3/10
napraforgó 2013 jún. 03. - 19:01:00 3/10
(2437/2797)
A vállalat vezetõsége is furcsa, olyan hipp-hopp belementek volna Alex leváltásába, holott Bruno viselkedett furcsán. Én elcsapnám az egész vezetõséget, ha ennyi türelem, tolerancia, hûség nincs bennük a cég elnöke iránt. Aztán hirtelen mindenki köpönyeget fordított, és újra fölsorakoztak Alex mögött.

Gondolom Bruno most majd új tervet kovácsol... nagyon úgy látom, hogy Ulises partner lesz ebben.
sorozatkedvelõ 2013 jún. 03. - 18:50:48
(2436/2797)
A végletekig bízik Brunóban, mindig megbocsájt neki,Bruno mindenkin átgázol,nem riad vissza a "családi szennyes "kiteregetésétõl sem.
3/10
napraforgó 2013 jún. 03. - 18:25:02 3/10
(2435/2797)
Szerintem a frizurája sem a legjobb.
A múltkor Victoria kapott egy nagy pofont Brunotól - még ha nem is neki szánta - az imádott kisfia akkor összeverekedett Alexszel, most Maria Joseba fojtotta belé a szót egy pofonnal, és Fernandoval verekedett össze. Ezek után még mindig nem hiszi el, hogy valami baj van Brunoval. Azért az anyai elnézésnek is kellenek határok. Hiába gyõzködi Felipa is, csak nem akarja tudomásul venni a tényeket.
10/10
suxel 2013 jún. 03. - 17:56:28 10/10
(2434/2797)
Mondtam, jönnek a konszolidálatlan részek. Bruno jól felpofozta Maria Josét, aki elesett. Paulát meg fellökte szépen, de majd jött Fernando ráugrott, nekikoppant a feje a széknek, aztán bemosott Brunonak egyet Maria Joséért. Paula meg megállapította, hogy ez egy bolondok háza, végre rájött. Viszont az érdekes, hogy semmi nem látszik MJ. lány arcán, pedig jókorát nekilendített a vadállat. És mivel járt az egész lejáratási kampánya: lemondatták a cégnél. Persze jöttek a krokodilkönnyek, hogy miért szerette úgy Alexet Victoria, mintha édesfia lenne, bezzeg õket nem szerette úgy Antonio. És megvolt a nagy vallomás is, már csak Raquel nem tud róla, de ami késik nem múlik. Viszont így Victoriából egy sz*jha lett, a mocskos vénemberbõl meg egy lator Bruno szemében.
Victorianak tök jók a nyakláncai: a "V" betûs és a "Victoria" feliratos, de ahogy szegény nõt felöltöztették a tárgyalásra, az a ruha egyáltalán nem tetszett.
3/10
napraforgó 2013 jún. 03. - 17:33:12 3/10
(2433/2797)
Amúgy rejtély, hogy miért imádják oly sokan W Leyt. Nem is annyira jóképû. A szeme mindig táskás ebben a sorozatban, olyan kiélt arca van, úgy néz ki, mint aki állandóan másnapos.
Sokat lehet olvasni a nõfaló, bulizós életvitelérõl, úgyhogy nem lehetetlen, hogy valóban az.
3/10
napraforgó 2013 jún. 03. - 17:29:28 3/10
(2432/2797)
Brunito ma nagyot alakított. Elküldték Alexet a fõvárosba MR vizsgálatra és közben megpróbálta eltávolíttatni a cég élérõl. Victoria nem naív, hanem hülye, hogy nem veszi észre milyenek a gyerekei, fõként Bruno. Mindig azon gondolkozom, hogy kitöl örökölték? Mivel az apjuk ugyanaz a személy, õrá nem lehet táfogni. de akkor meg anyu a ludas....
Norcy_ 2013 jún. 02. - 23:24:48
(2431/2797)
Na, azért Mexikóban sem mindig a kigyúrt izmok számítanak. :D

http://media-addict.hu/2013/05/31/maris-megbukott-william-levy-uj-telenovellaja/

(Ettõl függetlenül biztos megveszi majd az Rtl, mert õ játszik benne.)
10/10
suxel 2013 jún. 01. - 10:49:43 10/10
(2430/2797)
Nem tudom Raquelt ki a fene tûrné meg ilyen temperamentummal, hiszen nagyon szeszélyes. Egyébként Eric nekem sem szimpatikus. Tegnap gyorsan végzongoráztam a jövõ heti eseményeken, hát ott aztán lesznek dolgok dögivel, ezt a hetet néha untam, ezek az ismerkedõ-romantikus részek nagyon nem az eseteim.
3/10
napraforgó 2013 jún. 01. - 10:24:57 3/10
(2429/2797)
Értem, értem. Ulisesnek a szeme sem állt jól, na õróla elhiszem, hogy felhasználható az ilyen gyilkossághoz.
Erik, bár nem sokat szerepel, nekem nem szimpatikus, még akkor sem, ha jól kijön Paulával.
Racquelhez nem tudok hozzászólni, élvhajhász, iszákos nõ. De azért õt nem ítélem el annyira, ha férje jobban férfi lenne, nem hanyagolná el annyira, meg egyébként is lenne valami dolga..., szóval akkor, ha ez a nõ valami értelmessel foglalkozna, akkor még normális is lehetne. Ez viszont részben az anyja hibája is, miért hagyta eddig fajulni?
Ha a férje b*zi, miért nem válik el tõle? Még elég fiatal, hogy találjon valaki mást, de csak otthon döglik és iszik napszámra.
10/10
suxel 2013 máj. 31. - 21:03:07 10/10
(2428/2797)
A hétfõi rész már nem lesz konszolidált, azt garantálom. :)
Bruno igyekszik véghezvinni a tervét, és túl messzire megy majd elõtte. Amúgy meg a terve már kudarcra van ítélve, de még nem tudja, hogy Alex eleget tesz a doki kérésének és megnézeti a fejét, akkor bizony nem lesz kétség, hogy helyén van az esze.
Roberto nem olyan vészes alak, igaz hogy az erkölcsi nincsenek a helyén, meg egy parazita, de olyan gonosz tettei nincsenek. A lányokkal sem rosszindulatú, sõt Paulával nagyon is jól kijön. Bár Paulával Eric is szimpatizál, amilyen cserfes, és barátságos. :) Eric elvitte elõtte korcsolyázni, most ígéretet tett, hogy megtanítja vezetni.
Aki inkább hajlamos egy kis pénzért bármire az Ulises, õ az aki gondolkodóba esett a gyilkosságon. Amúgy e nagyvilági körökben csupa romlott arcok és intrikusok találhatóak. Bruno maga az ördög, Raquel (a színésznõnek Chantal Anderenek még egy darab pozitív szerepe sem volt eddig, passzolnak ezek a karakterek, külsõre meg rengeteget változott, gondoljunk csak a Marimar-beli Angelicara, fel sem ismerném) egy rosszindulatú, iszákos élvhajhász, Roberto ugyan nem rossz, de nem a legerkölcsösebb, Ulises pénzért vehetõ mindenre, az Albarrán lányok (Maura és Lisette) meg nagy intrikusok, de fõleg a nõvér.
3/10
napraforgó 2013 máj. 31. - 19:32:50 3/10
(2427/2797)
A mai rész egészen konszolidált volt. Senki nem vert meg senkit. MJ és Alex beszélgetnek (is), ismerkednek egymással. Maura és Ulisses megkezdte a rágalomhadjáratot MJ ellen. Roberto úgy tûnik, hogy távoltartja magát mind az Alex, mind a nõ elleni mesterkedésektõl, kérdés így marad-e ez, vagy késõbb meggondolja magát. És Brunito is mesterkedik valamit a vállaltnál, Alex leváltását szervezi, mivelhogy dilis a fiú. Mit lép vajon, ha Alex hoz egy orvosi bizonyítványt, hogy épelméjû?
3/10
napraforgó 2013 máj. 31. - 16:51:25 3/10
(2426/2797)
Off
Egy régesrégi kabaré-konferanszié, talán Kellér Dezsõ értekezett az akkori idõk filmjeinek csókjelenetein. Akkoriban egy csók volt a maximum intimitás, ami egy filmben megjelenhetett. Így amikor a történet szerint a szerelmesek egymáséi lettek, akkor egy ágy - lehetõleg baldahinos, csipkés fehér ágynemûvel - közelében áltak, megcsókolták egymást, majd az ágyra hanyatlottak. És itt elsötétült a kép, a film pedig mondjuk már a másnappal folytatódott. Kellér viccelõdött, hogy felnõtt emberek miért nem nézhetik tovább a jelenetet a csók után, miért lett olyan sötét hirtelen. A tréfás válasz az volt, hogy az ágyban van a villanykapcsoló...

Az egész csak azért jutott az eszembe, mert mindenkinek volt fantáziája, és el tudta képzelni a nem látott jelenetet is.
Ma úgy tûnik senkinek sincs már képzelõereje, mert mindig mindent naturálisan meg kell mutatni. Pedig fantáziálni jobb.
10/10
suxel 2013 máj. 31. - 16:30:28 10/10
(2425/2797)
Semmilyen félreértés nem esett, értettem én. Engem se zavarnak filmvásznon, csak nekem az erõsebb intim jelenetek nem hiányoznak annyira. Viszont közösségi hálókon már zavarnak, ha csak ilyen képekbe futok bele úton-útfélen folyamatosan.
3/10
napraforgó 2013 máj. 31. - 16:17:48 3/10 Előzmény suxel
(2424/2797)
Félreértés ne essék, engem nem zavarnak az ilyen jelenetek, sõt a szép lányok és csinos fiúk is tetszenek nekem is, csak néha úgy érzem, hogy a sok pucér test a tartalom hiányát akarja pótolni.
10/10
suxel 2013 máj. 31. - 15:12:40 10/10
(2423/2797)
Nagyon helyén való a latin szállóigéd! :)
Szinte már elvárás lassan az ilyen jelenetek. Egy sorozat még el se kezdõdjön, de már ilyen kérdésekkel bombázzák a színészeket, és várhatóak szenvedélyes jelenetek, félmeztelen jelentek a történet során?
Vagy elég szétnézni a twitter nevû közösségi portálon, és a rajongók, csupa félmeztelen, inkább kevesebbet takaró képek posztolnak ki minden másodpercben a kedvencükrõl, vagy éppen egy színdarabban vesz részt az illetõ, és csak egy adott jelenetrõl kerülnek ki a fotók, amikor éppen hiányos öltözetû, míg egyéb más helyzetbõl nagyon ritkán.
mona67 2013 máj. 31. - 14:07:40
(2422/2797)
Teljesen egyetértek veled, miért tetszettek régen a szereplõk. Sajnos a mai a filmek már elképzelhetetlenek vetkõzés, szex nélkül. Nagyon ritkán azért vetítenek jó filmeket, aminek nagyon örülök.
mona67 2013 máj. 31. - 11:24:09
(2421/2797)
Alex a hazugsággal azt érte el, hogy bizonyíthatja újra, hogy nem bolond. Brunónak is tetszett a dolog , hogy dilisnek nyilvánítsák. Alex helyére pályázik. Soha nem dolgozott, be se járt a munkahelyére. Nem csodálkoznék ha Alexnek elege lenne az egészbõl. Ott az anyja, Brunó, a testvére, MJ. családja, most meg megérkezett Chucso.
3/10
offtopic
napraforgó 2013 máj. 31. - 05:15:23 3/10
(2420/2797)
O tempora, o mores!
Az én boldogult bakfiskoromban egy-egy színész sugárzó kék szemébe, mosolyába, szõke/fekete hajába voltunk szerelmesek, nem a gömbölyû fenekébe, vagy a kockás hasába, kigyúrt muszklijaiba. És a férfi eszét szerettük, meg tiszteltük, nem a kockás/sárga boxerét, meg a bennevalókat. De hát változnak az idõk... és az erkölcsök.
Én a magam részérõl jobb szeretem, ha egy telenovella szól is valamirõl, nemcsak arról, hogy a nõk után most már a férfiak is állandóan mutogatják magukat.... Persze nem kellenek einsteini magasságok a gondolatok terén, de azért mégis... legyen valami épkézláb történet is.
10/10
suxel 2013 máj. 30. - 19:42:42 10/10
(2419/2797)
Ennek nézõfogás szerepe van, vannak akik képesek leülni csupán egy szereplõ miatt is leülni legyen akármilyen badarság egy történet (önmagában nem elég, de természetesen tud + nézõket hozni). Ezt hívják az úgynevezett eye-candy faktornak, amikor belecsempésznek több ilyen elemet, hogy a nézõt ott tartsa a képernyõ elõtt. Ez fõleg a fiatal lányokra igaz. :) De a mai részben, meg néhánnyal ezelõttiben a lányok (Raquel, Maura, Lissette) is ott dzsakuzziztak bikiniben, bár mivel a nõi közönség jóval nagyobb, így rájuk próbálnak hatni a férfiakkal. A jó testi adottságokat a legtöbb novellában megpróbálják kihasználni, de az függ a novella típusától is, mondjuk egy komédiában biztosan nem lesz ennyi ilyen jelenet, valamint függ a mûsorsávtól is. Egy Mexikóban délutáni idõpontban (16:00) futó novellában alig van ilyen (pl ilyen volt Gabriel Soto a Menekülés a szerelembe címû sorozatnál, alig volt), viszont ami már este 21:00 után kezdõdik abban a legtöbb (pl. ilyen volt megint csak Gabriel Soto a 2002-es Las vias del amor sorozatban, hát lehet többet volt egy szál boxerben, mint rendes öltözetben, de még csak nem is fõszereplõ volt). Ahogy haladunk 16-21 óra felé úgy nõnek az ilyen jelenetek is. Ez anno a 21-es sávban futott, s itt jegyezték meg elõször, hogy lényegesen több az ilyen jelenet, mint az eddigi telenovellákban. Csak, hogy régebbi színészt említsek, ott van Fernando Colunga az ezt követõ novellában a Riválisokban, õ is jól kigyúrta magát arra a sorozatra és voltak neki is csak szimplán zuhanyzós jelenetei, pl zuhany alatt gondolkodott, vagy félmeztelen kerítés építés. Az eredmény szemléltetésére, a fõcímben külön vágóképet kaptak csak a hasizmának a kockái. :)

Ez az egymásra nézés tetszett ma, amikor Bruno felvetette, hogy mi van, ha Alex megbolondult? :D :D
3/10
napraforgó 2013 máj. 30. - 19:00:43 3/10
(2418/2797)
Bruno állandóan az ágyban fekszik, na persze félmeztelenül, takaró, max derékig van felhúzva. Ma vajon milyen színû bugyi van rajta? Egyre inkább azt gondolom, hogy a színészi képességeket próbálják a muszklik mutogatásával pótolni....