6/10
Rojita 2023 dec. 04. - 16:04:59 6/10
(2/2)
Mióta a stúdiók ráálltak a karácsonyi filmek nagyipari termelésére, - nehéz kiemelkedő alkotással találkozni. (Nekem még mindig a 90-es években először jelentkező 5-6 karácsonyi film az örök példakép). Ma már inkább a szerényebb látványossággal jelentkező, kevésbé jóképű szereplők, a szokásosnál gyengébb forgatókönyvek ugranak ki.
Ezen alkotás nem emelkedik a műfaj átlaga fülé, - igaz lefelé sem. Kellő ünnepi csillogást kapunk, egy lassú történetet, egy kedves végkifejletet és rengeteg süti és csokoládé-evést. (Jó tanács: Éhesen ne kezdd el nézni, - készíts magad elé egy tál táplálékot.)
A ffi-fsz (Lucas Bryant) őszülő szakállát lenyírattam volna, ill.

a forgatókönyvnek magyarázattal kellett volna szolgálnia, h 40 +-an még miért agglegény a pasi?

A kötni szerető asszonyok minden jelenetben egy újabb pulcsi modellt láthatnak. Hány bőrönddel is érkezett ez a Rebecca?
A filmet a yt-on tudtam megnézni.
5/10
itsme1 2022 dec. 28. - 10:03:03 5/10
(1/2)
A jó karácsonyi film receptje:
Végy egy kellően lapos történetet, ami közben tudsz a családdal is beszélgetni.
Adj hozzá unalmas karaktereket, akiket középszerű színészek játszanak el, nehogy bármi elvonja a figyelmet a bejglievésről.
Legyen benne indokolatlan vágókép gyerekről és kutyáról, ezzel emelheted a cukiságfaktort.
Zárd le egy kiszámítható végkifejlettel, hogy még véletlenül se okozzál senkinek meglepetést, arra ott az ajándék sál vagy nyakkendő.
Ez az alkotás betartotta a receptemet.