Téma: Jessica Alba

10/10
duckshoot 2012 júl. 27. - 21:58:11 10/10 Előzmény convar
(618/1138)
Igen ebben van:) De am ha hátulról akció van és egy ilyet látsz ha lenézel nem tudom... Vagy csak kicsit szokni kéne. Az meg jó érzés ha az asszony már így állít haza és csak akkor látod ha levetkõzik, hogy :O :D
Am azért szexi és még nem tulzó, de tényleg azért a szép bõr hát szokni kéne. Ez olyan mintha belül 2 énem hadakozna egymással, de hát jól néz ki te idióta nem látod tök szexis, de az a szép selymes bõr... Ez vlmi borzasztó dolog LOL
Ilyen masnisom(csajszi bedõlve) van nekem is, de az olyan, hogy a két lábon combközéptõl le az ahilleszig, az ütõs.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 júl. 27. - 21:48:17 10/10 Előzmény convar
(617/1138)
Azt lefelejtettem, hogy amiért az idolod azért én átállok egy másik irányba és úgy vicceskedünk mondjuk. Mert nem akarom én se, hogy az nr1-ednél csak a lyuk vicceket használjuk:)
Eliza-nál sem szeretem mikor már túl mennek a határon, de hát csak a tehetetlen érzés van belõle. Ennek legalább itt nem teszlek/teszed ki magad én rugalmas vagyok.
Mondjuk sok olyan helyzetet gerjesztünk amikor már feszülsz magadban olyan poén lenne belõle. Meg ez amolyan fiús dolog nem? Csajok, na meg bitang jó csajok hatására elõjönnek ezek a szexuális/perverz/disznó töltetû viccek :D
Mint mikor melõhelyen poénkodnak így ahol összegyülnek egy kis idõre és ilyenekrõl beszélnek, közben meg ha oda téved egy kolegina akkor elterelõdik a téma vagy kínos csend támad :)))
10/10
offtopic
convar 2012 júl. 27. - 00:00:10 10/10 Előzmény duckshoot
(616/1138)
De épp ez az hogy eddig még szinte soha és ki tudja mikor lesz legközelebb :)
10/10
convar 2012 júl. 26. - 23:55:46 10/10 Előzmény Koczy85
(615/1138)
Ja, a végéhez meg annyit hogy sõt lehet hogy már most is késõ. Tudom, pesszimista vagyok :)
10/10
convar 2012 júl. 26. - 23:52:24 10/10 Előzmény Koczy85
(614/1138)
"Tudom, hogy alkalmaztak már CGI-t, én azt igazából nem is poénnak szántam. :)"

Tudom, mivel tudom hogy tudtad :)

(a kép feelingje tök dark angeles nem?)
10/10
convar 2012 júl. 26. - 23:46:54 10/10 Előzmény duckshoot
(613/1138)
"Viszont tõlem ne kérdezd mert én örömmel ráfognék nekem ez még bõven belefér és a korral változunk ugyebár ;)"

Tiszta sor, de mondtam is már: csak a Sin City vonatkozásában zavar a dolog. Ha egy 31 éves nõt játszana egy "átlagos" filmben akkor np, elvégre ismerjük a dolgok hátterét.

Am nem a korral, inkább a terhességgel, ha megnézel 30as, vagy akár 40es gyermektelen nõket az alakjuk lehet hogy simán mint a 20 éveseké, de aki már szült, fõleg ha nem is 1x... na az viszont meglátszik.

Szal azt a véleményemet továbbra is tartom hogy kár volt Robinak ennyit várni a folytatással. Egyébként itt nemcsak az assrõl van szó. Hanem 1xûen a hitelességrõl. Mert sztem egyébként sem fog úgy kinézni benne mint egy 17 éves (mer ugye a 2ben még 18 sem lesz). Tudom hogy sokmindenre képesek a sminkesek de ez sztem már nem fog menni (Jess egy 17 éves lánynak az anyja lehetne :D). Majd figyeljétek meg, ebbe sokan vele fognak kötni, vagy legalábbis megjegyezni, mármint majd akik és amikor a filmrõl írnak.


"De vannak mindenféle fenék feszesítõ módszerek meg narancsbõr eltüntetõ dolgok, hogy simán felturbózzák ezt a formás kis popót pár hét alatt szóval nyugi."

Jó, lehet tényleg lehet hogy túlparálom, fõleg hogyha ezt a képet veszem alapul. Mert ezen viszont olyan gömbölyû mint a gömb (frappánsabb hasonlatot akartam, de most ennyi telt :D), pedig ez is 2012 :)
10/10
convar 2012 júl. 26. - 23:20:59 10/10 Előzmény duckshoot
(612/1138)
"Hát igen az amolyan bumm bele az arcodba! :D"

Na igen, annál a képnél én is érzem a "Nesztek, kattogjatok!" hozzáállást :D
10/10
convar 2012 júl. 26. - 23:12:24 10/10 Előzmény duckshoot
(611/1138)
Egyetértek. Egy-egy kisebb tetkó még oké a karon, vállon, háton stb. de amikor már egy már önmagában is figyelemreméltó nõi testtájék természetes kompozíciójába zavar bele azzal csak rontja az összhatást.

Am Jessnek ehhez a tetkójához pl. mit szólsz? Azért ebben is van nem kevés szexuális utalás nem? Érted, mintha csak azt mondaná vele hogy "ha befûzöl, kifûzheted" :D
10/10
convar 2012 júl. 26. - 22:47:40 10/10 Előzmény duckshoot
(610/1138)
Jaj dehogy, nem kell, mint mondtam nem gond ;) A lényeg a szellemes társalgáson van, és ha ehhez Jess testrései inspirálnak minket leginkább akkor én azt mondom hogy a cél szentesíti az eszközt ;D
10/10
convar 2012 júl. 26. - 22:34:30 10/10
(609/1138)
http://www.youtube.com/watch?v=sC4djf0SXgc

Hát ebben sem a jövendõbeli filmterveirõl beszél, erre még a 0hoz közeli angolommal is rájöttem :D
Koczy85 2012 júl. 25. - 21:52:29
(608/1138)
Tudom, hogy alkalmaztak már CGI-t, én azt igazából nem is poénnak szántam. :)

"Persze, minden attól függ hogy mit akar. De mivel, kimondom: így, ilyen elánnal jó úton halad afelé hogy végképp eltûnjön a süllyesztõben így jó lenne eldöntenie minél hamarabb hogy mit is akar igazán, mert ha még mindig igenis színésznõi babérokra vágyik akkor már esetleg nehogy túl késõ legyen."

Ezt meg bemásoltam, mert szóról szóra egyetértek.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 júl. 24. - 23:32:34 10/10
(607/1138)
Van ez így :)
10/10
duckshoot 2012 júl. 24. - 23:30:01 10/10 Előzmény convar
(606/1138)
Ó micsoda orbitális segg!! :D Am nem tudom mirõl beszélsz mikor a haja pont kislányos... :D
Viszont tõlem ne kérdezd mert én örömmel ráfognék nekem ez még bõven belefér és a korral változunk ugyebár ;)
Meg különben is fenék fetisiszta vagyok.
Azért kicsit megnyugtató, hogy nem törne bele a fogam, de nem is látszana már rajta a nyoma :)
De vannak mindenféle fenék feszesítõ módszerek meg narancsbõr eltüntetõ dolgok, hogy simán felturbózzák ezt a formás kis popót pár hét alatt szóval nyugi.
Fú eszembe jutott milyen lenne ha most rázná a hátsót... ass shake
Megnézném szívesen:)
10/10
offtopic
convar 2012 júl. 24. - 23:22:37 10/10
(605/1138)
Bakker Duckshot, pedig 1x végre egyidõben vagyunk itt, így mehetett volna a chat erre nekem meg mennem kell :D Holnap meló. Majd holnap megnézem miket írtál ;D Na pá, kezeket a paplan fölé, éljenek a csajok ;D
10/10
convar 2012 júl. 24. - 23:19:00 10/10 Előzmény Koczy85
(604/1138)
"A filmbe meg majd CGI-vel megoldják, ha szükséges lenne."

De kár hogy mondtad :D Csak azt ne. Komolyan mondom, számomra szörnyû a tudat hogy már a mozgóképben sem lehet megbízni. Mert az oké hogy a fotókban már nem, amióta van fotósopp, ezt még vhogy elfogadom. Elfogadom hogy egy stúdiófotó lényegében egy profi "végtermék", amelynél a végeredmény legalább annyira múlik a végén a számítógépes operátoron mint elõtte a fotóson és a fotóalanyon. De hogy már "videósopp" is van ezt vhogy képtelen vagyok benyelni ill. ezzel a tudattal élni :D

Am az a baj hogy nem mondasz hülyeséget mivel ezt a trükköt õk ugye már eljátszották 1x. Ami miután kitudódott nyilván arra is emlékszel hogy elég nagy felháborodást váltottak ki vele (még az origo is foglalkozott vele). Ja, és ez akkor nem is u.az lenne mert ott inkább csak a textillel játszottak nem a kontúrokkal (épp ezért azzal, akkor nekem különben nem is volt különösebb bajom). Szal sztem ne csinálják. Úgyis kitudódna megint.

Akkor inkább Robi zavarja le Jesst pár extra körre az edzõterembe :D Csak... ezzel meg az a baj hogy már nincs rá idõ mert Robi azt mondta hogy a Machete Kills után egybõl elkezdi forgatni a Sin City 2õt. Annak meg már asszem be is fejezték a forgatását. Bár most hogy még jobban átgondolom... nyilván már a Machete Killsbe sem ugorhatott be Jess bármilyen "formában" szal attól tartok Jessicán már nem segít a futópad sem :D


"Mivel Jess most már gyakorlatilag nemcsak a színészetbõl él, így szerintem most akár azt is megtehetné, hogy évekig nem forgat filmet. De szerintem nem fogja."

Persze, minden attól függ hogy mit akar. De mivel, kimondom: így, ilyen elánnal jó úton halad afelé hogy végképp eltûnjön a süllyesztõben így jó lenne eldöntenie minél hamarabb hogy mit is akar igazán, mert ha még mindig igenis színésznõi babérokra vágyik akkor már esetleg nehogy túl késõ legyen.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 júl. 24. - 23:17:24 10/10 Előzmény convar
(603/1138)
Igen pedzegetem célozgatásod...
Bár sok helyütt használják a strigulázást, de ez nem olyan fontos:)
10/10
duckshoot 2012 júl. 24. - 23:14:01 10/10 Előzmény convar
(602/1138)
Hát igen az amolyan bumm bele az arcodba! :D Én oda is tenném az arcom...
De igen ez is tetszetõs szép és szolid, ami jó párosítás:)
10/10
offtopic
duckshoot 2012 júl. 24. - 23:09:39 10/10 Előzmény convar
(601/1138)
Igen ez elgondolkodtató, mégiscsak egy cápa ,,szájába" dugnád a csöd:) De am miért ne? :D Nem minden nap bhatsz szájba egy cápát.
Egyébként ezekkel a tetkókkal nem igazán értek egyet, mert ha szép a bõr és a nemesebb szervecske is jól néz ki akkor ez a tinta csak ront az összképen.
10/10
duckshoot 2012 júl. 24. - 23:04:31 10/10 Előzmény convar
(600/1138)
Dehogy minõsítelek le, nem is tudnálak:) Egyébként ez poénkodás volt és most pont úgy esett, hogy a sexy képekhez kötöttük a dolgot.
Egyébként a poénkodásra vagyok fogékony, nem a villámhárítókra vagy a kicsit kilógó husis hamburgerre :D
Viszont ha ez már túl messze menõ volt akkor én szívesen visszaveszek belõle a kedvedért:)
Koczy85 2012 júl. 22. - 04:12:40
(599/1138)
Én látram élõben két hónapja (igaz, ruhában, nem bikiniben), szerintem nincsen gond azzal a popsival. :)

A filmbe meg majd CGI-vel megoldják, ha szükséges lenne.

Mivel Jess most már gyakorlatilag nemcsak a színészetbõl él, így szerintem most akár azt is megtehetné, hogy évekig nem forgat filmet. De szerintem nem fogja.