Téma: Kim Nam-gil

offtopic
kimbin01 2012 aug. 25. - 23:10:03
(46947/65967)
....
offtopic
kimbin01 2012 aug. 25. - 23:09:25
(46946/65967)
...
offtopic
kimbin01 2012 aug. 25. - 23:08:58
(46945/65967)
Kedvenc képem a kócos, a hwarang és a meghaló Bidam.
76 babika 2012 aug. 25. - 23:06:33
(46944/65967)
Köszönöm hogy meg említettél, de én írtam a No Regret filmjérõl is, amikor Era kérdezet. De ha itt mindenki más filmel foglakozik akkor én hiába írok KNG-rõl. Tessék mindenki a kedvenc KNG képét ide teheti ahol tetszik neki.
Szerinted lesz valaki, aki ide tesz valamit most?
A könyvébõl a kedvenc írását, azt is ide lehet tenni és megbeszéljük.
Min-Rin lesz aki ezeket megcsinálja??
Min-Rin 2012 aug. 25. - 23:03:16
(46943/65967)
A sorozat magyar felirata még nem készült el, ezért még szinte senki nem látta! Addig nehéz lenne beszélni róla, nem gondolod?
k.szilvia86 2012 aug. 25. - 23:01:50
(46942/65967)
Szép estét mindenkinek!

mielõtt aludni térnék,elmondom,mit hogyan gondolok,mit érzek...bár tudom,én ritkán írok,így nem sok haszna van,én nem vagyok itt mindig...

hanyiinak teljesen igaza van,ez KNG topikja.:-)
én nem haragszom rátok,mert elfogadtam,hogy valamirõl beszélni kell,de nem esik jól e helyzet.az se tetszik,ahogyan viselkedünk egymással,nem a barátságról,együtt levésrõl kéne szólnia e fórumlétnek,helyette megbántjuk a másikat....
lehetne az,hogy kevesebb legyen a más színész,több KNG?!azt se bánom,ha kevesebb lesz az írás emiatt...
mert nem akarom,h. egy kívülálló ezt mondja:egy topik,mi nem KNGrõl szól...
Én ahányszor nézem az UTW topikót,van fent rengeteg kép,beszélgetés,és csak róla...tudom UTW játszik mindig,most,nem volt katona....

Nem tartom KNG filmjeit,munkáját,személyiségét,lerágott csontnak...Mert ha jól emlékszem nem lett befejezve a Good bye solo,meg a Modern boy se...kjere várunk tudom,neki is itt a helye köztünk,de a munka elszólítja...
ahogy engem is...
a Shillát 3x beszéltük ki a másik topikon,és minden alkalommal ujat fedeztünk fel,igaz ment a tévébe.

Én azt érzem sokakon,hogy nem tesznek meg mindent azért,hogy KNGrõl legyen a szó,visszatért,vannak új képek,videók,minden...a film meg jönni fog,ne aggodjatok...
miért olyan ciki,régi filmrõl,sorozatról beszélni?miért baj ha ismétlünk valamit?Ott van az ember,a model,nem tudom róla mennyit beszéltünk itt?Vagy bármirõl lehetne beszélni...

Én hiszek abban,hogy ez a forum,olyan lehet mint volt a katonaság elõtt,tele volt KNGel,és pezsgett az élet,szerettük,elfogadtuk egymást..mert ide ez kell,rem nem csak nekem...megvalósitható ez?

További szép estét!
Hanyíí 2012 aug. 25. - 22:58:20
(46941/65967)
Te láttad a When Spring Comes-ot? Tetszett? Vagy nem? És Kim Nam-gil benne? És mi a véleményes arról a Koreáról, amit ezen a filmen keresztül lehet megismerni?
Min-Rin 2012 aug. 25. - 22:56:41
(46940/65967)
Kedves Hanyíí! Te a fórumra nem egészen két hónappal elõttem érkeztél. Mióta én itt vagyok, gyakorlatilag szinte soha nem írtál, kivéve az utóbbi két-három hetet! Nyilván sok KNG témáról lenne mondanivalód. Amennyiben így van, tedd meg bátran! Eddig is tehetted volna, te tudod, miért nem tetted.
Ha olvastad eddig is a topikot, tudod, hogy soha nem csak KNG volt a téma! Megjegyzem, pl. a Jungi topikban sem csak róla beszélnek, pedig Jungi ad nekik bõven tárgyalni valót.
Amennyiben nem emlékszel, nézz vissza: az elmúlt hónapokban szó volt itt többek között Damo-ról, Chuno-ról, Szél királyságáról és még más sorozatokról és fõszereplõikrõl. Ezekben a nem-KNG témákban mindenki részt vett, beleértve Babikát is.
Itt senki nem mondta, hogy ne lehetne KNG-rõl beszélni!
offtopic
kimbin01 2012 aug. 25. - 22:56:30
(46939/65967)
Az rendben van, ha megemlítünk egy-egy filmet ajánlónak, netán képet is teszünk be
róla, de ha állandóan másról van szó, az kiábrándító.Lehet topikot nyitni, és ott
megbeszélik akik rajonganak az illetõért.
Itt hívom fel a figyelmeteket, hogy van Jang Hyuknak és Joo Jin Moo (FF) is topikja.
és még sok mindenkinek.
Hanyíí 2012 aug. 25. - 22:52:16
(46938/65967)
Ani azt írta nekem tegnap reggel, hogy többet nem jön a tegnapelõtt este tapasztalatai után.

Erre végig olvastam a világ minden elérhetõ KNG rajongói oldalát. Mindenhol fent vannak az új zélandi képek és a fesztiválon készült képek.
És kivétel nélkül mindenhol tetszenek a képek, örülnek a megjelenésnek és lelkesen várják a folytatást.

Tudom, ha sokan állítják ugyanazt, az még nem feltétlenül jelenti azt, hogy a dolog igaz. Persze ezt mondja az is, aki szembe megy az autópályán.

Sehol nem tapasztaltam,hogy a rajongók ellendrukkerei lennének rajongásuk tárgyának. Ez csak itt van. Guiness rekordok könyvébe illõ dolog. (Végig olvastam az elmúlt 2 hónapot ezen a topicon is, mert meg akartam érteni, hogy akik elmaradtak miért maradtak el.

Ja, ez is vélemény.

Szép álmokat minden KNG rajongónak! És azoknak is, akik elpártoltak tõle, vagy elveszítették vele szemben a bizalmukat és szeretnék, ha igazuk lenne. De nem lesz!
Hanyíí 2012 aug. 25. - 22:50:44
(46937/65967)
Igen, de olyan témákról beszéltek, ami nem mindenkit érdekel. És aki csak ezeket látja estéken keresztül, az elmegy. Rain helyes gyerek, de mit tegyek - én nem szeretem ezt a zenét. Nem tudok írni róla.

Ha nem akartok KNG-ról beszélni, OK - de akkor ne ezen a topicon ne beszéljetek róla - ide azok jöjjenek, akik századszor is megnézik a No Regretet vagy a Lovers Vanishedet vagy akár a Shilla részeit.
Hanyíí 2012 aug. 25. - 22:44:47
(46936/65967)
Nos, akkoriban még keveset írtam, csak esténként olvasgattam.

Emlékeztek még arra, amikor megbeszéltük, hogy együtt megnézzük a Miindo-t? Össze is hoztunk egy estét és eljutottunk a harmadáig - még Teca is volt. Rengeteget nevettünk.
És arra ki emlékszik, hogy azt mondtuk megbeszéljük a Goodby Solo végét - csak megvárjuk amíg Kje ráér? Mert tetszett a film, de mindenki másképpen gondolta?
Mindez elmaradt, de most jön az õsz - vége a nyárnak, megint lehetnek együtt töltött esték!

Én nézem most a When Spring Comest - nagyon jó a film is, kifejezetten tanulságos annak, aki Koreába készül és KNG ebben már tökéletesen játszik. Rengeteget lehetne beszélni arról a figuráról is, akit játszik.

Bármelyiket folytathatjuk, kezdhetjük.

Az ember nem dobja ki az Arany János kötetét csak azért, mert elolvasta belõle a verseket.
76 babika 2012 aug. 25. - 22:42:38
(46935/65967)
Kedves Tokki, beszélgettünk ez igaz, de senkit nem érdekelt, amin nagyon meglepõdtem, mert sok hírt egyebet hoztam. Vagy már tudtad?
Maryu 2012 aug. 25. - 22:38:28
(46934/65967)
Sajnos nálunk nem adják le a Bad Guy-t. Itt a Pasta lesz. Pedig ha leadnák, tehetnék fõ mûsoridõben is. Biztos sikere lenne. Mert a Bad Guy-t sokkal többen megnéznék. Sokan a kosztümös filmeket nem nézik.
Maryu 2012 aug. 25. - 22:34:35
(46933/65967)
Igazad van. Tényleg rengeteg mindent nem beszéltünk még meg vele kapcsolatban. Légy szíves kezd el a témát. Mi leszünk a legboldogabbak, ha fölvetsz egy új témát amirõl még nem beszéltünk. Sõt ha olyat témát hozol, amirõl még csak huszonötször beszéltünk, az is jó lesz. Egyébként teljesen igazad van. Nekem személy szerint a szívem szakad meg a pasiért, de hiszem hogy még visszajön és játszani fog újra! Ezért tartjuk "melegen" ezt a topikot. Persze megtehetnénk mi is, hogy nem írnánk többet, mert már mindent leírtunk sokszor és üresen hagynánk ezeket az oldalakat...
76 babika 2012 aug. 25. - 22:34:08
(46932/65967)
Neked teljesen igazad van! Én ma rengeteg új képet, és híreket hoztam ide örömmel, de szinte egy rajongója kivételével senkit nem érdekelt!
Hiába próbáltam meg mindent, szinte senki nem szólt hozzá, pedig azok új képek voltak és új hírek:-((
De az is lehet hogy már mindenki olvasta és látta azokat a képeket és híreket, de akkor más is ide tehette volna!!
Ez is csak egy vélemény volt, szét szakadni látszik a fórum, én igy látom.
Nagyon sokan szinte nem is válaszolnak a másik kérdésére, csak esetleg egy szóval.
Én nem tudom, és nem is értem, hogy itt mi folyik!!!:-(((
Min-Rin 2012 aug. 25. - 22:27:57
(46931/65967)
Szia! Mi is leginkább róla szeretnénk, csak lenne mit! Sajnos nem ad témát! Hosszú ideje beszélgetünk már róla, kibekkeltük a katonaidejének jó részét. Beszélgettünk a korábban készült filmjeirõl rengeteget. Az öröklétig nem lehet ugyanazokról a dolgokról ugyanazokat elmondani.
Ezért hát itt várakozunk az új filmjeire, hogy beszélgethessünk róla! Addig pedig beszélünk mindenféle más koreai témáról!
smissy 2012 aug. 25. - 22:27:10
(46930/65967)
Én is így vagyok vele, hogy sokadjára nézve nem is nagyon számít a felirat, csak nézem. A mai részben volt egy jelenet, amiben csúnyán néztek a többi rossz fiúra és KNG-nek már ott megvolt az elbûvölõ nézése. Kicsit hunyorítós:-). (Szerintem ebben a sorozatban az egész szereplõgárda nagyon jó, és mindenkit bírok benne)

Lehet, hogy már beszéltetek róla, de pont tegnap fedeztem fel, hogy a Bad Guy-nak is lehetne külön topikot nyitni,
http://port.hu/nabbeun_namja/pls/fi/films.film_page?i_film_id=126071&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=1
biztos valamelyik szomszédos országban megy a tv-ben. Kicsit irigykedve nézem. Annyira nem bánnám, ha végre magyar tv-ben is leadnák.
döncimama 2012 aug. 25. - 22:25:33
(46929/65967)
Ne ess túlzásokba, egy topik nem csak egy valakirõl szólhat.
Itt barátok vannak, akik remekül megvannak egymással.
Kim Nam Gil-t mindannyian imádjuk, de a feje búbjától a talpáig már mindent kibeszéltünk róla, és pillanatnyilag alig tudunk valamit újat. A lerágott csontokat is már ezerszer átvettük és várunk az új hírekre.
Légy türelmes.
offtopic
kimbin01 2012 aug. 25. - 22:17:24
(46928/65967)
Sziasztok, szép estét.Rég jártam erre, mert én inkább KNG-rõl szeretnék beszélni.
Egyébként nézem, eddig tetszik, és ha nem tudnátok a Frozen Flower-es Gongnim király
korából való, illetve ez a király az a király.