Téma: Kim Nam-gil

Pattika69 2012 aug. 29. - 19:06:40
(47367/65967)
Szia Drága Kje!!!!
Nagyon jó látni téged!!!!!

köszi a képet, a linket!!!! valóban lehet benne gyönyörködni!!!!!!!
Lili49 2012 aug. 29. - 19:05:28
(47366/65967)
Sokat gondolok ám Rád!
kje 2012 aug. 29. - 18:55:08
(47365/65967)
Köszönöm, jól vagyok.

Eddig még pihenésrõl szó sem volt. De majd fogok!
Milida 2012 aug. 29. - 18:54:10
(47364/65967)
A képet meg lehagytam:
Milida 2012 aug. 29. - 18:52:49
(47363/65967)
Szia kje!

De megörültem, mikor megláttam a neved!:) Remélem minden rendben! Pihenj sokat! Remélem most már a fórumra is többet tudsz jönni!
juud 2012 aug. 29. - 18:33:03
(47362/65967)
köszi drága kje!!!
:-)
kje 2012 aug. 29. - 18:29:13
(47361/65967)
szakire 2012 aug. 29. - 18:08:46
(47360/65967)
HÚÚÚÚÚÚÚÚ-----HAAAAAAAAAA!

Ez nem semmi, forr nálatok drága KNG-es lányok a levegõ!!!!!!
Már egy ideje csak olvasója vagyok ennek a topiknak. Vannak általam igen nagyra becsült tagjai ennek a topiknak. Én, mint Lili, szintén kezdetektõl rajongója vagyok KNG-nek. Viszont az, hogy még a tipik él nagyban köszönhetõ többek között Min-Rinnek, Juudnak, Tokkinak. Olyanok mind a drága Kje, Ani is igen ritkán írnak már, pedig micsoda nagy beszélgetések zajlottak itt, miközben barátságok is kialakultak.
Nekem egyáltalán nincs bajom a Babikával, de köztudott, hogy neki köszönhetõ, hogy már csak kibic vagyok itt. De tisztelettel fölteszem a kérdést: ki ez a Boglárka, hol volt eddig? Mi készteti erre a hangnemre és kritikára õt? Véleménye szerint mindenki, akinek más a véleménye takarodjon innen. No ez szép!

Bocsánat, hogy beleszóltam, már napok óta vissza fogom magamat, de ez már kikívánkozott.

UFF.
Lili49 2012 aug. 29. - 17:47:01
(47359/65967)
Sziasztok!
Azt hittem, ma nem lehet lerontani a kedvemet, de ahogy beleolvastam a topikba sajnos sikerült.
Nem értem, hogy aki filmet akar elemezni, miért nem teszi?
Aki hírt akar KNG-rõl közölni vagy gondolata van, miért nem írja le?

Sajnos a két év hírmentes katonaságot is nehéz volt kivárni, én leírom, nekem csalódás volt a leszerelése.
Az én véleményem szerint, aki a pályán akar maradni, az nem teheti ezt meg. Persze ha másként gondolja, élheti a nekitetszõ módon az életét, a filmezés más területén. Gréta Garbó is abbahagyta 32 évesen és örök színészlegenda máig. Naivitásnak látom, hogy azt gondolja valaki, hogy ebben a kemény filmes világban, ahol naponta kell küzdeni és óriási tehetség felhozatal van, ott KNG-re várnak. Ne értsetek félre, az egyik legnagyobb talentumnak tartom, de ez nem egyenlõ, a hullámmentes pályával.

Egymás társaságában, magukat jól érzõk és hasonló érdeklõdésûek, miért is nem beszélhetnek másról?
Én szívesen olvasom és kapom a tippeket és a jobbnál-jobb híreket innen.
Viszont, ha csak KNG érdekelne, akkor én lennék az, aki IDESZÁLLÍTANÁM az értelmes, humoros és elgondolkodtató szösszeneteket, képeket róla. Biztosan bevonzanám a többieket is!!!!!!!!!!!!!

BOGLÁRKA80 a stílusod elkeserítõ, mondom neked ezt én, aki szinte a kezdetektõl itt volt, sokat tett ezért a topikért és bizony Babika miatt ment el.
Juud bölcselkedéseit nem kell rosszindulatúan kezelni, mert bizony lenne számodra, amin elgondolkodhatnál, hidd el ezzel te is csak gazdagodnál.

Nem akarom a vitát tovább nyújtani. Remélem a továbbiakban is jól érezhetitek magatokat.
Min-Rin 2012 aug. 29. - 16:57:02
(47358/65967)
:))) A számok... :)
Min-Rin 2012 aug. 29. - 16:56:14
(47357/65967)
Rain, Seung Gi és a többiek, rokonszenves és - fiatal koruk ellenére - tiszteletreméltó személyiségükkel nagy erkölcsi hasznot hoznak Koreának. Emberek tíz-, ha nem 100 ezreinek szeretetét, köztük a miénket, nyerték el. Rajtuk keresztül pedig Korea is rajongókat szerzett! :)
juud 2012 aug. 29. - 16:55:30
(47356/65967)
most látom, enyém volt éjjel a 63000 .hozzászólás!!!
hurrá!
:-)
juud 2012 aug. 29. - 16:44:21
(47355/65967)
gratulálok SG sikereihez!

Õ is (mint Rain) rengeteget tesz koreai kultúra határokon túli népszerûsítéséért.
juud 2012 aug. 29. - 16:37:19
(47354/65967)
ez a stílus kislány nem való ide.

nem KNG-rõl hanem az itteni emberekrõl írsz.

itt Te SEM oszthatod a feladatot ki!!!

részt vehetsz a forumon szabadon ,de nem vagy meghatározó.
ha fáj ha nem, ez tény.

a régieket viszont Te ne hiányold, mert nem tudsz semmit, figyelmetlen olvasás okán nem értetted meg miért nincsenek itt??!
de mi többekkel természetesen tartjuk a kapcsolatot, és jól érezzük magunkat, nem kérünk a sz*rkeverésbõl
ha csak ezt tudod akkor ezzel
ROMBOLOD a topikot.


Itt eddig , már elejétõl fogva!!!-érted??-nem kizárólag KNG-rõl folyt a beszélgetés,sokkal gazdagabb ismeretanyag!!! halmozódott fel!
koreai minden információ itt helyén való, nem te mondod meg, hogy mit kell beengedni, mit pedig cenzurázni?!

nem Észak-Koreában vagyunk tudod?
és nincs semmilyen cenzori felhatalmazása egy most betérõ újseprûnek.

sokszor mondtam- látom ,hiába:
aki hiányolja a KNG-rõl mondandókat, képeket az tegyen róla!
mondjon okosat, az se baj ha személyes ömlegés, már sokan megtettük, nyugodtan áradozhatsz, megfogalmazhatsz értékeiról
RÓLA, és nem a topiktársakról!

és a dolgok rendje bizony az is, - és megtapasztalás által tanulható!!- hogy nem kap választ minden szavára az ember
nem figyelnek oda azt el kell tudni viselni.
követelni nem lehet hogy de szólj hozzám, véleményezd, legfõképpen hozsannázd amit írok.

nem fogja csak az, akivel egy hullámhosszon vagy
az örül veled.

mi sokan!! ezen a fórumon ilyen élményt megéltünk, gazdadodtunk általa.

ezek--- a berontunk új szelek, és majd elfújunk minden más jellegû megszólalást--,ezek elkeserítõek.

utálhatsz akit akarsz de nem lökheted ki a homokozóból, mert nem a Te magánterületed, nem a te játszószobád.

a gonoszkodó, acsarkodó , minõsítõ , rendezkedni akaró megjegyzések sértik a hangulatot, embereket, a
ennek nincs helye.

topik elsüllyesztési próbálkozás ez a hiszti. /inkább nem si legyen élet itt csak ezt kilökdösnéd a tüzes vasaddal.

elég szégyenletes megnyilvánulás volt egy közösségi helyre néha betérõtõl.

mindenbõl lehet tanulni. viselkedést is.

és lehet nyitni újabbat, mást KNG-nek is
bár annyi helyen van rá lehetõség h olvas képeket nézz róla már linkek is voltak itt sokszor
bõvítendõ a lehetõségek tárházát.

itt veled nem fogok beszélni, nem erõltetheted hogy mindez után h utálkozva szólsz az itteniekrõl azután bájologjunk veled filmek , KNG kapcsán.
a te érzéseid ezirányban itt leírhatók, de nem kapcsolódok hozzá.
át foglak lépni. elõre mondom.
Myst-Era 2012 aug. 29. - 15:55:45
(47353/65967)
Remélem egyszer nekem is menni fog. Elvégre csak igaz a mondás "gyakorlat teszi a mestert" :))
Bár azt pl. kétlem, hogy tükörtojást valaha is tudnék vele szétdarabolni és falatozni :-/
Myst-Era 2012 aug. 29. - 15:45:08
(47352/65967)
Köszi Tokki :)) Na majd paradicsom szedés után meg is próbálkozok vele újra, mert tegnap addig nyúztam magam, hogy fájt a kezem :((
Myst-Era 2012 aug. 29. - 15:25:42
(47351/65967)
***OFF*** Segítség kérés

Nemrégiben TALÁN ebben a topikban láttam egy jó kis videót, amiben a fém evõpálca használatát mutatták be. De nem biztos :-(
Ha valaki esetleg magára ismer, belinkelné nekem újra? Nézelõdtem a youtubon és itt is visszamenõleg jópár oldalt, de nem lelem.
Köszönöm!

***OFF*** vége
omama2 2012 aug. 29. - 12:43:50
(47349/65967)
BOGLÁRKA80 2012 aug. 29. - 12:34:33
(47348/65967)
Szép napot kívánok minden KNG-es rajongónak!
Nagyon jó volt ez a ki kapcsolódás nekem és családomnak, itt több embernek tudnám javasolni, a ki kapcsolódást talán akkor nem lenne ennyi düh, és veszekedés, feszültség, itt a KNG-fórumon!!! Vissza olvastam, már megint veszekedés volt, szerintem ezek mind alacsonyítják a KNG fórum színvonalát. Hanyíí, Szilvi, babika, sajnos hiába álltatok ki azért hogy a többiek vissza jöjjenek ez nem vált be:(((

Tovább folytatják a koreai együttesekrõl a beszélgetést, minden színészrõl itt már szó esik!!!
Én Min-Rint, és Tokkit nem tudom megérteni, hogy miért keverik itt a bajt, igazi bajkeverõk, sajnos nem lehet velük mit kezdeni, mert nem veszik észre magukat hogy nem szívesen látott vendégek itt a KNG fórumon!!!!!!!!!

juud jön itt a bölcsességeivel ami semmit nem ér, mert nem változik semmi!!
Sárba tiporják nagyon sokan hogy ez Kim Nam Gil mûvész úr fóruma és nem más színészeké!!!!!
Sajnos ahogyan olvasom, firestone, leszidta babikát, és azt írta neki hogy más színészekrõl is lehet írni, nem csak KNG-rõl, ez így igaz, ha KNG sorijában szerepel az a valaki, mondjuk egy sori, vagy egy filmje kibeszélésénél!!!

Tokki törölte magát a fb-on babikától mert ezt olvastam itt a fórumon!!!
Kérdezem én milyen ember az aki ide ki teszi a másik emberrel folytatott privát írását mint például Tokki, meg Min-Rin!!!
Kínjukban már nem tudtak mit kezdeni babikával hát faramuci módon, aljas szándékkal, így próbálták meg bemocskolni a nevét és fogást találni rajta!!!
Az ilyen emberekre semmi szükség nincs itt a KNG fórumon!!!
Kérdezem én, hol vannak azok a híres Kim Nam Gil rajongók akik itt várták a mûvész úr vissza térését erre a fórumra is!!!!!!!!!!!!
Ahogyan olvastam inkább legyen kevesebb hozzá szólás, és több kép, mint ez az üres locsogás amit ez a pár ember itt a fórumon véghez visz!!!!
Ez itt magán vélemény akinek nem teszik az ne vegye magára, csak azoknak írtam, ezt akik tudják hogy nekik írtam!!!
Hanyíínak itt többen tanácsolták és írták hogy kezdje el beszélni KNG egyik soriját amit Maryu meg egy pár ember most fordít,When spring comes.

És hogyan kezdje el megbeszélni a sorit ha nincs olyan ember itt a fórumon aki segítene neki ebben?!!!!

Tokki egy kérésem lenne hozzád, ne írd ki azt: ha valakit érdekel Kim Nam Gil mûvész úrról a hír, akkor itt elolvashatja!!! Tudod miért? Mert ez itt az ÕÕÕÕÕÕ fóruma!!!! Azért vagyunk itt, hogy RÓLA hírt kapjuk érted? Vagy írjam le neked megint?????!!!!!!


De lehet különben másik fórumot, is alapítani ezeknek a jó embereknek biztosan megérdemlik, mint itt állandóan lesz majd olyan KNG rajongó aki nektek leírja a véleményét!!!!!!!
Nagyon sok embert meg sértettetek a viselkedésetekkel, és saját véleménye is megvan mindenkinek rólatok!!!!

Meg tudnám a két kezemen számolni, hogy mennyit írtatok KNG-rõl!! Szinte semmit sem!!!!

Az egész KNG fórum szinte haldoklik, vicc és nevetséges ami itt folyik!!!!!