Téma: Kim Nam-gil

offtopic
kimbin01 2012 júl. 12. - 16:30:20
(42287/65967)
Minden esetre én reménykedem.Hagyjuk pihenni, majd, ha úgy érzi biztos jelentkezik.
Ha szereti amit csinált, újra fog játszani.Oka van ennek, lehet nem is akármilyen,
de reméljünk!
Min-Rin 2012 júl. 12. - 16:16:46
(42286/65967)
A soompi egy órával ezelõtt a már ismert hírt adta tovább. Szerintem csak átemelték, úgy tûnik, ez a reggeli hivatalos hír szó szerinti közreadása.

HE IS BACK!

[BREAKING NEWS] KIM NAM GIL IS OFFICIALLY DISCHARGED FROM MILITARY SERVICE!
김남길, 14일 소집해제..출근은 이미 마무리
Kim Nam Gil ,supposed Discharged from Military Service in the 14th of July is already completed.

Actor Kim Nam Gil received an advance discharge release notice from military service on July 12.

The release date of Kim Nam Gil from public service personnel service at Gangnam-mu Seoul City Management Service was released in advance today , where the supposed released to be scheduled on July 14, Saturday, which is a non-working day. There are no plans for formal ceremony to welcome his return in the society as an actor.

From the Star News interview, officials from Star J Entertainment said, "Military Service is completed already, and he is currently spending his last day vacation. The discharge was scheduled on July 12, being July 14 as a weekend day-off for the office. There will be no events on July 14".

Born in 1981, Kim Nam Gil, 31, debuted as an actor in MBC and worked from various dramas, movies like Modern boy, Portrait of Beauty and Public Enemy Returns. In 2009 , he rose to stardom from his character Bidam in MBC drama Queen Seon Deok.

He was enlisted last July 2010 to serve as public service personnel in Gangnam-gu Seoul City Management Corporation after one month boot training in Nonsan camp.

Source: Star News
Translated by Lyra
Please take out with full credit. This is non-verbatim translated
Min-Rin 2012 júl. 12. - 16:10:01
(42285/65967)
Ha igaz, amit gondolok, és amit írtam is többször az elmúlt hónapokban, akkor ez egy legalább másfél éve tartó ügy, nem egy pár hét alatt rendezõdõ állapot. A folyamat kezdetén még kommunikálták a betegségét abban a hiszemben, hogy rövidesen rendezõdik a helyzet. A betegsége (?), állapota (?) egy idõ után szerintem nyilvánvalóvá tette a környezte számára, hogy elhúzódó állapotról van szó, így már háttérbe szorult a külvilág tájékoztatásának szándéka, elsõ helyre került az állapot javítása, a gyógyítás. Az a tény, hogy ezt ilyen hosszú idõ alatt se sikerült elérni, óhatatlanul azt jelenti, hogy itt most már nem számít a rajongók tájékoztatása. Ennél sokkal súlyosabb a helyzet. Ez az én gondolatmenetem, lehet az is hogy tévedek. Nekem nem az fáj, hogy nem jelenik meg a nyilvánosság elõtt, hanem az, hogy olyan helyzetben van, ami miatt nem tud megjelenni! Miatta vérzik a szívem, nem magam miatt!
kje 2012 júl. 12. - 15:29:37
(42284/65967)
Ugye? Gondolom olvastad, amit szomszédban írtam.

Már a gyertyás utolsó képnél is összeszorult a szívem, de elhessegettem a rossz gondolatokat. Az egészet végigolvasva....szóval tök bizonytalan vagyok, mi történt....egyszerûen nem tudom elhinni róla, hogy semmibe veszi a rajongóit, - ha a Gil-Story valóban õ írta, akkor meg éppen akart valamit közölni! - úgy hogy ez csak a látszat, valami nyomós oka van annak, ami történik.
76 babika 2012 júl. 12. - 14:31:46
(42283/65967)
Szia! Figyelj MJ az utolsó idõkben már nem igazán szép volt külsõleg, de én gyönyörûnek láttam, és tudod miért? Azért mert szeretem, ennyi. Mindegy hogyan nézet ki, fellépet bármilyen egészségi gondjai voltak neki. Miért? Mert a rajongói éltették!! Szeretet minket! És megtisztelt minket azzal, hogy még ilyen betegen, ilyen állapotban is helyre szedték, és végig csinálta a próbákat! Itt mindenki levonhatja a következtetéseket! Úgymond nem érdekelte, hogy mit mondanak majd róla. A rajongóiért tette, hogy nekünk örömet szerezzen:-)
juud 2012 júl. 12. - 13:39:51
(42282/65967)
hááát igen.

nem szereti a visongást maga körül:-(

elfogadom.
és ez a megoldás remekül sikerült, h elõbb elhagyta a honvédség kötelékét, mert nem munkanap a szombat, hahahaha, és elõbb kiállították a leszerelési papírokat:-)

nagyon jó!
támogatva van a menekülési útvonala.

csak találja meg a neki megfelelõ utat!
szívbõl kívánom!

és szerintem mindenki aki kedveli õt.
76 babika 2012 júl. 12. - 13:26:32
(42281/65967)
Sziasztok! Én õszintén leírom erre számítottam. Én azt mondom KNG-nek azt kell csinálnia, ami neki jó. Ha pihenésre van szüksége, akkor pihenje ki magát. A privátmagán szféráját joga van megtartania. Nekünk rajongóknak semmi beleszólásunk nincs abba, hogy õ mit tesz és miért. Ha majd õ úgy érzi, hogy most van, ideje a visszatérésének akkor majd visszatér hozzánk rajongókhoz. Persze hogy nagyon jó lett volna látni róla egy képet, a rajongóinak a "Lányainak". De most úgy õszintén kérdezem, tõletek õt senki nem látja sehol? KNG nem mutatkozik sehol? Még egy elvakult lesifotós sem tud képet készíteni róla? Hát ezt én igen nehezen hiszem el. Régebben az a hír járta, hogy most nagyon hozzá nem értõ menedzsere van, ha ez igaz, akkor mégis látszik az eredménye, íme, látjuk. De szerény véleményem szerint talán pont õ az, aki nem akarja még magát megmutatni nekünk. majd idõvel biztosan ez is eljön. Õ egy nagyon érzékeny, és lelkis alkat. Mikor véget ért a Silla Királyság ékkövének forgatása, õ saját maga lenyilatkozta nem tud mit kezdeni ezzel a hatalmas rászakadt úgymond sikerrel. És nem bírja, hallgatni a rajongókat, sem akik azt kiabálják " BIDÁM". Akkor el is utazott Los Angelesbe egy fotózásra. És majd szépen lassan jönnek róla a hírek, csak idõt kell neki adnia mindenkinek. Most az õ egészsége a fontos, ha esetleg baj lenne vele. De szerintem neki, lelki eredetû gondjai vannak. És itt még lehetne boncolgatni tovább a miérteket!!! Az is érdekes, hogy hivatalosan nem ma kellet volna elhagynia a katonaságot, hanem pénteken. Tehát itt látszik, hogy készültek arra hogy esélye se legyen senkinek arra hogy õt meglássa. De az is lehet, hogy csak reklám fogás az egész? Csak találgatni lehet!!!
Min-Rin 2012 júl. 12. - 13:21:58
(42280/65967)
Anira én is gondoltam! Neki is rossz lesz, ahogyan nekünk is rossz nagyon.

Talán szerencse, hogy idebent másokkal együtt végzendõ, gondolkodásra kényszerítõ feladat volt mára. Még így is többször majdnem elbõgtem magam.
Pedig talán nem kellene. Bizakodnunk kell és várni annak ellenére, hogy nem tudjuk meddig kell folytatnunk.

Azt hiszem, nem ma fogom újra megnézni (már sokadszor) a Lovers vanished-et.
Lili49 2012 júl. 12. - 13:15:02
(42279/65967)
Cheers!
juud 2012 júl. 12. - 13:10:13
(42278/65967)
oké, de én szombaton akartam meginni az itókámat!:-)

most csak õszibarackturmixot ihatok, de este tuti hogy roséval fojtom el a bánatomat.
/de szivesen tenném ezt egy vízparton ücsörögve, KNG-t vigasztalva:-)
kje 2012 júl. 12. - 12:52:52
(42277/65967)
Jól van, nem bõgünk...gyertek, igyuk le magunkat!
juud 2012 júl. 12. - 12:21:57
(42276/65967)
ne bõgjünk!

ha ezek a hirek igazak, akkor õ nem akarja a közönséget.
már nem megy be leszerelési papirokat, elköszönést a hadseregtõl, pláne h polg.szolg-ként nem laktanyatársaktól kell elköszönnie, hanem a parkolóiroda munkatársaitól, nyilván megtette, ott mindenki titoktartási fogadalmat tett?
fura, fura, fura.

mert mindenhonnan vannak kiszivárgó hírek! kórházból, börtönbõl, na jó ha titkosszolg. ügynökké avanzsálna akkor érteném, de nem hiszem h ilyesmire térne át:-(

csak hülyeséget beszélek. bocsi.

és valahol lakik, eddigis és ezután is lehajtja fejét, mégha kis szigetre bújik el pecázni ott is vannak õslakosokon kívül turisták , pl japánok, hahahah akik ismerik!!

na abbahagyom
majd csak jönnek hírek.
offtopic
kimbin01 2012 júl. 12. - 11:49:19
(42275/65967)
Sziasztok!
Öröm volt látni Pattika videóját, de az örömbe üröm is vegyül.Nem tudom mi ez a nagy
hallgatás, de bízok abban, hogy nem lesz semmi probléma.Lehet, hogy a polg. szolg.
viselte meg, elfáradt, és tényleg egy kicsit pihenni szeretne.Alapvetõen optimista
vagyok.Ha pedig mégis valami probléma van Vele, remélem elõbb-utóbb túl lesz rajta.
kje 2012 júl. 12. - 11:40:52
(42274/65967)
A filippínók oldaláról hoztam:

[BREAKING NEWS] KIM NAM GIL IS OFFICIALLY DISCHARGED FROM MILITARY SERVICE!
김남길, 14일 소집해제..출근은 이미 마무리
Kim Nam Gil ,supposed Discharged from Military Service in the 14th of July is already completed.

Actor Kim Nam Gil received an advance di...scharge release notice from military service on July 12.

The release date of Kim Nam Gil from public service personnel service at Gangnam-mu Seoul City Management Service was released in advance today , where the supposed released to be scheduled on July 14, Saturday, which is a non-working day. There are no plans for formal ceremony to welcome his return in the society as an actor.

From the Star News interview, officials from Star J Entertainment said, "Military Service is completed already, and he is currently spending his last day vacation. The discharged was scheduled on July 12, being July 14 as a weekend day-off for the office. There will be no events on July 14".

Born in 1981, Kim Nam Gil, 31, debuted as an actor in MBC and worked from various dramas, movies like Modern boy, Portrait of Beauty and Public Enemy Returns. In 2009 , he rose to stardom from his character Bidam in MBC drama Queen Seon Deok.

He was enlisted last July 2010 to serve as public service personnel in Gangnam-gu Seoul City Management Corporation after one month boot training in Nonsan camp.

Source: Star News
Translated by Lyra
Please take out with full credit. This is non-verbatim translatedBõvebben

Google-fordítóval:

[Breaking News] KIM NAM Gil hivatalosan is mentesült a katonai szolgálat alól!
김남길, 14 일 소집 해제 .. 출근 은 이미 마무리
Kim Nam Gil, állítólag távozó katonai szolgálat július 14-én már befejezõdött.

Kim Nam Gil színész elõleget kapott di ... scharge kiadás értesítés a katonai szolgálat július 12-én.

A megjelenési dátum Kim Nam Gil a közszolgálati személyzet szolgálati Gangnam-mu Seoul város Management Service adták ma elõre, ahol a feltételezett adják ki tervezett július 14-én, szombaton, ami egy munkaszüneti nap. Nincsenek tervek a hivatalos ünnepség köszönti hazatért a társadalomban, mint egy színész.

A Star News interjú, tisztviselõk Star Entertainment J azt mondta: "a katonai szolgálat befejezése már, és aki jelenleg utolsó napján töltötte nyaralását. A kisütött a tervek szerint július 12-én, hogy július 14 mint egy hétvégi nap le az irodában . nem lesz esemény július 14-én ".

Született 1981-ben, Kim Nam Gil, 31 debütált színészként MBC és dolgozott különbözõ drámák, filmek, mint a modern fiú portréja A Szépség és a Public Enemy garancia. 2009-ben emelkedett a sztárság a jellemébõl Bidam MBC dráma királynõ Deok fénygömb.

Õ tavaly júliusban megnyerte a 2010 szolgálni a közszolgálati személyzet Gangnam-gu Seoul város Management Corporation rendszerindítás után egy hónappal a képzés Nonsan táborban.

Forrás: Star News
Fordította Lyra
Kérjük, vegye ki a teljes hitelt. Ez nem szó szerinti translatedBõvebben
Min-Rin 2012 júl. 12. - 11:31:41
(42273/65967)
Annak idején, a Bad Guy vége olyan volt nekem, mint egy gyomorszájba rúgás, de az egy sorozat volt. Ez a mostani nem egy szereprõl szól, hanem egy valóságos, általunk ismert, szeretett, féltett, hiper érzékeny, szuper tehetséges fiatal férfirõl.
Fáj a szívem, fáj az élet és folynak az én könnyeim is... :(((
juud 2012 júl. 12. - 11:20:15
(42272/65967)
de pocsék nap van !

a szívem diónyira görcsbe van.

Pattika > megint remek voltál!!! csak hajlongok feléd!

a cikkekbõl még nehezebb /ilyen saját vacak lelkiállapotban/ rendesen kibogozni bármit is.
azt sem értem-de már mondtam
miért rébuszokban írnak?

nem akar közönségtalálkozót
majd nyaralni megy
és idegen földön , ottani rajongókban bízik?
nem ó nem bízik semmiben most.

Ó most elveszettséget él meg.
nem találja az útját.
a kapaszkodóit hozzá /segítõ útjelzõket/

és természetes, h nem akarja mutatni magát így.
folyik a könnyem
annyira tehetetlenséget áraszt ez a helyzet.

Misil

vele volt még hír, h a músorába bemegy.
oh, ha nem is megy be, de legyen a barátja!!!
legyen szívbéli társ mellette!!!!!!!!!!!

annyira féltem a fiút!

ha öngyi akart volna lenni mondjuk a katonaság elején , gondolatok foglalkoztaták volna, akkor azért is nem leszerelés jár szerintem hanem a polg.szolgálat.


jajjjjjj

és orvosok nem tudják kikezelni? ebben nem járnak élen??
/költõi kérdés, tudom a lélek nem plasztikázható, de
rengeteg terápia van, persze egyénre szabottan hosszú idõ a lélekgyógyítása//
már mindenre találnak megoldást, terápiát, csak a depresszióra nem?

nem hiszem h pénzkérdés.

most én Misilben látok kapaszkodót.

tömeg riasztó egy bezárkozó embernek.

jaj de féltem!!!!
Min-Rin 2012 júl. 12. - 11:19:36
(42271/65967)
Ezt adják meg:

Forrás: http://news.nate.com/view/20120712n10985 és KNG PH
Min-Rin 2012 júl. 12. - 11:17:16
(42270/65967)
A KNGFCHUN pontosított híre, ugyanarra és a KNG PH-ra hivatkozva:

A legcsendesebb leszerelés...

A legfrissebb hírek szerint, Kim Nam Gil elõre megkapta a leszerelési parancsot a Gangnam-gu Seoul City Management Service-tõl, tehát ha hihetünk a cikknek, MA MÁR LE IS SZERELT!
Tekintettel arra, hogy 14-e hétvége és munkaszüneti nap, nem terveznek semmilyen hivatalos ünnepséget.
A Star News-nak - a színész ügynökségének - hivatalos képviselõje elmondta:
"Kim Nam Gil már hivatalosan is befejzte katonai szolgálatát és jelenleg a szabadsága utolsó napját tölti. Mivel 14-e hétvége, nem lesz hivatalos fogadás."
A Star J Entertainment képviselõje hozzáfûzte még , hogy Nam Gil, a leszerelés után pihenni fog, és bár lesz Új-Zélandon egy fotózása, utána a hónap végéig élvezni szeretné a szabadságát kicsit és marad Új-Zélandon, pihenni, horgászni.
kje 2012 júl. 12. - 11:15:01
(42269/65967)
Nem tettek oda linket, hol van ez a hír, mert abban a két cikkben, amit reggel találtam, horgászásról nem volt szó, legalábbis én nem vettem észere, akkor viszont újabb cikk jelent meg, jó volna eredetiben látni. Mondjuk mindegy, ezek szerint várunk augusztusig. :-(((
Min-Rin 2012 júl. 12. - 10:58:20
(42268/65967)
A KNGFCHUN a kje által hozott hírre hivatkozva az alábbiakat adta közre a FB-on:

Csendes leszerelés

A legfrissebb hírek szerint, Kim Nam Gil nem vágyik nagy felhajtásra és nagyon csendes leszerelést tervez.

Mivel 14-én még el kell látnia a feladatait, és csak délután fog hivatalosan is leszerelni, az ügynökség szerint kerülni szeretné a felhajtást.

Hivatalos tevékenységet még nem tervez.

A leszerelés után pihenni fog, és bár lesz Új-Zélandon egy fotózása, utána a hónap végéig élvezni szeretné a szabadságát kicsit és marad Új-Zélandon, pihenni, horgászni.