10/10
Ramy18 2011 ápr. 01. - 07:40:29 10/10
(977/2797)
szia! tartalom: Bruno elköltözött egy hotelbe, elhívta magához Fernando hugát és azt a feladatot bízta rá hogy Alejandro igazi anyjának van egy testvére és hogy annak az aktáját keresse meg a cégnél, Fernando elment Victóriához hogy a régészeti lelõhelyrõl beszéljenk és ott volt velük Alex és MJ-é is, közben Victóriának telefonált a doktor és fernandó féltékeny lett, MJ-é megvigasztalta õt és mondta neki hogy harcoljon a szerelméért! Alex és MJ-é együtt töltötték a délutánt! az ujságban megjelent egy cikk melyben leírták hogy Alex , Bruno és Raquel egy DNS tesztet csináltattak egy magánklinikán és hogy ebbõl mi fog kisülni mikor ezt a cikket meglátta az Alex nagyon dühös lett! MJ-é és Victória beszélgettek egymással, MJ-é az anyjáról beszélt a Victóriának! Bruno felhívta MJ-ét telefonon és megmondta neki hogy mit kért cserébe Alextõl amikor vért adott MJ-nak ekközben Victória egy másik telefonról hallgatta hogy Bruno mit mond...azthiszem hogy röviden ennyi volt benne..:)
10/10
mary0114 2011 márc. 31. - 20:49:03 10/10
(976/2797)
Sziasztok!
Leírná nekem valaki, hogy mi volt ma??? Sajnos nem láttam és esélyem sincs, hogy az ismétlést megnézzem... köszönöm.
10/10
Ramy18 2011 márc. 31. - 20:25:48 10/10
(975/2797)
hát a mai rész megint nagyon jó volt...Alex és MJ-é nagyon aranyosak voltak ismét, mert a tegnapi részben is nagyon szépek voltak együtt....olyan szép volt minden erre az az idióta Bruno a végén a telefonhívásával megint bekavart...:( de sebaj mert nem megy vele ugyse sokra!
juan-ZSU 2011 márc. 31. - 19:55:52
(974/2797)
Victoria jól megmondta a magáét Brunonak hû nem semmi :)még a kutya is megugatta
Alex és MJ most nagyon aranyosak voltak (a tegnapiról beszélek)
10/10
clody90 2011 márc. 31. - 19:07:19 10/10
(973/2797)
gondolta magában hát van ám 3. fél bizony,de hogy az minden csak nem lány! :D
10/10
offtopic
clody90 2011 márc. 31. - 19:06:31 10/10
(972/2797)
milyen vicces volt,mikor kérdezte Victoria Roberto-tól,hogy tán van másik lány? Erre õ: "másik LÁÁÁÁÁÁNY?"
10/10
clody90 2011 márc. 31. - 18:45:53 10/10
(971/2797)
úúúúúúúristen ez a hülye idióta Paula mennyire föl....... :S
hát nem értem miért ilyen galamblelkû ez a MJ és durr lekeverne neki egy hatalmas pofont. :S :D Ezen a magas C hangon kornyikál és hisztizik,hogy én nem akarooook nyomorban lenni,és mi éesz ha vmi fertõzést kapok...brüüühüüühüüü :S jééézus ereje!
10/10
mary0114 2011 márc. 31. - 16:47:35 10/10
(970/2797)
Szia!
A tegnapi volt szerintem, ami a legtöbb érzelem volt a háttérben: idáig azért ha mondtak is egymásnak szép szavakat, a kételkedés mindkettõben ott volt. Ezért is volt igazán szép romantikus jelenet. Hidd el nem szoknak le róla. :) A mai rész is aranyos lesz. Eddig eltelt több mint 40 rész és még egyikre sem mondtam volna, hogy unalmas, vagy vontatott lenne. De hát ezért is szeretjük és nézzük.
mona67 2011 márc. 31. - 16:27:46
(969/2797)
Szia!
Még jó , hogy megmaradt bennem Alex mondókája. Mikor olyan szépen beszélt és amikor mosolyog egyszerûen imádni való. Szívesen lettem volna Mj helyében. Remélem még sokat romantikáznak.
10/10
mary0114 2011 márc. 31. - 12:26:25 10/10
(968/2797)
Szia!
Látom benned is megmaradt Alex mondókája. Nagyon aranyos volt. Amit ígért, hogy innentõl hisz MJ-nek, be is tartja- ez nagyon tetszik. Nincsenek a fölösleges áskálódások sem. Az is tök jó, hogy Victoria elfogadta Alex döntését, látszik, hogy bízik a fia ítélõképességében. Victoria mondata Bruno felé elég erõs volt, de nem lehet egyszerû feldolgozni a fia viselkedését, rájönni, hogy tényleg egy szörnyet hozott a világra.
mona67 2011 márc. 31. - 12:12:58 Előzmény mary0114
(967/2797)
Szia! Nekem is tetszett a tegnapi rész sok szépet mondott Alex( Te vagy az életem,a vigaszom,a menedékem. Te vagy az angyalom, a végzetem, a nõ aki életet öntött belém, a nõ aki elvarázsolt. Aranyos volt mikor mondta, hogy olyan régen szeretkeztünk, és hogy nem vagyok olyan erõszakos csak egy kicsit kényeztethetjük egymást. Erre Mj ördögi egy alak vagy. Alex: nem, csak egy férfi, aki õrülten szerelmes a feleségébe.
Viktóriának is nehéz lehet: ha tudom, hogy egy ilyen szörnyeteget szülök inkább elvetettem volna még ha a pokolra is jutok.
10/10
Ramy18 2011 márc. 30. - 20:55:29 10/10
(966/2797)
hát a mai rész megint nagyon jó volt....Alex és MJ-é "ágyjelenete" :D Alex milyen megértõ volt MJ-val hogy a sérülései miatt nem lehetnek együtt...nagyon aranyos volt, Bruno pedig megint hozta a megszokott formáját, nekem nagyon nem szimpatikus! Alex a válást is kíméletessen fogja biztos elmondani gondolom ugy hogy ne okozzon fájdalmat a MJ-nak, de ha úgy vesszük akkor ez ugyis csak egy ugymond megjátszott válás lesz, jó persze elválnak de utánna ugyanúgy együtt fognak lenni és akkor nem számít hogy házasok vagy nem, de a holnapi részt már megint nagyon várom biztos megint nagyon jó lesz mint mindig...:)
10/10
mary0114 2011 márc. 30. - 19:54:21 10/10
(965/2797)
Sziasztok!
Hát a mai rész megint nem volt unalmas, nem mintha idáig az lett volna bármelyik is. Alex egy tündér volt, és amilyen szépeket tud mondani! Victoria kezd bekeményíteni, már épp ideje volt, de nem lehet egyszerû neki. Rájönni, hogy a gyerekei milyenek is valójában.
Anne, gondolom Roberto-Ulises ágyjelenetre gondoltál? Hát.... De azért nem vitték túlzásba.
Azért kíváncsi vagyok Alex, hogy fogja beadagolni MJ-nek a válást. Majd meglátjuk.:)
Hope7 2011 márc. 30. - 19:23:48
(964/2797)
Sziasztok!
Alex milyen kis aranyos, h mindig ilyen, márminthogy mostmár megérti a szegényeket, szóval értitek! :)
Jajj, de ez az ágy jelenet... Basszus, kicsit, hát nemistudom, olyan unszimpatikus volt! :S
Szegény Victoriát, már nagyon sajnálom, mert nem tudjak kinek higgyen, mert ugyebár Bruno a fia, María J-t meg nem is ismerte eddig, végülis meg lehetett érteni. De végre kezdi "érteni" a dolgokat. Raquel férje és a jó tanácsai, de igaza van, merthát utána, jájj, bele se gondolok, mert élénk a fantáziám... :D
Micsoda luxus, mindennap vetkõzik Alex! :D :P
De persze most egy szép rész után veszekedés...
Na Bruno jól megkapta, de ha úgy vesszük meg is érdemelte, mert ilyen gonosz.
Na megint beindult Bruno, hát de gonosz, na, hogy lehet ilyen?!
10/10
Ramy18 2011 márc. 30. - 15:25:30 10/10
(963/2797)
Azért hiszik azt hogy meghalt a MJ-é anyja mert õ elhagyta a családot és a gyerekeket sem akarta, a Sandrát is csak azért vitte magával mert beteg lett és megsajnálta õt az a férfi akivel most együtt van...és gondolom Pedro jobbnak látta ha ezt hazudja a lányoknak! igen biztos a mai részben is lesznek izgalmas dolgok már alig várom...:)
10/10
Adry87 2011 márc. 30. - 12:52:35 10/10 Előzmény mary0114
(962/2797)
Én is szívesen elfenekeltem volna az öreget,MJ is mondta, hogy miért mindig õt keverik bele a dolgokba, és megint ezért vesztek össze Alex-szel, de ez nem volt komoly.A mai rész is biztos bõvelkedni fog izgalmakban, egyszerûen nincs olyan unalmas rész benne, mint más sorozatokban, mikor legszívesebben elõretekerné az ember.Itt még az is izgalmas, ahogy Bruno szövögeti a hálóját, meg Raquel és Roberto veszekedései.Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, már jobban mint az Árva angyalt, pedig én azt is nézem, de ott már minden hülyeséget kitalálnak, ez pedig sokkal életszerûbb.
10/10
mary0114 2011 márc. 29. - 20:52:38 10/10
(961/2797)
Sziasztok!
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem ma úgy lett volna kedvem azért MJ apját fenékbe billenteni. Azt még értem talán, hogy védi azokat az embereket, de abba esetleg belegondolni, hogy mindezt a lányai ellen? Mert akárhogy is nézzük Meche és Gabriel ártott Paulának a hazugsággal és most MJ-t akarta rávenni, hogy hazudjon Alexnek. Ezen azért felhúztam magam. Ami viszont nagyon aranyos volt, az az, hogy Victoria tényleg közeledik MJ-hez. Alexék amikor veszekedtek, tök jól lehet látni, hogy már tényleg nagyon szeretik egymást.
juan-ZSU 2011 márc. 29. - 20:45:53
(960/2797)
én még csak a tegnapit láttam az tetszett benne h megbeszélték mi legyen a baba neve Antonio vagy Elena :)
az öregeket én is bírom benne :D
Maria José anyjával mi van?már láttam de nem nagyon értem miért hiszik h meghalt?
10/10
Ramy18 2011 márc. 29. - 20:38:19 10/10
(959/2797)
sziasztok! igen van benne valami igazság hogy itt még a gonoszokat is lehet kedvelni mondjuk én személy szerint Brunot nem nagyon kedvelem de Raquel hülyeségein jót lehet nevetni!!! nálam az abszolut kedvencek: Alex és MJ-é, nálam õk a favoritok rajtuk kívül még a Chuchot kedvelem és Felipát...:) hát Felipa a mai részben megint alkotott, összeségében a mai rész nem volt rossz épp ellenkezõleg ismét volt benne valami izgalmas és már alig várom a holnapi részt mert a holnapi még jobb lesz...itt gondolok Alex és MJ-é jelenetére majd hisz a MJ-é már a mai részben elkezdett szépítkezni az Alexnek, mi lesz még ebbõl már kíváncsian várom...:)
juan-ZSU 2011 márc. 29. - 17:56:02
(958/2797)
sziasztok!
én ebben a sorozatban még a gonoszokat is kedvelem
Raquel hisztijein jókat nevetek meg hát Bruno :D
a cselszövõ bandával sincs sok bajom név szerint:Maura,Lisette,Ulises,Roberto lehet azért mert nem igazán érdekel engem MJ, nem tartozik a kedvenc szereplõim közé meg néha tényleg pofozni való Paula és Katia
de Felipa,Alex és a többi szereplõ miatt érdemes nézni egyre jobban tetszik a sorozat :)