Téma: Judy Greer

AttilaG. 2018 dec. 15. - 20:50:32
(6/6)
Szerintem hatalmas hiba volt filmjei felsorolásából kihagyni az eredetileg Női agy, későbbiekben Mi kell a nőnek? címet viselő 2000-es filmet. Csodálkoztam is, hogy hol van. Lehet, hogy mellékszereplő volt, viszont annál fontosabb karakter; hiszen Neki köszönhetően bizonyosodott be végül, hogy a főszereplő tényleg jobb emberré vált.
nekemvanigazam 2018 dec. 01. - 05:58:44
(5/6)
A Jurassic Worldben és A faluban is nővéreket játszottak Bryce Dallas Howarddal :)
madaraszmona 2017 máj. 31. - 22:59:31
(4/6)
Szerintem meg nagyon jó karakter színésznõ! Eddig én mindig olyan filmekben láttam, ahol csak rövid szerepeket kapott, szerintem nagyon jó!
HansHaag 2014 ápr. 20. - 14:15:42 Előzmény mulao
(3/6)
Még a 10 kiló smink sem elég erre a túlértékelt nyúzott, táskás-szemû rémre! Miért kell elviselnünk?? Ugyammá, egy Walden-karakter egy ilyen csúfságba szeret bele és azután bõg... kinek a mije ez az elbizakodottan igénytelen némber, akire még a hollywood-i nyomás sem hat, hogy legalább megigazíttassa az ocsmány szemeit? Elvégre nekünk "kell" néznünk. Vagy, pl. játszhatna csúnyákat, akkor senkit nem zavarna. (-) Indokolatlan hogy egyáltalán tudunk róla, nála sokkal nagyobb tehetségek - akik, még szépek is - felejtõdnek el. :(
Rühellem, bottel sem nyúlnék hozzá, brrr!....
mulao 2010 jún. 19. - 18:30:41
(2/6)
Én leginkább a Hirtelen 30-ból, meg a 27 idegen igenbõl emlékszem rá, szerintem jó színésznõ, bár lehet, hogy ezekben kissé idegesítõ karaktert kellett megjelenítenie. De Kovács Patrícia szinkronja is illik Judy-hoz. Ma meg egy Miami helyszínelõk részben láttam.
zs9302 2009 dec. 21. - 06:52:30
(1/6)
Szimpatikus színésznõ.