Téma: Kékfény

ilali 2010 szept. 21. - 12:39:42
(16/56)
A mentõsökrõl készült részt be lehetne adni többször reklámok helyett, mellett.
Minõsíthetetlen hogy annyi becsületük sincs, mint egy tasak mosópornak vagy…
Persze én elfogult vagyok, sokszor kaptunk tõlük segítséget.
De még mindig sokan élnek úgy hogy: „- Velem ilyen nem történhet.”
Aztán megtörténik és csodálkoznak, ha életben maradnak, ha nem akkor meg jönnek a vádaskodó rokonok.
De ha meghallják a szirénát, tízbõl két-három ember még mindig a gázra lép, hogy amíg a többiek félrehúzódnak, addig õk nyernek néhány métert, percet.
10/10
LondonN4 2010 aug. 16. - 21:05:32 10/10
(15/56)
ennél jobb músor nem is kell!!!!!!:-)
nekem tetszik!!!!
János Zsigmond 2009 dec. 19. - 18:06:56 Előzmény Micorgó
(14/56)
Esetleg ezt a bûnözõk továbbképzõjét lehetne máskorra tenni, pl. kicserélni az éjjeli filmmel!(Nem nagy ötlet, de nem is számlázom le.)
Micorgó 2009 nov. 30. - 20:08:13
(13/56)
Jézusom! Ez a mûsor még "él"???
Verba_Tim 2009 okt. 13. - 02:06:32 Előzmény Mesant
(12/56)
"Kezdettõl mondom, hogy tippeket nem szabad adni a mûsorban, nem kell megmutatni, vagy elmondani, hogy az elkövetõ balról jobbra kezdett el fúrni, mert úgy eredményesebb."

Direkt félrevezetõ információkkal látnak el ilyen téren.
9/10
Mesant 2009 szept. 18. - 12:05:24 9/10
(11/56)
Én M.Kiss Csabát hitelesebbnek tartom, mint Olajos Gergõt. Másrészt nem ártana változtatni a díszleten, legyen a mûsorvezetõ mellett egy nagyobb monitor ahova a Mentõk, Rendõrség, Tûzoltóság szóvivõi "beférnek" és nem kell a mûsorvezetõnek a semmibe bámulnia. Kezdettõl mondom, hogy tippeket nem szabad adni a mûsorban, nem kell megmutatni, vagy elmondani, hogy az elkövetõ balról jobbra kezdett el fúrni, mert úgy eredményesebb.
dilaram 2009 jan. 27. - 12:35:15
(10/56)
Éjszaka láttam a mûsort. Fõleg az a rész érdekelt, amelyik arról szólt, hogy az élõ asszonyt a jogot ismerõ (egykori bíró) leánya holttá nyílváníttatta...
A holttá nyílvánítás bírósági feladat. A bíróság szóvivõje azt mondta, a bíróság nem hibázott, mert nem volt jele annak, hogy az asszony még él.
Néhány életjelet csak így felületes nézõként is meg tudunk állapítani:
õ maga mondta, hogy a lakás fenntartását, melyben nem lakott, folyamatosan biztosította. Valószínûleg nyugdíjat is kapott. Valahova be volt jelentve - bár ez utóbbi nem biztos, hogy mérvadó (van-e még jelentõsége?).
10/10
agregator 2008 szept. 22. - 21:58:48 10/10
(9/56)
Szánalmas volt a mai mûsorban amikor a rendõr elöljáró diadalittasan elõadta, hogy elfogták a vadkendert szigetelésnek termelõ botanikust. :) Ez aztán nagy fogás volt...
Sz23 2008 szept. 01. - 22:04:07 Előzmény efes
(8/56)
Fényezem én is:)
Normális mûsor, ahol tényleg körül is járják a témát, nem csak arra épül, hogy "na, mutassunk vmi hátborzongatót a népnek"! (Mint sok már mûsor...)
M.Kiss meg egy nagyon jó arc, újságírónak is jó volt.
efes 2008 máj. 19. - 22:06:33
(7/56)
Na hát úgy néz ki, profi fényezõje vagyok a port.hunál a Kék Fénynek, de ma megint jót toltak. Az autólopásos riport nagyon jó volt, informatív, alapos, amilyennek lennie kell. Persze, mivel nincs autóm, nekem újdonságok voltak ezek a dolgok, az autósok a köztük terjengõ urban legendekbõl ezeket már nyilván tudták, de hát nem mindenki autós, nemde? Engem lekötött.
efes 2008 márc. 18. - 13:12:32
(6/56)
Azt kell mondjam, én a tv2nél nagyon nem szerettem M.Kisst, de itt a Kékfényben megtalálta önmagát. Éppen annyira civil, hogy kellõen ellenpontozza a mûsortól nem meglepõ "zsarufényezést". A riportok is nagyjából korrektek. Minimum ilyennek kellene lenni minden közszolgálati mûsornak.
efes 2008 márc. 18. - 13:09:50 Előzmény Siliana
(5/56)
szokott! :))))
10/10
colorstar 2008 márc. 18. - 10:43:24 10/10
(4/56)
Így 2008 elején elmondhatom: marhára nem akarom nézni a mûsort, az utóbbi idõben viszont olyan témákat választanak, ami mindig a tv elé ûltet.
M. Kiss-sel jól járt az M1, profi mûsorvezetõ.

Tetszik!
shalimar2007 2008 febr. 12. - 11:17:16
(3/56)
cécfény :)
Siliana 2008 jan. 07. - 21:49:13
(2/56)
Garamvölgyi nem volt kicsit becsiccsentve?
5/10
ilon 2007 dec. 10. - 22:11:30 5/10
(1/56)
Vajon miért nem adták le a Mátraverebélyrõl szóló, elõre beharangozott részt a ma esti Kékfényben?