Téma: Kenny Lin

Riamara 2019 szept. 13. - 20:19:20 Előzmény bori4
(1307/4727)
Én arra tippelnék, hogy amikor a sorozat elején Rong Le meg akart szökni, büntetésből mérgezhették meg. Csak aztán a bátyus szerzett neki gyógyszert, és magához tért. Viszont mellékhatásként megjelent az amnézia, meg a fejfájós rosszullétek.
Riamara 2019 szept. 13. - 20:15:05 Előzmény bori4
(1306/4727)
Én nem hiszek a véletlenekben. Ezért végignéztem a szereplőgárdát, hogy rábukkanok-e a mestere nevére. Nem volt ilyen nevű szereplő. Ami két dolgot jelenthet. Vagy csak emlegetni fogják végig a csodadoktort... (de dramaturgiai alapszabály, hogy ha egy pisztoly szerepel egy drámában, az tutira el fog sülni, tehát ha egy doktort keresnek már az első rész óta, az előbb, utóbb fel fog tűnni)
A másik opció pedig az, hogy a csodadoktornak (akit egy felettébb kellemetlen nőszemélyként mutattak be) van egy másik neve, egy másik személyisége is. És ettől óhatatlanul eszembe jutott, hogy a kis gyógyítónk voltaképpen méregkeverő is egyben. Tehát a mestere a gyógyítás mellett ezzel foglalkozik.
bori4 2019 szept. 13. - 17:35:37
(1305/4727)
A végére jól jött ez a kis humor - új kapcsolat .... :))
bori4 2019 szept. 13. - 17:33:37 Előzmény bori4
(1304/4727)
Azért ez az évenkénti felakasztás nagyon furcsa nekem.... miért kell????
bori4 2019 szept. 13. - 17:31:45 Előzmény bori4
(1303/4727)
Na ez már valami .... szóval az anyja miatt esküdött bosszút, hogy tönkre teszi Li császárságot, aminek a tábornoka .... Úgy tűnik, az anyja él és nem elégedett, nem halad gyorsan a dolog.
Akkor neki is a gonosz Qi császárné lehet az anyja???
bori4 2019 szept. 13. - 17:28:22 Előzmény bori4
(1302/4727)
Mikor vajon? A legkézenfekvőbb, hogy még Qiben a császárnő és a bátyus tudta természetesen, de mivel szereti, folyamatosan küldte a gyógyszert, amivel ugyan nem lehet meggyógyítani, csak elodázni a méreg hatását....ha jól értettem. Viszont ettől felejtette el a múltját Rong Le? Ahhoz képest, hogy megmérgezték egész jól van, végül is mi a baja? :)
bori4 2019 szept. 13. - 17:25:31 Előzmény bori4
(1301/4727)
Na már semmi nem lep meg - miért is ne kerülhet elő a 26. részben a semmiből egy húgocska? Ráadásul nem is a saját hazájában talál rá..... És pechjére a gazdája tud róla, van mivel zsarolni.... mecsoda véletlenek?!! :)
bori4 2019 szept. 13. - 17:21:01 Előzmény Riamara
(1300/4727)
Ez nagyon tetszett - végül is haza jött nem? :))))
bori4 2019 szept. 12. - 18:21:01 Előzmény Riamara
(1299/4727)
Szuper vagy - ez kevesebb volt mint 5 nap! :-)) megvan az esti csatlakozás :))
Riamara 2019 szept. 12. - 16:25:20
(1298/4727)
Princess Silver 26. rész
Megtudjuk Xiao Sha titkát. Megismerkedünk Murphy doktornővel, a testőr kissé autista húgával. :roll
Mindjárt diagnosztizálja is Rong Le-t. Az eredmény sokkoló.
Végül bepillantást nyerhetünk a "Bosszú hite" és Fu Chou kapcsolatába.
Riamara 2019 szept. 12. - 16:24:12
(1297/4727)
Princess Silver 26. rész
Zhao Yun elutazik Chenbe. Látszólag visszatérnek a nyugalmas hétköznapok. De ez sokkal inkább a vihar előtti csend.
Kóstolót kapunk Chen Yu, a Muzsikuslány valódi természetéből.
Riamara 2019 szept. 11. - 19:23:11 Előzmény bori4
(1296/4727)
Jaj, folyton hazudozik. :D Nem könnyű vele. :) És mindig új, és új történettel állt elő. Amikor azt hittem, hogy már képben vagyok, akkor megint összezavart. :) De annyira kedves öniróniával csinálta, hogy képtelen voltam rá haragudni.
Szerették egymást, azzal a hajdani lánnyal. Miatta tért jó útra. Így könyörögte ki az isteneknél, hogy szülessen újjá a lány.

Igen a Yu herceg is szerelmes Ru-ba. De ez így is volt a leírásban. A három pasi segíti őt majd abban, hogy helyre tegye az országot. Mind a három annyira különböző. A szerelmük is különböző, de egyformán erős. :)

Igen, a díszletek, a jelmezek egy középkori, hűbéri világot jelenítenek meg. (többek közt ez is a Trónok harcára emlékeztetett)

Nekem tetszettek a mellékszálak is. Dao Liexiang, a Kardtalan város kisasszonya és Lei Jinghong a Villám klán ifjú ura nagyon érdekes kapcsolatot tudhat magáénak. Kicsit olyanok, mint Romeo és Júlia (bár ők finoman szólva sem első pillantásra szerettek egymásba) A fiú húgának is különleges sors jut. A kedvencem pedig az a csendes kémfőnök, aki Ru egyik udvarhölgyét szereti. Az ő történetükön egy jót bőgtem is.
bori4 2019 szept. 11. - 18:19:50 Előzmény Riamara
(1295/4727)
Na gondoltam én, csak megzavartak a meséjével, hogy az égiekkel ő sem bír - és egy szóval sem mondta a lánynak, hogy ő halhatatlan, mindig vele lesz.... És a múltról sem beszélt neki, hogy szerelmesek voltak (vagy akkor is csak a férfi?)... Bár ki hinné el ezt az emberek világában neki?
Most éppen kezdte megkedvelni, amikor eltűnt.... És a 7. herceg is egyéb érzéseket is táplál, nemcsak a gyerekkori emlék .... szóval itt is mintha csak egy lány lenne a földön :))))
A Princes silver pazar, káprázatos helyszínei, ruhái mellett ez igencsak egyszerű világot mutat minden vonatkozásban - pont ez tetszik benne, szerintem ez közelebb van a valósághoz, a régmúlt időket inkább ilyennek gondolom.
Riamara 2019 szept. 11. - 16:49:51 Előzmény bori4
(1294/4727)
Yin Xue halhatatlan. Csak most elvesztette az életerejét, hogy segíthessen a hercegen. Elvileg vissza kéne vonulnia feltöltődni. De amikor a lány ismét bajba kerül majd, naná megint a segítségére siet.
Amúgy nem véletlenül hívtam magamban Yin Xuet goblinnak. :)
bori4 2019 szept. 11. - 14:11:31
(1293/4727)
Flame's ...
No most őt tényleg kiírták???? - nem hiszem el :)
Riamara 2019 szept. 10. - 21:11:21 Előzmény bori4
(1292/4727)
Köszi igen. Válaszoltam is.
bori4 2019 szept. 10. - 18:50:32
(1291/4727)
Mara, írtam emailt, megkaptad? :)
Riamara 2019 szept. 09. - 14:59:06 Előzmény bori4
(1290/4727)
Én is úgy vélem, hogy még mindig van valami a háttérben. Nem vagyok benne biztos, hogy Fu nem azért haragszik-e a lányra, mert tudja, hogy ráállították. Akkor, mikor kiakasztották őt, mint egy hentesárút, Hasonmás tüsténkedett ott körülötte. Ezért gondoltam azt, hogy biztos ekkor romlott el a viszonyuk. És arra is gondoltam, hogy talán pont azért adta neki feladatul a trónörököst, mert nem akarta, hogy folyton körülötte lebzseljen. És ezért mondogatja neki folyton, hogy húzzon vissza a palotába, és őrizze a herceget, mert addig sem rá figyel. (Legalábbis reméli. De ahogy az ábra mutatja, erősen téved. :)
Arra is kíváncsi lennék, vajon Fu tudja a lányok igazi származását?
bori4 2019 szept. 09. - 14:49:04 Előzmény Riamara
(1289/4727)
Mara, én nem erre - a sokkal korábbi intim éjszakára gondoltam ..... Hát kell annál több demonstráció a szerelem kifejezésére? :-D
bori4 2019 szept. 09. - 14:47:32 Előzmény Riamara
(1288/4727)
Minden bizonnyal Fu nem tudja, hogy a szervezeten belül a beosztottja a "főnöke", ettől kinyírhatná és biztos meg is lehetne az illetékeseknek magyarázni a önálló félresikerült akcióját ... De több lehet itt a háttérben valóban....
Amikor a nővérével együtt "józanodtak", én azt hittem egy oldalra hozzák őket valamiképpen, erre tessék!!! még meg is ölné ... Nem tudom miért ugrik rá ennyire, tudja, hogy Rong Le nem lett igazi felesége a szerelmének... Nem elképzelhető, hogy Qi császárné utasításait követi ez a Hasonmás? Ki más akarná mindenáron a halálát?