.:-)))
Belle 2010 márc. 09. - 18:01:24 Előzmény dzsanna3
(932/22495)
Köszike a tartalmat, még nem néztem meg ugyan a filmet, de majd sort kerítek rá.:-)
Belle 2010 márc. 09. - 17:50:49 Előzmény dzsanna3
(931/22495)
Sziasztok!:-)
Szia Dzsanna!:-)

Örülök, hogy meglett a privis meglepi, remélem, tetszettek a részek.:-)

Igen, elég bosszantó, amikor nem teszi be a rendszer valamiért a képet, pedig látszólag minden rendben van vele. De hát nincs mit tenni.:-(

Megnéztem a Dónde está Elisa-s videókat (köszönet értük), s magam is igen meglepõdtem, hogy mennyire hasonlít a két tesó, Jason és Jencarlos Canela. Bár a sorozatot nem fogom nézni, de remélem, jól teljesít majd a fiú.:-)
10/10
dzsanna3 2010 márc. 07. - 17:07:17 10/10
(930/22495)
JENCARLOS CANELA fõszereplésével
EL PRIMER GOLPE (Az elsõ csapás) c. film története
*****************************************************

Az El primer golpe a ¿Por qué Diablo? címû, Kolombiában nagy sikerrel játszott telenovella Telemundos újrafeldolgozásának, a Más sabe el Diablo telenovella különkiadása.

Fõszerepekben:

Jencarlos Canela (Ángel Salvador/Diablo),

Miguel Varóni (Martin Acero/Hierro) és

Angélica Celaya (a titokzatos nõ, Ángel elsõ szerelme).

Ez a telenovella volt a legnézettebb a Telemundo történetében. A film tele van akcióval, feszültséggel és csábítással. Megismerjük a Diablo név eredetét, korai éveit New York utcáin, és egy nagy tragédiát, amit átélt, mielõtt megismerte volna élete szerelmét, Manuela-t.

A film Ángel/Diablo vallomásával kezdõdik, mesélni kezd az életérõl... pereg a film.

A gyermek Ángel Queens külvárosában szinte az utcán nevelkedik, mivel édesanyja egyedül neveli õt, és a sok munkától nincs sok ideje foglalkozni vele, bár nagyon szeretik egymást. León Beltrán a helyi bártulajdonos vezeti rossz útra az amúgy lelkileg nagyon érzékeny, és grafikai tehetséggel megáldott fiút: tolvajt, késõbb rablót farag belõle. Ekkor ragad rá a Diablo név.

León a környékbeli fiúkból rablóbandát hoz létre - a saját fiát, Cachorrot is beleértve - Martin Acero (Miguel Varóni) - alvilági nevén Hierro - számára, aki nem más, mint Ángel Salvador édesapja, de errõl ekkor még egyikük sem tud.

Látjuk Hierro-t Miamiban, egy Hardrock Café-ban, León Beltránnal társalogva, amikoris megállapítja, hogy innen ugyan senki a világon nem rabol el még egy 25 centest sem, annyira jó a biztonsági rendszer. Megbízza Leónt, hogy a napokban érkezõ 5 millió dollárt, és egy hatalmas ékkövet raboltassa el, és miután õ mindent tud a biztonsági rendszerrõl, majd õ segít ebben. León utasítja Diablot telefonon, hogy azonnal utazzanak Miamiba, készüljenek fel a nagy rablásra.

A srácok megérkeznek Miamiba, ahol Ángelnek egy gyönyörû fiatal lánnyal nászutas házaspárt kell játszania. A lány egy szörnyû titkot rejteget, Ángel gyanakszik rá, nem bízik benne, de késõbb, amikor a lány szinte mindent felfed a múltjából, megállapítják, hogy a sorsuk nagyonis hasonló, egymásba szeretnek. Zajlik a rablás, mindenki a helyén, tökéletesnek látszik a siker, amíg Hierro tudomást nem szerez a lány "árulásáról".

... Ángel befejezi a történetét, a kamera átvándorol a másik oldalra, és kiderül, hogy Manuela Dávilanak, az ügyvédjének (Gaby Espino) mesélt, aki megígéri, hogy mindent megtesz a kiszabadítása érdekében.

A DVD megvásárolható 2010 február 9-étõl, pl. az amazon.com által.
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 febr. 26. - 23:59:15 10/10
(929/22495)
és a harmadik...

Remélem, most könnyebben megy majd, de ne feledd: nem minden videót feliratoztam, csak ami arra érdemes volt :) Ha a telenovellát néznéd, ott számozva vannak 1-tõl 182. részig, azt, sorban, automatikusan játssza le a youtube...
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 febr. 26. - 23:57:42 10/10
(928/22495)
2. lépés
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 febr. 26. - 23:56:58 10/10
(927/22495)
Szia, Katka!

Amikor vége egy videónak, az oldal jobb oldalán találod a többit, ott keresd ki szám szerint vagy téma szerint (nem tudom, mit néztél) a RELATED VIDEOS felirat alatt!

beteszem neked sorban a lépéseket - elõször a keresést
10/10
offtopic
Katka2 2010 febr. 26. - 21:49:09 10/10
(926/22495)
Hali Mindenkinek:)
Szia Dzsanna!
Tegnap végre eljutottam az OLDALRA!!!!!!!!
..megnéztem az elsõ öt részt amit feliratoztál, és aztán a 33.-ra ment????????????????
Ciki megkérdezni, hogy hogyan megyek a köv.-re????????
JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ volt, tetszett,csak nagyot ugrottunk:)
( mint egy nyeretlen kétéves----úgy érzem---az vagyok---ebben a témában:))))))))))))
10/10
offtopic
dzsanna3 2010 febr. 26. - 20:32:19 10/10
(925/22495)
szia, Neli!

Hát persze, hogy a te kedvedért tettem be (most jöttem rá:) a fekete atlétás képet... Van még, majd hozom...
Neli 2010 febr. 26. - 19:26:09
(924/22495)
szia Dzsanna :)
ugye ezt az izmos fekete atlétás képet csak az én kedvemért tetted be? ;) :D :P
mert az ilyenekért megveszek... :D :P
/az ezelõtti csak vicc ;), köszi :P/
10/10
dzsanna3 2010 febr. 26. - 14:58:10 10/10 Előzmény Belle
(923/22495)
Hát még én hogy várom az új albumát (is), mert a telenovellát is, meg filmeket, elsõsorban a Hunted by Night-ot, amit még mindig nem találok sehol... de legalább a Primer golpe vigasztal egy kicsit :)
10/10
dzsanna3 2010 febr. 26. - 14:55:19 10/10 Előzmény Belle
(922/22495)
Szia, Bella!

Mindenesetre megpróbáltad, mert ahogy látom, nem teszi be a képet... én is jártam már így többször is, hogy egy képet semmiképpen nem fogad el a port...

(Köszi a privit is :)
Belle 2010 febr. 25. - 19:32:58
(921/22495)
Ej, nem akarja a jót..:-)
Belle 2010 febr. 25. - 19:31:30
(920/22495)
Kicsit kisebbre vettem, hátha most beteszi..
Belle 2010 febr. 25. - 19:27:25
(919/22495)
Találtam egy szép nagy képet róla (Pecados Ajenos idõkbõl), remélem, még nem szerepelt a topic-ban, ha igen, akkor nosztalgiáztam.:-)))
Belle 2010 febr. 25. - 19:24:09 Előzmény dzsanna3
(918/22495)
Sziasztok, Szia Dzsanna!:-)

Itt is megdicsérem ezt az általad betett képet, Jencarlos itt különösen jól néz ki!:-))

A hír is nagyszerû, ami neki öröm, nekünk is öröm.;-))) Én máris az új albumát várom.:-D
10/10
dzsanna3 2010 febr. 23. - 11:35:14 10/10
(917/22495)
JENCARLOS CANELA felkérést kapott a 25 legnagyobb közé a klipben. HAJRÁ JENCARLOS! Határ a csillagos ég! :)

Tehát, március 1-jén, este 10 órakor (Mo-n ez hajnali 4 óra)lesz a kész klip, SOMOS EL MUNDO (a WE ARE THE WORLD spanyol változata) az Univision Christina-show Együtt Haitiért mûsorában, kamera mögötti interjúkkal.

***************************************************

Miami, 22 de Febrero 2010.- El joven cantante y actor cubano-americano Jencarlos Canela fue una de las estrellas latinas, invitadas a participar en la grabación de "Somos el Mundo", la versión en español del legendario tema "We Are the World", composición de Lionel Richie y Michael Jackson, que en esta oportunidad es adaptada al español por Gloria y Emilio Estefan.

**************************************************
En "Somos el Mundo", Jencarlos Canela aparece al lado de grandes figuras de la música tales como: Chayanne, Alejandro Fernández, Luis Fonsi, Christian Castro, Thalia, Santana, Gloria Estefan, Ednita Nazario, Olga Tañón, Paulina Rubio, Jon Secada, Juanes, José Feliciano, Aventura, Fonseca, Juan Luis Guerra, Gilberto Santa Rosa, Alexs Syntek, Ana Barbara, entre muchas otras.

****************************************************

"Me siento muy honrado de poder tener esta gran oportunidad para colaborar de alguna manera con nuestros hermanos de Haití. El hecho de compartir con estas grandes figuras a través de una canción que marcó un hito en la historia de la música, me hace inmensamente feliz y me llena de mucho orgullo", expresó Jencarlos Canela.

El estreno mundial del video de la canción "Somos el Mundo", el cual se transmitirá a través de la cadena Univision, será en "El Show de Cristina" el 01 de marzo del 2010 a las 10pm hora del Este y Pacífico (9pm Centro) y un especial exclusivo con las imagenes detrás de cámaras, también se transmitirá por la cadena Univision.

Todos los fondos recaudados por los donativos, descargas a través de iTunes y las ventas del sencillo "Somos el Mundo" serán utilizados directamente por la Fundación We Are The World en beneficio de los esfuerzos caritativos y de auxilio para los damnificados del terremoto de Haití.
10/10
dzsanna3 2010 febr. 23. - 11:24:35 10/10
(916/22495)
JENCARLOS CANELA se unió junto a grandes estrellas para la histórica grabación de la versión en español de "We Are the World = SOMOS EL MUNDO: 25 For Haiti"

El estreno mundial del video clip de esta legendaria canción será a través del "Show de Cristina" por la cadena Univision.