buncow ápr. 16. 22:33:59 Előzmény m_marko
(10/10)
15 éves komment :D de... Úgy, hogy elkezdem valahol, azt jól megcsinálom, és akkor lesz folytatás, nem belecsapni a lecsóba és mindent bele. A film egyébként az elején egész jól indul, átlagos amcsi szuperhősös film, aztán átcsap káoszba és gagyiba. Goku gyerekként ismeri meg Bulmát és Yamchát, 14 éves korában, de fiatalabbnak tűnik az átlagnál, és primitív, mert emberektől távol nevelkedett. Egy vidám de harcos kölyök, akit nem érdekelnek a lányok, csak a kaja a kaland és a harc. Nem csak a sztori nem lett visszaadva rendesen, de Goku személyisége nagyon mellément. Mindegy, amolyan bűnös élvezet néha vasárnap délutánra, ami csak nyomokban tartalmaz Dragon Ballt.
kenee 2009 aug. 14. - 11:17:02
(9/10)
A Láthatatlanban imádtam, csak miatta nézem meg a Dragonball-t. Én nem vagyok/voltam fun, sõt... :S
Nem is értem miért vállalta a szerepet...ezek után már kíváncsi vagyok rá!
deahnid 2009 ápr. 15. - 17:28:40
(8/10)
Igen, valóban lesz 2. rész, 2011-ben fog megjelenni, Dragonball2: Reborn lesz a címe. Ma láttam a filmet, és próbáltam végig összehasonlítani azzal, amit a rajzfilmben láttam, és szerintem többé-kevésbé visszaadta a karaktert.
10/10
m_marko 2009 ápr. 02. - 17:53:59 10/10
(7/10)
Ehhez csak annyit lehet hozzáfûzni, hogy kritizállni könnyû. Te hogyan akarsz 1 filmben minden szereplõt megjeleníteni? Szerintem elég hosszú film lenne, ha benne lenne Vegeta, Dermesztõ, Cell, Buu, Broly meg mindenki. A a Dragonball, Dragonball Z és Dragonball GT összes részét láttam és szerintem izgalmas, hogy filmet csinálnak róla. Ez is azt jelenti, hogy már maga a rajzfilm is jó volt. De ha gondolkozol egy kicsit akkor talán eszedbe jutna, hogy lehet, hogy nem csak egy filmet készítenek róla. Lehet olyan lesz mint pl. a Pókember. Több részt készítenek a történetrõl. Na ha így lesz akkor nagyon fogok örülni...
Marxon44 2008 nov. 02. - 13:31:12 Előzmény bmate1000
(6/10)
Határozottan fog benne játszani, igen. Ugyanakkor az a film semmi kapcsolhatót nem mutat a sorozattal és aki egy kicsit is rajongója a TOEI animation CO. (Dragon Ball) mûvének, az tudja, hogy ez a film teljes megalázása minden nézõnek, a készítõknek, magának a Dragon Ball kultusznak! Megjegyezném, hogy amit a magyar fordítók mûveltek és ezt szinkronnak nevezték az is gyalázat, úgyhogy akik magyarul látták sürgõsen felejtsenek el mindent és nézzék meg azt japánul (a felirat már nem hibás, kivéve akkor ha ilyet látunk, hogy son, mert olyan nem létezett soha csak a magyar fordítóhuligánok fejében)! Aki látta egyáltalán, az már tudja, hogy Piccoloval (nem Sátán!!!) a Z elejétõl kezdve barátok és barátságuk az idõ múlásával szorosabb lesz. Ami a legmegrázóbb számomra, hogy a legstílusosabb karakter valahogy elfelejtett benne lenni! Hol van Vegeta??!! Utólag nagyon remélem, hogy nem kezdenek el super saiya-jin- eket betologatni mert azért az már megrázó lenne. Ha ez érdekelnie valakit akkor annak elmagyarázom miért. Ui.: Mind a 600 részt láttam min. kétszer.
bmate1000 2008 okt. 17. - 16:25:20 Előzmény kiralygomba
(5/10)
igen fog majd a Dragon Ball - The Movie ami 2009ben fog mozikban menni és õ lesz Goku
kiralygomba 2008 szept. 13. - 00:51:07
(4/10)
Üdv! Szerintem a Láthatatlanban nagyon jól játszik, de az itt említett 5 filmen kívül másban szerepelt?
10/10
rockqueen 2008 márc. 23. - 12:48:59 10/10
(3/10)
Hétfõn láttam a Cool-on a Spangliban. Tök édes volt. Kár, hogy csak 1 részben szerepel.
pacica 2008 márc. 23. - 11:24:17
(2/10)
Nem :o
10/10
Zsütz 2008 márc. 18. - 16:09:28 10/10
(1/10)
Azt vágjátok, hogy idén lesz egy Dragonballos filme???