10/10
zenka 2009 júl. 15. - 10:44:57 10/10
(40/60)
A gyengébbek kedvéért leírom: a film Panamában játszódik, egy hurrikán közben. És öt óra történését mutatja be. Szóval ezért esik folyton, ha eddig nem jött volna le.
8/10
yippikaya 2009 júl. 14. - 23:29:26 8/10
(39/60)
Ez így olyan mintha Travolta neve csak szar filmeket vonna maga után,pedig pl:Ponyvaregény,Grease,Ál/Arc stb.azért nem gyenge filmek,sõt... És akkor errõl az alkotásról:nekem nagyon nagyon bejött,még a szinkronhangokkal sem volt semmi bajom kivételesen,a színészek ha nem is kiemelkedõen de jók voltak,feszültség meg volt,egyetlen problémám hogy szerintem eggyel túlcsavarták a dolgokat:

SPOILER

amikor kiderült a turpisság a dögcédulákkal én ott befejeztem volna,elég jó kis csavar volt az,a végén ez a csoportos lazulás kicsit sok lett már a jóból
sznúp 2009 júl. 14. - 23:19:30
(38/60)
Szerintem ez egy egész jó film :)
Azért nem bírjátok mert nem értitek mi ?
:D
robidusin 2009 júl. 14. - 22:54:16
(37/60)
Ez egy iszonyú sz@r film, olyan Travoltás!!!
offtopic
Nemlajos 2009 júl. 14. - 22:40:38 Előzmény B.Csabi
(36/60)
OFF
A szinkrontól én is kikészültem!
Hogy elbeszélgetnék egy kisbalta társaságában a tv2 hangmérnökével, már ha van neki...!
Ha lenne idõm (mondjuk az van), energiám (kevésbé) és pénzem (no az végképp nincs), perelnék egyet, hátha gyorsabb eredmény lenne (év vicce:D:D:D), mint Amerikában (ahol ugye egy képviselõnõ törvényt akar átvinni, hogy a reklám ne lehessen hangosabb az egyébnél...).
on
4/10
idõjós1010 2009 júl. 14. - 22:26:09 4/10
(35/60)
Én is azt hittem hogy majd egy nagyon jó filmet látok, de szintén csalódtam. Pedig mozgalom az van benne, de valahogy nem köt le a téma.
Blacksheep36 2009 júl. 14. - 22:14:49
(34/60)
Milyen kurva ország az ahol mindig esik ... Nem csak mindennap hanem mindig .... Fél órája nézem és végig esett pedig több is volt abban a fél órában ... Amúgy meg ez a szõke csaj csúnya is meg idegesítõ és amitt láttam eddig abban mindenki összevissza beszélt szóval nekem ennyi elég is volt a filmbõl ... DvD bekapcsol ...
B.Csabi 2009 júl. 14. - 22:05:53
(33/60)
Húúú, hát én úgy vártam ezt a filmet, mint a megváltást. :)

Na, mondom végre valami emészthetõ film a tevekettõn, de óriási csalódás volt.

Én is azok közé tartozom (ez a szakmám), akik azt mondják, ha egy film nem durran nagyot az elsõ tizenöt percben, az akkr negyon gyengécske.

Na ez a film is ilyen. Már annyira nem kötött le az elején, hogy inkább beültem a gép elé.

Nem is értem, hogy két ilyen tehetséges nagy színész, hogyan vállalhat be ilyen forgatókönyvet.

Csupa ismeretlen arc a fontosabb szerepekben, iszonyat igénytelen magyar szinkron, de ez nem a film hibája, nagyon ZS kategóriásan felépített jelenetek, monológok, stb.

És az elején Travolta valami rém pocsék alakítást nyújt.
Egyszerûen az volt az érzésem, hogy ezt a gyenge sztorit nem tudja a hátára venni, és elvinni, mert semmit sem tett bele, ami feledtetné a gyenge cselekményt.

Tisztára olyan érzésem volt, hogy Travolta biztos megszorult anyagilag, és csak kényszerbõl vállalta be a szerepet.

Most így fél óra után bátrn mondhatom, hogy a film tele van a szokáso B kategóriás hatáselemekkel.

Pfff...
acidphase 2009 júl. 14. - 21:29:45
(32/60)
elnezest a stilusert de ez neha elojon az emberbol es kesz..
acidphase 2009 júl. 14. - 21:28:54
(31/60)
kedves szarhazi csicska tv2, egy nezot mar elis vesztettetek a kib.szott farao vagy mi a tokom reklamcsikotokkal.. mér nem lehet ezeket filmek elott meg egyeb szunetekben hirdetni.. inkabb letöltöm majd eredeti nyelven es legalabb az ocska huvelygombas reklamokat se kell majd neznem.
SZÁNALOM.COM
Shi-kena 2009 júl. 14. - 20:41:00
(30/60)
Az tuti, hogy csak teljes odafigyeléssel érdemes végignézni a filmet. Különben elveszel a ködben:)
Valóban sok a csavar és váratlan, szokatlan a befejezés. De nekem NAGYON BEJÖTT!!!!
Az egyik legjobb film amit valaha láttam.
nyomek 2009 júl. 14. - 19:17:58
(29/60)
Egyetértek az elõttem szólókkal. Nevekre, arcokra figyelni, zavaró külsõ tényezõk nélkül érdemes megnézni.
A film bonyolultságának az az elõnye azonban, hogy könnyen elõfordulhat, hogy 3-4-szer is meg kell nézni a filmet.
Felhívom a figyelmet Roselyn Sanchezre (http://us.imdb.com/name/nm0761052/), aki igen jó bõr, de õ is katona az egységben és az igen primitív kemény stílust nyomja. A film végén õt is láthatjuk néhány pillanatra a maga valójában.
10/10
zenka 2009 júl. 14. - 12:07:41 10/10
(28/60)
Wow, nagyon vártam már, hogy megint leadják, mert a múltkor lemaradtam az elsõ fél óráról. Nagyon jó film!
Agent Spender 2009 júl. 14. - 08:59:43
(27/60)
Nem is emlékszm mikor adták utoljára, csak belenéztem akkor is, szóval nem sokat értettem belõle. Majd ma megnézem és odafigyelek nagyon.
fordjee 2009 júl. 13. - 09:40:36 Előzmény donbosco
(26/60)
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, valóban többször kell megnézni, vagy nagyon sasolni az arcokat meg a neveket, de szerencsére többször is meg lehet nézni, mert nagyon jó film.
7/10
donbosco 2009 máj. 11. - 12:23:00 7/10
(25/60)
Én ezt a filmet csak nagyon éber állapotban, friss aggyal ajánlom megnézni, mert irtó könnyen el lehet veszteni a fonalat. Én egyszer láttam eddig, de hogy teljesen megértsem, szerintem meg kell néznem még egyszer. :)

Amúgy tetszett elejétõl a végéig, jó kis történet ez, a film hibáját mégis abban látom, hogy hasonló nevek és arcok is szerepelnek benne, ráadásul sötétben és esõben alig vehetõ ki a személyük, a katonák nincsenek mondjuk egy negyed órában részletesebben bemutatva, így aztán nehezen érthetõ, hogy mikor kirõl van szó, épp kirõl kire terelõdik a gyanú. Ezért kell többször látni, hogy letisztuljon, hogy ki kicsoda.

Szóval, aki most nézi elõször, az próbálja a neveket megjegyezni és az arcokhoz kötni! Nem lesz egyszerû. :)
8/10
B.A.T. 2008 aug. 18. - 14:43:19 8/10
(24/60)
Igaz most láttam elõször a filmet, de Nekem tetszett! Számomra néhol követhetetlen volt. Ez tipikusan az a fajta film, amit nem elég egyszer megnézni. Volt benne csavar rendesen, és a vége tényleg elég furcsára sikeredett!
Attrax 2008 aug. 16. - 20:01:08
(23/60)
Hát lehet,hogy túl sok a csavar ami tud nyomasztó is lenni de itt nembaj.Megdöbbentõ és zseniális.
Nagyon jó film.szvsz:10/10
Csokicsaba 2008 aug. 16. - 19:29:09 Előzmény jelentõs
(22/60)
Minek nézed meg sokadszor??? Tele van a tévé csatornával. Elromlot a távkapcsoló?? Én most találkozom elõször a filmmel.
AvatáR Gil Maerth 2008 aug. 16. - 19:05:32
(21/60)
szerintem is túl lett spirázva - meg a végén még az is él -akit eddig lelõttek.
a sejtelemes párbeszédek még idegesítõbbek.
Tipikus példa: hogy lehet egy túl sok csavarral elrontani egy viszonylag követhetõ mozit.
s olyan mintha a végén az a bizonyos társulat lenne a jó társaság.