Téma: Jessica Alba

teardrops 2013 jan. 15. - 23:08:52 Előzmény convar
(878/1138)
Hááát az volt a mondanivalója a Búúú-nak, hogy nem szabad megtagadnia a fajtáját. Akármennyire is szeretné, illetve egyszerûbb lenne... :-)
Poénok szerintem is voltak (pl. http://filmes-sorozatos.freeblog.hu/archives/2011/01/04/Sotet_angyal-poen_2x05/), de valahogy a fej meg test önállósodása nekem nem jött be.
_goldie_ 2013 jan. 12. - 19:37:21 Előzmény convar
(877/1138)
nekem a 8-as..az tetõtõl talpig tökéletes
ruha..ékszer..és persze a viselõje is 10 pontos :)
10/10
convar 2013 jan. 11. - 14:37:21 10/10 Előzmény duckshoot
(876/1138)
Igazad lett, még most is látszik. A kép u.is friss, a már hagyományosnak mondható év végi/eleji üdülésükkor készült. (Mert persze a paparazzikat most sem úszta meg.)

Egyébként nincs rossz kondiban, sõt, mostmeg már majdhogynem túl szálkás :) Mindenesetre a zsírpárnái sztem eltûntek :)
10/10
convar 2013 jan. 11. - 13:10:58 10/10 Előzmény convar
(875/1138)
"Jessica dohányzik :)
.
.
.
Azért remélem a terhessége alatt nem szokott."


Vagy mégis?

http://www.tobacco-news.net/jessica-alba-pregnant-but-still-chain-smoking-tobacco/

Mert ez a cikk errõl szólna ha jól értem. Viszont én nem tudok angolul (a fordítók meg tudjuk milyenek).

Valamelyikõtök lefordítaná belõle a lényeget? Elõre is köszönöm.
10/10
convar 2013 jan. 11. - 12:50:47 10/10 Előzmény teardrops
(874/1138)
Köszönöm :) Persze nem hat az újdonság erejével, dehát ami jó az jó, ismétlés meg a tudás atyja :)))
10/10
convar 2013 jan. 11. - 11:30:07 10/10 Előzmény teardrops
(873/1138)
"Maga az epizód viszont nagyon nem (nem is tudom, miért adtam rá 3,5-t), nálam ez volt a mélypont (bár a pontozás még így is a legkevesebb:-)), hiába volt fontos a mondanivalója annak a résznek."

Õõõõ... és mi?

Sztem semmi.

Az egy tipikus töltelék epizód, hiszen a cselekmény nem haladt vele jottányit sem elõre (márcsak azért sem mert ugye Max csak SPOILER ide tudod mit akartam írni). Ill. dehogy tipikus: az egyik legviccesebb epizód volt, tele nagy dumákkal, helyzetkomikumokkal. Az egy más kérdés, hogy közben úgymond nem "mertem" felhõtlenül szórakozni rajta, mert közben meg azért csak frusztrált hogy mennyire kezd elkomolytalanodni a sorozat (hiszen akkor még nem tudhattam a csavarról a végén).

Szal nem is értem mi a bajod vele, dehát ha nem tetszett hát nem tetszett ;) Nekem néha vannak olyan napjaim amikor a kedvenc sorozataimból visszanézek egy-egy részt. Na, a Dark Angelbõl nekem a Boo lesz az elsõ.


Arról a NCIS-es idézetrõl am hallottam már, tényleg jó poén volt :)
10/10
convar 2013 jan. 11. - 09:43:26 10/10
(872/1138)
Ezen a képen is mintha küzdene egy kicsit az elemekkel... :D
10/10
convar 2013 jan. 11. - 09:41:56 10/10 Előzmény _goldie_
(871/1138)
"mekkora állattal birkózik (nagy lehet a család)..na és a pulyka gyõzött? :D"

Nem, sztem Jess :) Ill. Jess sem, mert nyilván azt a pulykát akkorra már rég legyõzték :) (ezzel arra célzok hogy kizártnak tartom hogy Jesséknek a kertben baromfiudvar lenne, azt meg pláne hogy õ vágná el a nyakát :) )


"na igen..ilyenek ezek a pasik..õk fotóznak míg a nõ kínlódik :DD"

Örüljön hogy legalább ott volt vele a konyhában (és gondolom ha kellett segített). Más még erre sem méltatná magát, inkább beülne egy sörrel a tv elé focimeccset nézni :)


A képhez: folytatván a Jessica, a konyhatündér sorozatot... :)
teardrops 2013 jan. 10. - 19:54:05 Előzmény convar
(870/1138)
Szerintem a 7. és 8.:-)
A másodikon viszont nagyon nem jó a frizura.:-|
teardrops 2013 jan. 10. - 19:47:28 Előzmény convar
(869/1138)
Ha már Sin City..

ezt Neked küldöm.:-)
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lz5f8goVCy1qbeeqko3_250.gif
teardrops 2013 jan. 10. - 19:31:50 Előzmény convar
(868/1138)
"a szóviccet pedig vettük és értettük ;D"
Na azé'! Mertem remélni.:-)

"Örülök hogy tetszett, tényleg."
Örülök, hogy örülsz.:-)
Igazából kissé tudathasadásos a dolog, mert a durvasága nagyon taszít, mert iszonyat kegyetlen és elég morbid is, de a stílusért, a képi megvalósításért... komolyan mondom, odavagyok. Még dvd-n is beszereztem.:-)
Na jó, bevallom, azért Clive Owen is dobott egy cseppet a dolgon.;-)

"hiszen tudjuk (ugye tudjuk?) hogy késõbb össze is jöttek, sõt el is jegyezték egymást"
Hát hogyne tudnánk (mondjuk én Michael oldaláról, merthogy a szépfiúra is ebben a sorozatban figyeltem fel.:-)).
És ezért is tetszett, amikor az NCIS-ben Michaelnek már DiNozzo ügynökként adtak a szájába olyan szöveget, hogy "Nagyobb esélyem van összejönni Jessica Alba-val, mint ezeknek az embereknek beszivárogni a Parancsnokságra." - de ezt már a hogyvolt blogban is idéztem.:-)

"Ez a Boo epizódból lehet különben, "macskanõ" és "gyíkarc" jelenlétébõl kiindulva :)"
Igen, pontosan, ez a csoportkép anno nekem is bejött a hogyvoltnál:-)
Maga az epizód viszont nagyon nem (nem is tudom, miért adtam rá 3,5-t), nálam ez volt a mélypont (bár a pontozás még így is a legkevesebb:-)), hiába volt fontos a mondanivalója annak a résznek.
http://hogyvolt.blog.hu/2011/01/07/sotet_angyal_2x05_buu
_goldie_ 2013 jan. 09. - 15:08:27
(867/1138)
kész útvesztõ a konyhája :)
mekkora állattal birkózik (nagy lehet a család)..na és a pulyka gyõzött? :D

:DD rólam is készült már hasonló fotó a konyhában
na igen..ilyenek ezek a pasik..õk fotóznak míg a nõ kínlódik :DD



fotó a fanpop oldalról
10/10
convar 2013 jan. 09. - 14:55:30 10/10
(866/1138)
Végül, de nem utolsósorban: nektek melyik? :)

http://www.joy.hu/divat/25860_jessica_alba_10_legjobb_voros_szonyeges_szettje.html

Nekem mindegyik(ben) tetszik :)


Persze még annyi benne lehetne a top10-ben :) Pl. ez is, tavalyról:

http://gallery.jessicaalba.net/thumbnails.php?album=2077

Remek ez a fehér ruha. Egyszerû, mégis elegáns.
10/10
convar 2013 jan. 09. - 14:02:50 10/10
(865/1138)
A képhez Jess annyit fûzött hozzá hogy "back in the office today!" :)

(Azért az Obama ott is befigyel :) )
10/10
convar 2013 jan. 09. - 13:56:06 10/10 Előzmény teardrops
(864/1138)
"Huh, Te aztán tényleg benne vagy... a témában.;-)"

Hát, igyekszem, a szóviccet pedig vettük és értettük ;D Na igen, csak a témában :)))


"Amúgy a film szerintem képileg zseniális, egyébként meg iszonyat durva - de ez már más kérdés."

Örülök hogy tetszett, tényleg. De ezzel együtt kissé meg is lep, mert a Sin City am nem az a tipikus "csajos" film. Igen, pont a durvaságai miatt. Szal tudtommal a nõknek ált.ban nem jön be.


"A szerepekre visszatérve, én igazából a Sötét angyalban figyeltem fel rá,..."

Én is, és még sokan mások is. Mert egyébként tényleg ez a sorozat jelentette az ugródeszkát Jessicának Hollywoodhoz.

Amibe egyébként nem volt könnyû dolga bekerülni: 1200 jelentkezõbõl választották ki õt.

Ide kapcsolódik két videó: ehhez nincs mit hozzáfûzni, még a nyilakhoz sem, hiszen tudjuk (ugye tudjuk?) hogy késõbb össze is jöttek, sõt el is jegyezték egymást:

http://www.youtube.com/watch?v=ixd5bt8_lXU

Ez meg maga a castingjuk. Pontosabban sztem Májkülé, mert a kamera folyamatosan rá fókuszál, Jess csak azért van ott hogy ne a falnak kelljen beszélnie:

http://www.youtube.com/watch?v=LxBbNlB2uZ4

Jessicáé sajnos nincs meg.


"A láthatatlan jelre viszont kíváncsi vagyok (az az, amelyikben matekos, ugye?)."

Igen, az. Egyébként nem az nagy volumenû, grandiózus film, de mégis, annyira bûbájos, szeretetreméltó az egész hogy végül teljesen levett a lábamról. Sztem neked is tetszeni fog.

Itt van egy írás róla:
http://player2.freeblog.hu/archives/2011/10/03/An_Invisible_Sign/

Na, nekem is kb. u.ezek a gondolatok jutottak eszembe utána.


"random kép (gugli dobta ki harmadikként a nevére:-))"

Most meg már másodikként :)

Ezt viszont sztem 900.-nak sem dobja be és hamár szóbakerült... :) Ez a Boo epizódból lehet különben, "macskanõ" és "gyíkarc" jelenlétébõl kiindulva :)
10/10
convar 2013 jan. 09. - 11:49:56 10/10 Előzmény korovjov100
(863/1138)
Megint attól tartok hogy némileg félreértett a tisztelt publikum :)

Azon a képen, amit a 836. hszben csatoltam (tehát amivel elkezdtem ezt az egész smink nélküli témát) sztem is csinos. Az, hogy odafûztem hozzá hogy smink nélkül van rajta csak simán plusz információnak szántam.

Amelyiken nem tetszik, az a 841. Azon nagyon nyúzott, az pedig nagyon látszik.


Ehhez a képhez: úgyis rég volt már fiatalkori kép róla :)
10/10
convar 2013 jan. 09. - 11:39:18 10/10 Előzmény _goldie_
(862/1138)
""mint egy indiai" (most nem leszek népszerû) Mo-on másképpen fogalmaznak :D"

Igen, tudom :D

De am ezek a képek jól reprezentálják hogy Jessica milyen ezerarcú. Ami a színész szakmában különben nem egy hátrány, hisz akkor többféle szerepre is alkalmas lehetsz.

Ezért lehetett hiteles A nyelvtanárnõben is félvérként. És hát, abból az indiai feleség fotóból kiindulva akkor simán el tudna játszani egy indiait vagy egy cigánylányt is nem? :)
10/10
convar 2013 jan. 09. - 11:27:14 10/10
(861/1138)
Na ez viszont egyáltalán nem spontán :)
10/10
convar 2013 jan. 09. - 10:51:32 10/10 Előzmény _goldie_
(860/1138)
"jók ezek a spontán képek"

Akarsz igazán spontán képet? Tessék :) Jessica és a hálaadási pulyka :)


Az a meglepett fej :D (gondolom Cash lepte meg, a bal alsó sarok felirata is erre enged következtetni)
teardrops 2013 jan. 08. - 20:36:26 Előzmény Koczy85
(859/1138)
Igaz, épp az elõbb is írtam, hogy hatásban, hangulatban szuper a film.
Mondom ezt úgy, hogy a képregényt nem ismerem, nem tudom, mennyire hiteles, de látványban tökéletesen visszaadja és ez szerintem a maga nemében páratlan. De legalábbis nekem nagyon bejön (ahogy egy-egy színnel játszanak benne...).
:-)

<- Alexis, ha már korábban lefotózták Jessicával.;-)