Téma: Kara Para Ask

5/10
Máriácska 2. 2018 máj. 19. - 15:57:30 5/10 Előzmény malvinkicska
(55/95)
Írod, hogy zárt a csoport. Melyik csoport? Miért zárt? Mi értelme a zárt csoport bosszantásoknak, és kik csinálják ezt a rémséget? A 26. részig meg lehetett nézni a Sorozatbaráton. Már több mint 1 hét eltelt az utolsó rész felrakása óta. Nem fordítja már senki, vagy csak nem rakják fel a további részeket a 27-től már a Sorozatbarátra? Mi történik vajon? Az emberek egyre kiszolgáltatottabbak a szolgáltatóknak, a csatornáknak, a FB-nak, a fordítóknak és a "sorozatbarátoknak" is.
5/10
hegyi.tibor1 2018 febr. 16. - 02:03:52 5/10
(54/95)
Én a 47. résznél félbehagytam, aztán az utolsó tizet megnéztem. Így majdnem tetszett.
malvinkicska 2018 febr. 07. - 18:08:09
(53/95)
Amikor fordították akkor néztem az elsõ évad 13 Bölüm a második 41 B és ebbõl mennyit kreáltak az okosok nem tudni, nekem nem nagyon tetszett, és ezért soha nem nézem, gondolom a lehetetlen szinkron, mint ahogy lenni szokott.
malvinkicska 2018 jan. 30. - 07:58:27
(52/95)
Nagyon sajnálom, biztosan nincs idõd, mert most zárt csoportban fordítják a Fehér- Fekete szerelem olvasni kell és egy rész több, mint 2 ó de megéri .
Azt olvastam talán megveszik a Téglát, nem egy mese szerû valami de nagyon jó ésszel dolgoznak benne, nincs az a sok mondva csinált, rész.
A színészi munka kiváló, sajnos a tv csatornák ezt a sok nyálas sorozatokat ismétléseket vesznek, és rétes tészta hosszúak.
A Paulát régen nem láttam, most megnéztem, de õrült nagy csalódás volt számomra, most a Mámoros Szerelmet nézem de harmat gyenge, azt a Duna adja délutánonként Gabriel Soto a fõszereplõ.
offtopic
ildimix 2018 jan. 29. - 22:02:47
(51/95)
Malvin azt nem tudom nézni mert nincs leszinkronizálva. Úgyhogy marad a piszkos pénz hátha egyszer a téglát is szinkronizálják.
malvinkicska 2018 jan. 24. - 10:06:25
(50/95)
Szia ha igazi jó sorozatot akarsz nézni, nézd meg a Tégla, ezzel még csak köszönõ viszonyban nincs, ezt végig néztem már a fordítást nem nagyon jön be.
offtopic
ildimix 2018 jan. 21. - 12:57:40
(49/95)
Nekem továbbra is a kedvenc sorozatom a piszkos pénz vannak benne abszurt részek ahogy leírtátok de én ezzel nem foglalkozok mert ez csak 1 film és nem igaz történet. Már alig várom, hogy Elif kiszabaduljon sok volt mostanában a szomorú jelenet. Ha Tayar nem lenne benne nem lenne izgalmas a sorozat remélem a sorozat végéig benne lesz. Továbbra is várom a folytatást.
reay 2017 okt. 11. - 18:39:58
(48/95)
Nekem már jóval a múlt heti pénteki epizódot megelõzõen eljött az a pont, hogy elkezdtem unni a részeket. Azt írtam, hogy nem értem miért az Izaura adja. Helyesbítek, most már teljesen világos. Ellaposodott sajnos, és a huzavonát mutatják döntõ részben, ami a két fõszereplõ között zajlik.

Nagyon drukkoltam, hogy Sami leváltsa Ömert az olasz akcióban, és hogy soha többé ne kerüljön vissza a rendõrségre. Állítólag õ a legjobb nyomozók egyike, húha, milyen lehet a többi akkor? Kezdjük az imént említett itáliai esettel. Meg lett mondva, hogy diszkréten kell követni Elifet, nehogy leleplezõdjenek. Erre a nyomozó mit csinál? Fényes nappal, nyitott autóban kocsikázik a nõvel, sétálgatnak a téren, beülnek vacsorázni, reggelizni, stb. Már a repülõtéren elég balfék módjára viselkedett mind a kettõ, kicsit sem voltak feltûnõek. A bizonyos lebuktató akció tartott három percig, és részeken keresztül készültek rá. Amikor reggel azt mondta valamelyikük, hogy még két óra van a bevetésig, akkor gondolkoztam rajta, hogy mérem az idõt. :) Aztán szép nyugodtan még megreggeliztek, és beszélgettek a semmirõl.

Aztán itt ez a sérülés is. Miért nem vette fel a mellényt? Na meg a tégla esete. Nem lenne annyira nehéz rájönni, hogy kirõl van szó, ha mondjuk a csaj utáni futkosás helyett jobban körülnézne Ömer. A bajszosnak legalább már gyanús, ami szerintem egy átlagembernek kb tíz perc után az volna. Szóval sok minden van itt, amit nem értek. Alig várom, hogy a negatív szereplõk felbukkanjanak benne. Sokkal jobb volna, ha Sami eszkábálna egy új csapatot, és azokkal nyomoznának tovább, Ömer meg hadd romantikázzon. :D
offtopic
ildimix 2017 okt. 08. - 11:34:42
(47/95)
Pelint sajnálom összetört teljesen a balul sikerült akció miatt de talán jobban lesz mert látta Ömer nem haragszik rá a történtek miatt.

Arda végre gyanakszik Hüseinre remélem mostmár hamar kiderül az igazság bár még a fele sem ment le a sorozatnak.

Tayart nem sajnálom kár, hogy életbe maradt pinarnak nem kellett volna megmenteni bár ha Tayar nem lenne a sorozatba unalmassá válna.

A pénteki részben alig szerepelt így már annyira nem is volt jó a rész talán ez volt az elsõ rész amin unatkoztam.

Várom a folytatást és nem bántam meg továbbra sem, hogy elkezdtem nézni Lizbellnek van igaza fordulatos izgalmas a sorozat.
5/10
Máriácska 2. 2017 szept. 30. - 14:22:52 5/10 Előzmény HZsuzsanna70
(46/95)
Köszönöm szépen a választ! Fatmagül befejezése után ezt fogjuk nézni a férjemmel.
offtopic
ildimix 2017 szept. 22. - 10:31:18
(45/95)
Nagyon pörgõs továbbra is a sorozat. Most elkapták az orvost aki szerveket ültetett át illegálisan. Gondolom nem fogja belekeverni Tajart a fõnökét tehát sajnos nem bukik le a kis patkány.

Elif megtudta Nilüfer papirok nélkül összeházasodott Fatival rájött jól becsapta õt Elif ellen fordította.

Nekem továbbra is tetszik a sorozat aki mást mond azzal nem értek egyet.

Várom a folytatást!
10/10
HZsuzsanna70 2017 szept. 04. - 01:49:13 10/10
(44/95)
Bir Bulut Olsam - Ha felhõ lehetnék :)
Nem tilos, csak Lizbellel megértjük egymást így is, és így rövidebb :)
5/10
Máriácska 2. 2017 szept. 03. - 21:55:24 5/10 Előzmény lizbell
(43/95)
Mit jelent BBO? Tilos címeket kiírni a Fórumban rendes nevükön?????
10/10
lizbell 2017 szept. 03. - 19:21:24 10/10
(42/95)
belelendültem, majd "otthon" megbeszéljük :)))
10/10
HZsuzsanna70 2017 szept. 03. - 12:29:55 10/10
(41/95)
Bár most egy kicsit elveszi az idõmet a BBO, de lassan végzek :) Majd írom a véleményem :)
BBO-val hogy haladsz?
10/10
lizbell 2017 szept. 03. - 11:19:50 10/10
(40/95)
Nagyon örülök, hogy tetszik, elképesztõen fordulatos izgalmas és nagyon jól kiegyenlítõdik a krimi illetve a romantikus szál. És nagyon jó színészek vannak benne.
Tayyar papával az élen :))
Mi már jópáran végignéztük felirattal, így szétszabdalva nekem élvezhetetlen. 54 részes eredetileg, egy török rész 2 és fél órás kábé, így nagyjából megítélheted, mennyi lesz!
offtopic
ildimix 2017 szept. 03. - 10:18:53
(39/95)
Továbbra is lebilincsel engem ez a sorozat. Nekem is a krimi szálak tetszenek benne és persze az, ha van is benne romantika nem válik csöpögõssé a sorozat.

Elif vajon mikor fog átlátni Baharon mikor jön rá nem igazi barátnõ csak 1 álnok kígyó?

Levent beleszeretett Elifbe Bahart elhagyta Levent így mégjobban utálja Elifet.

Pinart nagyon sajnálom ha nem Tayartól van a gyerek amiben biztos vagyok meg kell, hogy õlje milyen dolog ez? Remélem valahogy sikerül elmenekülnie az öregtõl.

Egyébként én úgy gondolom ha Tayar nem lenne a sorozatba unalmas lenne a történet.

Nilufert én sem kedvelem most is milyen szemét volt Elif táskájába lehallgatót tett remélem nem fog olyan dolgokról beszélni a 2 nap alatt amirõl nem kéne.

Tanarért nem kár de Elif anyját nem kellett volna megölni szerintem bár elég naív volt.

Várom a sorozat folytatását tényleg tudja valaki, hogy kb mennyi magyar részbõl áll a sorozat?
9/10
Elhaym 2017 aug. 27. - 12:02:51 9/10
(38/95)
szerencsére az Izaurán vannak, voltak csöpögés mentes sorozatok és remélem lesznek is még. A romantika nem mindig csöpögést és sírást jelent. Szerintem a Kara Parát azért adják ott, mert ott mehet vágatlanul, délután nem mehetne.

Nekem is fõleg a krimi szál tetszik benne a legjobban, de a romantika is, azért mert pont annyi van benne, amit még nem érzek soknak.

Nilfer engem is idegesít.
reay 2017 aug. 24. - 15:37:52
(37/95)
Nos, az utóbbi idõben leadott török sorozatok közül ez a jobbik fajtából való, vagy inkább úgy mondom, hogy nem csak sablonos drámázásokról és szerelmi ügyekrõl szól. Az meg külön jó pont, hogy dinamikusabb az egész, mint az eddigi szinkronosak, egy-két kivétellel.

Engem itt sem a szokásos szerelmi szál köt le, hanem inkább a krimi része, illetve a rejtélyek, hogy ki-kicsoda valójában. Ütött a gyilkos személye is, bár benne volt a tippjeim között az illetõ. Engem ez a sorozat az Ellopott életre emlékeztet, ugyanaz volt a fõszereplõ színésznõ, mint itt. Továbbá, az is bûnügyi volt, megspékelve akció jelenetekkel.

Nagyon jó pont benne a félõrült doki, végre egy hihetõ elõadás negatív szereplõtõl. Õ a kedvencem, pláne azóta, mióta dalolva belezett ki valakit a boncasztalon. :D Eddigi legjobb alakítás a sorozatban.

Akit nem kedvelek az Nilfer, aki vagy sipákol valamiért, vagy pedig ábrándozva lesi a telefonját. Nem bántam volna, ha végeznek vele az emberrablók. Elõször a nyavíkolásával akasztott ki , amikor elrabolták, aztán meg ezzel a kamucuki, naiva szereppel.

Tanert se csípem, mert birka, meg is érdemelte, hogy ellátták a baját. Ja, és ne felejtsem el Sibel anyját, akinek már a hangjától is rosszul vagyok, meg a folytonos sírás-rívástól. Az sem logikus, hogy a másik lányát elküldi ugyanahhoz, akinek része lehet a nagyobbik gyereke halálában? Normális ez a nõ?

Érdekes amúgy, hogy ezt is, mint az izgalmasabb török szériákat, egy kisebb csatornán adják le, a nyáltengereket meg a többin. Ráadásul teljesen megtévesztõ, hogy pont ezen a csodás nevû Izaura TV-n fut, amikor nem tipikus romantikus telenovella.
malvinkicska 2017 aug. 24. - 12:34:45
(36/95)
Megnéztem az utolsó részt a véleményem ovábbra is az nem egy nagy durranás volt nekem.
Rengeteg hiteltelen dolog volt benne, meg ha ilyen törökben a hatóság, az valami borzalom amit az a disznó fejû Tayyer követett, az mese habbal.
Aztán Tuba a jégkirálynõ soha nem mentem volna utána ha én lettem volna Ömer helyébe.
Számomra felejtõs egyszer láttam és kész.