Téma: Kim Nam-gil

Pattika69 2012 szept. 09. - 19:46:49
(48107/65967)
Drága Maryu!!!!
Nagyon szépen köszönöm neked én is a fordítást!!!!
Hatalmas és önzetlen munkátokért nem lehetünk elég hálásak!!!
Sajnos a rossz gépemen van az elsõ néhány rész így most újra kell majd töltenem!!!
Holnap biztos nem tudok még hozzászólni, de majd késõbb igyekszem bekapcsolódni!!!!
Maryu 2012 szept. 09. - 14:12:09
(48106/65967)
Ezt a bevonulás elõtt írta. A szeretett rajongóinak szóló üzenet. Arról, hogy a Seon Deok után legszívesebben ki sem mozdult volna otthonról és hogy ne felejtsük el õt, megjelentet a régóta írogatott írásaiból, emlékeibõl egy kis könyvecskét. De a legérdekesebb ebben az üzenetben az, hogy KNG optimista személyiségûnek írja magát. Emlékszem erre az üzenetére, de akkor ez fel sem tûnt....
kevita 2012 szept. 09. - 14:10:49
(48105/65967)
Kibontás után biztos egyesével lesznek a részek. Sajnos ahonnan én szedtem, már megszûnt. :-( A hosszabb sorozatoknál gyakori, hogy torrentre "pakkokban" teszik fel, nem egyesével, de azért körbenézek.
Maryu 2012 szept. 09. - 14:00:55
(48104/65967)
Szép lehet arrafelé a tavasz....
Maryu 2012 szept. 09. - 13:59:59
(48103/65967)
Sziasztok,
Természetesen nem baj. Azt az ismertetõt még akkor írtam, amikor csak az elsõ részt láttam. Mert én is úgy haladtam elõre a filmnézéssel, ahogy fordítottam. Az utolsó két részt, még én sem láttam. Az teljes egészében 56 munkája. Hálás vagyok Neki érte, mert kicsit belefáradtam a végére. Nekem sok azért a 16 rész. Csak csodálni tudom azokat, akik 70-80 részt lefordítanak. Viszont nagyon örülök, hogy elkészült és így sokkal többen nézhetik meg. Ez a sorozat tényleg jó.
kje 2012 szept. 09. - 10:28:17
(48102/65967)
Szia Mindenki!

Csak beköszönni van idõm, talán este tudok jönni...

Nagyon örülök a Pieta sikerének, persze most még elsõsorban azért, mert koreai film. Meg fogom nézni, mihelyst lehet, de amit olvastam róla, hát az rémes lehet.

Babika, sajnálom, hogy hétfõn nem érsz rá, de amikor tudsz, gyere, számítok rád a képkivágásokkal.

Szilvi, akkor 8-kor kezdünk jó? Így volt korábban is, remélem, a többiek is ideérnek, ha nem, majd bekapcsolódnak. Nem szoktunk olyan gyorsan haladni :-)))

Maryu, nem baj, ha ideteszem a da-ról azt az ismertetõt, amit te csináltál a filmrõl?

Szép vasárnapot, itt a Balatonon gyönyörûen süt a nap, tegnap fürödtünk is, lehet, ma is fogunk, a víz meleg.
Hanyíí 2012 szept. 09. - 09:41:14
(48101/65967)
Kedves Maryu!

Köszönöm a WSC fordítását - fantasztikus munka - nagyon hálás vagyok érte.
Nekem nagyon tetszik a sorozat, rengeteget elárul a mai koreai életrõl.
Nagyon örülök, hogy megbeszéljük.

A kép, ha átmegy: amikor megjön a tavasz Koreában.
Hanyíí 2012 szept. 09. - 09:18:43
(48100/65967)
Szép vasárnapot Mindenkinek!

"Szombaton este kiosztották a 69. velencei filmfesztivál díjait. Az Arany Oroszlánt Kim Ki-duk dél-koreai rendezõ Pieta (Irgalom) címû véres drámája kapta, amelyben egy kíméletlen uzsorás életében elõször tûnik fel a gyengéd érzelem szikrája, amikor a születése óta nem látott édesanyja egyszer csak feltûnik a lakása ajtajában."

Nem tûnik valami vidám témának, de biztosan jó film.

Éljenek a koreai rendezõk és filmek! Gratula Nekik!
76 babika 2012 szept. 09. - 08:33:21
(48099/65967)
A reggel
Bárcsak minden

visszatérne a normális kerékvágásba

A csengõhang, ahogy én nem akarom hallani,
megcsörrent hangosan.
Ez a rendezõ.
Minden kezdõdik újra.

Egy, kettõ, számolj háromig,
bár megteszem, hogy egyszerûen kiszállok az ágyból,
a végnélküli ismétlése ez minden reggelnek, ennek a háborúnak,
ami semmilyen módon nem ér véget.

Az ajtón kívül már csak emberek, akik várnak rám.
Bár nehéz elhinni, de csak azok az emberek.

Ez, mint annak az érzése, hogy száz nagy és nehéz kõ
súlya a vállamon.
Hogy jobban érezze magát, a test
jobban jár, ha beugrik a tengerbe, és meghal, mint a reggel.

Ah, még egyszer, de jó is, hogy mezítláb vagyok.
Reggel van, azt kívánom, hogy minden térjen vissza a normális kerékvágásba.

Minden reggel, az ágyban, ahol nem tudom kinyitni a szemem, akkor a huzavona egyre hosszabb.

De az édes táj, a reggeli csak az enyém.



A zuhanyozás elõtt még biztosan
legelõször kiöblítem a számat.
Lassan, hosszú ideig,
tisztára mosom a fogam.
Amíg nem vagyok teljesen ébren.



/Fordította: '56'/
Jó reggelt, szép napot!:-)) Tudom hogy már volt ide téve az írás, de jó újra olvasni!:-)))
76 babika 2012 szept. 09. - 01:44:26
(48098/65967)
For my beloved fans

I took a break for about two months after filming Queen Seon Deok. Usually I would just stay at home to sleep, not stepping out of my house at all. But I’m unable to do so this time round. I will have to t
emporarily leave all of you after filming my new drama. Even with my optimistic personality, I still feel vexed when I think of having to be away from you all for some time. During the past two months when I’m away from home and went to travel, I produced a thin book. My current appearance as well as the diary I’ve written for a long time will be included in it. Viewing it once in a while so as to not forget each other, my life’s record.

Sincerely yours,
actor Kim Nam Gil
Szeptember 2-án tették föl az egyik oldalra. De szerintem ezt már régen írta.
76 babika 2012 szept. 08. - 23:37:45
(48097/65967)
Rendben, szép álmokat neked Szilvi, és jó pihenést!:-))
76 babika 2012 szept. 08. - 23:04:26
(48096/65967)
Értem, én most a When Spring Comest nézem. Örülök neki hogy ezt a soriját is meg tudom nézni KNG-tõl.
Vannak még sorozatok amiket nézek, de csak lassan ahogyan a felírat készül.
k.szilvia86 2012 szept. 08. - 23:02:13
(48095/65967)
elindulok pihenni,maradnék,de mennek le a szemeim.
babika,majd legközelebb fojtatjuk

további szép KNGes estét mindenkinek!:-)

Holnapra szép vasárnapot!:-)
k.szilvia86 2012 szept. 08. - 22:56:05
(48094/65967)
Én is örülök neki nagyon.
Most csak a Yi Sant nézem.a héten elakartam volna kezdeni valamit,de közbe jött valami mindig.
Most meg itt lesz e sorozat,jol fog jönni
76 babika 2012 szept. 08. - 22:47:07
(48093/65967)
Én sajnos egyik nap igy vagyok, a másiknap meg másik mûszakban.
De nagyon örülök neki, hogy újra lesz sorozat megbeszélése:-)))
Sõt Maryu most próbálja meg, a másik sorozatát is fordítani, amiben szerepel a 12- részig:-)))
Nézel most valami filmet?
k.szilvia86 2012 szept. 08. - 22:41:00
(48092/65967)
remélem a többiek megválaszolják.
én délelöttös,de megoldom,addig maradok mig birom.
jövõ hét nekem is éjszaka lesz,szomi leszek miatta.
76 babika 2012 szept. 08. - 22:33:34
(48091/65967)
Kedves Szilvi!
Sajnos ezekre a kérdésekre nem tudok neked válaszolni, a többiek biztosan elmondják neked a részleteket.
Most hétfõn az elsõ rész lesz megbeszélve, én már megnéztem.:-)
De én sajnos éjszakás leszek:-) Pedig nagyon készültem erre az alkalomra, majd másnap elolvasom a többiek mit írtak.
A 2-résznél majd csatlakozom. Ide teszem neked a kedvenc jelenetemet a sorozatból.:-))
k.szilvia86 2012 szept. 08. - 22:02:54
(48090/65967)
Kedves babika,

neked is szép estét.én is örülök neked..-)
megnézem a linket,holnap ha lesz idõm keresek jol nézhetõ online lehetõséget.már nagyon várom a sorozatot,s hogy veletek lehessek.:-)

de megint problémás nõszemény leszek.
kezdhetnénk 20 óra után?ha megoldható persze.Ez bevált a másikon is,mindig volt az elején pár ember,s aztán megjöttek a többiek...
a másk kérdésem: 1nap 1rész legyen?
k.szilvia86 2012 szept. 08. - 21:55:56
(48089/65967)
Kedves kje,

nagyon örülök neked,hiányoztál nagyon.:-)

hasonló cipõbe vagyunk,én a 3müszak miatt vagyok keveset,téged is a munka,meg más szólított el sokáig.
De hiszem,mind2et szeretnek,és örülnek,ha tudunk jönni,és irunk..-)

igen el voltam keseredve nagyon,mert én próbálkoztam,írogattam,de már nem ment tovább,feladtam...majdnem fontolgattam,h. nem jövök többet,de nem tehetem meg veletek s Oppával.

ha tudnál segíteni,elfogadom,jó nekem online oldal is,rem lesz olyan,mi jó minõségû.
mert a héten elég normálisat találtam a Yi sanhoz.
de azért utána nézek én is.

ha elmennél,jo pihenést neked!holnapra szép napot!
76 babika 2012 szept. 08. - 21:53:23
(48088/65967)
Szép estét kívánok mindenkinek! Szia, Szilvi örülök neked.:-)) Én már megnéztem a When Spring Comes 1-részét, nagyon tetszet, már vannak kedvenc jeleneteim is a soriból.
Lentebb tettem ide egy linket, ott megnézheted a soriból vannak képek, vidik, meg ismertetõ is:-))
A hétfõvel nekem is gondjaim vannak, de ez van, majd elolvasom másnap.