Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2016 ápr. 10. - 14:58:33 10/10
(1010/1350)
Üdvözöllek ! Orhan nehezen dolgozza fel a hírt Zehra elhagyta . Apját , bátyját hibáztatja ezért , de nem rajtuk múlott . Senki nem tud a levélrõl amit kígyó írt a lánynak azért ment vissza hozzá . Orhan dühöng és kiakar jutni .
Mahiréknak szép meghitt beszélgetésük jelenetük volt , de ott is elõkerült egy fotós aki képeket készített titokban róluk .
Nem hinné az ember a miniszter megtud hatódni az album lapozgatása közben.
Sinan jötte rögtön felrázza ebbõl , mert elmondja Mahirék környékén lakik Feride .
Aztán a fotókat a miniszter kézhez kapja és azonnal Nazif Karát hívatja magához . A beszélgetésük még nincs befejezve , de egész biztosan nem fog belemenni az alkuba Nazif papa .

A Fb -n is van akinek feltûnt Kenan és Berg között több lehetett mint a szerep szerinti szerelem . Ezt nem lehet csak úgy eljátszani mint ahogy Õk tették .
malvinkicska 2016 ápr. 10. - 11:12:56 Előzmény Érsekvári
(1009/1350)
Köszön telek a kenethozó asszonyok vasárnapján elég borongós az idõ, sajnos, megnéztem, az tuti Feride és Mahir együtt fõnyeremény ahogy játszanak , M mosolya az valami csodálatos, nagyon szép napot éjszakát töltöttek együtt,de már itt is utánuk mentek és fotó készült róluk hihetetlen ezeket, talán már WC-és közben is fotózák, nem tudom miért nem érti meg az apja a szívnek parancsolni nem lehet, és ezek közt elég nagy szerelem van. Orhán az hûje, mintha az apja volna hibás, amiért a prosti lelépett, õrjöng,mint egy állat, most meg szökni készül nehogy megölje Kígyó, mert annak egy ember léggyel egyenlõ. Nazifot kérette a miniszter úr, hogy megaláza, de az sokkal inteligensebb, mert normálisan, meghallgatta,és kérte a lényeget közölje. Az hogy együtt voltak szerintem ebbõl nagy gond lesz, mert a võlegény is háborog.
malvinkicska 2016 ápr. 09. - 11:43:14
(1008/1350)
Köszöntelek most néztem meg aranyosak együtt, szépen beszéltek a jövõt illetõen, de mikor lesz nyugtuk az még odébb van. Orhan szembesült a ténnyel, a nõ elhagyta, de azért még is neki írt levelet. Az a Suna egy nagy féreg, most jól kiszúrt magával Feride, nem kellett volna közel engedni magához. Orhan szembesült a nõ elhagyta, de az még is neki írt levelet mivel megfélemlítette Kígyó, az szerintem valami banda háborúra készülõdik, azzal a másik rabló Necdet, ellen lehet. A sorozatban csak nagyon rossz dolgok történnek, ennek csak mikor kiírják FIN akkor lesz vége.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 09. - 09:34:37 10/10
(1007/1350)
Üdv neked ! Suna elindította a lavinát MS most tudja hol van Feride és pláne kivel . Nem kizárt , hogy oda fog menni , de valakivel figyelteti mostantól õket .
Béke szigete ez a szép hely , de ott sem lehet nyugtuk .
Turgutnak külön lakosztályt rendeztek be és Serdart ugráltatja mintha hotelbe lenne .
Orhan szembesült a ténnyel Zehra elhagyta . A kígyó valami nagy gengszter találkozóra ment úgy néz ki .
A folytatásban kiderül sok minden .
További kellemes napot .
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 08. - 14:35:13 10/10
(1006/1350)
Nem nézem elõre erre nincs idõm most . Annyi minden más van amit kéne néznem azokkal is le vagyok maradva.
Igazad van az erõszak túl sok hangsúlyt kap mindegyik filmben sorozatban . Ha csak a Szulejmánt vesszük alapul ami mikor játszódik már abban a korban is miket mûveltek , szemrebbenés nélkül elvágták a torkát az illetõnek vagy hurokkal megfojtották , mérget itattak a nõk tõrrel leszúrja a riválist . Aztán ezekben az újakban is minden van már . Mégis vonzzák az embert , mert jó sorozatok vannak .
Kellemes hétvégét neked .
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 14:08:32
(1005/1350)
Bele néztem és azt láttam nagyon beszéltek annak a mocsok bírónak aki megbízta azt a szemet nõt, hogy kutakodjon utána, Feride nagyon naiv nem lett volna szabad oda fogadni azt a féreg nõt, igaz itt szinte mindenki az, mint a M sz-be, ezek már csak ilyeneket tudnak gyártani, szépség jóság nélkül, sajnos, igaz meg romlott a világ.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 08. - 13:23:41 10/10 Előzmény malvinkicska
(1004/1350)
Szép délutánt !
Suna most jó pofikára esett , Feride lelépett végre zavarmentesen kettesben lehet Mahirral . Ez a bestia már M S - nek is beszámol merre jár Feride , hogy házat bérelt . Turgutról lassan szobrot fognak állítani , most az ukáz hatására a börtöndiri eszeveszetten jobb elhelyezést intéz neki . Serdar is hangnemet változtat nem szívathatja tovább , mert féltik az állásukat .
Ayten a környékrõl elakar költözni nem tudja elviselni Mahirék közelségét .
Sinan támadásba lendült Mahir ellen , aki még nem is sejt semmit .
A kirándulásuk remélem jól alakul a folytatásban .
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 08:48:36
(1003/1350)
Köszöntelek, ahogy nézem ezt a sztorit annyira le van butítva Feride az már sok, nem lát át senkin ez nem a bírókra vall hanem egy buta liba , az a meredt szemû Suna titkárnõ létén ravaszabb, mint õ na ezt nem veszem be, ilyen nincs, ha még is akkor pálya tévesztett Feride, mer mindenki megvezeti. Elmentek Magirral és tudja hova ez is sántit, mikor a nõ nem is ott él csak kémkedni van küldve, és egybõl képbe van. Aztán telefonál, megy a szülõkhöz , most is az a véleményem nagyon szappanopera lett. A másik Turgutnak még hotelt létesítenek ezt sem hiszem akar milyen ügyész is, én tudom a valóságban vannak össze fonódások de ezt azért nem hiszem el. Az egész arról a féregrõl szól neki minden sikerül.Remélem lesznek értelmesebb részek, mert ezek nagyon hiteltelenek legalább is nekem.
malvinkicska 2016 ápr. 07. - 11:48:58
(1002/1350)
Feride megkeserítette az életét, ezzel a féreg nõvel, szerintem azért van ez a sok töltelék, hogy meg legyena részek száma, mert ez csak mocsokról szól, és nem nagy jelentõsége van szerintem, mert a történet nem halad, szinte mintha most kezdõdne, nekem nagyon zavaró, már nem szórakozom inkább bosszantó. A jelentéktelen szálak mire bele, nem ragozom a mai rész nálam nulla. amiket fordítanak, mind jobb ettõl szerintem ezt a sok rész csinálja.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 07. - 11:07:26 10/10
(1001/1350)
Sok minden történik ezekben a részekben .
Szegény Mahir menekülõre fogja Suna miatt . Ez a nõ egy átok mindenre figyel , észrevesz , kutat , kérdezõsködik . Feride hova tette az eszét amikor ezt kitalálta . Turgut - Serdar jelenet a húsos pitével szórakoztató volt . Nazif papa készül Orhanhoz
elmenni Õ akarja elmondani neki Nilay döntését .
Ayten láthatóan odavan , hogy Feride a közelbe költözött még mindig féltékeny rá . Egy pletykafészek , leselkedik is Mahir után . Inkább foglalkozna Necdettel.
A miniszter megtudja lánya elköltözött a hotelbõl......
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 06. - 11:43:27 10/10
(1000/1350)
Elkezdõdött az újabb bonyodalom , Suna Feride jó szívére apellál ami sikerül is neki , mert megsajnálja és odaveszi magához . Így még a levegõvételérõl is tudni fog ez a spicli nõ .
Várható volt Nilay nem megy vissza most már Mahir is tudja milyen becstelen a lány .
Serdar közremûködõ volt és Mahirnak segített.......mi lehet a dobozban amit a zárkába tettek Turgutnak .
Ennek a aljasnak engedélyez egy telefont a minisztert hívja és megfenyegeti vagy segít neki vagy õ is a börtönbe találja magát .
Mahir a lakásban javítgat meg fõz is , várja Feridét , csak les a két nõ amikor belépnek .......
Érdekes folytatás jön most , Suna mit szól majd Mahir jelenlétéhez .
malvinkicska 2016 ápr. 06. - 10:57:36 Előzmény Érsekvári
(999/1350)
Feride annyira naiv az már fáj, mindig csinálja maga, körül a bajt mi a frásznak fogadta be azt a mocskos sunat nincs elég baj még csinálják, ezért nagyon mérges vagyok, mikor ilyenek a karakterek mondva csinált hülyék. Az a prostinak is elvette az eszét a gyûrû és a jó mód, Kígyó megfenyegette, Yasint, amiért ezt tette vele, és õ gyõzött, Az most nézhet maga körül. Turgut az szenved de már könyörült rajta a börtön õr hagyta telefonálni a miniszternek, az meg azt mondta várjon türelemmel. A lánya szûrét kitette a lakásból, nem normális.A kisfiú szerepe túl nagyos nekem de máshol is olvastam másnak is a véleménye.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 05. - 11:31:54 10/10
(998/1350)
Most ezeken a részeken ahol Turgut szenved olyan jókat szórakozom . Ezt a hülyét látni ahogy fröcsögõ nyállal ordít szinte élvezet.
Úgy néz ki Nilay a ruhákkal meg a gyûrûvel megvehetõ , bár úgysem nagyon tudna innen elmenni , de lehet nem is nagyon akar . A rendõrségen sem tesz Kígyó ellen vallomást . Orhan meg róla álmodozik a börtönbe . Öreg Nazif csak akkor nyugszik meg valamelyest amikor Yasin telefonál megtalálták a lányt és a rendõrségre vitték Kígyóval együtt , de azt még nem tudják a lány nem akar majd visszamenni hozzájuk.
Nagyon hangulatos az utca ahova költözik Feride , érdekes a ház is . Ezt más sorozatnál is megfigyeltem jobb lábbal kell belépni, hogy szerencsés legyen . Suna érzelmileg akar hatni Feridére , rájött ez a taktika befog jönni nála .
Sinan mekkora piszok , de Mahir akkor sem áldozza be neki Feridét . Tovább folytatódik a bosszúhadjárat .
Jó záró kép volt Turgut kínkeserves feje .
malvinkicska 2016 ápr. 05. - 08:42:58
(997/1350)
Szia megnéztem, nagyon érdekes volt Kígyó teljesen, be van csavarodva a nõ miatt, a nõ is meg változtatta a véleményét, lehet fél tõle, de valóban magától ment el, nem akarta, hogy Orhan meg haljon. Feride félti Mahirt minden törvény ellenes dologtól. A võlegény megjelent egy cikkel, de M elzavarta, mivel tudja valamiért tenné, az nem más, mint Feride, ezért, most bosszút forral, és egy lejárató, vélemény fog meg jelenni és ez T-nek fog szerinte kedvezni. Azzal elég keményen bánnak, megérdemli, nem hotel az, hogy mindenki õt szolgálja, én szeretném ha jól elvernék azok a kemény fiúk, ott bent.A két öreg jól kiosztotta Necdetet, az is egy sötét alak, tele rosszal.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 04. - 19:33:43 10/10
(996/1350)
Semmi gond mindent megértettem . A Megtört szíveket most nézem majd meg .
malvinkicska 2016 ápr. 04. - 14:06:45
(995/1350)
A meleg zavar magamnak írtam amit neked szántam elnézésedet kérem.
malvinkicska 2016 ápr. 04. - 14:04:49
(994/1350)
Köszi elolvastam Kartal sem tudja még mi lesza vége, vagy csak diplomatikus volt, nem akarta lelõni a poént, egyrészt jó hogy nem túl hosszú, mert sokszor az elejére, akármilyen, jó a memóriánk nem nagyon emlékszünk, amikor nagyon sok Bülümbõl áll.
malvinkicska 2016 ápr. 04. - 13:44:47
(993/1350)
A miniszter úr pompás egy bandita félti azta a másik rablót, de ott bent fenik a fogukat a fiúk rá, nem adnám sokért ha jól elvernék, emberére akadna, már egyszer, nagyon meg érdemelné. Kígyó teljesen belehabarodott a nõbe, mindent megtesz neki, de az nem õ vele boldog, sajnos. Feride és Mahir beszélgetése, ilyen is meg olyan téma is volt, mert Feride teljesen odáig van érte, és tudomására is hozta, csal állandóan szem elõtt vannak figyelik õket a sok mocsok. Songül telefonált a nõt elrabolta Kígyó, de ment az szegény magától, csak õk nem tudják. A két öreg is megoldást keres nagyon aranyosak együtt nyugodt kiegyensúlyozott alakok, azt szeretem bennük nem ordítanak.
Szép napot hetet kívánok, ki volt írva a felénél tart a történet, lesz még izgalom bõven.
10/10
Érsekvári 2016 ápr. 04. - 13:00:34 10/10
(992/1350)
A színész azt nyilatkozta / Kartal / 15 részes lesz . A Török hírességek oldalon van , nézzed majd meg .

Turgut nézése járása nem semmi , itt a börtönbe azért összehúzta magát a sok " jó arc " láttán . Serdar élvezi a helyzetet . MS az új emberének utasítást ad gondoskodjanak Turgut kényelmérõl . Ennek az új pasasnak bírom a frufruját irtó cuki .
Feride letolja Mahirt azért amit valóban tett és le is gengszterezi , de aztán szent a béke újra . Azt viszont nem tudja miféle emberekkel áll szemben Mahir . Elmondja azt is Feride az Ankarai bíró sokat érdeklõdik felõle , talán érzi Feride gyanús lett neki , vigyázniuk kell ne lássák õket együtt .
Nilay most egy aranykalitkába zárt madárka , nem is lenne rossz sorsa ott , ha nem Orhant szeretné .
Yasin hozta nekik a hírt Zehra eltünt .

Szép napot kívánok .
malvinkicska 2016 ápr. 04. - 07:11:02 Előzmény Érsekvári
(991/1350)
Az É K bele néztem csak azért , mert hogy Kartalt megszúrták, és láttam életben van ahol én néztem, ott csak elõzetes volt a 13-as részbõl, ott is olyan mocsok az az Osmant alakító színész, ezeknek ez a mindenük, ölni börtön szenvedés.