Téma: Kim Nam-gil

76 babika 2013 ápr. 05. - 14:00:47
(55567/65967)
.
76 babika 2013 ápr. 05. - 13:59:24 Előzmény Pattika69
(55566/65967)
http://kimnamgilstory.blogspot.hu/2013/04/news-2013-kim-nam-gil-finally-confirms.html Szerintem igen, lehet örülni!:-))) Ha megnyitjátok az oldalt, megszólal a jól ismert zene!:-))))
76 babika 2013 ápr. 05. - 13:55:14
(55565/65967)
.
76 babika 2013 ápr. 05. - 13:54:30
(55564/65967)
.
76 babika 2013 ápr. 05. - 13:53:33
(55563/65967)
Ezt a képet, az egyik barinõm készítette, szerintem csúcs! Szép napot Mindenkinek.:-)) Nem írom, hogy kukkantok, mert a múltkor is ezt írtam, aztán 4-nap lett belõle.
76 babika 2013 ápr. 05. - 13:47:35
(55562/65967)
http://youtu.be/saRh5V3t81g Lee Han-Fan Meeting-Part 3. Itt még Lee Han-ként tartotta a fan meetinget, ha megnézitek, akkor a vendégek között van, Oh hadnagy és Jung Do is!:-))
76 babika 2013 ápr. 05. - 13:41:48
(55561/65967)
A szállodába megérkezik, Chae Ri, nem valami lelkesen osztogatja az autogramot, de mikor Jung Do mutatja a kezével, hogy minden rendben van, utána már vidámabb és mosolygós lesz.:-)
Jung Do rosszul érzi magát a bõrében, tisztességtelenek érzi azt, amit Jun Ki-val tett.
Hát igen, vannak még olyan emberek, akiknek van lelkiismeretük!
Jung Do csak így tudta megmenteni a környéket, azt ahol kisgyermekként élt, az emlékek….És az ott lakó embereket is sikerült megmenteniük!
Jun Ki fõügyész sokkot kapott, most szerintem neki lenne szüksége arra, hogy valaki segítsen neki, összetört, sír, nagyon sajnálommmmmmm.
Megvigasztalhatná már végre, Oh hadnagy.:-))
Nagyi a kórházban lábadozik.
Késõbb Jun Ki és Jung Do találkoznak a két férfi beszélgetése még mindig nem baráti.
Jun Ki tartja magát, semmi jelét nem látni rajta, hogy megértené Jung Do mit miért tett.
Pedig Kim elnök bûnös, Jun Ki benyújtja a lemondását, amit a Manager nem akar elfogadni!
Oh hadnagy és Jun Ki késõbb találkoznak, és egy ital mellet megbeszélnek mindent.
Tisztázzák a félre értéseket, például azt, hogy Oh hadnagy volt az, aki a monitort és a ki hangosítót bekapcsolta, mikor apa, és fia beszélgettek, de ez persze Jun Ki javát szolgálta, védte!
Oh hadnagy bízott abban, hogy Jun Ki igazságos és még apjával sem tesz kivételt, a törvény alól senki nem mentesül.
Nagyit kiengedik a kórházból, mindenki nagyon örül, kisebb ünneplést tartanak ennek örömére.
HONG EUN- DONG projekt!
Miss. Koreának, és Ki Dongnak, lehet, hogy kisbabájuk lesz?-)) Hihi, fordított alapállás lesz, most Ki Dong lesz a modell és nem Miss. Korea.:-))
Jung Do új neve pedig az lesz amit Chae Ritõl kap: szomszéd fiú!
Jun Ki kihallgatja apját, szerintem ez nagyon kegyetlen, mennyit bír egy ember?
De szerintem Jun Ki így akar mindent megérteni, apjával kapcsolatban, és jó útra terelni apját.
Jun Ki mondja: Az igazi vezeklés a szívben rejtõzik!
A szívedben rejlõ teher súlyosabb, mint a fém ablakok, miért nem szabadulsz meg most tõlük?
Ezek a fiú reményei az apa számára.
Kim elnök börtönbe kerül, és Jun Ki bácsikája is.
HQ Megújulás mozgalom megalakult!
Jung Do és Chae Ri szerintem összejöttek, és Jun Ki, és Oh hadnagy is rálépet a boldogság útjára!
Elnézést, ha valamit kihagytam, de szerintem ez a befejezõ rész inkább Jun kirõl szólt!
Külön köszönet a fordítóknak!
Nekem nagyon tetszett a WSC sori, szerintem ez egy családi sorozat, kelõ izgalommal, és KNG itt még ugyan fiatal volt, de már itt is megmutatta tehetségét!
Hanyíí, én leírtam, most Te következel az összefoglalóddal.:-)
76 babika 2013 ápr. 05. - 13:05:05
(55560/65967)
WSC, 16 befejezõ rész!:-)

Tehát ott fejeztem be a 15-résznél, hogy Kim elnököt csõbe akarják, szeretnék csalni, Jung Do és a kiscsapat.
Egy jól felépített akció során. Igen ám, de úgy tûnik, hogy a tervbe hiba csúszik, vagy mégsem?
A színen megjelenik Jun Ki, Õ az a nem várt probléma, hát õrá tényleg senki sem számított.
Minden szem az 5026-os szobára tapad a monitor elõtt, mindenki nagyon izgatott, és várja, hogy Kim elnök végre színt valljon.
Jun Ki kilép a jól ismert kékszínû autójából, és megindul a szállodába befelé.
Jun Ki sietve, megy a lifthez, majd elindul a lift fölfelé.
A szoba elé érkezik, nagy bajban vagyunk, Duk Soo, és Nagyapa nem adják föl még egy kicsit, még… talán mindjárt színt vall Kim elnök.
Már a monitorok elõtt Jung Do is ideges/én is./
Ez a jól felépített terv, dugába dõlhet ha Jun Ki belép a szobába, ugyanis Õ az, aki mindenkit ismer, akik bent vannak!
Jun Ki az 5026 szoba elé érkezik, meg áll! Feszült figyelemmel nézik Jung Do-ék, most mit fog tenni.
Jun Ki hallja a beszélgetést belülrõl, hallja apja, ahogy beszélget, és megáll az ajtó elõtt, magam sem hiszem el, azt gondoltam fejvesztve fog befelé rohanni, hogy apjának segítsen, erre megáll, és magába roskadva hallgatja apja minden egyes szavát, melyet mélyen belevés az agyába.
Talán most akarja megtudni apjáról az igazságot?
Ha ez így lenne, akkor már Õ is kételkedet apja tisztaságában.
Majd eljön a várva várt pillanat, és Kim elnök szépen belesétál a csapdába.
Nevet, nagyapán, és Duk Soon, õt aztán nem lehet….
Nagyapa, és Duk Soo mint akik jól végezték a dolgukat,/ jól végezték/ kifelé indulnak a szobából, ajtó nyillik, és hopp, szembe találják magukat Jun Ki-val!
Itt egy meglepõ pillanat következik, amit nem is igazán értek.
Jun Ki tisztelettel meghajtja fejét, Duk Soo elõtt!
Érdekes tanulság, nem minden az, aminek látszik, vagy mutatja magát, a külvilág felé, tiszteletre méltó embereknek tünnek, és mégis mennyi hazugságot, gaztettet, elkövetnek embertársaik irányába, és szép kényelmesen élik az életüket, mintha nem is tettek volna embereket tönkre.
Van nekik lelkiismeretük?
Vagy egyáltalán belegondolnak tetteik súlyába?
És most másik jelenet következik, Jun Ki belép a szobába, apa és fia szemben állnak egymással. Ez a rész szerintem kegyetlen.
Most nagyon sajnálom Jun Kit, érdekes különben, Jun Ki rá szeretné apját ébreszteni tetteinek súlyára, de apja sértegeti egy szem fiát, ezt olyan fájdalmas látni, ha a szülõ és a gyermek egymás ellen fordul.
A szobában apa és fia beszélgetnek, ez a beszélgetés igazán nem tartozna a külvilág számára, de ha belegondolunk, Oh hadnagy, amit tett nagyon jól tette!!!
Közben, Oh hadnagy bekapcsolja a monitort, ki hangosítót, és mindenki látja a beszélgetést!
Ezt a cselekedetét egy ideig nem igazán értettem, de aztán sikerült rájönnöm miért is tette ezt, Oh hadnagy. BIZALOM!
Miért kell, kellene, hogy az apák bûnét a fiaik vigyék tovább, miért 10-szer is miért???
8perc 40-nél van egy jelenet, ami különösen megfogott, talán pontosan ez az, amiért megszerettem KNG!
Ahogyan beszél, néz a szemeivel, szinte a szemei beszélnek helyette, az arca minden rezdülése játszik.
Senki, nincs aki így meg tudna formálni, eljátszani egy szerepet, mint KNG!
Késõbb aztán rájöttem, hogy Oh hadnagy bízott Jun Ki-ba végig tudta becsületes, igazság keresõ és tisztelõ ügyész, az Õ javára kapcsolta be a monitort, és a ki hangosítót, hogy mindenki lássa, apa és fia, ég és föld!
Jun Ki becsületes apjával ellentétben.
76 babika 2013 ápr. 05. - 12:54:06
(55559/65967)
http://youtu.be/f-itemodt30 Park Hyo Shin 박효신 070320 추억은 사랑을 닮아 (Memories Resemble Love)

http://youtu.be/_6Wxpe2khhY Lee Han Fan Meeting & Birthday Party-Part 1

Tudtam, hogy hallottam már ezt a dalt.:-))) Mind a ketten elénekelték!!:-)))
76 babika 2013 ápr. 05. - 12:47:36 Előzmény ani.net54
(55558/65967)
ani.net, igen nekünk is "lüktet".:-)
76 babika 2013 ápr. 05. - 12:45:05 Előzmény k.szilvia86
(55557/65967)
Sziasztok! nálunk esik az esõ!
Szia Szilvi, köszönöm a képet, nekem is van nyuszis asztalterítõm, olyan, mint ami neked a képen van.:-)) Köszi a sok új képet, vidit, és gratula az új magyar vidi készítõnek!:-)) Fantasztikus, most már kezdenek a magyar lányai belejönni a vidi készítésbe, ez szerintem nagyon klassz:-)))))
Hanyíí 2013 ápr. 05. - 09:32:35
(55556/65967)
És valami twitteres dolog is lesz - ez nekem kínai... -

Úgy látszik, hogy beadta a derekát és elindul a közönség bûvölési akciója neki is.

Most szaladok, de majd ránézek késõbb is.
Hanyíí 2013 ápr. 05. - 09:30:40
(55555/65967)
Az élete koreaiul -
Hanyíí 2013 ápr. 05. - 09:29:53
(55554/65967)
... meg ez is ...
Hanyíí 2013 ápr. 05. - 09:29:08
(55553/65967)
Sziasztok!

Ez lesz a gil-story. Még nincs fent, majd április 08.-tól.
Pattika69 2013 ápr. 05. - 07:16:54
(55551/65967)
Sziasztok!!:))
KNG 40 perce megerõsítette a TW-n a Shark fõszerepét!!!!:)))

Most már akkor lehet örülni?????:)))))))
Ginewra 2013 ápr. 05. - 00:40:40 Előzmény Hanyíí
(55550/65967)
Köszönöm, nagyon borzasztó lenne, ha nem kerülne kamera elé hamarosan egy jó filmben.
Hanyíí 2013 ápr. 04. - 22:21:08
(55549/65967)
Szép jó éjszakát!

Legyünk optimisták és mosolygósak!
Hanyíí 2013 ápr. 04. - 22:08:37
(55548/65967)
"106 Diary

Sok az üres dolog ezen a világon. A kényelmes világban ezek
az értelmet elûzik.
Ha ingyen van a fagyi, csodás a világ. De idõrõl-idõre...
Olyan gondolatom támad, hogy a számomra fontos, és értelemmel bíró emberek,
Az igazán értékesek, akiket szeretek, és a kölcsönösen biztonságot adó dolgok,
Igenis kapjanak egy számmal meghatározható értéket.
Hiszen, mikor szöveges üzeneteket küldözgetõ embereket látok,
Eszembe jut, hogy ha nem lenne okos-telefonjuk, és nem ingyen írnák, amit elküldenek.
Vajon, akkor is ilyen lelkesen írogatnának?"

(Kim Nam-gil: Way Back to the Road, 106. old., ford. Kiss Marcell)