Téma: Kenny Lin

bori4 2019 okt. 10. - 19:45:02 Előzmény bori4
(1487/4727)
Qi császára meg filozofálgat itt az élet-halál kérdéséről, játssza a haldokló gyengéd bátyus szerepét - miközben szegény Rong Le-t - ki tudja hanyadszor - átveri.... Nem is értem, világosan látja a Rong Le a helyzetet, mégis lépre megy....
bori4 2019 okt. 10. - 19:41:48 Előzmény Riamara
(1486/4727)
Nem sok minden történt, de ami igen, az nem tetszik... :)
Ha igaz, akkor most a Hasonmást záratta be Fu a kínszobába, viszont abban ott volt az eunuch is. Na most nem értettem tisztán, ezt a mindenes ember nem látta? Vagy hogy van ez....
Riamara 2019 okt. 10. - 15:06:10
(1485/4727)
Princess Silver 34.
De ebből is látszik, Fu Chou mennyire nem ismeri az anyját, aki Rong Qi-t küldi el, hogy minden az eredeti bosszúterv szerint menjen. Így Rong bátyó egy hátborzongató látogatást tesz húginál. És ezzel végérvényesen beélesíti a csapdát.
Riamara 2019 okt. 10. - 15:04:57
(1484/4727)
Princess Silver 34.
Fu Chounak azonban esze ágában sincs szemtől szembe kiállni ellene. A csapdát már régen kidolgozta, most pedig (a szerelmes éjszakának hála) arra is rájött, hogyan tudná Rong Le-t kihagyni belőle.
Riamara 2019 okt. 10. - 15:04:05
(1483/4727)
Princess Silver 34
Li herceg végre hazatér, és rendet csinál a palotában. Készül az összecsapásra Fu tábornokkal.
Riamara 2019 okt. 09. - 16:46:47 Előzmény bori4
(1482/4727)
És elég sokféle ilyen levelezős dobozkát mutattak már. Más-más fazonnal, de mind nagyon tetszett.
hópehely 2019 okt. 09. - 15:57:59
(1481/4727)
Nem kellett nyalogatni, mint a borítékot. Elmés egy szerkezet.
bori4 2019 okt. 09. - 10:42:04
(1480/4727)
Ez a másik, ami nagyon tetszett:
Rong Le megírta a levelét, betette a gyönyörű "borítékba", majd megcímezte....
Lehet, hogy azok a kis elmés tokocskák, amiben küldözgetik a levelet ügyes szerkezettel voltak ellátva, csak a "kulcsot" ismerő nyithatta ki, azaz a címzett...
bori4 2019 okt. 09. - 10:38:49 Előzmény Riamara
(1479/4727)
Egyre gondoltunk - tábori teafőző ... :)))
Riamara 2019 okt. 08. - 22:37:50 Előzmény bori4
(1478/4727)
Én vízforralónak néztem. Nekem is egyből megtetszett. Milyen érdekes megoldás.
bori4 2019 okt. 08. - 22:09:11 Előzmény bori4
(1477/4727)
(A felirat most közömbös...)
bori4 2019 okt. 08. - 22:08:00 Előzmény bori4
(1476/4727)
.
bori4 2019 okt. 08. - 22:07:04
(1475/4727)
Picit még visszatérnék a PS -re... ebből a jelenetből kivágtam egy érdekes képsort.... nagyon csipem ezeket a különlegességeiket, praktikus megoldásaikat, tárgyaikat, amit csak náluk lehet látni...
Nektek mi ugrott be elsőre, amikor ezeket a képsorokat mutatták? - mi lehet ez? Kíváncsi vagyok egyre asszociáltunk-e? :)
bori4 2019 okt. 08. - 21:34:45 Előzmény Riamara
(1474/4727)
Érdekes és figyelemre méltó, amit írsz... én nem gondoltam egyszer sem, hogy nem bíznak egymásban, vagy a Nagyszemét ki tudná őket egymás ellen játszani... Beteg mániás őrültet láttam, mágikus természetfeletti erővel (hatalommal) aki közveszélyes volt.... passz... Leszámítva a mágiát az ilyen alakok hozták az emberiségre a legnagyobb sötétséget, csapást, háborút stb. Ma is vannak szép számmal, és újra meg újra megbabonázzák az embereket... :(((
De ha sikerül legyőzni őket, 100 év béke jön.... de szép is lenne ....
Riamara 2019 okt. 08. - 21:25:03 Előzmény bori4
(1473/4727)
Dilmurat szenzációs volt a Király asszonyában is. Nekem maga Ru karaktere tetszett még jobban.
Amikor a négyes felvette a harcot a Sötét folyó ura ellen, mindőjük a saját erősségét használta. Ru volt a csali, mindig csak annyit villantott, hogy tökéletes prédának látszódjon. Yin Xue, a hazudós minden egyes napon új történettel, és új szabályokkal állt elő, amivel jól összezavarta a nagyurat. Zhan Feng viszont az őszinte volt, akin azért nem talált fogást, mert tényleg mindig az igazat mondta, csak az igazság mögött rejtőzött a valóság, amihez viszont nem fért hozzá. Yu pedig a koordinátor volt, mint mindig, akinek a gyengeség, a fogyatékosság a fegyvere. A sötét úr erőssége viszont a bizalom megtörése volt. Hogy kijátssza őket egymás ellen. És itt azért néha inogtak rendesen. Zhant kivéve, aki végig bízott a másik háromban.
bori4 2019 okt. 08. - 20:50:57 Előzmény Riamara
(1472/4727)
Zhang Feng kissé el lett "nyomva" ezért én nem igazán vettem észre, hogy "kőszikla" lett volna... Jobbára láncon volt, meg börtönben, elég passzív figura volt szerintem. Én úgy érzem, nem volt tökéletesen "kiírva" minden, ami benne rejlett ebben a karakterben. Viszont az a néhány kulcs jelenete tökéletes volt megformálva. Mindjárt az elején a vízesésnél a találkozásuk - hidegrázósan hódító BinBin Zhang :))) Aztán nekem elült kicsit...
Yin Xue megtestesítóje Vic Chou - jelölték valamire ezért az alakításáért, de nem nyert...
Dilmurat összetett, nehéz (több személyes) karaktert formált itt meg, nagyon jól valóban. Három fiú szerelmét kellett kezelnie, aztán dönteni ugye... :)
Lehet, hogy azért, mert a Király asszonya volt nekem az első komoly kínai sorozatom, és annyira megrázott a drámai vég, hogy nem tudom felejteni, milyen jó volt - persze lehet, hogy a rendezés volt szuper és igazad van, ebben nagyobbat játszott... :)

Riamara 2019 okt. 08. - 20:34:46 Előzmény bori4
(1471/4727)
Örülök, hogy tetszett. Én is nagyon szerettem. Szerintem a négyesfogat minden tagja szuper volt. Yu nekem is kezdettől fogva nagy kedvencem volt. Emlékszem a második résznél adtam neki magamban a Pókherceg nevet, mert már akkor látszott, hogy a szálak mindig az ő kezében futnak össze. És ezzel szőtt védőhálót Ru köré. És nagyon megijedtem a vége felé, hogy végleg olyan beteg marad.
Zhan Feng járta be a legnagyobb utat, és még a legsötétebb pillanataiban sem tudtam nem kedvelni. Nagyon haragudtam az apjára, amiért nem bízott meg benne eléggé, és nem mondta el neki az igazat. Pedig sokkal erősebb volt ő. Ő lett a kőszikla. Amikor már Yin Xue-nál is rezgett a léc, ő tartotta benne a lelket.
Yin Xue-ról pedig már áradoztam az elején. Van egy fajta kisugárzása, aminek lehetetlen ellenállni. Tényleg elhiszi neki az ember, hogy isteni lény.
Ru karaktere pedig még Király asszonyánál, Lianál is jobban tettszett. Bírtam, hogy mindig olyan nyugisan, elegánsan oldja meg a dolgokat, és senkit sem hagy a bajban, mindenkiért kiáll. De nagyon határozott tud lenni, ha kell.
bori4 2019 okt. 08. - 20:04:32
(1470/4727)
The flame's - az elmúlt napokban átszellemültem itt a végére - valóban varázslatos utazás volt 52 részen át.
Befejeztem, most még teljesen a hatása alatt vagyok.
Akit legjobban szerettem és sajnáltam, hogy nem vele lehetett boldog Ruge, az Yu Zhan herceg volt. Csodálatos alakításának minden percét élveztem, nagyon drukkoltam neki - hiszen ő volt a racionalitás, de ez a történet nem arról szólt. Mögötte cseppet sem maradt el Yin Xue-t megformáló színész, tényleg varázslatos volt. A zenéjéről már zengedeztem.... csoda szép és tökéletes a film alá.
Picit nálam túl volt tolva a sötét folyó ura, aki pszichopata, démoni, perverz, minden volt egyszerre.... ezért már szinte nevetséges lett a dolog, és olyan gyermekded.... pont az ellenkező hatást váltotta ki a katartikus végjáték nálam, mint aminek - gondolom - szánták. Kicsit a vége az én ízlésemnek giccses (kép), meg furcsa, hogy egy bordélyban vannak éppen....
Összességében jól szórakoztam.
Riamara 2019 okt. 06. - 22:43:13
(1469/4727)
Mert akkor ismerte fel a lányt. Ő szokta így hívni, amikor még jóban voltak. Kimondva Achou.
Gondolom a Fu Chou változatot csak a katonaságnál használta.
bori4 2019 okt. 06. - 22:27:05 Előzmény bori4
(1468/4727)
Így hívják, nem?