Téma: Kim Nam-gil

ani.net54 2013 febr. 13. - 18:39:31
(54247/65967)
...úgy érzem eleget tobzódtam, lelécelek....legyetek jók, vagy inkább rosszak?!?!:)))

Sarokba szorították:)) hihi
ani.net54 2013 febr. 13. - 18:35:43
(54246/65967)
..egy kicsit közelebbrõl:))

http://www.youtube.com/watch?v=1YvnkJTo0ls

Ma csakis csajosat:)))
ani.net54 2013 febr. 13. - 18:28:16
(54245/65967)
Egy hónap múlva lesz a Drága szülinapja....én mát fújom a lufikat:)))
ani.net54 2013 febr. 13. - 18:24:53
(54244/65967)
Kicsit hosszú, de érdemes kisilabizálni a lényeget:))) hajrá:))

Furuya mûsorvezetõ Úr kedves levele Mr. Namigiru-hoz!

<Comments Mr. (Masayuki Furuya) pozitív Toru Furuya>
Kedves Mr. Kim Namugiru
színész koncerten? ! De ez az esemény nem ugyanaz, mint az esetben, ha az is "gyakorlati elõnyök" és "hobbi" az õ.
Volt vele elõször, közvetlenül az apránként és népszerûsége kezdtek megjelenni Japánban a "Queen Seondeok" dráma. Lin és a fiatalos megjelenést, bámulva a kérdezõ, ha a készülék erõsen reagálnak a meghallgatás, szem ...... de esetenként az adott pillanatban mutat alkalmi munkatársak, mint például a "fiú", mint egy rossz fiú, és tudtam, hogy mindent meg fog tenni lehelet ábra ...... ilyen a szakadék, ne felejtsd el, hogy még ha el is nézve ugyanaz az ember, úgy éreztem, hogy a "jelentõs fellebbezést." Szóval, mutatott egy pillanatra (Han Ga In) Moon Jae, a megjelenése a fõ karakter a Sim Gonuku "vörös és fekete" olyan, mint a dráma, amely maga a tiszta formában, mint a "fiú", hogy. Õ olyan, mint egy nagy sláger, a "Vörös és fekete" dráma forgatás csatlakozott a hadsereg a végén kerül adásba Japánban 2012-ben eltûnik. És ez, úgy döntöttem, hogy szembenézzen a japán rajongók elsõ ízben után mentesítés, de ez egy különleges esemény e dráma "Vörös és fekete Kim NamGil 1. Japan Tour". Ez az esemény képviselte a színpadon, míg a világ a dráma, hogy közvetíti a vonzerejét "elõadómûvész" tõle. Amikor megkaptam a forgatókönyvet az elsõ alkalommal, akkor nem lehet tagadni, hogy voltak olyan õszinte magaddal "rendezvénynél! Namugiru zene Kim", idézték a magas. Azonban a "hang", hogy láttad a próbateremben zajlott elõtti napon voltam, elképesztõ elsõ. És jár és súlyos, hogy az alakja neki, hogy semmi sem a "rossz" a pillantás, a nap a gyártási szakaszban, amit a teljes pokol, próba a vezetõ szerepet reprodukálni reális világkép dráma, elvárások és "szorongás" az ...... aki lehettek szorongás vagy meglehetõsen nagy. Azonban néz próba azt mutatta, az utolsó napon került sor, a teljesítményt, mint a multi-elõadómûvész, hogy a nagyszabású, akkor mondanom sem kell, hogy a másik nem marad csak a "remény" van a szívemben. Abban a pillanatban hallottam: "Ez az a pillanat" klasszikus megnyitása, azt adott nekem libabõrös. - Heck, neked mi? ! Ügyességi és nagysága ezt a dalt! Abban az esetben, de azt akartam, hogy támogassa moderált, és figyelmes tudatosság az õ számára az emberek, szemben a 180 fok, és a színpadon a "bizalom", hogy elárasztják a jó finom amúgy ....... Minden volt, amely sûrített, nem volt a "fekete és piros Kim Nam Gil 1. Japan Tour" ezt az eseményt. A "ensemble" zenei dokumentumfilm, az elmúlt években õ is dolgozott, mint producer megjelenítéséhez. "Love", hogy a zene nem kétséges, hogy érzik-tõl ezt az eseményt. Színész koncerten? ! Nos, ebben az esetben, akkor lehet, hogy elkerülhetetlen. "Vörös és fekete Kim Nam Gil 1. Japan Tour" Kim Namugiru események "emberi", nem pedig Kim Namugiru "színész" is szivárgott. Aki részt vett, a nagy képernyõn ismét a pillanatot. Végtére is, aki sajnálná, miután halogatni részt, remélem tetszik ez a DVD és Blu-ray egy jó hangrendszer, amennyire csak lehetséges. Írt itt Japánban 2013-ban, egy új lépés, Kim Namugiru. Te akkor milyen munka révén DEAE Ru. Keresztül ez az esemény, akkor egyre inkább elvárják ....... Várandós meg! Mr. Kim Namugiru! Tisztelettel: február 2013 Toru Furuya pozitív
ani.net54 2013 febr. 13. - 18:16:35
(54243/65967)
Böngészgessétek...

Címlapfotó DVD video munka teljes felvétel a koncert esemény Japán régóta várt Namugiru Kim tettek közzé. "" Vörös és fekete DVD és Blu-ray "Kim Nam Gil 1. Japan Tour" Kim Namugiru van, DVD van a 20. kiadás március, mint a Blu-ray március 13-án a születésnapja Kim Namugiru szabadul fel. Jacket a fényképet, amely tagjai az élõ képek váltak lenyûgözte, amit néz kedvetlen szemét, és tenni valamit Kim Namugiru fájdalom valahol. Jelent meg, majd a "Queen Seondeok" dráma "Vörös és fekete" (Queen Sondoku), Kim Namugiru volt rendíthetetlen, mi a sztárság a karizmatikus hatású. Két év után a katonai szolgálat, Gyere vissza a múlt nyáron. Ahhoz, hogy bemutassa a fejlõdését, hogy a mûvész ", Kim Namugiru" a "Kim Namugiru" színész színpadi elõször ezen a télen elõtt a japán rajongók, sikeres mind a tartalom és a mozgósítás. Énekelni a szám: "Ez az a pillanat," zenei "Jekyll & Hyde" és a "Queen Seondeok" és fedél, a japán, a "római" bejelenti megnyitása Tamaki Koji "mi nem kell szeretni." Galéria nyolc dal, köztük a ráadás, a helyszín lenyûgözte az éneklés a keserédes. Más, mint reprodukálni a színpadon a világ a "vörös ⿊" a Jung ©omin visszajelzés látszat, a tartalmát a tételek. Érzését hála a rajongók, akik összegyûltek a helyszínen, én véget ért a nagy sikert aratott. Mr. Toru Furuya pozitív ebben az idõben õ volt a mûsorvezetõ a rendezvényen A kiadás DVD és Blu-ray is kapott észrevételeket, amelyeket fel a várható jövõbeli Namugiru Kim.
ani.net54 2013 febr. 13. - 18:13:52
(54242/65967)
Megjelent, megjelenik Japánban a Vörös és Fekete DVD és BLU-RAY....jól "utómunkálkodott"
Oppa a múlt hétvégi kiruccanásakor:)))...az üzlet az üzlet!!!

Szuuuuper a borító! Ezt már nagyon meg kellene vennem!!!



Vörös és fekete "Kim Nam Gil 1. Japan Tour" ""

[DVD]
Szerda, március 13, 2013 Release Date:
6825 Ž (adó)
WPBL-90220/1
DVD Disc 2
Idõtartam: (: / disc2 körülbelül 111 perc: körülbelül 42 perc disc1) mintegy 153 perc
+ speciális, három-vissza csomag specifikáció
nyolcszoros poszter
integráció Big Levelezõlap készlet (3 db élõ lövés ×): elsõ díjat

[Blu-ray]
Wed március 20, 2013 Release Date:
(adó) 7.875 Ž
WPXL-90020
körülbelül 153 perc Idõtartam:
Special leírás + csomag back háromutas
összecsukható poszter 8
ani.net54 2013 febr. 13. - 17:55:32
(54241/65967)
:))))
ani.net54 2013 febr. 13. - 17:55:04
(54240/65967)
A múltkor nagyon terveztem, hogy megnézem...de elmaradt:(

Én is benne vagyok, már csak Hanyíít kell bevárni....biztos net gondjai vannak, remélem jelentkezik hamarosan!!!

Mivel Valentin nap közeleg, csajos képet teszek róla...
ani.net54 2013 febr. 13. - 17:51:16
(54239/65967)
Szia Szilvi, jó hogy itt voltál, gyere gyakrabban:))))

Én úgy érzem, még tartozom egy-két Faith-rõl szóló hsz-el...hogy miért is tetszett...
Ha ihletet kapok kirukkolok vele:)

Min Hoo már örökös tag, az én színházamban:)))
ani.net54 2013 febr. 13. - 17:46:18
(54238/65967)
Huhhh...bugyuta ide vagy oda:)))...ennek a versikének minden sora találó!!!!

Én egy nagy DETTÓ-t tudok hozzáfûzni:))))

Boldog Valentin napot Oppa!!! Remélem jó sok csokoládét kap a csajoktól!!!!
ani.net54 2013 febr. 13. - 17:37:21
(54237/65967)
elolvasgattam...jók, köszi

tetszik a fekete szinglitészta, megkóstolnám!!!

egyébként aki szerelmes, az nagyon szívesen ajándékozza meg boldogsága alanyát:)))
ani.net54 2013 febr. 13. - 17:34:03
(54236/65967)
...de aranyos ezen a képen is...azt azért megfigyeltem, hogy rendesen körül dongták a lányok:)))

a szája:)))...hát mind az övé, akár hogy csücsöríti és huzigálja:))) SZÉP!!!
ani.net54 2013 febr. 13. - 17:31:01
(54235/65967)
Halihó, szép napot!!!!...itt a tavasz!!!!

Babika, ha ilyenek találsz 33 oldalt is feltehetsz:)))
k.szilvia86 2013 febr. 13. - 16:00:26
(54234/65967)
további szép napot mindenkinek!:-)
k.szilvia86 2013 febr. 13. - 15:59:19
(54233/65967)
csodaszép a kép és a vers is.:-)

Holnap lesz Valentin-nap,ilyenkor jobb elbújni,nem menni sehova,otthon lenni.De arra kell gondolni,olyan mint bármelyik nap.
Aki magányos ilyenkor,annak a legnehezebb,csak megajándékozza magát egy tábla csokival...
k.szilvia86 2013 febr. 13. - 15:49:38 Előzmény Hanyíí
(54232/65967)
milyen fiatal a drága,el se hiszem.:-)
Olyan jó,hogy elõkerestétek ezeket a képeket
k.szilvia86 2013 febr. 13. - 15:48:17 Előzmény ani.net54
(54231/65967)
teljesen egyetértek Ani, az összes tetszik nekem is.
k.szilvia86 2013 febr. 13. - 15:47:14
(54230/65967)
babika én is szeretném,ha befejeznénk.szívesen itt lennék a kibeszélés során

de ehhez mindenki beleegyezése kell...

Két fecske nem csinál nyarat = 2 en kevesen leszünk...
k.szilvia86 2013 febr. 13. - 15:33:09
(54229/65967)
Szép délutánt mindenkinek!


lassan véget ér a Faith a szomszédba,kicsit nyújtjuk a végét,de nem is baj.Hiányozni fog.

aztán szabad leszek,mint a madár,és jövök mindenképpen.


csodaszép képeket tesztek fel,megérek gyönyörködni Oppában.:-)
76 babika 2013 febr. 13. - 14:42:50
(54228/65967)
Soha nem felejtem,mit éreztem,mikor elõször megláttalak.
Volt benned valami különleges,ami örökre megmarad emlékezetemben.
Talán a szemeid,talán a kezeid, vagy az ellenállhatatlan mosolyod.
Bármi is volt az,magával ragadott és megigézett.
Ha most rád nézek,olyan embert látok,aki életem fontos részévé vált.
Vannak pillanatok,mikor újból érzem a varázslatot,ugyanazt a láthatatlan erõt,amely feléd húz.

Ui: Jól van, egy kis kép és szöveg hozzá.:-)) Gondolom bugyuta lesz, de most Valentin nap van.:-)))
További szép napot mindenkinek.:-)))