8/10
AlexWolf 2023 nov. 01. - 09:28:05 8/10
(988/988)
A 13. dokit nem bírtam nézni. Esküszöm próbáltam, de Jodie Whittaker semmilyen szinten nem jött be. A bemutatkozó évadból 1,5 részig bírtam, az Eve of the Daleks-et meg kb 30 percig. Próbáltam még a Power of the Doctort is, de 5 perc volt a maximum. Pedig előtte az összes évadot láttam, összes dokit szerettem. Lehet ez utóbbit valahogy mégis legyűröm, mert ott lesz a regeneráció amiben megint David Tennant által játszott doktorrá változik. Remélem az új évad megint jó lesz. Ha valaki nem tudná a Disney+-on lesz a premier és a következő évad is. Az viszont nem világos számomra, hogy az előtte lévő évadok is felkerülnek-e.
10/10
NoWiSa 2017 aug. 01. - 02:26:55 10/10
(987/988)
Remélem hamarosan jön a másik 2 évad is mert azoknak akik szinkronnal nézik tök értelmetlen így az egész
10/10
NoWiSa 2017 aug. 01. - 01:29:16 10/10
(986/988)
A 7-8.évadot mikor vetítik le szinkronnal?
Prvic 2017 márc. 30. - 21:25:15
(985/988)
Gagyi.
Pocharfun 2017 jan. 11. - 10:43:16
(984/988)
Valaki megmondaná hogy a fél Face mért Eddie Rediemney és Tom Hiddlestonról beszél,mint 13. Doki?
Elöre is köszi
9/10
elesl 2016 jan. 01. - 23:47:30 9/10
(983/988)
Tudja valaki, hogy miért nem vetíti senki a 7.,8. és a 9. évadot?
Ugyan Peter Capaldi-t még nem sikerült annyira megszeretni, de Matt Smith-el
a hetedik évad + Day of the doctor + Time of the doctor nem volt rossz.
A 9. évad most fejezödött be a BBC-n. Ott megnéztem (12 rész) + a szokásos
karácsonyi extra rész.

Remélem valamelyik csatorna felébred és levetíti ezeket is. Elöre is köszönöm.
boom48 2014 okt. 28. - 18:53:08
(982/988)
Vámpírok? Komolyan?
ULTIMATE 2014 okt. 09. - 06:14:31
(981/988)
Nem kötözködtem, érdeklõdtem. Nem azt írtam, hogy max. harmincegy évada van a sorozatnak, hanem az új sorozat ötödik évada a harmincegyedik. Tudod 26+5 az 31, ez matematikai tény, de azért nyugodtan próbálj csak belekötni. Azt, hogy az ötödik évadnál tartasz, abból gondoltam, hogy megkérdeztem, idézem: "Melyik évadnál tartasz?", erre pedig te azt írtad, idézem: "Ötödik." Bocs, biztos elsiklottam erre a nagyon bonyolult kérdésre adott roppant cseles válaszod valamely lehetséges értelmezésén.
SPOILER
"A legutóbbi évad végén arról volt szó hogy Super Mario életei ELFOGYTAK, EZÉRT MEGDÖGLEND. Ennyi." > Tehát mégis a hetedik évad végén (vagy a nyolcadik elején) tartasz. Ha ezt tényleg így van, és az elõtte valókból is láttál valamit, akkor illene tudod, hogy 1.: a Doktor halála már három éve folyamatosan szerepet kap az évadzárókban. Ennek fényében szerintem teljesen jogos kérdés, hogy szerinted melyik, majdnem a halálához vezetõ eseménybe kellett volna ténylegesen belehalnia. Elég nehéz kikövetkeztetni úgy, hogy értékelhetõ válaszokat nem adsz, csak arcoskodsz azzal, hogy össze tudsz adni két számot, amihez ezúton is gratulálok. 2.: Hogy mi az a Pandorica. Ha láttad az ötödik évadot és ennyi sem maradt meg belõle, akkor nem tudom, mirõl beszélünk.
/SPOILER
És kérlek szépen, idézd csak azokat a hozzászólásaimat, amikben nem adok értelmes válaszokat és trollkodok :)
boom48 2014 okt. 08. - 22:05:10
(980/988)
Egy: elõször is abba kötöttél bele, miért 35, mikor szerinted max. 31 (idézgethetlek ha nagyon akarod).

Kettõ: most abba kötözködsz bele hogy "pontosan milyen tö9rténésbe halhatna bele a doki szerintem". ABBA HOGY MEGHAL. Ez a válaszom! Minden egyes "regenerációra" azért kerül sor, mert a Doktor MEGHALNA különben. A legutóbbi évad végén arról volt szó hogy Super Mario életei ELFOGYTAK, EZÉRT MEGDÖGLEND. Ennyi.

Három: teljesen és tökéletesen értelmes válaszokat adtam kezdettõl fogva, CSAK TE TROLLKODSZ, és nem ismered mg annyira sem a sorozatot hogy tudd hány évada van. Téma lezárva.
ULTIMATE 2014 okt. 08. - 09:25:56
(979/988)
Figyelj, te írtad azt szeptember 15-én, 09:29-kor, hogy idézem: "35 évad után megvolt az esély hogy megpusztuljon. Ehelyett ez is csak egy újabb Dallas." Arra lettem volna kíváncsi, hogy pontosan a történet melyik momentumában láttál volna erre nagyobb esélyt, mint máskor (hisz bármikor, bármibe belehalhatna, ha nem néznék elegen, akkor az írók simán rádobhatnának egy zongorát a TARDIS emeletérõl, és akkor vége a mesének), mert az utóbbi pár évadban többször is középpontba került a Doktor esetleges halálának témája. Viszont mivel még a legvilágosabban megfogalmazott kérdésekre, mint hogy melyik évadnál, vagy melyik Doktornál tartasz, sem tudsz értelmes választ adni, úgy veszem, hogy csak trollkodsz itt, a továbbiakban pedig inkább nem reagálok a benyögéseidre.
boom48 2014 okt. 08. - 00:26:10
(978/988)
Vajon ha csak a classicot, vagy csak az újat nézem, akkormit lehet "egybe számolni"?

Másik: nem tartom fejben a pontos számot. Kerekítek. Így könnyebb. Nem hiszem hogy ez tényleg megfejthetetlen rejtéjt kreált, ha van egyszer 26 évad és 8 (meg egy bejelentett 9, amihez kiírs szerint már gyártottak anyagot).
Ha az újat úgy számolná vki vmi elmebeteg okból mint ahogy ki van írva a wikin, akkor sem lenne úgy több mint 23, ami a 35-tõl megint nagyon messze van.

PS: mi a retek az a pandorum? Miért érdekelne milyen történésbe hal bele? A lényeg lenne hogy a 13. regenerációja az utolsó. Azt persze nem tudom hogy a "13. regeneráció" a eredeti + 13, vagy eredeti + 12. Majd eljutok oda és akkor kiderül. Gondolom. Egyelõre még csak csavarhúzója van, sz'al...
ULTIMATE 2014 okt. 07. - 19:25:29 Előzmény boom48
(977/988)
Ezt értem. Ami nem világos, hogy mikor azt írod, hogy az ötödik évadnál tartasz, az alatt az 1967-es évadot érted Patrick Troughton-nal, vagy a 2010-est Matt Smith-el (mivel mindkettõ ötödik, elõbbi a klasszikus sorozaté, míg utóbbi az újraindítástól számított ötödik szezon)? Valamint az a megjegyzésed sem volt teljesen tiszta, hogy harmincöt évad után ideje lett volna meghalnia a Doktornak, tekintve, hogy mint írtad, még csak a harmincnegyediknél tatunk. Elõször azt hittem, hogy a 2009-es különrészeket és a 7. évad két felét külön évadoknak számoltad, mert ha így vesszük, akkor az elõzõ évad volt a harmincötödik, de ezek szerint ott még nem tartasz. Szóval mire gondoltál, mibe kellett volna belehalnia a Doktornak?

SPOILER NS05

A Pandoricaval kapcsolatos eseményekbe?

/SPOILER
boom48 2014 okt. 04. - 11:01:44
(976/988)
Lássuk csak:

Van 26 évad klasszikus, és 8 évadnyi új sorozat. Ez nálam

26
+
8
==
34 évad.
Nem számolva a filmeket és spinoffokat.

Namost, az elsõ sorozat elsõ epizódját 1963-ban adták le, az új sorozat utolsó epizódját jelenleg 2014-ben. Ez nálam

2014
-
1963
==
51 évnyi futás (persze helyenként megszakításokkal).
ULTIMATE 2014 okt. 04. - 09:26:41 Előzmény boom48
(975/988)
Mármint mit számolsz egybe, a klasszikus és az új sorozatot? Ezek szerint a klasszikus sorozat ötödik évadánál tartasz? Akkor viszont pláne nem értem a harmincöt éves megjegyzésed. Még az új sorozat ötödik évada is "csak" a harmincegyedik, vagy ha külön számolod Tennant 2009-es extráit, akkor harminckettedik. Azt hittem, hogy az új sorozat hetedik évadánál tartasz, az ugyan hivatalos számozás szerint csak a harmincharmadik, de a sorozat futásának harmincötödik évében adták le, mivel a negyedik új évad 2008-2009-ben, a hetedik új évad pedig 2012-2013-ban futott.
boom48 2014 okt. 03. - 09:05:48
(974/988)
Ötödik. És én egybeszámozom az egészet.
ULTIMATE 2014 okt. 01. - 19:21:58 Előzmény boom48
(973/988)
Na de miért ne folytatnának egy már több, mint ötven éve népszerû sorozatot? Nyilván nem kell továbbnézned, ha nem akarod, de miért akarsz kiszúrni azokkal, akik igen?
Bár most nem igazán értem, nem a 2013-as karácsonyi részre gondoltál? Melyik évadnál tartasz?
boom48 2014 szept. 30. - 21:55:26 Előzmény ULTIMATE
(972/988)
Épp ez az: NINCS FOLYTATÁS.

Bár elismerem, nem tudtam mikor a hsz-t beírtam hogy legalább 13 Doktor volt (vagy 13 regenerációja? Majd eljutok oda is).
ULTIMATE 2014 szept. 28. - 19:57:13
(971/988)
Sokan elfelejtik, hogy a DW alapvetõen gyerekeknek szóló, szórakoztató mûsor, és a lelkes vélemények alapján azt várják, hogy valami trendi, borongós, high-concept, vagy nem tudom, milyen sorozat elé ülnek le. Ez nem így mûködik, a DW alapvetõen azokat vonzza be, akikben megvan még valamennyire a gyermeki lelkesedés a fantázia, mesevilág iránt. Az ember a kikapcsolódást, könnyed szórakozást keresve kezdi nézni, aztán idõvel rájön, hogy a kissé komolytalan de fantáziadús történetek és karakterek sokkal mélyebb rétegeket rejtenek. Ha viszont a nagy egész ismerete nélkül, egy-egy epizódtól vársz azonnali katartikus élményt, akkor csalódni fogsz.
Cullangka 2014 szept. 28. - 11:15:05 Előzmény tamast2
(970/988)
Istenem! nézem itt a pontszámokat és 2x is ellenõriztem jó topicban járok-e! Teljes mértékben egyet értek, és mintha én irtam volna a kommentedet:D
EZMIII??? kérdem magamtól, az elsõ rész valami mérhetetlenül gagyi volt, mondom lehet csak nehezen indul adok neki még1 esélyt belenézek a 2. részbe de 10 percig birtam.. ez végig ilyen lesz?
Mint valami rossz ismeretterjesztõ 6 éveseknek, lebutitva, hogy õk is értsék, de szerintem még nekik is tul buta sorozat.
Pontot nem adok rá mert belebele nézek majd egykét évad részeibe hátha más, de ha ilyen marad nem értem mi ezen a 8-9 pont..
(Rengeteg sorozatot megnéztem/nézek, megyek sorba de ezt egyenlõre nem tudnám értékelni) :D
ULTIMATE 2014 szept. 27. - 19:08:00 Előzmény boom48
(969/988)
Miért kellett volna "megpusztulnia"? Elég uncsi lett volna a folytatás fõhõs nélkül :) Amúgy meg szerintem nem sokat láttál ebbõl a sorozatból, ha szerinted egy töredéknyi esély is volt rá, hogy a Doktor tényleg meghal - ez annyira nem volt benne a pakliban, hogy már jóval a kérdéses rész elõtt tudni lehetett, hogy ki lesz az "utód" :D
Szegény Eccleston meg kb. az új Leonard Nimoy, rajta ragadt egy popkult karakter, amit még csak nem is kedvel.