zsyzsy2 2014 febr. 23. - 19:35:28 Előzmény mandy79
(4/4)
Ma voltam megnézni a feleségemmel , de a szünet után már nem maradtunk .
Hát a darab története alapból jó ,de a szereposztás nem túl szerencsés .
Bánfalvy Ági már kicsit ...túl öregecske erre a szerepre szerintem.( pláne a várandós mama rész verte ki nekem a biztosítékot. Tisztelt rendezõ Úr/ Hölgy...kérem !!!!! van elég fiatalabb színésznõ erre a szerepre az országban .
Bánfalvy Ágnesnek ( aki nagy színésznõnk ,ez nem is vitatható ) és korosztályának ez már nem való ...:::))))
A díszlet nagyon szegényes , a stúdió kényelme siralmas.
Nekünk ennyi elég volt a darabból. Ár /érték arány = megfelelõ .2900 Ft-ot közel sem adnék újra ezért az "élményért"
10/10
mandy79 2012 jan. 30. - 09:41:21 10/10
(3/4)
Tegnap megnéztük mi is. Csatlakozom az elõttem szólókhoz, nagyon tetszett az elõadás :)
8/10
mizuki 2011 febr. 11. - 09:28:29 8/10 Előzmény szilvi1972
(2/4)
Tényleg jó volt, nagyon jól játszottak mindketten, Bánfalvy Ági irtó csinos!!!
8/10
szilvi1972 2008 dec. 30. - 14:34:31 8/10
(1/4)
Komolyan mondom az elmúlt évek egyik legjobb váléasztása volt, hogy a párommal elmentünk erre az elõadásra! Jó volt látni ismét Bánfalvy Ágit, akinek tehetsége, mit sem kopott régebbi korszakaihoz képest. Az Abigélben a kedvencem volt, ha egész életében nem csinált volna semmit, csak Torma Piroska szerepét, már akkor is érdemes lenne vmilyen kitüntetésre! És még mindig milyen szép! A Jövõre, Veled, Ugyanitt pedig egy remek választás. Végre egy jó elõadás! A párommal sok mindenrõl elgondolkodtunk a darab közben, ami a kapcsolatunkat illeti.. Ilyen darabokat kéne csinálni! Velõs és szórakoztató elõadás egyaránt. Tükröt tart emberi kapcsolataink és szerelmi életünk elé. Ajánlom mindnyájatoknak!