10/10
Zitike 2008 júl. 05. - 02:24:42 10/10 Előzmény jozsister
(4/4)
Ahogy elnézem itt a sugárzási idõpontokat, nem csodálkozom, hogy még nem találkoztam eddig ezzel a jó kis magyar gyártású/vonatkozású sorival.
Pedig számomra is érthetetlen, hogy miért kell ezt éjjel "rejtegetni", miközben fõmûsoridõben immár hónapok óta nap mint nap unalomig sulykolják a 20. századi haditechnika és a világháborúk történetének részletes tárgyalását.

A magyar vidékek nevezetességeinek ismertetését, a magyar megszólalókkal készült snitteket szívesebben nézném esténként. Meg az is nagyon tetszik, hogy Helyeyt kérték föl narrátornak ezekhez. Õt se gyakran lehet hallani ezen a csatornán ilyen funkcióban. (Nem is emléxem más filmre, amiben õt hallottam volna. Vagy lehet, hogy volt, csak szintén hajnalban...) -- Ez is érthetetlen.
10/10
jozsister 2008 jún. 13. - 08:14:54 10/10
(3/4)
Szerintem hiánypótló, és igazán jó a sorozat. Fõmûsoridõben kellene adni. Fontosnak tartom, hogy a mai fiatalok is megismerhessék természeti és kultúrális értékeinket. Ne csak külföldi sorozatokat lássunk egy ismeretterjesztõ csatornán, hanem ehhez hasonló – frissen készült – a jó magyar hagyományoknak megfelelõ dokumentum-, és természetfilmeket is.
Pappi 2007 ápr. 12. - 10:41:04
(2/4)
Szia!

Nálunk volt hang. Az elsõ részre pár perccel késõbb reagáltam, de az csak a történelmünkkel foglalkozik nagyvonalakban.
A második rész teljes egészében rögzítve van. Pécs és környéke volt a téma. A következõ rész Hollókõ és környékével foglalkozik.
balage 2007 ápr. 11. - 17:56:57
(1/4)
Erdekelne... Kar, hogy hang nelkul adjak. :@