capt.nemo 2023 aug. 14. - 16:09:24 Előzmény i'mperfect
(114/114)
pedig jóval szebb, mint akár kidman vagy jolie.. már babahájas arcú tiniként is az volt, lásd a gyilkos kobold műremeket.. és a humora is jobb.
Ahoj poplacsek 2023 aug. 11. - 17:58:28 Előzmény i'mperfect
(113/114)
Jennifer Aniston jó csaj persze, főleg a korához képest. Van az a karakter is, amiben mókás. De nincs egy ligában Kidmannel, nagyon messze áll tőle tehetségben, azt hiszem. Angelina Jolie-t se a tehetsége miatt szeretjük, de talán még ő is többre képes a színjátszás területén nála. Nem azt mondom, hogy sokra, hanem hogy többre. Kidman pedig színésznő. Az egy másik klub.
Kismacska 2023 aug. 11. - 17:36:24 Előzmény Kismacska
(112/114)
Vagyis nem igazán a színésznőt utálom, de Rachelt a jóbarátokból annál inkább.
offtopic
Ahoj poplacsek 2023 aug. 01. - 16:37:41 Előzmény Kismacska
(111/114)
Én a meggyszószos főtt marha pirított morzsával című menzaétellel vagyok így. Mondjuk az se érdekel senkit, ezért még sose hoztam szóba szerintem. De most hogy leírtam, jobb lett nekem. Azt hiszem.
Kismacska 2023 aug. 01. - 15:45:23
(110/114)
Én utálom.
i'mperfect 2016 júl. 22. - 03:10:51
(109/114)
Hm...Régen egyáltalán nem láttam szépnek, de teltek az évek, és most egy igazán helyes csajt látok szuper jó alakkal, fõleg ahhoz képest, hogy már majdnem 50. Nem gyönyörû, de van benne valami, szuper a kisugárzása, az alakja pedig csodálatra méltó. Ha ránézek, nem egy aszott anorexiás testet látok, hanem egy sportos, mégis nõieset.
Ami a színészi képességeit illeti, szerintem nem igazán kapott lehetõséget, hogy bebizonyítsa, mennyire jó színésznõ vagy sem. Amikor Pityu lelépett Angyal Jolikával, azt hittem, Jennifer karrierje is éppúgy fellendül majd, mint Nicole Kidmané a Tom Cruise-tól való válása után, de hát nem. Csak vígjátékokban alakít, ebbõl már nem valószínû, hogy ki fog törni. Kár, szerintem menne neki.
offtopic
filoszemitabélus 2015 ápr. 03. - 20:23:07
(108/114)
Nem állítottam, hogy a környezetemmel és a barátaimmal is görény lennék. Csak a 3. világ problémái nem érdekelnek. Nem érdekel, ha Indiában fertõzött vizet isznak, elsüllyed egy komp 200 zarándokkal, vagy kigyullad egy mozi és bennég 300 indiai.
Messze vannak és nem vagyok mindenható...
gladiolus 2015 ápr. 03. - 18:55:12
(107/114)
OFF

Persze, ehhez jogod van. Biztosan életed vonulata edzett ilyenné. Az õszinteség is pozitív jellemvonás. Viszont van ennek az egésznek egy más aspektusa is. Momentán ha valami baj érne,- valami komolyabb, nem olyan, mint hogy egy parkolócédulát találsz, mert egy percre megálltál a pékségnél, és a rohadt görény közterület fenntartó mintha lesett volna valahonnan, és pillanatok alatt ott terem, mint fing a gatyában és boldogan megbüntet, mert ez élete egyetlen sikerélménye-hanem valami nagyobb, ami még ráadásul baromi igazságtalan is, és segítségre lenne szükséged, pl. vigasztaló szóra, biztatásra, ápolásra, törõdésre. Na akkor mit szólnál, ha egy hasonló lelkületû ember azt mondaná neked, hogy bocsi, de nem érdekel a világ nyomorúsága, a tiéd sem, oldd meg egyedül, akkor is, ha nem tudsz lemenni kenyérért a boltba, mert agyvérzést kaptál, és nem tudsz talpra állni...?
Természetesen az emberek többsége éppen elég nyomorult és csóró ahhoz, hogy minden erejét elhasználja ahhoz, hogy saját magán segítsen, gondolataiban sem fér el, hogy beteg gyerekek sorsa aggassza. Momentán nekem sincs rá kapacitásom. De a gondolat a fejemben van, és tisztelem azokat, akik viszont jólétük ellenére is lehajolnak a kevésbé szerencsésekért...de ez egy másik dimenzió, mint az átlagemberé...Hát, azt hiszem, kiveséztük a témát így Jennifer Aniston égisze alatt. Köszönöm, hogy partner voltál ebben.

Azt hiszem, illik ide egy mondás-örülj az életnek és légy rossz, mert a jók sokan vannak, és nagyon unalmasak.

:-)
offtopic
filoszemitabélus 2015 ápr. 03. - 08:56:33 Előzmény gladiolus
(106/114)
Te egy jó lélek vagy, én nem. csak az a közös bennünk, hogy AJ nem szimpatikus. na meg a kövér gyerekeket sem kedvelem túlzottan. Tulajdonképpen majdnem rokon lelkek vagyunk, leszámítva, hogy engem nem érdekel a világ nyomorúsága. A gazdátlan kutyák sorsa elszomorít, de más nem.
gladiolus 2015 ápr. 02. - 13:55:36
(105/114)
OFF
Ez nagyon helyes, ha tényleg így érzed, mert a gyerek az gyerek, ha kövér, ha sovány, igaz taszítóak a kövér gyerekek, ezt én is tudom, de mit lehet tenni. Azokat is vinni kell valahogy a gyógyulás felé. :-)
Lehet, hogy eltúlzottnak érzed, de nekem ez fontos kérdés, ezzel törõdni kell.És egy olyan sztár, aki vagyonokat halmoz fel, de magasról tesz a jótékonykodás irányába, nekem egyenlõ a nullával.
Jolie megmondom õszintén, személy szerint nekem nem szimpatikus, de amit tesz a gyerekekért, az dicséretre méltó, és némileg közömbösíti ellenérzéseimet.
filoszemitabélus 2015 ápr. 01. - 21:17:39
(104/114)
Én nagyon is komolyan veszem Angelina Jolie pálcika karjait és a kövér, beteg gyerekek problémáját.
gladiolus 2015 ápr. 01. - 20:46:05
(103/114)
Ez most szarkazmus? :-)
Ne gunyolódjék....ez komoly téma. :-)
filoszemitabélus 2015 ápr. 01. - 08:10:46 Előzmény gladiolus
(102/114)
"Szóval tényleg nem érdekes, hogy Jolie karja mennyire sovány, ha beteg gyerekeket cipel vele"

Ha egy kicsit gyúrna a vékony karjára akkor a kövérebb beteg gyermekeket is el tudná cipelni.
10/10
Anti12 2015 márc. 31. - 00:12:18 10/10
(101/114)
Nagyon találó! Érdekes ízlésed lehet. Jennifer egy gyönyörû nõ. Nem tudom milyen ember lehet az, akinek nem tetszik. :D
Leen 2013 szept. 04. - 13:29:48 Előzmény Lbara
(100/114)
The Object of My Affection - Vágyaim netovábbja :)
Lbara 2013 aug. 24. - 08:51:49
(99/114)
fura lesz, de hátha valaki tud segíteni! Jennifer Aniston egyik filmjében férfi partnere egy tulipánhoz hasonlítja Aniston orrát. melyik ez a film? :-)
Leen 2013 aug. 18. - 15:04:33
(98/114)
Nagyon szerettem a Jóbarátokban, de a többi filmjénél úgy éreztem, mintha nem tudna kiszakadni Rachel Green skatulyájából. Nekem olyan, mintha mindig ugyanazt a karaktert játszaná - de ettõl függetlenül bírom. Sokkal jobb színésznõk is vannak nála, mint például Angelina - veroni véleményével teljesen egyetértek.
U.i.: a fanatikus fórumozóknak üzenem, hogy ha úgy védtek meg valakit, hogy egy másik embert ócsároltok, azzal csak saját magatokat minõsítitek.
Hardyy 2013 aug. 08. - 12:24:46 Előzmény veroni
(97/114)
veroni: nagyon tökéletesen megfogalmaztad, maximálisan egyetértek a véleményeddel.
Hardyy 2013 aug. 08. - 12:21:32 Előzmény ver_krisz
(96/114)
Brad biztos fel fog ébredni a "rémálomból" amiben övé a világ legszebb nõje, aki szült neki 3 csodaszép gyereket és akivel örökbe lehetett fogadni még hármat, azaz méltóztatott megadni neki amire -a nyilatkozataiból is kiderül- mindig is vágyott: a nyüzsgõ, népes családra.
Az okádék véleményed alapján pedig te lehetsz az akit a legmocskosabb kukából szalajtottak nem Angelina...
auriga9999 2013 aug. 03. - 21:58:25 Előzmény Outblast
(95/114)
"Teljes mértékben egyetértek a döntéssel :P"
Tényleg? De jó.
Ki is vagy te?