10/10
Zsul 2020 márc. 15. - 03:32:46 10/10 Előzmény Greeneyed Lady
(80/100)
Egyetértek! Hiba volt elkaszálni! Kibirt volna még egy második évadot.
9/10
Greeneyed Lady 2020 márc. 14. - 15:32:45 9/10
(79/100)
Sajnálom, hogy abbahagyták a sorozat folytatását, mert szerintem nagyonis jó volt.
9/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 15. - 19:16:59 9/10
(78/100)
4. rész:
Főnök, jelentkezem.
Martos: - Rendes, hogy csatlakozott hozzánk. Megint késtél.
- Nem késtem, itt vok.
- Én a helyedben ezzel nem viccelődnék. Ugye tudod, hogy miért?
(halkan)- Mert nincs humorod és nem értessz hozzá.

Kertészt épp összeverték a konditeremben.
- Bence, mit mond Kertész a szájával?

- Ez eléggé harmatos.
- Kell egy pofon?

A kifőzdében, Laura megérkezik, Pali van a kifőzdében.
Laura: Szia Pali.
Pali: Csókolom.
Laura: Anyukád...
Pali: - A konyhában...

A rendőrségen, Rita beszélget talán Porterrel:
- eléggé kemények voltak - bűnözőkről beszélnek.
Rita: a matekházi az keményebb volt, de ezek...

Gabesz és Bence:
- hová mész?
Gabesz: - megmozdult bennem a gamburger.
- És akkor mi lesz?
- Befo.ok, ha tovább dumálunk.

Laura és Berni:
- aki pénzért szexel, az ri.anc.
- aki ingyen, az meg hülye ri.anc.

Amikor kiderült, hogy Gyula évekkel ezelőtt lekapcsolt egy fontos bűnözőt, most szabadult és keresi:
Porter: Papíron én is csináltam már sokmindent.
Rita: Csak azt te írtad. Ezt meg róla írták.

Laura és Saci
- véletlenül nem vetted fel a telefonomat?
Saci: véletlenül nem, de direkt igen.

Porter virággal kamuzik az utcán, miközben épp figyel:
Kertész: Mi van, randid lesz?
Porter: Édesanyáddal, ha ráér a többi kuncsaftja mellett.
9/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 15. - 19:12:09 9/10
(77/100)
2. rész túszos rész, azt hiszem, ez volt a kedvencem, újranéztem párszor...
Martos: értettem? (éppen eligazítást tartott a fiúknak)
Gyula: szerintem nem érti.

Martos: majd éles tűzharcban is várja meg a rajt vezényszót, rögtön eggyel kevesebb barom lesz a testületben.

Berni: az én megboldogult férjeim közül akármelyik ezzel jött volna...
Laura: megboldogult?
Berni: Jó, csak ábrándozom...

- Ez se a fizetéséből vette.
- Dehogynem, a miénkből.

Bence: hol a wc?
Gabesz: balra.
Bence: - Nekem balra?
Gabesz: nem, a kedves családodnak.

- Bort?
- Inni?
- Nem, megfürdeni benne.

Gyuláék tanakodnak:
- mondjuk azt, hogy elrabolták tőlünk?
- Azt meg hogy? Csúnyán beszéltek velünk, megijedtünk és odaadtuk a felét?
9/10
Pünkösdi Kató 2020 jan. 15. - 19:02:47 9/10 Előzmény Rebbeka
(76/100)
Szerintem nem lettek gyengébbek a poénok, sőt.
9. rész: Rita: úgy nézek ki, mint egy prosti?
- általában vagy most?

Berni: - Kell nekem egy pasi. Ha rájön, hogy kamuztam, soha többet nem tudom levakarni.
Laura: - Az a kis parkolóőr? Aki itt szokott kávézni.
Berni: - Jajj, ne már, az anyja lehetnék.
Laura: - És az eladó a kisboltból?
Berni: - Annak az unokája.

Gyula Benének:
Csak azért nem ütlek meg, mert félek, hogy még hülyébb leszel.

Gyula: nem lehet tolmács, ő volt a túsz.
Gabesz: Zsákkal a fején, érted? Zsákkal a fején. Azt se tudják, hogy egyáltalán van-e feje.

Gyula apósa: Névtelen leveleket írogasz neki. Ezt csinálod a kapitányságomon? Letépem ami veled egyidős és a kezedbe adom!

8. rész
Gyula: Az évfordulós vacsoránkat át kéne tennünk, nem gáz?
Laura: Hát, miért lenne? Karácsony is jó lesz januárban, akkor úgy is minden akciós.
9/10
Rojita 2020 jan. 05. - 19:19:57 9/10
(75/100)
Nem volt itt semmi lejtmenet. Nagyon jó, humoros sorozat. Nagyon viccesek voltak a rendőr-karakterek. Leforgattak 14 részt. Biztos, h lesz folytatás.
Rebbeka 2020 jan. 05. - 18:39:31
(74/100)
Ahogy látom nincs folytatása! Erre tippeltem már a kezdetek kezdetén is. Az első 3 után már úgy is lecsúszott, mert gyengébbek lettek a poénok. Ennyit a magyar sorozatokról. Kiégett a forgatókönyv író! :D
9/10
Pünkösdi Kató 2019 dec. 16. - 21:47:03 9/10
(73/100)
A 13. rész Öröm a háznál 1 fokkal jobb volt, mint a Szexterápia 12. rész. Értettem, követhető volt, de vhogy mégsem volt az igazi. A poénos jelenetek, mondatok tetszettek. A 14. rész Születésnap még jobb volt, de számomra messze van az előző epizódoktól. Tetszett a történet, Sári elcsavargása, a fiúk fedett akciója, de vhogy vmi mégis hiányzott. :( Ezeket a részeket egyenlőre nem nézem újra, inkább a régebbieket, mert azok jobban tetszettek. Úgy pörgött az esemény, haladt a történet, jó volt nézni. Remélem én is, hogy lesz 2. évad, mert biztos vok benne, hogy van még jó, érdekes története a rendőrségnek vagy akárhonnan vették ezeket a történeteket. Jó látni az egyik-másik korábbi sorozatokból a szereplőket. Szilviáról nem is ejtünk szót, gyalázat, amit ez a nő művel, de még nagyobb, amit a vőlegénye nem művel... Berninek is jó beszólásai vannak, kedvelem. :) Gazsi csak másodhegedűs lesz, sosem lesz jó Sárinak.
8/10
janderka 2019 dec. 16. - 11:18:17 8/10
(72/100)
Szórakoztató volt a tegnapi rész, de bugyuta. Ráadásul kezdik önismételni a korábbi poénokat/félreértéseket.
A vége nekem is üres volt. Talán az lett a kifutása hogy a Nemzeti Nyomozóirodások (vagy kik voltak) a Kristófvárosiak miatt lukra futottak és nem tudták lekapcsolni a valódi beszállítókat - és vicaverza. Tehát az egész beépüléses akciót újra kellett gondolom építeniük. Ami már gyanússá válhatott az igazi bűnbandáknak... Lineáris sorozatnál lenne egy tisztázó második rész. Itt valszeg csak ennyi volt.
bumbim 2019 dec. 16. - 10:11:45
(71/100)
A tegnapi résznek,hogy lett vége? Mert sajnos nem értettem.
10/10
M41 2150 2019 dec. 15. - 23:00:26 10/10
(70/100)
Nagyon jó krimivígjáték-sorozat lett!!! :) Remek szórakozást nyújtott! :) Remélem lesz 2. évad!
9/10
Pünkösdi Kató 2019 dec. 10. - 21:10:47 9/10 Előzmény Rojita
(69/100)
Köszi, akkor ezért nem volt világos, mert elég sok infót kihagytak. Ok, nem kell mindent szájbarágni, de most fontos dolgok maradtak ki. Ez a rész az egyetlen, ami nem tetszett.
9/10
Rojita 2019 dec. 08. - 18:27:14 9/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(68/100)
A szexterápiás nyomozásról:

Ha több bűneset körülményei egyformák, akkor adott a gyanú, h az elkövető mindig ugyanaz a személy és ismerte a sértetteket.
Megvizsgálták, h a sértettekben mi a közös. Ismerhették-e egymást? (A mindegyik helyszínen megtalált szórólappal eljutottak a pszichológushoz, aki ismerte a neveket és elvezette őket a terápiás körhöz.)
A pszichológus is gyanús volt először, de a rendőrök főnöknője korábbról ismerte a doktort és nem tartotta őt elkövetőnek.
Akkor maradtak a kör tagjai. Itt kihagyták azt a lépést, h a pszichológuson és a körtagokon kívül ki ismerhette még ezeknek az embereknek a szexuális gyengéjét, lakcímüket. Nem vizsgálták, h a páciensek kórképét hol tárolják és kik férhetnek hozzá az adatokhoz?
Egyesével vizsgálták a kör tagjait és így futottak tévesen az utoljára hiányzott tag után.
Lehetett volna az elkövető egy ismeretlen bőröndös ember is, aki a lakás kirámolása után mindig eltűnik. De akkor honnan ismerte a sértetteket közelről? (Hogy szexuálisan sérültek, hol laknak és főleg, h egyedül vannak egy lakásban.) Mert, nem volt szó részletes újságcikkről, bár, azok címeket, személyes adatokat azért nem szoktak közölni. Tehát, csak a pszichológus körüli emberek ismerték egymást.
Nem vizsgálták, ill. nekünk nem beszéltek róla, h laboratóriumban megvizsgálták-e, h az elkábító bugyik milyen vegyszerrel voltak preparálva? (Éter a gyors szer, de azt rögtön kellett volna használni, mert az áldozatok már előre megérezték volna a szagot.) A használt kábítószerhez hol lehet hozzáférni? Patikában bárki megveheti, vagy csak recepttel? Esetleg, Pesten mostanában melyik patikában fogyott ebből a szerből 2-3 üveg?
A lakásokból milyen értéket vitt el az ismeretlen nő? A rablott holmik nem bukkantak-e fel zálogházban, valahol? Szóval, ilyen sorozatrablás megoldása mindig több időt igényel.
Azt tudták, h nő az elkövető. A körben 2 szexmániás nő volt, (aki csak nyilvános helyen és aki csak plüssállatok társaságában szerette a szexet). Bár, biztos a valóságban mindegyik nő körülményeit jobban felderítették volna, de itt csak körbe nevették a 2 csajszi heppjét.
Így adott volt, h ki lehetett az elkövető, aki mindenkit ismert, - de fel is lehetett ismerni.
Laura szerepjátékai, szexis öltözetei kellettek a ffi-nézőknek, - de végül Ő vezette nyomra a férjét azzal, h ilyen „szexuális vágyakról az emberek nem beszélnek idegenek előtt” – megjegyzése. Tehát a századosnak leesett, h a körtagokat ismerő nő az elkövető. Aztán a Gábor fhdn és volt szerelme állandóan egymást kukkolva, Yvett kiszúrta a parókás nőlátogatót és hívta a többieket.


Szóval, jó pergő volt minden, de kihagytak néhány nyomozási lépcsőt, ami segített volna a nézőknek. De ezt gyakran csinálják a krimikben. Az ember végig élvezi a filmet, de a végén nem biztos, h el tudná mesélni, mi is történt.
A büdös ember pedig kellett, h a nézők lássák, a rendőri munkában benne van jó sok gusztustalan dolog is. Nekem tetszett, h mennyi ökörséget tudtak kitalálni a témáról. (Lószállító kocsi, őrizetes megfürdetése, Bence kialakult szagfóbiája.)
Szegény statiszta, aki eljátszotta a büdöst.
9/10
Pünkösdi Kató 2019 dec. 06. - 21:41:51 9/10
(67/100)
12. rész Szexterápia néhány vicces, humoros mondat:

Gabesz: Meghalt?
Gyula: Vagy nagyon mélyen alszik.

A rendőrök találnak egy hullát piros bugyival a szájában.
Gabesz: Mi a fene az ott?
Gyula: Szeirntem egy fehérnemű.
Gabesz: De hát ez piros?
Gyula: Igazad van, ez a fura, nem pedig az, hogy piros, hanem az, hogy egy csávó szájából lóg ki.

Gabesz és Bence a terápia előtt kérdőívet töltenek ki.
Gabesz: Gyakran váltogatja a partnereit?
Bence: Írd azt, hogy ők váltogatnak Téged.
9/10
Pünkösdi Kató 2019 dec. 06. - 21:38:35 9/10 Előzmény Rojita
(66/100)
Akkor velem lehetett a gond, mert én alig értettem... Mármint azt, hogy jöttek rá, hogy a terápiások között kell keresni? Azt vágom, hogy mindenkinél találtak egy szórólapot, meg hogy a bugyival lehetett elkábítani a sértettet. De erre hogy jöttek rá? És a bőröndös? Elintézte az áldozatát és elutazott, ez is lehetett egy megoldás. Ok, Ivett telefonált és borult minden. Az sem világos, hogy ki lehetett a nő a terápiások között, bár én úgy gondolom, hogy a recepciós. Ez a rész nem tettszett egyáltalán, semmi történet nem volt benne, legalábbis nem függtek össze. Pl. a büdös ember is felesleges volt, Laura ruháiról nem is beszélve.
9/10
Rojita 2019 dec. 01. - 20:49:11 9/10
(65/100)
Nagyon jó ötletes, pergő volt a mai Szexterápia c. epizód is.
9/10
Rojita 2019 nov. 26. - 16:11:08 9/10 Előzmény luci87
(64/100)
Az a jelenet nem lehet. Egy karcsavarástól nem törik el az ember karja. Persze, ha vkinek jó ügyvédje van, akkor lehet, h tudják bizonyítani, h akkor tört el, sőt, bármit.
7/10
luci87 2019 nov. 26. - 07:10:47 7/10 Előzmény Rojita
(63/100)
Egyetertek.Nekem a hangja hasonlit a Mi kis falunk Teri kocsmarosnojenek a hangjara...:)Olyan erotikusan bugos,mély,ami gondolom ,bejon a pasiknak.

.
7/10
luci87 2019 nov. 26. - 07:08:46 7/10 Előzmény Rojita
(62/100)
Pont ezt akartam en is kerdezni...:)Nem emlekszem en sem.Nem lehet,hogy ez csak utalas valami regi akciora,amit nem mutattak?Mert nekem csak az remlik,hogy egy emelettel odebb rontottak be,es rossz ember karja lett hatracsavarva...de az nem ez a pasi volt sztem.
9/10
Rojita 2019 nov. 25. - 21:48:48 9/10
(61/100)
A pár hetes szünet alatt nekem teljesen kiesett, h Bence hadnagy melyik részben törte el a bankigazgató kezét?