10/10
Adry87 2011 máj. 15. - 16:42:55 10/10
(1777/2797)
Régen, mikor ment a tv-ben én néztem, de nem sokra emlékszem, lehet jobb is, mert a kettõs játszma így nagyon új nekem.Majd ha egyszer idõm lesz, lehet hogy megnézem ezt is,de számomra nehéz ezt a sorozatot felülmúlni, még ha a történet ugyanaz is.
10/10
suxel 2011 máj. 15. - 16:23:19 10/10
(1776/2797)
Acapulco Bay - Acapulco öböl
Lehatséges, hogy az online-on csúszni fog a szinkron, lehet ezért jobb a gportalos letöltõ. Ha nagyon zavar a csúszás, akkor szerintem a google segít megtalálni a letöltõ oldalt (valami ilyesmit kell beírni, hogy acapulco öböl letöltés lehet hozzá kell csapni még a gportalt is), de ha nagyon nem megy akkor elõkerítem és belinkelem.
40 részben van fönt, de a részek nem egyforma hosszúságuak, van ami csak 20 perces, illetve van, ami 1 órás ha nem több. A szinkronhangok amikre emléxek: Tony - Stohl András, Max - Háda János, Victoria - Kassai Ilona
Na már is többet írtam, mint amit kellett volna
Bondgirl21 2011 máj. 15. - 15:58:34
(1775/2797)
Szia!
Megmondanád mi a címe az eredetinek?
10/10
cristina.olivia 2011 máj. 15. - 13:03:40 10/10
(1774/2797)
Sajnos a héten nem tudtam nézni, de tegnap este tartottam egy Kettõs játszma maratont. Olyan aranyos volt Alex és Roberto ahogy elvoltak a gyerekeikkel. Jó látni, mikor egy apa ennyire odavan a gyerekéért. Roberto is milyen szerencsés, évekig nem dolgozott, most meg igazgatónak nevezik ki. Hát nem tudom mennyit tudhat abból, amit tanult, én egy-két hónapon belül elfelejtem a tanultak jelentõs részét.
Igazából már mindent leírtatok. Még annyit, hogy Maria José egyszer magázza, máskor tegezi a nagypapát, egyszer csókolommal köszön, máskor sziával.
Szerencsére jövõ héttõl már újra láthatom mindennap a tévében. Végülis ott jobb, mert nagyobban látom.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 15. - 13:01:39
(1773/2797)
Köszönöm,hogy felhívtad rá a figyelmemet,ha majd az idõm engedi megnézem,mert kíváncsi vagyok az idõmúlására a sorozat készítésben.
10/10
suxel 2011 máj. 15. - 12:06:42 10/10
(1772/2797)
Ha esetleg kiváncsi vagy az eredeti változatra akkor meg tudod nézni az onlinesorozatok.hu-n, de van egy gportalos letöltõoldal. Biztos, hogy van közte különbség, azért az idõ nagyon meglátszik. Én már belenéztem, mert anno kicsi voltam: Tony az egyetlen rész alapján , amit láttam, szimpatikus, viszont a Bruno/Max benne annyira nem jött át, de mondjuk süt róla is a gonoszság. Victoria karakterét öregnek találtam benne, viszont a Paula karaktere ugyanolyan idegesítõ az elején, csak ott idõsebb sokkal. Azért azt nem mondanám, hogy rossz csak más. Szerintem én bizalmat szavazok neki - nem ódzkodok annyira a régi dolgoktól sem.
Elõfordulhat velem is, hogy visszanézem, mert jó a történet profi alakításokkal.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 15. - 11:05:40
(1771/2797)
Ezzel én is így vagyok ki nem hagynék egy részt sem,mert mindig történik valami ami fontos részlet.A többi sorozatnál,ha kihagytam akár több részt is szinte semmi sem történt.
Remélem a Cool ugyan ilyen rövid ,de jó sorozatot ad megint.
igaz,hogy ez is feldolgozás,de én nem láttam az eredetit így az újdonság erejével hat.
10/10
Adry87 2011 máj. 15. - 10:30:28 10/10
(1770/2797)
Én is már elõre belenéztem spanyolul a részekbe, mert nagyon érdekelt, de ennek ellenére ugyanúgy várom a magyar részeket.Sajnos már nincs sok hátra, és kíváncsi leszek mit adnak majd helyette.Ha nem valami jót, akkor lehet újra megnézem, mert ez a kedvenc sorozatom, és minden egyes részt imádok benne.Egy sorozat sem nyûgözött le eddig ennyire, nagyon pörögnek az események, nincs felesleges elhúzás, és nem 200 részes, habár én ebbõl annyit is meg tudnék nézni.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 15. - 06:01:43 Előzmény Ramy18
(1769/2797)
Szia!
Most aztán már nagyon érdekel mi fog történni,kár,hogy sokan nem szeretik a spoilert,engem nem zavar,ha tudom elõre mi fog történni,attól még nekem izgalmas marad a film.Belenézek a spanyol nyelvû változatba,de mivel a nyelvet nem beszélem így csak következtetni tudok vagy jól vagy nem.
10/10
suxel 2011 máj. 15. - 02:09:18 10/10
(1768/2797)
OFF! OFF! OFF!

Lassan kifut a Kettõs játszma címû sorozat, s talán már egy hónap sincsen hátra. És van úgy, hogy az ember ilyenkor új sorozat után óhajt nézni (már ha nem ezt kezdi el elõlrõl ugyanezt).
Júniusban fut ki a Marina címû sorozat is a tv2-n, s ahelyett már körvonalazódik, hogy mi várható (vagyis ez szerepel a tvanimare listájában): egy telemundos novella: Második Élet címmel. Ismerõs lehet annak, aki már látta a múlt évben a FEM3 mûsorán. Akit érdekel egy nagyon rövid ismertetõt hagytam a Marina topicban. (egy minimális pár soros kritika a telenovelas-fanról + az ismertebb szereplõk felsorolása)
Én mindenesetre kettõbe nem szeretnék belekezdeni, s így megvárom mi jön a Kettõs játszma után, ha egyáltalán jön valami. És aztán döntök.

OFF VÉGE! OFF VÉGE! OFF VÉGE!
10/10
Ramy18 2011 máj. 14. - 22:35:09 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(1767/2797)
szia! hát amikor Maura le fog bukni az nagyon jó lesz, igaz már tudom hogy mi lesz amikor lebukik de mégis már nagyon várom hogy lássam az arcát...:) nagyon jó lesz azt elhiheted de többet nem akarok róla mondani nehogy elvegyem más kedvét a sorozattól!!! már nagyon várom a hétfõi részt kíváncsi leszek arra amikor Alex elmegy Tolucába maria josehoz igaz az még nem a hétfõi részben lesz, és azt is nagyon várom mikor Bruno megtudja hogy a tervének annyi és hogy Alex újra maria joeval van és hogy visszavitte magával Meridába! jajj na majd akkor az a doki kitalálhat majd valami mást az elenával együtt hogy megtartsa a klinikáját!!!!! :)
10/10
suxel 2011 máj. 14. - 21:04:04 10/10
(1766/2797)
Én simán kinézem Maurából, hogy lesz még valami utolsó húzása. Ne legyen így, de én jelenleg erre számítok.
10/10
Adry87 2011 máj. 14. - 19:53:52 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(1765/2797)
Ha megtudja hogy Maura is benne volt az elrablásában, akkor Maurának semmi esélye nem marad, és biztos nagyon kiakad rá, ezt soha nem fogja megbocsátani neki.Szerintem megin tjól leüvölti a fejét, mint az elrablásnál.Remélem hamarosan rájön Maura kétszínûségére, és Victoria is talán rájön hogy Bruno még erre is képes, és Alex teóriája mégis helyénvaló és igaz.
sorozatkedvelõ 2011 máj. 14. - 17:54:23
(1764/2797)
Elena nagyon messze van az Anyától.Mindent Dr."Mengele"
irányít és a pénz.Viktória nagyon bízik abban,hogy Brunó jó útra tért.
Arra nagyon kíváncsi vagyok,hogy reagál Alex/mert ugye most nagyon baráti és együtt érzõ/ ,amikor megtudja az igazat Maura álnokságáról?
10/10
suxel 2011 máj. 14. - 10:31:54 10/10
(1763/2797)
Most én úgy vagyok vele, ha nekem mondanak egy ilyet, akkor lehet én is nehezen venném be. Ugyan már ilyet, pont velem történik ez meg, meg annyira hihetetlen az egész, hogy van ilyen. Egy anya képes lenne egy ilyen szörnyûségre a háttérbõl.
Alex nagyon gyorsan ráérzett a dolgok mibenlétére csütörtökön. Kicsit furcsállottam is, de valljuk be, hogy ilyenkor a legképtelenebb ötletek is megvalósulnak az ember fejében, s néha végül azok bizonyulnak igaznak. De mondjuk ismervén Brunot annyira nem is tûnik ez képtelenségnek. Viszont Victoria már elkezdhetett volna gyanakodni, mikor Bruno közölte, hogy Tolucaban van. Nem sokkal Mj. elrablás után tûnt el, s pont Tolucába ment, ahol anyuci él. Hirtelen ez idõtájt Sandra visszatért, illetve csöppet sem furcsa, hogy azt kérdezte a telefonba egybõl, hogy Mj meghalt-e, miután kirakták a testet a ház elõtt. Igen, ilyenkor tûnik ki Victoria naivitása/jóhiszemûsége.
Maura meg, hogyan lehet annyira rosszindulatu, mikor még nem rég tolták ki a mûtõbõl, és még elég gyenge, de már azon agyal, hogy hátha meghal Sandra/Mj.
10/10
baba24 2011 máj. 14. - 10:24:33 10/10
(1762/2797)
Hát nagyon irritált ebben a részben a Maura hogy bocsássa meg neki Isten de MJ hajon meg már mint akit annak hisz mert az Sandra!És én sem értem Viktóriát sem a Fernandót miért olyan nehéz el hinni hogy kicserélték a Lányokat!Tetszett ahogy az orvos rá jött hogy az ott nem MJ!Bár már nagyon a vége felé megyünk és mindenki meg kapja majd a büntetését!
sorozatkedvelõ 2011 máj. 14. - 07:43:20
(1761/2797)
Jav.:Viktória
sorozatkedvelõ 2011 máj. 14. - 07:16:07
(1760/2797)
Nem értem viktóriát,Fernandót,miért utasítják el ,tartják képtelenségnek a két lány felcserélését?
Viktóriának nem tûnik fel,hogy Brunó miket kérdez és honnan telefonál?
Maura változatlanul próbálkozik.
Hamar megnõtt a kicsi Viktória,már akkora mint Toni.
Nagyon várom,hogy Brunó és Maura szerepe M.J. elrablásában kiderüljön.
10/10
Ramy18 2011 máj. 13. - 17:27:33 10/10
(1759/2797)
szia! igen igazad van én is ezen csodálkoztam de szerencsére a film végére megváltozik és a kislányt is szeretni fogja ha minden igaz, már nagyon várom a mai részt és nagyon kíváncsi leszek arra amikor Alex megtudja hogy a korházban lévõ nõ nem a felesége.....:)
mona67 2011 máj. 13. - 13:57:53
(1758/2797)
Szia! Én sem értem Raquelt, hogy attól a férfitól van gyereke, akit annyira szeret és bánatában még iszik is miatta. Csak utána sír mindig. Azért nem értem , hogy miért nem szereti a kislányt, amikor az imádott szeretõjétõl van. Roberto meg, hogy szereti pedig nem is az övé.