Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2013 ápr. 15. - 12:03:10
(55767/65967)
.
76 babika 2013 ápr. 15. - 12:02:40
(55766/65967)
.
76 babika 2013 ápr. 15. - 12:01:29
(55765/65967)
Sziasztok, szép napot kívánok Mindenkinek!

Nálunk sajnos nagyon fúj a szél. Sietek, mert délutános vagyok, de muszáj, leírnom mit gondolok KNG új külsõjérõl.
Igen én voltam, aki kérdezte, hogy fog kinézni az új soriban!
Az új kép ami KNG-rõl készült, érdekes módon mindenkit a szemüveg az, amit nem tart rajta szépnek.
Nekem más a meglátásom, igaz mindig is én voltam az, aki kilógott a portról, egy kicsit???
Ok nem viccelõdök.
Leírom, aztán remélem, senki nem sértõdik meg a véleményem leírásáért.
Ha igen akkor sorry.
Legfeljebb majd senki nem szól hozzám, egy ideig.

Szóval: én úgy látom, KNG az új képen szépen megfogalmazva olyan mintha hamarabb öregedne, mint kellene. Nem a szemüveggel van a gond szerintem, nekem tetszik szemüvegesen is!
A szemüveget le lehet venni, hajat meglehet növeszteni, stb.
Eddig is tudtuk, hogy több van KNG-ben mint egy vonagló” virágfiú”!
Õ már nem az a „tejfölösszájú Bidam.
Remélem, nem vagyok erõs, amit írok.
Egyszerûen vállalja magát, és nem foglalkozik a stylistokkal! Vagy a szerep kedvéért kell, hogy így kinézzen, azt nem tudhatom!!!
Nekem tetszik ez a hozzáállása!
Õ egy férfi és kész!
Ettõl más, mint a többi egyforma….!
KNG tehetségét elismerem, és szeretem.
Én azon az állásponton vagyok Õ választott egy utat, ami nem a „virágfiús” út!
Én elég okos, és határozott embernek vélem õt!
Most a rajongókról írnák egy pár sort.
KNG-nek nem kell ez a nagyfokú rajongás.
Õ szerintem egy magának való ember lehet.
Ezért megy a feje után. Mivel a saját akaratából vállalja föl ezeket a dolgokat számolva a következményeket…. mindent.
És ez neki nem rossz.
Neki így jó, ha neki ez rossz lenne, akkor gondolom, változtatna!
Nem kell Õt sajnálni, inkább meg kell próbálni megérteni Õt, mit, miért csinál!
Saját véleményem szerint akkor szeretem KNG igazán, ha meg tudom érteni Õt, és el tudom fogadni.
Nem lehet minden filmjében, sorozatában gyönyörû, ha csak azt nézném, hogy melyik filmjében, sorozatában gyönyörû, ha csak azt nézném, melyik filmjében hozza a legjobb formáját, és gyönyörködnék a soriban milyen szép, klassz férfi… ez önzés lenne a részemrõl, nem szeretet!!
Ez az én véleményem!
Az aggódásom, amit próbálnék magamban elnyomni, ott marad bennem.
Mivel nem lehet semmit-biztosat tudni róla, nem tudunk beleszólni, mit hogyan csináljon, igaz is miért kellene, ez az Õ élete!
Szóval ennyit szeretem volna leírni, sokáig gondolkodtam leírjam-e vagy nem, hát leírtam!
Idáig jutottam!
Még a katonaságra térnék még egy kicsit vissza, megcsinálta a kötelezõ kiképzést, majd irodában is töltötte a többi idejét. Intézte a saját dolgait, saját házat kapott, ha jól tudom, ha nem akkor majd megírjátok, a családját is látogatta stb.
Szóval vannak saját tervei, munkája.
Hogy a 2-év alatt mi az, ami ennyire megváltoztatta nem tudom, ez az Õ dolga!
Szerintem azt csinálja, ami neki jó!
A rajongóknak, a „lányainak ez lehet nem jó….Õ az, aki választott!
Nem a populáris utat járja, hanem azt, ami Õt kielégíti, boldoggá teszi!
Mi a baj ezzel, semmi!
Az hogy nem szép, nem mutogatja magát a bulvársajtóban.

Mi az értékesebb: mindent elvállalni, hogy a „lányai" kegyeiben maradjon, vagy csinálni a dolgát felsõfokon?

Aztán hogy kit. mi tesz boldoggá mindenkinek a saját dolga!
De mivel most dolgozik, forgat, és készül a sorozat, hogy jó lesz-e és milyen mûvészi magasságokat fog képviselni nyilván nem a mi hozzáértésünk fogja eldönteni, és díjazni.

Még a kinézetérõl írnék: beteges, sovány, szemüveges, operálták vagy nem… nos, ez megint csak ízlés dolga!
Ok, ennyit szerettem volna leírni.
Elnézést azoktól, akik másképpen gondolják, látják!
De ezt le kellet írnom, muszáj volt!

Köszi, a megértéseteket! Köszi, a képeket, vidiket könyvébõl a részleteket, további szép napot kívánok Mindenkinek!
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 09:13:16
(55764/65967)
Õk a Cápa szereplõi és kapcsolati rendszerük.

Ma meg holnap nem lesz idõm rá, de holnapután megcsinálom magyarul.
Elkezdték feltenni a karakterek leírását is, de ez nem jó, mert sok olyan dolgot tartalmaz, ami szerintem leüti a filmbeli poént.

Azt már értem, hogy a film történetének eleje valahol a japán megszállás, a háború és a polgárháború zavaros idejére nyúlik vissza. Kicsit olybá tûnik a koreai valóság, mint anno az amerikai volt: jobb azt nem kutatni, hogy a hatalmas vagyonokat a nagyapák milyen szeszcsempészettel és gengszter módszerekkel szerezték. Itt is nagy vagyonokat alapoztak meg a zavarosban halászók és utána próbáltak tisztes polgár képében tovább élni.
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:54:47
(55763/65967)
A képen a Hungarian Shadow Dancers, akik nagy sikerrel vettek részt egy londoni tehetségkutatón.

Érdemes megnézni a produkciót:

http://www.youtube.com/watch?v=phGyJyp3MBg&feature=player_embedded
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:53:01
(55762/65967)
Sõt, díjat is vett már át szemüvegben.

Abbahagyom ....
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:52:05
(55761/65967)
...
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:51:33
(55760/65967)
kép elmaradt valahol az éterben ...
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:50:18
(55759/65967)
A magánéleti megjelenésekor többnyire szemüveget visel és többször is volt már ilyen vastag fekete keretes.
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:48:07
(55758/65967)
Sokszor viselt szemüveget a reklám és modell fényképezéseknél is - errõl annyi kép van, hogy nem untatlak Titeket továbbiakkal.
Ezen nagyon elegáns is!
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:46:31
(55757/65967)
Kim Nam-gil már kisgyerekként is szemüveges volt és az tudható, hogy most is szüksége van szemüvegre.
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:45:25 Előzmény k.szilvia86
(55756/65967)
Szia Szilvikém!

Nos a szemüveg téma az egész rajongó tárbort megosztja. Rengeteg szemüveges képet tettek fel és igaz az is, hogy volt már ilyen jellegû szemüvege.

Szerintem most a szemüveg nem a szerepnek lesz a része, hanem csak az olvasó próba kelléke.
Hanyíí 2013 ápr. 15. - 08:42:22
(55755/65967)
Sziasztok, Jó reggelt!

Most kicsit én vagyok behavazva.

A mellékelt kép: ötletek tárháza.
Pattika69 2013 ápr. 14. - 07:55:46 Előzmény Hanyíí
(55754/65967)
Hanyí, ettõl a viditõl én már most hangulatba jöttem!!!:)))

Nem tudom elmondani, mennyire várom ezt a filmet!!!:)))
Pattika69 2013 ápr. 14. - 07:48:33
(55753/65967)
Sziasztok!!! Szép vasárnapot mindenkinek!!!:)))

Anikám, remélem ma már egy kicsit Te is lazíthatsz!!!:)
(nekem az elmúlt 2 hét volt ilyen sûrû)

Szilvikém fel a fejjel!!! Ott van már az a társ valahol a közelben, de valószínûleg még nincs itt az ideje, hogy felismerd!!!
Tudod véletlenek nincsenek! Mindennek oka van!!!:))
k.szilvia86 2013 ápr. 13. - 22:21:37
(55752/65967)
További szép estét mindenkinek!:-)

Holnapra szép,napsütéses vasárnapot!:-)
k.szilvia86 2013 ápr. 13. - 21:46:51
(55751/65967)
Szia Ani,

Nem tudom milyen nagy mûvel vagy elfoglalva?!De mintha szakdolgozatot olvastam volna...
Kívánom a legjobbakat, sok erõt,kitartást hozzá.:-)
Én már írtam szakdolgozatot,tudom nagy munka,oda kell figyelni.Én a gépeléssel szenvedtem eleget...

Remélem jut idõ pihenni,kikapcsolódni is.
Ha idõd engedi gyere közénk megpihenni kicsit, és feltöltõdni.:-)

Nemrég azt írtam,jó ahogy kinéz Oppa a forgatás alatt, de a szemüveggel én se vagyok kibékülve igazán.
Látom te se,és igazad van teljesen.
Találhattak volna egy divatosabb szemüveget is, de bízzunk benne csak az olvasásra vette fel...
k.szilvia86 2013 ápr. 13. - 21:35:48 Előzmény Hanyíí
(55750/65967)
Vajon itt egy társra gondol Kim Nam-gil,akire vár, mert én ezt hámoztam ki belõle.
Egy sóhaj szakad ki szívébõl,vár a tökéletes nõre,arra aki õt szereti,elfogadja olyannak,amilyen...


„A szerelem mindig más. Mindegy, hogy hányszor szeretünk életünkben, egyszer, kétszer vagy tízszer: az új szerelem mindig ismeretlen. A szerelem vagy a pokol fenekére taszít, vagy a mennyországba röpít, de egy biztos: valahova eljuttat. És nem utasíthatjuk vissza, mert létünk alapfeltétele. Ha nem merjük elfogadni, éhen halunk egy karnyújtásnyira a fától, amely hiába kínálja gyümölcseit. Mindenütt a szerelmet kell keresnünk és vállalnunk kell, hogy esetleg órákig, napokig vagy akár hetekig szomorúak és csalódottak leszünk miatta. Mert abban a pillanatban, amikor elindulunk keresni a szerelmet, õ is elindul, hogy megtaláljon minket.”
(Paulo Coelho)
k.szilvia86 2013 ápr. 13. - 21:23:26 Előzmény Hanyíí
(55749/65967)
Bárcsak tudnám enyhíteni Oppa fájdalmát,kesergéseit,bánatát...
Nem is értem, miért érzi magát ilyennek egy életerõs férfi,ki óriási színész,énekes, és egy nagyszívû ember is.:-)
Neki boldognak,elégedettnek,önbizalommal telinek kellene lennie, szeretnie és élvezni kellene az életet....:-)
k.szilvia86 2013 ápr. 13. - 21:03:34 Előzmény Hanyíí
(55748/65967)
"Egyedül maradni. Ilyen dolog.
Olyan dolog, amit szeretne elfeledni... Magányos dolog."


Teljesen megértem Oppa magányosságát, én is sokszor érzem magam annak.
Mert hiába van mellettem a család,barátok, vannak olyan percek,mikor azt érzem magányos vagyok,egyedül vagyok...
Egy társ,még hiányzik nekem is az életembõl...