Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 aug. 24. - 18:39:47
(46627/65967)
Hátha érdekel valakit!

Ha érdekelnek a japán vagy tajvani doramák látogassátok meg a honlapunkat!
Tamashi no Hanabira Fansub: http://tamahanafansub.blogspot.hu/

Jelenlegi projektjeink:
Sunshine Angel
Absolute Boyfriend (tajvani verziója)

Befejezett:
An Cafe - Kyu Bonds The Movie
Mr. Brain
Magic to Win
Atashinchi no Danshi 10-11. része!
Min-Rin 2012 aug. 24. - 18:26:23
(46626/65967)
***SPOILER*** A japán Ghost közepén járok, eddig annyi a különbség, hogy nem a nõ, hanem a pasi a fazekas, és nem a pasi, hanem a nõ hal meg. ***SPOILER VÉGE***
Min-Rin 2012 aug. 24. - 18:03:13
(46625/65967)
:))))))))))))))))) Van az ilyen fiatal srácok bolondozásának valami extra bája!
Egyébként is: idõnként jó férfitársaságban lenni, mert sokkal egyszerûbb, egyenesebb és nyíltabb a lelkiviláguk, mint a miénk! (Ami igaz, az igaz!)
Min-Rin 2012 aug. 24. - 17:40:24
(46624/65967)
A jobb alsó képen a visszatükrözõdésnek hála, annyi látszik, hogy egy pasi fotózott.
Min-Rin 2012 aug. 24. - 17:38:23
(46623/65967)
Arra lennék kíváncsi, kié a táska a fotelben, ill. ki csinálta a képeket, miközben õ magányos volt! :)))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 17:33:48
(46622/65967)
Netán erre gondolsz? Szegény, magányos! Hogy lehetne segíteni rajta? :)))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 17:23:04
(46621/65967)
Egyébként, most már túl sovány!
Min-Rin 2012 aug. 24. - 17:20:20
(46620/65967)
Kimelegedett, illetve nekivetkõzött az izgalmas tevékenységnek!

Megjegyzendõ: a JYJ3 egyik kommentjében azt kérdezte valaki, igaz-e hogy Jaejoong részeg volt. Szerintem ez hülyeség, egyáltalán nem úgy néz ki, lehet hogy épp az inge levétele miatt gondolták.
76 babika 2012 aug. 24. - 17:16:21
(46619/65967)
Szia, Idus neked milyen szemed van, tényleg Õ az!:-)))
Min-Rin 2012 aug. 24. - 17:14:13
(46618/65967)
De. Cameo szerepben.
76 babika 2012 aug. 24. - 16:50:31
(46617/65967)
Köszönöm Tokki, hogy leírtad!
76 babika 2012 aug. 24. - 16:49:43
(46616/65967)
Már megírtam Min-Rin, ez csak kettõnkre kellet volna hogy tartozon.:-((((
Min-Rin 2012 aug. 24. - 16:44:24
(46615/65967)
Babika, megkérlek ne írj pü-t, nincs már ezen mit tárgyalni! Lépjünk túl a dolgon, én legalább is ezt teszem!
76 babika 2012 aug. 24. - 16:32:55
(46614/65967)
Értem Juud, akkor jó tanulást neked:-)))
76 babika 2012 aug. 24. - 16:31:31
(46613/65967)
Kedves Min-Rin, most értem ide, vége lett A hídember címû filmnek. Jaj de nagyra tartom Eperjes Károlyt.:-)) És a szerep, amit eljátszott, megható, és egyben megrendítõ volt számomra, pedig nem most nézem elõször a filmet.
A legnagyobb magyar!
Hogy miért is vártam annyira ani.netre? Mert napok óta olyan írások íródtak a fórumon hogy nem szép a képeken KNG, nem tetszik, sokkal jobban nézet ki a BG-os képeken! Szinte éreztem a negatívumot,persze mindenkinek más az izlése, nem vagyunk egyformák. De amikor már sokan ezt írták, akkor gondolkodtam el, nem jól szemlélem talán a képeit, a dolgokat? Én bizakodó típus vagyok, érzem, hogy KNG talpra fog állni, és biztosan ezt érzi még nagyon sok rajongója is.:-))
A fb-on érdekes módon, szinte mindenkinek tetszenek a képei, örülnek még annak is, hogy látják! Teljesen lelki beteg lettem, támogatásra volt szükségem hogy nem szabad feladnom, és tudtam, hogy ani.net azok közé tartozik, akik erõt adnak ahhoz, hogy továbbra is minden rendben van. Írni tudjak itt a fórumon, és képek után kutasak mindenki örömére! Akkor ijedtem, meg amikor már Pattika is hasonlót írt, pedig Õ sok mindent tett itt a fórumon még vidit is készítet, idõt, energiát, nem sajnálva. Persze hogy mindenki véleménye fontos, és én, tiszteletben tartom! Nem is értem, hogy miért írtál ilyet hogy bölcsek köve nálam van-e. Nincs! És ezt a felelõsségre vonást sem értem a részedrõl! Maryu elégé el van foglalva a fordítással, kje nem tudom, hol van, akik régóta itt vannak a fórumon, szinte most nincsenek.:-(Éreztem, hogy ani.net biztosan fog írni, ha ideje engedi neki. Ezért most megnyugodtam, minden rendben van, és KNG jól lesz, kipiheni magát és visszatér közénk!:-)) Ennyi, az én lelki békémet tette helyre ani.net írása!:-)) Igen nekem, minden képen tetszik KNG nem tehetek róla. Elfogadom azt, amit õ akar! Hiszen nincsen más választásom, mert több ezer km-er, ami távolság van közte és mi közöttünk, akik itt a fórumon beszélgetünk, meg írjuk a gondolatainkat! Ne haragudj, de én ilyen vagyok!
Munkahelyen nem foglalkoznak a kolleginák, az én koreai sorijaimmal, azt sem tudják mi az, hogy feliratot teszek a filmre, vagy kibontom, stb. Csak itt lehet megbeszélni sehol máshol!:-) Remélem mindenre választ adtam, ha mégsem akkor, írjál nyugodtan!:-) Én azokat a képeit szeretem ahol természetes, nincs rajta külsõ „máz”. Amikor önmaga! Olyan sok mindent tudnék még írni róla, de szerintem, csak ömlengés lenne a részemrõl, azt meg nem szeretném.
Szép álmokat kívánok mindenkinek! Babika írta: ez valahogy lemaradt! A többit pü-ben kedves Min-Rin.
Min-Rin 2012 aug. 24. - 16:27:17
(46612/65967)
Lee Byung Hun kedvelõknek! Remek, mondhatnám szuper képek az alábbi linken! Aki nem ismeri, nézze meg, a képek bizonyítják: Dél-Koreában a nemzetközi átlagnál sokkal magasabb a jóképû pasik száma! :)))

http://forums.soompi.com/discussion/comment/25173264/#Comment_25173264
Min-Rin 2012 aug. 24. - 16:06:09
(46611/65967)
Moon Geun Young (Painter of the wind, Marry me Mary) megosztott néhány gyermekkorában készül fotót és egy serdülõkori videó részletet a YT-on. Megnézve azt láthatjuk, hogy ellentétben más színésznõkkel, õ semmilyen korrekciós mûtétet nem végeztetett el magán. :)

http://www.youtube.com/watch?v=mkYf3hCt1TE&feature=player_embedded
Min-Rin 2012 aug. 24. - 15:49:50
(46610/65967)
Firestone-nak arra válaszul, hogy "Babikát is elég jól megharaptátok" - összegyûjtve Babika vitaindító hozzászólása, és az én két válaszom. Ki harapott meg kit? És milyen vélemény az aminek a kimondásában Babika akadályozva volt? Nem éppen az van leírva, hogy õ fogadja el, hogy másoknak szabad mást gondolniuk?

Itt szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy ezt az összefoglalást a helyzet könnyebb megértésének céljából írtam, nem a vita folytatására, vagy újraindítására! A továbbiakban ezzel kapcsolatban nem szándékozom semmit írni!

Babika írta:"Kedves ani.net, nagyon örülök neked, ma egésznap arra vártam hogy gyere, és tegyél mindent a helyére!"

Min-Rin írta:: "Kedves Babika! Leírnád nekünk, hogy mit kell Aninak a helyére tenni? Borzasztóan kíváncsi vagyok rá!
Remélem nem arra gondolsz, hogy vannak kiválasztottak, akiknek a birtokában van a bölcsek köve, mások véleménye pedig hamis?
Nem szerencsés dolog, ha másoktól elvárod a véleményed tiszteletben tartását, magad pedig nem teszed ezt a máséval! Fõként akkor, amikor nem vagy te sem abban a helyzetben, hogy meg tudd ítélni, ki az okos, ki nem!"

Min-Rin írta: "Kedves Babika! A topik nem harctér, ahol az eltérõ elgondolások igazságát erõvel kell eldönteni! Az egy-egy oldalon levõk száma pedig végképp indifferens. Attól nem lesz igaz valami, hogy sokan állítják. A topik alkalmas lehet arra, hogy érvekkel meggyõzzük egymást, ennek persze elõfeltétele, hogy elolvassuk, megértsük azt, amit mások írnak. Akkor sem történik semmi, ha a meggyõzés nem sikerül. Azt viszont mindenkinek, - neked is, - tudomásul kell venni, hogy különböznek/különbözhetnek a vélemények. Amennyiben saját vélekedésedben elbizonytalanodtál és a megerõsítést vártad Anitól, tudomásul vettem. Megfogalmazásod nem ezt fejezte ki, hanem egyértelmûen arra engedett következtetni, azt várod, hogy Ani megakadályozza mások eltérõ véleményének megfogalmazását. Erre viszont senki nem kapott itt felhatalmazást! Ezért arra kérlek, vedd tudomásul, hogy nem gondolkodunk azonosan minden kérdésben. Ha olyan bizakodó vagy, mint amilyennek mondod magad, akkor nem fog továbbra sem zavarni, ha mások másféle véleményüket adnak hangot. Kénytelen is leszel vele, mert a megfelelõ kulturált stílusban beszélgetõk egyikét sem zárhatja ki senki amiatt, mert egyes dolgokról másképp vélekedik!
Azt majd eldönti az idõ és az élet, hogy ebben a KNG körüli vitás kérdésben kinek van igaza!"
juud 2012 aug. 24. - 15:36:26
(46609/65967)
Szia.
Tisztelettel olvaslak/odaat is olvastalak a junkisban is :-)
juud 2012 aug. 24. - 15:31:39
(46608/65967)
Babika
a belyegrol segito nfot irtam itt.
Nekem nem kellett;-)

De nagyon orukok most eppen mert a koreai szotart kezembe
vehettem!