9/10
nikato 2017 febr. 14. - 17:04:12 9/10
(1912/1952)
Alen-t szánalmas egy figurának írták meg... a fia meg felnõve s*ggfej, a karakter maga, a színész aki játssza meg lefikázta a sorozatot, olyasmit is mondott, hogy nem kéne néznie az embereknek, egy hozzászóló odaírta, hogy akkor adja vissza a pénzt amit vele keresett! Igaza volt!
SPOILER: A vége nagyon rossz volt, kritikán aluli, hagyták volna akkor a Charlie karaktert halva. Ez nagyon rossz volt. SPOLER VÉGE
beubhd 2017 febr. 06. - 12:09:08
(1911/1952)
Amióta Charlie Sheen elhagyta ezt a sorozatot gyakorlatilag az egyik legjobb sorozat, ami létezik. Eredeti, vicces, a karakterek is szimpatikusak. Charlie Sheen csak az alkoholista, kábítószerfüggõ, kurvázós f1szt tudta eljátszani, ami biztos nem volt nehéz, mivel az életben is ilyen megspékelve kis nõbántalmazó beütéssel. Plusz nem tudom, hogy ki válogatja be a nõket az egyes epizódokba, de irtó jó ízlése van. Nekem a kedvencem Zoe a 9. évadból. A sorozat utolsó négy évadja nálam 10/10
9/10
Ahmed Taha 2017 febr. 01. - 23:30:04 9/10
(1910/1952)
Charlie Sheen kirúgása óta nézhetetlen volt a többi évad.
drtibi 2016 dec. 18. - 10:18:10
(1909/1952)
Sajnos nem tudom nézni ezeket a sorozatokat, annyira zavaró számomra a teljesen indokolatlan helyekre bevágott gépi röhögés. Nem tudom, kötelezõ ezeket bevágni. Ettõl még lehet jó is a sorozat (biztosan az, ha annyian kedvelik). Tényleg érdekel a kedvelõk véleménye: szeretitek-e ezeket a nevetgéléseket, indokoltnak, a mûfajhoz kötelezõen tartozónak tartjátok, vagy csak elfogadjátok muszájból.
Papp Sándorné 2016 nov. 22. - 09:24:25
(1908/1952)
Mi történt a Viasat3-al? Minden ismétlés, semmi új sorozat. Csak nem fogják megszüntetni?
2/10
Xxy92 2016 nov. 11. - 03:19:03 2/10
(1907/1952)
próba
nyugiss 2016 júl. 05. - 10:41:11
(1906/1952)
néha-néha jó belenézni, egész szórakoztató

viszont ez az eston kucseros erõlködés nem kellett volna
sheen nélkül behalt az egész, csak belerondítottak ezzel
1/10
DrAgy 2016 júl. 05. - 01:20:01 1/10
(1905/1952)
Tipikus proliknak való sorozat,akik nem tudnak különbséget tenni
a humor meg a szánalmas vergõdés között.
De van is nekik segítség,alájátszott röhögés,hogy tudja a paraszt mikor kell
röhögnie a semmin :)))))
gladiolus 2016 máj. 30. - 20:37:55
(1904/1952)
A sorozat lehet, hogy jó, nem ismerem eléggé, de a main title-ben a gyerek éneklési stílusa elviselhetetlen. Nem csípem, amikor egy gyerekbõl mini mûvész majmot csinálnak. A gyerek legyen gyerek, és énekeljen gyerekként, mert minden más elviselhetetlen.
Torolt Felhasználo 2016 febr. 14. - 17:21:49
(1903/1952)
moderátort kérnénk spam/flood miatt

Kérjük illetõ accát zárolják fórumrombolás miatt.
10/10
Arter 2016 febr. 04. - 23:56:01 10/10
(1902/1952)
Imádtam a sorozatot az elsõ 8 évadig. De Charlie botrányaival és kirúgásával a sorozatnak is vége lett számomra. A 9. évad katasztrófa volt, a 10. már egy fokkal jobb, viszont a 11. évadba mikor behozták Jennyt, na onnantól megkezdõdött az igazi mélyrepülés, ahonnan már sajnos nem tudott feltápászkodni a sorozat és a 12.évaddal bezárta kapuit a malibui ház. Jon Cryer végig kitartott és remek színészi alakítást nyújtott mind a 12 évadon keresztül. Charlie a botrányai ellenére tagadhatatlanul jó színész, mondjuk itt szinte önmagát játszotta, de mi jól szórakoztunk rajta. Angus T Jones gyerekként aranyos és vicces volt, de kb. a 8.évadtól nem tudtak vele mit kezdeni, jól tették, hogy a 10.évad után búcsút vettek a karaktertõl. Asthon Kuthcer színészi játékával nem volt gondom kicsit a karaktere volt gyenge ebbe a sorozatba. Charliet nem tudta pótolni, de ebben nem hibáztatom, hiszen õt szerintem senki sem tudta volna helyettesíteni a sorozatban. Egy szó mint száz, bármikor szívesen megnézek egy-egy részt az elsõ 8 évadból még most is a tv-ben, mivel vannak benne örökzöld poénok. Az egyik kedvenc vígjáték sorozatom marad mindig is.
Editmarki 2015 dec. 08. - 11:37:50
(1900/1952)
honnan lehetne megtudni, hogy kik a szinkronhagok. SEHOL NEM ÍRJÁK.
10/10
goldblum 2015 dec. 02. - 20:18:39 10/10
(1899/1952)
Mi a halálért mondják Venice-t Venájsznak?
RockandRolf 2015 nov. 19. - 15:24:58
(1898/1952)
Ha felkérnének a nemlétezõ (VILÁG NAGY FILM ÉS TV-LEXIKONJA) szerkesztõi, hogy írjak pár sort a "miért rosszak a mai amerikai filmek és TV-sorozatok" fejezethez pár sort, biztos, hogy a (Két pasi - meg egy kicsi) elrettentõ példaként szerepelne nálam, mondjuk ilyen címmel: Két p...i közt egy kis k..i.Az amerikaiak azt hiszik, hogy elég két sûrün ismételt mûnevetés (melynek elejét és végét levágják, nehogy véletlenúl még igazinak hasson) közé berakni egy valljuk be helyzetkomikumra "épúlõ sztorit", ami jellemzi a mai vígjátékaikat. És ezt a többi fércmûveikkel együtt (amik nagyon rövid idõ alatt önismétlõvé, "ezt a poént hányszor lövik még le" érzéssel) futószalagon, parasztoknak ez jó lesz címszóval sz..ért h..ért eladják amit majd mi nem 1 nem 2 adón az idõk végezetéig ("hála a a kereskedelmi csatornáknak") nézhetünk,-vagy nem.
Senki izlését és lelki világát meg nem bántva kívánom, hogy akinek ez a "vígjáték"-sorozat tetszik vagy tetszett sose lásson jobbat és tartalmasabbat.
10/10
Atis88 2015 okt. 12. - 12:39:07 10/10
(1897/1952)
Annak idején, amikor lepontoztam 10/10-re, tényleg az egyik legütõsebb vígjáték sorozat volt a világon. Mi sem mutatja ezt jobban, mint a világszerte produkált magas nézettség (Amerikában persze egyenesen tarolt). De miután Charlie-t kitették, sajnos megindult a lejtõn és évadról évadra egyre lejjebb csúszott azon. Nem mondom, hogy Ashton Kutcher karaktere rossz lenne, de lássuk be, az õ karaktere gyenge eresztés Charlie karakteréhez képest és javarészt ennek köszönhetõ az, hogy Alan karaktere ránõtt a fejére és a poénok fõ forrásává vált. Na meg ehhez kellett Jon Cryer évrõl évre egyre jobb alakítása.
Most viszont a 12 évadra elérte a sorozat a mélypontját, nem volt lejjebb és erre szerencsére a producer Chuck Lore is ráébredt és bejelentette, hogy ez lesz az uccsó.(Így kezdtem remélni, hogy legalább a befejezés méltó lesz az elsõ 8 évadhoz). Ez az erõltetett meleg szál, amely Jake kényszerszerû helyettesítésére irányul egy örökbefogadásos marhasággal fûszerezve már tényleg az ötlettelenségrõl ordít. Ráadásul így akarták "színesebbé" tenni a szereplõgárdát a kötelezõ félnegróval, aki szerintem totál felesleges volt arra az 5 részre is (vagy fene tudja hányban volt benne). Egyszóval ebben így ennyi volt.

De ekkor jött a lezárás amitõl vártam hogy felcsillan a régi szikra! De rá kellett jönnöm, hogy a lezárást is rettenetesen elcseszte Lore, mert ha már ezt álmodta meg (megjegyzem az ötlet jó volt), akkor legalább erre a záró dupla epizódra felülemelkedhetett volna a sérelmein amit Charlie Sheen okozott neki és vele kellett volna leforgatnia, mert úgy ütött volna igazán. Így viszont ez is csak a szánalmas utolsó évad még szánalmasabb befejezése címet kaphatja meg.

Úgyhogy személy szerint nem bánom, hogy ennyi volt. Helyenként már forgott a sírjában az elsõ nyolc évad...
fazakasl@t-online.hu 2015 okt. 08. - 05:43:03
(1896/1952)
Ááá, amióta ez az idióta Ashton Kutcher a fõszereplõje, egy rakás kaka lett az egészbõl.
Kínos gegek, eléggé bágyadt humoreszkek. Inkább nem kell!
Charlie Sheen-nel sokkal jobb volt ...
szirgabor 2015 okt. 07. - 17:17:26 Előzmény szirgabor
(1895/1952)
A XI. évad közepétõl egész jó lett, és a XII. évad is tetszett. Be kellett volna fejezni XII/14-nél, ott egész szépen vége lett. Az utolsó két rész sírni valóan kegyetlenül elcseszett, azt ne nézze meg senki, ha jót akar magának, nincs is semmi értelme. Viszont remekül lerombolja az egész hangulatát visszamenõen is, és igen rossz szájízt és rossz emléket hagy maga után.
10/10
moti77 2015 okt. 07. - 12:48:54 10/10
(1894/1952)
Bebrunyálok, Swarzi a nyomozó! XD
szirgabor 2015 aug. 13. - 22:35:56
(1893/1952)
Nekem tetszett a X. évad (is), de ez a XI. embertelen sz@r. És minden eddiginél (értelmetlenül) közönségesebb, viszont cseppet sem viccesen. Borzalmas és rettenetesen erõltetett.