Téma: Julie Delpy

10/10
LajtaJ 2012 dec. 12. - 10:48:16 10/10
(6/6)
Szép nõ....
10/10
bbblll 2011 szept. 16. - 00:04:12 10/10
(5/6)
Csodálatos jelenség. Tömören csak ennyit.
mulao 2009 dec. 08. - 11:08:43
(4/6)
Szerintem nagyon jó színésznõ.Tetszik, hogy francia, valahogy olyan franciás is az arca.:)Utoljára A grófnõben láttam, szerintem nagyszerûen játszott, kaphatna valami komoly elismerés érte.:)
pulcsiii 2009 dec. 08. - 10:06:21 Előzmény Obránszky Ármin
(3/6)
kb 2 éve láttam a mûvészben..felirattal
paganus 2008 ápr. 10. - 09:43:38 Előzmény Obránszky Ármin
(2/6)
Most kértem az egyik feliratos oldalon a fordítást. Csatlakozz hozzám. :-)
Obránszky Ármin 2007 dec. 29. - 20:39:18
(1/6)
Idõközben leesett, h talán ésszerûbb és kevésbé zavaró lenne, ha itt kérdezném meg: tud valaki bármit arról, h Julie Delpy 2 days in Paris címû filmjét valaha bemutatják-e kis hazánkban? Az meg, h még magyar felirat sem kering a neten, az valami botrány! :-)
Mellesleg hát nem remek, hogy pontosan azon a napon született meg az elsõ hozzászólás ebben a topicban, mint az Ethan Hawke nevével fémjelzettben? Ugye, h az! :-)
Egyébként Julie Delpyt egyébként Krzysztof Kieslowski Három szín: fehérjében láttam és mondhatnám, h azonnal belé is szerettem, de rögtön megkérdõjelezné az éppeszûségemet mindenki, aki látta a filmet, hiszen Delpy nem volt éppen pozitív szereplõ. Az én olvasatomban semmiképp. Igazából a Linklater, majd a két színész által jegyzett Mielõtt lemegy/felkel a Nap volt az, ami miatt ez a hozzászólás most megszületik. A Broken flowers is bejött, de ott hõsnõnknek fájóan rövidke szerep jut.
Aki esetleg tud bárminemû felvilágosítással szolgálni, az ne habozzon a tettek mezejére lépni és informálni engem!