Téma: Kim Nam-gil

Tegu 2012 szept. 02. - 16:35:36
(47687/65967)
Passzolna, ha nem tudnánk, hogy szögegyenes a haja, igy viszont elképzelem, ahogy sütögetik vagy becsavarják, háát..:))
Tegu 2012 szept. 02. - 16:33:50
(47686/65967)
VAlójában az sem zavar, ha vitáznál, nem sértõdöm meg, ha valakinek ellentétes a véleménye:))

A produkciós irodákkal azért kesztyüs kézzel bánnak szerintem, néha hallani, hogy elõzõleg kinek ajánlották fel, inkább pletykaszinten, de szinte még soha nem hallottam szinésztõl, hogy elutasitotta a szerepet csupán azért, mert nem tartotta magához méltónak. Azt viszont tényleg olvastam még régebbi nyilatkozatában, hogy utasitgatott el szerepeket, persze, soha nem nevezte meg a sorozat- vagy filmcimet.
Azért ezzel óvatosak. Ki tudja, lehet, hogy tényleg megkeresték több sorozattal is, s egyik szerep sem tetszett neki, igy inkább elment "magába fordulni' kicsit:)) Ezek persze pozitiv forgatókönyvek.
A nyelvtanulás firtatását abbahagyom, csak érdekelt volna, vajon miért tett le ezekrõl a nyelvekrõl, amig ráért.
Talán kapcsolatba hozható mostani viselkedésével is.
Talán több "kinti" kapcsolata lett volna, mint a katonaságnál. /Bár nekem már az is furcsa volt, hogy D-Koreában csak ugy egyetemre is lehet járni katonai szolgálat alatt/
Maryu 2012 szept. 02. - 16:21:36
(47685/65967)
Valahogy meg kellett magyarázni, hogy miért nem találják a rajongók KNG-t a katonai szolgálati helyén. Mint tudjuk, az ilyesmit nagyon komolyan veszik Koreában, ha valaki nem teljesíti a hazafias kötelességét az örökre eláshatja magát. Soha többé, még csak munkát sem kap. Minimum, hogy a népszerûségi indexe nagyot zuhant volna és az bizony az ügynökségnek is sok pénzt jelent. Szerintem egyszerûen a kevésbé rosszat választották. Kérték a rajongókat, hogy egy darabig ne menjenek oda.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 16:20:31
(47684/65967)
Sajnos, vagy szerencsére, a topikunk híre nem jut el Koreáig. Tehát a mi beszélgetéseinket nem kell hogy befolyásolja az ottani mentalitás.
Ami van, az pedig akkor is van, ha hallgatunk róla. Állítás nem hangzott el, csak feltételezések, az pedig akkor sem árthatna, ha határainkon túl is olvasnának minket.
Maryu 2012 szept. 02. - 16:17:10
(47683/65967)
Azért azon érdemes elgondolkodni, ha õ mást akar csinálni...vajon miért keresi neki az ügynökség az új szerepet? Mert ha õ mást akar csinálni, akkor nem õ keresi a szerepet. Vagy õ keresi, de közben mást akar csinálni?!?!
Ha viszont az ügynökség keresi, akkor õt szerzõdés köti az ügynökséghez egy bizonyos számú szerep eljátszására. Szerzõdést szegne? Az nagyon sokba kerülne....
2011-ben alakult az új ügynöksége (egyesültek régi nagy nevû ügynökségek) és ehhez õ is a nevét adta. Akkor társult, most viszont már nem akar? Ha ez így lenne, már hallanánk a perrõl. Ilyesmit nem lehet a bulvár elõl eltitkolni.
juud 2012 szept. 02. - 16:12:08
(47682/65967)
remélem megszabadult ettõl az ügynöktõl, aki kiad ilyen információt.

személyiségi jogok simán tiporva vannak:
a betegségrõl- mégha pl hólyaghurutja van is-nem adhatnak ki semmit.
Maryu 2012 szept. 02. - 16:10:11
(47681/65967)
Jobb (drágább) színészeket szerzõdtethetnek a többi szerepre is.
Maryu 2012 szept. 02. - 16:08:46
(47680/65967)
Viszont a sorozatok hozzák meg nekik az ismertséget. Az ismertség meg növeli a pénzt, amit a piacon érnek. KNG is nyilatkozott errõl, hogy Bidam óta sokkal több pénzt hoz a neve és ennek a rendezõk is nagyon örülnek. Egyszerûen szólva, többen fektetnek pénzt olyan filmbe, amiben KNG játszik, ezért a rendezõk jobb kivitelû filmet készíthetnek.
Maryu 2012 szept. 02. - 16:04:09
(47679/65967)
Ettõl félek én is. Viszont azt tudjuk, hogy már 2011 tavaszán kezelés alatt állt. Azt mondta az ügynöke, hogy kórházba jár kezelésre és rendesen szedi a gyógyszerét is.
Maryu 2012 szept. 02. - 16:01:18
(47678/65967)
Kínai szakra jelentkezett. Az angolt valami pasitól tanulta, katonáéknál.
A haját lehet azért göndörítették be, hogy eltereljék a figyelmet a változásáról. Mert, ha most is ugyan olyan frizurával jelenne meg. Óhatatlanul jobban látszana a változás, így viszont azt hisszük, hogy az új frizura miatt van.
juud 2012 szept. 02. - 15:58:31
(47677/65967)
de a betegséggel
/még ha féltõn, feltételezõn, de mégis kijelentõdõen!/
megpecsételed, ami az egyik legnagyobb bántás koreaiaknál!
(olvastuk ezt is pl Gabrielnél példával alátámasztva is!)

már az aggodalmaskodó , kutakodó,okfejtés ami gyengeségét feltételezi a személynek-már az is fájó.


maradjunk abban hogy neki így jó most!
és nem akar engedni a külsõ nyomásnak, mókuskerékbe visszalépni sem, hanem sajátot készít -épít magának és azzal gurul, esik, zuppan, majd szárnyal
de nem akar elvárásnak megfelelõen létewzni-mert abban nem érzi magát teljesnek.

depi a világon mindenütt pecsét,bélyeg.-akkoris ha sejtjük, h kezelhetõ, karbanrtartható, mint a cukorbetegség/
/USA sem kapkod a depis színészeiért/
Maryu 2012 szept. 02. - 15:55:20
(47676/65967)
Írtam pü-t
Min-Rin 2012 szept. 02. - 15:53:43
(47675/65967)
Ha a legalapvetõbb érzéseim, az aggódás és féltés nem jönnek át a topikba abból amit leírok, akkor a fórum sajnos nem alkalmas forma a beszélgetésre. Így nem csodálkozom mások reakcióin. Levonom a tanulságot: abbahagyom a téma boncolgatását.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 15:47:23
(47674/65967)
A döntéshez való jogát senki nem vitatja, csupán a hátterében levõ okokat keressük.
Min-Rin 2012 szept. 02. - 15:43:39
(47673/65967)
Félreértettél! Szó sincs ítélkezésrõl! Aggódásról beszéltem! Azért vagyok bánatos, mert a döntése, és az azóta olvasott nyilatkozatai arra utalnak, nincs ereje teljében, nincs rendben lelkileg vagy testileg-lelkileg annyira, hogy újra ringbe lépjen.
Nem szívesen ismétlem magam, de: a nagyon vágyott színészi siker megérkezett. Ha igazán rendben lenne, nem fordulna másfelé véleményem szerint legalábbis!
juud 2012 szept. 02. - 15:36:27
(47672/65967)
"Én nem azért vagyok bánatos, mert nem szerepel filmekben/sorozatokban, hanem azért mert a fizikai és lelki állapota miatt nem képes erre."

EZ NAGYON NEM ESIK JÓL A FÜLEMNEK.
ÉS ÍTÉLKEZÕ ÍZE IS VAN. BÉLYEGZÕ:-(

NEM TISZTÜNK, DOLGUNK EZT ÁLLÍTANI /MÉG HA SAJÁT ÉRZÉSKÉNT HANGZIK IS EL/

KNG MINT EMBER-NEM VÁLASZTHATÓ EL A SZÍNÉSZ KNG-TÕL
NEM TOJÁS FEHÉRJE ÉS SÁRGÁJA
ÉS NEM LEHET CSAK EGYIK RÉSZÉT IGÉNYELNI
SÕT ...
/bocs a nagybetûkért!/

lehet örülni eddigi munkájának
és váltig állítom: a szabadságához joga van!!!
ha rendezni akar, vagy pásztorbotot faragni, vagy hangszert készíteni, vagy csak olvasni! elmaradásként érzékelt dolgoknak-egy kicsiny részének-teret adni, elmélyülni bennük--írni, költõként élni az életet, csendesen!

és szabadon!
azon nyomást is eltolja magátl/szeretné!!- hogy okos emberek , tanácsadók mit jósolnak, ha igy lép akkor abból mi lesz?
na bumm, az lesz
majd akkor azt a helyzetet éli meg, és abból keres újabb utat

jól írjátok, nincs olyan forgató könyv ami lázba hozhatná-nem látunk a most kijött filmek között olyat amiben hu de jó lett volna ha KNG játszik

és a lényeg!!: Õ maga nem érzi ezt fájónak-hála Istennek, nem szenved feleslegesen... a "mi lett volna, ha"---tól

és csak örömmel figyelem, h van ereje a nyomásnak ellenállni, és saját utat járni.

és lehet, h nincs nyelvérzéke, lehet h az nem az õ útja, minek kudarcélményt gyûjteni, ha nehéz az egyetem, vagy a nyelvtanulás
akkor más utakat kutat...-még teheti

és hány tudósnak,mûvésznek volt igencsak kacskaringós életútja.
de
erõsödhet, kristályosodhat, értékeik megcsillannak többfelé,
nem csak a vásznon.

van idõ
/ha nem háborúznak-reméljük nem fognak,/ annyi minden van elõttük.

és én is érzem a sorozatok lecsengõ ágát.
még falom õket, de kirobbanót nem látok!!

Bidám jól eltalált karakter volt.
de nem nagyon megy az újabb forgatókönyv meglelése.

NEM BAJ.
az élet megy tovább

a sajátunké is-de gazdagodtunk általuk és ez már a mienk!
a holnap ajándékait, kincseit ma nem láthatjuk, csak holnap!

/most mit nézzek gyorsan meg??:-)/
Min-Rin 2012 szept. 02. - 15:29:12
(47671/65967)
Figyelmetlen voltam! Te nem korunkbelit, hanem korban hozzánk illõt írtál! Na, akkor kezdhetünk beszélni róla, hogy ki számít korban hozzánk illõnek! :))))))))

Ismeritek a viccet?

70 éves pasi feleségül vesz egy 20 éves csinibabát.
Kérdezi az ismerõse:
- Jól meggondoltad? Hiszen csak 20 éves. Mi lesz 10 év múlva?
- Mi lenne? Kirúgom az a vén k*rvát!
Min-Rin 2012 szept. 02. - 15:24:25
(47670/65967)
Tudja a fene, hogy a korunkbeli pasiknak milyen a keze. De ha választani lehet, inkább egy fiatalt...
Az újraszületés fõként azért szükséges az esetemben, mert a férjemet nem tehetem el láb alól, hogy helyébe tegyek egy szép kezû koreait! :)))
Min-Rin 2012 szept. 02. - 15:20:56
(47669/65967)
Tetszik a kép is, a gondolatmenet is! :) Ez a jó a fórumozásban: összeadódik a egyes emberek bölcsessége, és belekerül a nagy közös fazékba! :)))
Maryu 2012 szept. 02. - 15:19:55
(47668/65967)
Gondolod, hogy a korban hozzánk illõknek már nem ilyen a kezük? Hát mosogatni biztos nem szoktak....