10/10
-greghouse- 2013 márc. 15. - 17:29:30 10/10
(1612/1952)
1. Nem vagyok szerelmes Charlie Sheenbe, tudom, hogy ez ma nem divat, de én még mindig a nõket szeretem férfi létemre.
2. Nyilván "négydimenziós" szagos tévéd van és meg tudod szondáztatni Sheent. Avagy, arról még sosem hallottál, hogy a színészek (minõ csoda) el tudják játszani a részeget. Latabár Kálmán részeges börtönõre klasszikus, pedig soha egy kortyot nem ivott elõadás elõtt vagy alatt. De te tudod.
3. Nem értem, miért küldesz "másik sorozat" topicjára. Biztos van olyan is, de ez itt a porton Ashton Kutcher ("Walden Schmidt") vastagbetûs nevével szerepel, mint sorozat. Már miért ne lehetne tehát róla beszélni? Ha van is Ashtonnak másik sorozata, én nem láttam. Biztos van "saját sorozata" Ashtonnak, ahogy írod, de én olyanba nem futottam bele, itt viszont fõszereplõk közt van feltüntetve.
4. Ha tiszteletlen lennék Ashtonnal, hát bocsánat. Nyilván tévedtem, mikor azt hittem, ez egy fórum, ahol a sorozathoz(!) tartozó véleményeket le lehet írni.
5. Charlie olyan volt, amilyen. De - ahogy ezt valaki elõttem nagyon jól leírta - a tévés történelem egyik legjobb komikus testvér-párosát alkották Jon Cryerrel. Most Ashtonnal (tegyük fel, jó színész) eltûnt egy csomó humorforrás, ami a testvérek egymás szekálásából, anyjukhoz való viszonyukból, stb. fakad.
6. Ha megsértettem volna érzékeny kisasszony-lelkedet, bocsánat, szabadítsd rám ügyvéd apukádat.
Jenny007 2013 márc. 13. - 19:42:40 Előzmény barbi_112
(1611/1952)
Igen!Kár hogy a második évadban elkezdett hízni, aztán a 3. és 4. évadban már elég kövér volt. Lehet hogy ez összefüggésben volt a forgatásokkal,hogy annyi kajálós jelenete volt, reggelik, pizzázások stb. Pláne ha egy jelenetet többször kellett felvenni.
barbi_112 2013 márc. 12. - 20:30:56
(1610/1952)
Hogy ez a Jake milyen édes kis "cukorborsó" fiúcska volt :) :D Tüneményes azzal a kis pofijával.
10/10
-greghouse- 2013 márc. 12. - 10:39:18 10/10 Előzmény Jenny007
(1609/1952)
Igen, ez egy korrekt vélemény (és nem csak azért, mert volt idõszak, mikor én is Charlie módon éltem), mert a bulvár sajtó arra harap, hogy mikor kit vert meg, hol rúgott be, stb.....
...Én magam is, más fórumon, azon az állásponton vagyok, hogy aki a "celeb"-séget (hogy magyar bulvár kifejezéssel éljek) vállalja, annak azt is vállalnia kell, hogy a negatív oldalát is mutatják. Például, hogy mondjuk Bálint Antónia ötéves koráig szoptatja a fiát. Hír vagy nem hír, a bulvár ebbõl él.
...Charlie-nál nyilván nem hír, hogy a dollár millióiból ad a haiti árváknak, hogy rákos gyerek gyógyítására ad milliót, mi a hír: hogy az alkoholista Lindsay Lohan rehabilitációjára IS adott pénzt.
...Kérdésem volna: mi is a baj?
Lindsay Lohan? Charlie (Carlos Irwin Estevez) barátai közé tartozik gyerekkora óta. Lindsay egy olcsó címlap qrrrrva?
Lehet.
De akkor miért nincs hír, hogy Carlos Irwin Estevez milliókat ad a haiti földrengés áldozatainak, a rákos gyerekeknek, az amputált lábú kislány szüleinek?
..Költõi a kérdés. Mert ez nem hír. Hír az, hogy otthagyta a TAAHM-t, hogy nincs jó viszonyban Jon Cryer-rel (de jó viszonyban van az anyját játszó Hollann Taylor-ral, és a sógornõjét játszó Maryn Hinkley- vel, sõt, a lökött újzélandi csajjal, Lymsky-vel is), mit emel ebbõl ki a bulvár,....hogy NINCS jó viszonyban Cryerr-rel (aki mellesleg az igazi karrierjét köszönheti Charlienak, illetve a kölyök Angus T. Jones-szal, akinek jól jött a pénz mikor Charlie hordotta a hátán, most meg valami szektához fordulva átkozza.)

Charlie halálra itélt ember, önmagát játsza, és messze van attól, hogy hiba nélkül legyen.
De. Ennek ellenére annyi örömet okozott a tévénézõknek, hogy igazán megérdemelné szerintem, hogy tisztelettel bánjanak vele, és ne mindig a rossz oldalát hangsúlyozzák.

...Az vesse rá az elsõ követ, kinek bûne nincs.
De ne csak az szabadítsa ki, aki annyi jó tett névtelenül betegekért és árvákért, mint Charlie Sheen (Carlos Irwin Estevez), hanem bulvár által el nem butítottak szerencsés tábora.

gh
Jenny007 2013 márc. 08. - 09:53:08
(1608/1952)
Ma van két éve hogy Charliet kirúgták a sorozatból! Egy interjúban Jon mesélte hogy azóta nem is beszéltek egymással, nem tud róla semmit pedig 8 év alatt nagyon jó barátok lettek...Angussal szerintem tartja a kapcsolatot. Fura ez. Charlieról olvastam nemrég hogy szeretne kibékülni Jonnal mert nagyon hiányzik neki. Lám õ is csak ember. Igen a bulvársajtó ízekre szedi azt aki okot ad rá és õ azért adott rá okot nem is egyszer... De emellett tényleg sokat jótékonykodik, a japán meg a haiti földrengéskor is adakozott, meg egyszer megállította egy rendõr, elkezdtek beszélgetni, kiderült hogy a rendõr kislánya rákos, erre Charlie vállalta,hogy fedezi a kezelés költségeit. Megteheti és meg is teszi. Az ilyet becsülöm.
Jenny007 2013 márc. 08. - 09:43:36 Előzmény barbi_112
(1607/1952)
Jaaj ezek az elsõ részek...Jake milyen édes kisfiú volt, Charlie tényleg nagyon jóképû, Jon is fiatalosabb volt de rajta annyira nem látszódnak az évek.Rose valahogy testesebb volt, Evelynen látszik hogy jóval fiatalabb. Amúgy szerintem a pilot epizódot pár hónappal korábban vehették fel mint a másodikat mert Jake a két rész között láthatóan változott, legalábbis nekem.
10/10
-greghouse- 2013 márc. 07. - 15:15:25 10/10
(1606/1952)
Igen...tudom (csajok most ezzel jönnek), botox, stb.
F.....mat érdekli a botox meg a szilikon.
Jó nõnek lenni, vagy nem, ez itt a kérdés.
Tûrni sorsom nyamvadt lógó melleimet s ráncait,
avagy megszabadulni...

Ja, hogy feleségnek? Az kit érdekel.
Csajokról beszéltünk, vagy nem?
Sz Peter 2013 márc. 07. - 14:29:30 Előzmény barbi_112
(1605/1952)
És Chelsea is mennyivel jobban nézett ki az elsõ részben?!
10/10
-greghouse- 2013 márc. 07. - 14:05:42 10/10 Előzmény Bavaria
(1604/1952)
Aha... tudom, ez Hollywood, meg film, és más a valóság, meg izé.
De azért a francba is, jó lenne negyvenkét évesen ilyen "leamortizált" pasinak lenni, aki multimilliomos, teli van pénzzel, nõkkel, talpig egészséges (a film szerint), Porschét és Mercedest vezet, Malibou-i háza van, napi pénzügyi gondjai nincsenek, ....
.... tudjátok, az én gondjaimat látatlanban felcserélném Charlie-éval.
Na bumm. Majd azt mondják rám, hogy "leamortizálódtam."
Szeretnék én úgy és azok miatt leamortizálódott lenni.
...Egyébként..
..(kicsit más, kicsit nem)
Az újságok felfújják a botrányait. Felfújták, hogy Lindsay Lohan-nek segített.

...Azt kevesebben írják meg (megírják, csak nem az itthoni bulvárok), hogy egy általa ismeretlen tizenéves gyerek súlyos betegségére is milliókat adakozott.
.....Ez miért nem olyan érdekes, kedves Charlie utálók? Mert ha látatalanul jót tesz nem érdekes?
Szórja a pénzt csak akkor hír ha qrrvákra szórja, ha végstádiumos, ismeretlen rákos gyerekekre az nem hír????
...ássa el magát a bulvársajtó.
barbi_112 2013 márc. 06. - 23:09:07
(1603/1952)
Igen Charlie milyen üde és fiatal volt az elején. Még jóképûnek is mondanám, sõt. Az utolsó részben meg iszonyat ahogy kinézett. Egy aszott testû 70 éves embernek tûnt.
De Jon (Alan) is elég sokat változott. Fõleg hajügyileg ritkult meg :) És aki még nagyon szembetûnõ, az Judy. Meg persze Jake :D
Bavaria 2013 márc. 06. - 22:42:50
(1602/1952)
Na ilyenkor látszik meg egyértelmûen, hogy Charlie Sheen milyen durván leamortizálta magát. Ettõl még a sorozat isteni, imádom a kezdeti évadokat.
10/10
-greghouse- 2013 márc. 06. - 21:31:58 10/10
(1601/1952)
Visszavonom az elõzõt.
EZ volt az 1.01. epizód. (a Port tudja rosszul, minden más forrás ezt írja elsõnek.)
10/10
-greghouse- 2013 márc. 06. - 21:30:30 10/10
(1600/1952)
Ezt tényleg nem értem. Még azt is jobban megértettem, mikor az ismétlésben kihagytak majdnem egy évadot, de hogy pont a legelsõt, a pilotot hagyják ki...tényleg, ennek most mi értelme? A pilotra külön szerzõdés van, vagy mi???
10/10
-greghouse- 2013 márc. 05. - 14:48:54 10/10 Előzmény Novalis
(1599/1952)
az én SzRTV-m szerint rendben, az 1. és 2 részekkel kezdik. Nem volna értelme a 2. résszel.
Most azon filózok , hogy miért nem az Ashtonos részekkel folytatják, de már rájöttem.
az csak "beetetés" volt, hogy várja a nép, míg rendesen leszinkronizálják, és a jogi ügyeket elintézik, volt egy "demo" változata Kutchernek.
...A demo alapján nem venném meg, de nyilván megvették.
10/10
moti77 2013 márc. 04. - 20:32:39 10/10
(1598/1952)
szerdán megtudjuk,hogy az elsõ vagy a második résszel kezdik
10/10
Novalis 2013 márc. 04. - 00:19:15 10/10
(1597/1952)
Vajon a legelsõ (I./1.) Két pasi epizód hová lett? Az itteni TV-mûsor szerint a 2. résszel kezdik az ismétlést. Bár valószínûleg egyszerûen félreírták.
10/10
offtopic
Novalis 2013 márc. 04. - 00:16:53 10/10 Előzmény -greghouse-
(1596/1952)
Hú, bocsánat, erre majdnem elfelejtettem reagálni.
Köszönöm, hogy ilyen részletesen leírtad. Érdekes, ezeket a részeket mind láttam többször is, kivéve a Vihar egy pohár borban-t, azt valahogy soha nem sikerült teljes egészében megnézni, sem felvenni. Úgy látszik akkor vagy én nem figyeltem rendesen, amikor szóba jött a gyerek téma, vagy pedig a fordítás miatt nem volt ez egyértelmû (vagy eleve teljesen más szöveget írtak oda a magyar változatba). Angolul még nem láttam egy Columbot sem, de akkor majd most bepótolom, már csak kíváncsiságból is.
10/10
moti77 2013 febr. 27. - 22:30:02 10/10
(1595/1952)
köszi
Bavaria 2013 febr. 27. - 21:15:37
(1594/1952)
Igen, 8-nak vége lesz, újra kezdik. 9. évadot leadták egyszer premierben péntekenként, most hogy elkezdik újra, lehet leadják együtt a 9 évadot. De mondom a 10. az még felejtõs. Ha nem akarsz várni, neten feliratosan fent van. 10/17-ig elérhetõ azt hiszem.
10/10
moti77 2013 febr. 27. - 19:52:17 10/10
(1593/1952)
jelenleg a 8. évadnál járnak,nem 9. évadnál,és ott is fogják befejezni,utána kezdik elõrõl.