Téma: Jessica Alba

10/10
convar 2012 szept. 10. - 12:59:08 10/10 Előzmény duckshoot
(658/1138)
"De lehetne maximalizálni a hasznot, Alba punciszõr szálja 100 dolcsi és lenne egy jó marék belõle váháháá :D"

Fõleg ha a sajátodból is tépsz ki egy párat hogy több vagy hogy eleve az legyen a portéka :D Érted. Márcsak ezért sem vennék ilyesmit :D Merthát egy szõrszál az csak egy szõrszál, honnan tudnád hogy tényleg az övé-e?


"Volt vakbélmûtétje vagy az a csík túl magasan van ahhoz? Vagy nem használta a barlangot szüléskor?
Vagy a szõrös korszak után megcsúszott a borotva?(ez am nem vicces és idióta kijelentés:)
Néz utánna mer most már érdekel."

Vagy akkor már inkább elõtt mivel úgy kandikál kifele a felsõ lombkorona hogy a heg ugye már ott van ;)

Próbáltam utánanézni de mivel ez egy 10 éves fotó így nem találtam róla semmit (nameg az is lehet hogy ez akkor nem is tûnt fel senkinek, csak nekünk most :) ). Császármetszés mint ok nem jöhet szóba mert még 6 évvel azelõtt vagyunk (direkt írtam is hogy 2002-ben, 21 évesen, nem figyelsz :P). Vakbélmûtét végülis lehet, mint régebben írtam gyermekkorában sokat betegeskedett és igen, volt vakbélgyulladása is, tehát valszeg volt felvágva (am erre vonatkozóan most találtam: te tudtad hogy mára szájon át is ki tudják venni a vakbelet? :D ill. hogy nõknél hüvelyen keresztül is? ezt nem is értem igazából, mivel a két szervrendszer közt tudtommal nincs semmilyen "átjáró")).

Am még 2005ben is látszódott, ez a kép A tenger vadjaiból való:
10/10
offtopic
convar 2012 szept. 10. - 11:47:54 10/10 Előzmény duckshoot
(657/1138)
"Az még egy kölyök(mintha az lenne), simán lerúgod:)"

De aztán lett az nagyobb is :) Íme:


"De egyébként a tévhit tényleg valós. Mert csak abból kiindulni, hogy harcikutya oszt kész az elég kretén dolog."

Állítólag az hogy harcikutya az épphogy azt jelenti hogy igazából csak a fajtársaira agresszív, de állítólag azt is ki lehet nevelni belõle. A gyerekeket állítólag kifejezetten szereti. A rossz híre meg, na igen, tényleg akadhat köztük defektes példány, dehát melyik fajtánál nem? (Igaz, a testfelépítésébõl adódóan itt ez egy fokozott veszélyfaktor :) ) De a defekt is inkább csak akkor jön elõ ha elhanyagolják, mert állítólag az a kulcs hogy törõdni, foglalkozni kell vele, ez a fajta kifejezetten igényli.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 szept. 09. - 17:25:12 10/10 Előzmény convar
(656/1138)
Látod látod minden a kapcsolatunk ellen szól :D LOLOL

Nem tudom ez amolyan általános letargia nálam. Azért nevetni pölö tudok teljes szívbõl. Mint itt is mikor sziporkázom gép elõtt és írom a ,,poénokat" :D
De itt lehet is adni neki :)))

Am mikor tinédzser voltam és frissen kötötték hozzánk(az egész falut értem) is a kábelt képes voltam töbször is felkelni hajnalban és több verszenyt is végignézni, egyik alakalommal az Indy 500-at is, nem volt semmi :)
aztán vlmi mûsorkeveredés lett és nem találtam a Nascar-t és szépen leálltam róla, de most megint bele bele nézegettem egy pár órát.
10/10
duckshoot 2012 szept. 09. - 17:17:48 10/10 Előzmény convar
(655/1138)
Fúúj, de perverz vagy! Árulni a szõrét?! Am ott van a szeren :D
DE amire céloztam, hogy maga a viselõje elég felkapott foglalkoztatott vagyis az egész valója sokat ér.
Szõröstül bõröstül :D :))))
A sok degenerált meg komolyan eladná eBay-en. A többi zsibbadt meg képes lenne megvenni. De lehetne maximalizálni a hasznot, Alba punciszõr szálja 100 dolcsi és lenne egy jó marék belõle váháháá :D
Neked is szereznénk belõle ;)
Ezt nem írtam, de ez szerintem menõ! :) Nesztek szõrös a puncim nézzétek!! Ezek jó kis dolgok amiket érdemes olykor olykor bevállalni az életben.
Salátái? :) Kezdesz túlzásba esni a kódolást illetõen... :D
Viszont ott vlmi kilóg és szerintem nem feltételezés:) Mármint inkább legyen az mint bármi más...
Volt vakbélmûtétje vagy az a csík túl magasan van ahhoz? Vagy nem használta a barlangot szüléskor?
Vagy a szõrös korszak után megcsúszott a borotva?(ez am nem vicces és idióta kijelentés:)
Néz utánna mer most már érdekel.
10/10
offtopic
duckshoot 2012 szept. 09. - 17:01:58 10/10 Előzmény convar
(654/1138)
Az még egy kölyök(mintha az lenne), simán lerúgod:) Mondjuk egy gyerek már nem annyira tudná...
De egyébként a tévhit tényleg valós. Mert csak abból kiindulni, hogy harcikutya oszt kész az elég kretén dolog.
Különben meg a kis bombázónak miért(derogál) nem labradorja van volt? Mínusz 2 pont nálam.
Nem am poén, olyan kutyát tart amilyet csak akar:)
10/10
offtopic
convar 2012 szept. 06. - 11:47:49 10/10 Előzmény duckshoot
(653/1138)
Na én meg pont onnantól nem :D (magyarán onnantól hogy hazaérek) Legalábbis amíg még tart a US Open, bár utána meg gõzerõvel el kell kezdenem a felkészülést Brands Hatchre és Mosportra is :)

Jaj nemá. Pedig az élet szép, tessék élvezni ;)

Én sem nézek meg azért minden versenyüket élõben, ahhoz túl hosszúak a versenyeik és túl sok is van egy naptári éven belül :) (ugye gyak.lag minden hétvégén, tetejébe sokx késõ este, éjszaka) Egész 1xûen nincs annyi idõm a nascarra mint amennyit a széria megkívánna. Egy teljes embert :)
10/10
convar 2012 szept. 06. - 11:28:42 10/10 Előzmény duckshoot
(652/1138)
"Hogy bundás volt?"

Ja :)


"De ez a prém elég sokat ér..."

Ja, micsoda ereklye. Már látom is magam elõtt az ebayen: Jessica Alba fanszõre, kikiáltási ár... :)))


"Am furcsa divat, nem különösb rajongok érte. Ha csak megvan igazítva az is jó."

Én is így vagyok vele, én is jobban kedvelem ha van egy kis pázsit a dombtetõn, a kopasz barack olyan kislányos, túl kislányos :) (Persze a másik véglet, a full Amazonas sem vmi szerencsés, és ezt nem a divat mondatja velem hanem az hogy utálok köpködni :) )


"De ha mondjuk clear optikát akar elég egy suhintás becsukott szemmel össze szorított fogakkal és nem kell plasztikai sebészhez fordulnia..."

Itt azt hiszem tudom mire gondolsz, a (feltételezett) salátáira ugye? :D


"Nem tudom halucinálok, de vlmi hegszerûség van a poci jobb oldalán talán."

Nem hallucinálsz, én is látom.
10/10
convar 2012 szept. 06. - 10:53:58 10/10
(651/1138)
Imádja a kutyákat. Volt (vagy van is?) pit bullja is, aminek elsõ reakcióként nem nagyon örültem, de aztán olvastam hogy nagyon sok a tévhit azzal a fajtával kapcsolatban...

Mondjuk az azért akkor is fura hogy vki csak úgy szájkosár, sõt póráz nélkül sétáltat egy kutyát Amerikában...
10/10
offtopic
duckshoot 2012 szept. 01. - 19:15:35 10/10 Előzmény convar
(650/1138)
No igen errõl icipicit lecsúsztam. Egyébként hétköznaponként 16tól 21ig meg hétvégenként ráérek ha nics vlmi program. Csak épp most az életkedvem eltûnése miatt hanyagoltam a Port- ot.

Csípem a 24-est. Kicsikoromban még rokonéknál néztem(nagybátyámmal) vlmennyit Nascar-t Szigethalmon. Nekünk akkor még itt sehol falván nem volt kábel. Így 8-9 évesen mikor ott nyaraltam láttam elõször az akkor még újonc Gordon-t.
Szeretem a Nascar-t, de azért elég alapszinten követem.
10/10
duckshoot 2012 szept. 01. - 19:07:16 10/10 Előzmény convar
(649/1138)
Akkor ezt az értem érted dolgot inkább nem erõltettem a késõbbiekben.

Hogy bundás volt? De ez a prém elég sokat ér... Am furcsa divat, nem különösb rajongok érte. Ha csak megvan igazítva az is jó. Macerás meg pont ott nem vlmi kellemes dolog megvágni magát egy nõnek. De ha mondjuk clear optikát akar elég egy suhintás becsukott szemmel össze szorított fogakkal és nem kell plasztikai sebészhez fordulnia... Uh
Nem tudom halucinálok, de vlmi hegszerûség van a poci jobb oldalán talán.
10/10
offtopic
convar 2012 aug. 27. - 19:03:29 10/10 Előzmény convar
(648/1138)
Én itt voltam, úgyhogy nem rajtam múlt :)
10/10
convar 2012 aug. 27. - 08:34:49 10/10 Előzmény teardrops
(647/1138)
Úgy bizony, én ma olvastam a fészbúkon. És term. nagyon örülünk :)))

Mondjuk az elsõ részben mintha még szõkébb lett volna... nodehát vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is :)
teardrops 2012 aug. 26. - 11:05:42
(646/1138)
teardrops 2012 aug. 22. - 12:53:42 Előzmény convar
(645/1138)
Magazin-címlap lett.:-)
10/10
convar 2012 aug. 20. - 21:10:48 10/10 Előzmény Koczy85
(644/1138)
"A legtöbb színésznek kizárólag ez a megélhetés."

Hogyne, de elvileg, tehát legalábbis egy befutott illetõnél csak az elején kellene hogy ez szempont legyen. (Ezért az teljesen érthetõ pl. ha egy színész sorozatokban kezd.) Egy Jessica kalibernek már nincs szüksége arra hogy csak a pénz miatt vállaljon szerepet, jelen esetben, amirõl beszélünk pl. egy sorozatban, mert már van annyi pénze hogy az unokáinak is elég legyen. Igaz, minél több pénzed van annál jobban költesz (erre szokták mondani hogy nincs az a pénzt amit ne lehetne elkölteni :) ), de akkor meg ott van a többi bevételi forrás, mint pl. Jessicának a Honest. (De egyébként szinte minden sztárnak megvan elõbb-utóbb a maga cége, legyen az egy kozmetikai cég, étterem, filmstúdió, bármi.)


"én is tanulgatok színészetet egy londoni drámasuliban"

Tudom, nekem már mondtad ;) És különben hogy megy?
10/10
convar 2012 aug. 20. - 20:42:16 10/10 Előzmény duckshoot
(643/1138)
"Mondjuk most már nekem is meló van, így hétköznap nem érek rá késõ estig, de egyébként könnyedén megoldható am :)"

OK. Akkor jövõ hét hétfõ 18:30? :)


"Inkább Nascar-ozok, de sajnos az elég késõig tart :("

No akkor... csak hogy ezt is tudd :) Jessica még 2007ben kint volt egy Nascar versenyen, a Charlotte Motor Speedwayen. Még Jeff Gordonnal is beszélgetett:

http://gallery.jessicaalba.net/thumbnails.php?album=678

Persze kérdés mirõl :) Persze lehet hogy csak merõ udvariaskodás az egész, az ilyenkor kötelezõ protokoll része, bár az egyik képen ahogy nézem nagyon magyaráznak a másiknak :) Nem?
10/10
convar 2012 aug. 20. - 20:15:13 10/10 Előzmény duckshoot
(642/1138)
"Értelek. Meglehet, hogy ez így már illúzió romboló hisz csak változott Jess az évek alatt, le sem lehet tagadni."

Nem, akkor mégsem értesz mert én ott pont azt vezettem le hogy miért is nem érdekel :P ;)


A képhez: te is látod amit én látok? (Nagyítsd ki oszt meglátod :))) ) Pedig 2002ben is már elvileg divat volt borotválni alul is vagy nem? :) Mondjuk ekkor még csak 21 éves volt tehát még lehet hogy lázadó korszakban volt és lehet azt gondolta hogy ezzel is miért ne? :)
10/10
convar 2012 aug. 20. - 19:38:44 10/10
(641/1138)
Ez meg egy friss fotózásról való:

Mondjuk ebben sztem van egy kis fotóbolt is, merthát a múltkori strandos lesifotóból kiindulva, ill. aszerint már nincs ennyire jó feneke :P
10/10
convar 2012 aug. 20. - 19:21:42 10/10
(640/1138)
Koczy, az ebben a videóban elhangzottakat legalább pár mondatban össze tudnád foglalni nekem? Csak a lényeget. Elõre is köszi.

http://youtu.be/hoSViWUsb8Y

Annyit értek belõle, már ha jól, hogy nem akarja hogy a lánya valaha is megnézze a The killer inside me-t. De akkor miért vállal ilyen filmeket?
10/10
convar 2012 aug. 20. - 18:57:47 10/10
(639/1138)
A cikk címe és elsõ sorai tipikus újságírói hatásvadászat, de aztán elhangzik pár fontos és érdekes mondat:

http://www.femcafe.hu/cikkek/celeb/jessica-alba-majdnem-megmergezte-kislanyat

Hogy mikre gondolok:

"Úgy érzem, hogy ez a cég, az én harmadik gyerekem."
"Ez egy olyan dolog, amit ténylegesen irányítani tudok, ellentétben Hollywood-dal."
"Mielõtt terhes lettem, csak a karrierem létezett. Késõbb aztán lelassítottam és rájöttem, hogy az életet élni kell."

Mondom én... Koczy, úgy gondolom pontosan tudod mire célzok.

Am tisztára úgy csinál mintha élsportoló lett volna. Azok szoktak visszavonulni 30 évesen.