Téma: Jóbarátok

rea1 2012 máj. 09. - 12:53:51
(1430/2190)
Hatalmas ez a rész,ami tegnap volt,Rachel papa kissé gáz. (Dögölj meg,hülye pasi a telefonban.) :D Rossnak és Monicanak vannak a legjobb szülei. :))
rea1 2012 máj. 09. - 12:46:52
(1429/2190)
Teljes mértékben osztom a véleményed! Én is Donaldot választanám,Pitt helyet,meg még sorolhatnám,hogy kik kerülnének elé (már azt hittem velem van a baj:)). És a Gary Oldmanes rész nálam is kedvenc,de Sean Penn is jó volt. :D Szerintem õk ketten voltak a legjobb vendégek a sorozatban.
10/10
greghouse 2012 máj. 09. - 10:54:18 10/10
(1428/2190)
1. Sutherland. Valami kell, hogy legyen benne (a tehetségén kívül), hogy Julia Robertseket szedjen össze. Már eszembe jutott, Sean Penn meg Madonnának volt a võlegénye. (a sokadik megválaszolhatatlan kérdés, ha jó nõk miért járnak évekig ronda pasikkal, akkor miért hagyják õket ott az oltár elõtt...ti csajok, szívattok minket, direkt?)
...Egyébként az "öreg" Sutherland, Donald, Fellininél Casanovát játszotta, és óriási. Pedig, ha Casanova az ember eszébe jut, egy szívtipró Brad Pittet képzelnek el ( a nõk). Holott összekeverik Don Juannal, mert két teljesen eltérõ karakterrõl van szó: Don Juan gyûlöli a nõket és folyton bosszút akar állni, míg Casanova imádja a nõket és semmi más nem érdekli. Talán így érthetõ, miért lett Donald Sutherland Casanova a Fellini filmben. A fia (az egyik, legalábbis) meg örökölte a tehetségét. Nem mindig igy van(lásd Alain Delon).

2. Nõk és a WC. erre több magyarázatot kaptam már (bár Isten létére is van jó pár..), az egyik kolléganõ azt mondta, hogy azért, merthogy nem lehet belülrõl becsukni a WC-t és valakinek vigyázni kell, rá ne nyissák. Namost ez szerintem több szempontból is hülyeség. Elõször, a legtöbb WC-n belülrõl van egy rigli. Másodszor, ha nincs, akkor a férfi WCn sincs, akkor a férfiak miért nem kettesével járnak?

De amiben leginkább hiszek, az a legegyszerûbb.
Ott tárgyaljátok ki a pasikat, akikkel egy asztalnál ültök az étteremben.
Szerintem így van.
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 09. - 10:29:21 10/10
(1427/2190)
"...miért is járnak a nõk mindig kettesével vécére??"

Most feldobtad a labdát, jöhetnek a megfejtések. Bár én nõ vagyok, mégis inkább csak találgatok.

Pl. mert annyi idõre sem tudják abbahagyni a pletykálkodást. :))
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 09. - 10:26:46 10/10
(1426/2190)
El sem kezdem számba venni, mennyi mindent nem tudok. :))

Részemrõl inkább választanám Kiefer Sutherlandet (még inkább a zseniális apját - pedig nem szeretem az idõsebb pasikat, de Donald papa imádni való, elbûvölõ, tüneményes), mint Brad Pittet (aki szerintem is nagyon-nagyon jó pasi, mégsem az esetem).
10/10
HáziSárki 2012 máj. 09. - 10:21:39 10/10
(1425/2190)
Sosem értettem az ilyen destruktív embereket. Igazad van, ha rájuk sem bagózol. :))
Vagyunk szerintem rengetegen, akik szerették, szeretik és szeretni fogják a Jóbarátokat. :))
Úgyhogy: Hajrá! :))
10/10
greghouse 2012 máj. 09. - 10:21:37 10/10
(1424/2190)
Jól van na, igaz.
Nyilván összetévesztettem, és valljuk be, egyik sem egy Brad Pitt férfiszépség (legalább is a csajok szerint Brad Pitt az, én hiszek nektek), tényleg a Sutherland gyerek volt akit otthagyott. Bocs a tévedésért, de látjátok, pont az ilyenek ösztönöznek egy honlap készítésére, hogy kijavítsanak, mert én sem tudhatok mindent.
...Na jó, tudom az Világegyetem keletkezését, Isten arcát, a szubatomi részecskék végtelenségét, de azért nem mindent.
Pl. sosem fogom megtudni, hogy étteremben miért járnak a csajok mindig kettesével vécére, dehát ez bonyolultabb, mint Isten miben léte.
...kösz minden segítséget, junius után kicsit nyugisabb lesz, de addig is nagyon várom, mondom NAGYON várom a kommenteket, segítségeket a sorozatokkal, vígjátékokkal stb. kapcsolatban.
....(különösen a világ legnagyobb titkában, amit szerintem még maga Zarathustra találta ki, ha csak nem Michael arkangyal, a tökét vakargató cigizõ Travolta, aki mindent tud és szerinte "cukorból sosem elég", hogy)
.....végül is , ha Isten létét, a Világegyetemet, és a végtelenség titkát már megfejtettem, de..
...miért is járnak a nõk mindig kettesével vécére??

(aki tudja írjon. Nekem, vagy az Isten pont mennyország-ra. Mert most beszéltem vele, õ sem tudja.)
:-D
10/10
greghouse 2012 máj. 09. - 10:12:27 10/10
(1423/2190)
Köszi, már többen kívántak sok sikert, meg többen küldtek el a pokol kénköves bugyraiba hogy "lejárt lemez", ez utóbbi kevésbé érdekel (bár elolvasom), de lejárt lemez akkor lesz, ha már senki nem szól hozzá (még én sem).
Másrészt belekóstoltam a honlapkészítébe, van ami macerás, van ami nem, de ez utóbbinak hátrányai vannak. Juniusig most kicsit elfoglalt vagyok, talán a nyári szünetben.
Persze az is lehet, hogy közben véget ér az egész Friends és senkit nem fog érdekelni.
De ahogy "egy dakota közmondás mondja"....azon, hogy hogy kelünk át a folyón, majd akkor gondolkodjunk, ha már odaértünk a folyóhoz....:-)
...tehát kösz a biztatást, sokat kaptam, akik meg letolnak, hogy "kit érdekel", annak egy üzenetem van: nem kötelezõ olvasni és hozzá kommenteket írni.
...ja, és még valami...mindjárt eszembe jut, nincs valakinél egy kis só a fõtt tojáshoz, ami a zsebemben van??
10/10
offtopic
HáziSárki 2012 máj. 09. - 10:12:12 10/10
(1422/2190)
Julia nem Sean Pennt (vagy õt is?), hanem Kiefer Sutherlandet hagyta faképnél közvetlenül esküvõ elõtt.
10/10
napraforgó 2012 máj. 09. - 10:08:31 10/10
(1421/2190)
Nekem nagyon tetszettek a híres vendégszerepõk. Charlie Sheen, ahogy együtt vakaródzott Pheebevel, vagy Bruce Wilis, mint Elizabeth édesapja.... Most itt volt Will, a kövér fiú, aki lefogyott - JA akkori férje, Brad Pitt. Nos egyébként is szencáziós mind a 6!
10/10
greghouse 2012 máj. 09. - 10:06:37 10/10
(1420/2190)
Így igaz, állítólagos eljegyzés megvolt, állítólagos szervezés folyamatban van (családi kápolna, dél-Franciaország), de láttunk már karón varjút.... többek közt pl. Julia Roberts hagyta ott Sean Pennt majdnem az oltár elõtt, amibõl aztán jó kis filmet csinált (Runaway Bride), tehát az, hogy Hollywoodban valaki eljegyez valakit és valami bulvár valamit ír valamilyen tervezett esküvõrõl....valóban igaz: az ég egyadta világon semmit nem jelent. Ha holnapra lenne kitûzve az esküvõ, azokban a körökben az sem jelentene semmit, jó kis "publicity"-n kívül.
Tehát nem tudom, de még õk sem, szerintem.
10/10
HáziSárki 2012 máj. 09. - 09:56:09 10/10 Előzmény greghouse
(1419/2190)
Én is sok sikert kívánok a honlaphoz, és köszi az eddigi infókat, sok érdekességet megtudtam tõled.

Nekem is ez a kedvenc vígjátéksorozatom - megunhatatlan, klasszikus. :))
Meg sem tudom számolni, hányszor láttam, de ahányszor vetítik, vhogy mindig elõtte találom magam (persze ehhez a tévécsatornák gyatra kínálata is szükségeltetik).

A vendég sztárok közül nekem az egyik kedvencem Gary Oldman (egyébként is nagyra tartom mint színészt, és ez a karaktere is nagyon tetszett). A köpködõs jeleneten (pedig a nyelvi humort sokkal jobban szeretem) most is a hasamat fogtam. :))

De minden vendég remekel, lubickolnak ezekben a szerepekben. :)) (Tényleg nagyon jó volt tegnap Brad Pitt is.) :))
10/10
Endy88 2012 máj. 08. - 22:21:40 10/10
(1418/2190)
Kis helyesbítés: én úgy tudom, hogy még nem házasodtak össze Brangelina-ék... :-)
10/10
greghouse 2012 máj. 08. - 22:17:16 10/10
(1417/2190)
Csajok, ti tudjátok.
De ha nektek nem egy Sean Penn kell, hanem egy kievi fizius...
...lelketek rajta. Igaz, Sean Penn egy félhülye alkoholista aki nem tudja Ursulát megkülönböztetni Phoebe-tõl, dehát azért én pasikét azt gondolom, Rachelt meg tudnám különböztetni bármelyik hugától (Reese witerspoon,késõbb christina applegate), ilyen nincs.
Csajok.
Az a barom pasi (aki egyébként nõi szempontból biztos nagyon jó, Sean Penn, és még elõtte volt a két Oscar díjának is), szóval nehogy már....
...A legjobb marad Rachel, akirõl annyit kell tudni (azon kÍvül, hogy baromi jó nõ), hogy mindig eltervez mindent aztán mindig rosszkor csinálja, mindig rosszat mond amikor jót kellene pedig jót akar, szóval zarartság a négyzeten. De imádja a szexet.)
Pasik kell, ennél jobb???
10/10
greghouse 2012 máj. 08. - 21:11:22 10/10
(1416/2190)
....egy apróság..
Sean Penn NEM változott meg, mióta a Friends vendégszereplõje lett.
Továbbmegyek, Bruce Willis sem változott meg, pedig õ egy három epizódos vendégszerepért Emmy díjat kapott.
Brad Pitt...mondjuk úgy...ott volt.
És ma sírva könyörgi vissza Jennifert.
10/10
greghouse 2012 máj. 08. - 21:08:41 10/10 Előzmény pillangókisasszony
(1415/2190)
Mrs. Jolier-ról megváltozott a véleményem. (Természetesen Brad Pitt).
Azt gondoltam, a felesége hátán él meg.
Most is azt gondolom.
Csak van egy érdekes váltás.
Brad Pitt nagyon tehetséges színész volt, míg Jolikát feleségül nem vette, azóta õ bábu.
Ha csak kedvenc sorozatomat (Friends) nézzük, Pitt fantasztikusan tud komédiázni, épp úgy, mint pl. Sean Penn.
Amint megnõsültek, ennek vége. Tudom, feministák most fújnak, harapnak, karmolnak.
Szerintem a Pitt gyerekbõl elég jó színész lett volna (komikus színész, és ezt kimondottan pozitív értelemben használom), ha nem válik el az Aniston csajtól és nem hülyül bele a Jolie (sötét) Barbie babába.
Vannak pasik, akik ezt túlélik.
Pl. Robert De Niro, akinek afférja volt (igaz, nem vette feleségül) Halle Berryt, vagy mások.
Ez a Pitt gyerek nagyon tehetséges színész, egy baja van, hogy a Jolie csaj teljesen uralma alá vonta.
Ma már Brad is szívesen visszamenne Jennifer Anistonhoz, de ahhoz késõ. Aniston ugyanis sokkal okosabb csaj mint Jolie.
meglátjuk.
10/10
pillangókisasszony 2012 máj. 08. - 20:10:03 10/10
(1414/2190)
Ez a Brad Pittes rész nagyon nagy! :)
10/10
greghouse 2012 máj. 08. - 20:06:11 10/10
(1413/2190)
Wowww....köszi csajok és srácok, privátban is kaptam biztatást, nem gondoltam volna.
Elõször is sokan letoltak, hogy "rég lejárt lemez" a jóbarátok (bár én pár másik kedvencemet is összekapcsolnám vele, lehet szidni az egyiket dicsérni a másikat, Két pasi, stb.), mások meg biztattak, hogy csináljam.
Mindkét társaságnak nagyon köszönöm, mert ez azt jelenti, hogy érdeli az embereket valamilyen szinten.
...Most kb. juniusig elég elfoglalt vagyok, és a látszat ellenére (a nekem sokat segítõ, másik sorozat - megkért, ne reklámozzam - gazdája rengeteget segített, és a bõség zavarával küzdök.
Ugyanis én - noha picit értek az elméleti fizikához és a matekhoz - ezért, vagy épp ennek ellenére, nem tudom, gõzöm sincs, hogy kell honlapot csinálni. Mezonok, neutrino ok, de honlap...
...Namost egy csomó válasz ezen a téren is könnyebb, mint gondoljuk. Készen kínálják magukat. Persze vagy nem olcsó, vagy nem reklámmentes, vagy korlátozott,..stb.
....Juniusig különféle munkaügyeim miatt elfoglalt vagyok, utána isten bizony belekezdek (addig is keressetek macska képeket, valahogy azzal fog összefüggeni...ha akartok.)
...még egyszer kösz mindenkinek, különösen a "rokon" honlap készítõjének (nem engedi, és nem, és nem, hogy kiírjam a lapja nevét), hogy segítettek.
...Továbbra is elfogadok azonban segítséget a honlap készítésben, a privátra, nem ide a nyilvánosba, tehát célom a "már lefutott" (legalábbis egyesek által lefutott) sorozatok ismertetése, kulisszatitkok, színészek, ezek közé tartozik a Friends, a Two men and a half (bocs, de angolul tudók elõnyben), sõt még a Married with children is, várok mindenkitõl bármilyen jó ötletet, közremûködést, hogy klasszikusokról többet tudjunk. Én ehhez az amerikai eredeti kapcsolataim és lemezeimen keresztül tudok hozzájárulni, ami mind eltörpül szerintem - az ÉRDEKLÕDÉS mellett.

Kösz a támogatást, és figyeljétek a macskás logókat. A képen macska lesz, még nem tudom melyik.
"A macska tudja..."

catwatch.
gato
katten

stb.
10/10
syuzi 2012 máj. 08. - 18:45:39 10/10 Előzmény greghouse
(1412/2190)
Szerintem is jó ötlet lenne a honlap én nagyon örülnék neki:) Majd ha kész lesz a honlap linkeld ki a port.hu-ra köszy
és sok sikert a honlaphoz:)
sarahangel 2012 máj. 04. - 23:54:44
(1411/2190)
Ezeken az infókon meglepõdtem, hogy CA és BW Emmy-díjat kaptak.

A honlaphoz egy kalappal, szerintem sok nézõnek fogsz újat mondani, úgyhogy hajrá! :)