Téma: Kim Nam-gil

ani.net54 2014 febr. 23. - 11:09:12
(62947/65967)
Nagyon szuper, hogy megkapta a Homeland fõszerepét:))

Eddigi munkássága, az alakításai, az életkora és színészi nagysága predesztinálja
erre a szerepre, jobbat nem is találhattak volna.

A Star J.E. egyik Hollywood-os társ producere az a Teddy Zee, aki nagy rajongója és nagyon jó barátja
Kim Nam Gilnek, akinél Actorunk a katonaság után pihengetett.

http://www.hollywoodreporter.com/news/original-homeland-get-south-korean-681521

Az ügynökségnél is úgy nyilatkoznak a sorozatról, hogy egy gyöngyszem a kínálatból....

"Alon Shtruzman vezérigazgatója keshet International, azt mondta: "Nagyon izgatottak vagyunk az elsõ ázsiai adaptációja hadifoglyok . Alig várom, hogy lássam, hogy a koreaiak értelmezni ezt a hihetetlen történetet. Ez egy gyöngyszem a kínálatban, amely folyamatosan fejlõdik, és kiterjesztése életciklusa nemzetközi szinten. "

Én meg azt mondom, hogy a fõszereplõ egy ritka igazgyöngy, nem véletlen a szereposztás....
Fighting Actorunk...irány a Nemzetközi elismertség!

A kettõjükrõl készült fotót sajna elsinkófáltam:(
ani.net54 2014 febr. 23. - 10:42:54
(62946/65967)
...tök jó a sarokban az a régi varrógép...ugyan mire kellett, vagy csak kellék????
ani.net54 2014 febr. 23. - 10:40:41
(62945/65967)
...kérdés, hogy ezen a dekadens helyszínen mi történt???:))))

Fotózták, forgatás volt????

Na majd kiderül...
ani.net54 2014 febr. 23. - 10:38:04
(62944/65967)
..egy lepukkant fotó stúdió, újfunlandi bútorokkal
ani.net54 2014 febr. 23. - 10:35:39
(62943/65967)
Még ezeket a képeket találtam......
ani.net54 2014 febr. 23. - 10:32:13
(62942/65967)
Sziasztok, kellemes hétvégét, szép vasárnapot Mindenkinek!

Idõjárás jelentés: felénk süt a nap, de csípõs szél fúj, és 10 fok van...

Erõsen várom a tavaszt!

Ezt a képet Babika már feltette, de annyira jóóóó, hogy újra ide teszem..
Nem tudom milyen apropóból fotózta a magazin, jó lenne ha lenne több belõle:)))....ahhh, kicsit sem vagyok telhetetlen
offtopic
Mágikus 2014 febr. 23. - 08:15:30
(62941/65967)
Nem tudom a részleteket ..csak azt hogy a Golden Glon "elõszobája" az Oskar díjnak...

Annál jobb ha sorozat lesz !!!Legalább hosszan Velünk lesz majd KNG hiszen erre vágyunk !
Bár ha meggondoljuk a Portrait of a Beauty is egy bõ órás film s mekkora de mekkora hatalmas és maradandó élmény !!!
offtopic
Mágikus 2014 febr. 23. - 08:08:20
(62940/65967)
Kedves Maryu!

Szeretek piacra menni ...ha nem szeretnék is kéne ..Magad uram ha szolgád nincsen ...szeretek idõben végezni a feladataimmal hogy jusson némi idõ magamra is ...legalább hétvégén !
Maryu 2014 febr. 22. - 14:55:41 Előzmény Maryu
(62939/65967)
Az, hogy a szerepei milyen nagy hatással vannak KNG lelkére, az is mutatja, hogy a Pirates után milyen jó állapotba, hangulatba került. (Persze ez lehet, hogy a színésznõnek is köszönhetõ!).
Itt arról beszélnek (27-32 percig), hogy a Pirates egy vígjáték.
http://youtu.be/hC2S_VrTU2U
Maryu 2014 febr. 22. - 14:43:40
(62938/65967)
KNG a Goodbye Solo-ról írta ezeket a sorokat, de más alkalmakkor is nyilatkozott róla, hogy idõnként depressziós. Talán a Goodbye Solo beli szerepe váltotta ki nála elõször ezt az érzést. Mindenesetre ellentétben az átlag koreai emberrel, õ elismeri, hogy pszichiáterhez járt utána. Úgy tudott csak helyre jönni.
Ezért féltem õt egy kicsit az ilyen szerepektõl.

Goodbye Solo

Whenever filming wraps
I feel exhausted and might fall sick too.

After concluding <Goodbye Solo>
departing from the character Ji An
my heart aches so bad.

I went to see a psychiatrist
did not feel like meeting anyone.

In that period of time
my height increased by a palm’s length
even the accumulated snow has melted.

Concealed poverty
betrayed friends
healing the wounds alone
Ji An who is always lonely.

After taking Soo Hee away from Min Ho
Ji An said
“If there is one person in this world
who understands me, that would be great.”

After saying that line
I cried for three days.

However Min Ho said
“When you want to throw away, you may throw away
but stop at love, try it.”

If not for that sentence through Ji An
I might have given up on life.
Maryu 2014 febr. 22. - 14:16:55 Előzmény Mágikus
(62937/65967)
Elsõ olvasatra azt hittem, hogy a "Homeland" koreai adaptációja egy film lesz, de most már úgy néz ki, hogy szintén sorozat lesz. A sorozatokat meg sajnos nem jegyzik Hollywoodban. Esetleg a Golden Globe-n? Vagy ott csak az amerikai szériákat díjazzák?

2013 legjobb sorozatai között, az Origo szerint benne van a Homeland.
http://www.origo.hu/teve/20121223-top-10-az-ev-legjobb-sorozatai.html
Maryu 2014 febr. 22. - 13:58:21 Előzmény Mágikus
(62936/65967)
Jó reggelt Mindenkinek!
Kedves Mágikus, csak nem piacon voltál ilyen korán reggel? Csak csodálni tudlak, komolyan. Engem ágyúval kéne kilõni, úgy tudnék csak elindulni, szombaton ilyen korán reggel a piacra.
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 13:04:53
(62935/65967)
Borus az idõ, de ne vegye el a kedvünket.
Pirates mosollyal búcsúzom.

További szép napot mindenkinek!

Szép hétvégét mindenkinek!
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 13:02:33 Előzmény Maryu
(62934/65967)
Ha jól emlékszem a Shilla után kellett neki 1 kis idõ a regenerálódásra, mi nem is csoda. Mert nehéz karakter volt Bidam szerepe.

Mivel csupa ilyen drámai szerepet vállal, tudja, hogyan kell regenerálódni, erõt gyûjteni...stb.
Biztos sokat van ilyenkor egyedül, hogy megbirkózzon a gondolataival,érzéseivel.

A könyvei lehet mélabúsak, szomorúak, de én mégis szeretem, mert általa megismerem Oppát jobban.
Lehet azért áll közel hozzám, mert én is ilyen lelkis, érzékeny emberke vagyok.

Erõs férfi hiszem, én nem féltem õt.:-)
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 12:47:41 Előzmény Mágikus
(62933/65967)
Szerintem ha Kim Nam-gilt emlegetik, mindenkinek a Shilla jut eszébe, utána a Bad Guy. Mit nem is csodálok.
Mert e két szerepben brillírozott igazán. Nekem is e kettõ a nagy kedvenc.

Hoztam egy interjút vele a Bad Guyról kérdezték:

R: A Queen Seondeok-ban a karakterednek nem sikerült a szerelmet megszerezni. De a Bad Guy-ban három nõ is szerelmes a karakterbe. Milyen érzés ez?
KNG: De Gun-Wook nem szerelmes egyik nõbe sem. (nevet) A szándéka miatt csinál úgy, mintha szerelmes lenne és késõbb valószínûleg emiatt bukik le. Úgy gondolom, inkább kihasználja a három nõ õszinteségét, de nem érez irántuk igazi szerelmet. Olyan ez, mintha három különbözõ filmet forgatnék egyszerre, annyira más Jae-in, Tae-ra és Mo-ne személyisége. Miközben próbálok helytállni a sorozatban, sokat tanulok és ezt szeretem. Mo-ne fiatal és naiv, Jae-in anyagias és igazi egyéniség, de mégis õszintébb. Úgy érzem, Gun-Wook-nak egy érzéki légkört kell kialakítania Tae-ra számára, hogy végül olyan hatással legyen rá, hogy elhagyja a gyerekét és a családját érte, még akkor is, ha Tae-ra egy megfontolt, lelkileg erõs nõ.

R: Vannak olyan fontos jelenetek a filmben, amik most eszedbe jutnak ezzel kapcsolatban?
KNG: Van egy olyan jelenet, amiben Gun-Wook megkérdezi Tae-ra-tól, hogy érzett-e már igazi szerelmet. Azért, mert mindenki tudja, mirõl szól a szerelem, de kíváncsi volt arra, hogy voltak-e már ilyen érzelmei. Van egy oka annak, hogy ezt a jelenetet megjegyeztem magamnak. A Queen Seondeok-ban a Ko Hyun Jung által játszott Mishil reakciója erõsebb volt, de az Oh Yun Soo által játszott Tae-ra reakciója gyengéd volt. Yun Soo az érzelmeit apró mozdulatokkal fejezi ki, mint a szemrebbentés, vagy a szemkontaktus megszakítása, ezzel is azt fejezi ki, hogy a karaktere kissé szégyenlõs vagy azt, hogy egy másik ember szavainak hatása alatt áll. Szerintem Gun-Wook ezért sokkal izgatottabb, amikor Tae-ra-val van.

R: A rövid bajusz és a kerek kalap mély benyomást keltett a nézõkben. Honnan jöttek ezek az ötletek?
KNG: A rendezõ nagyon szereti a kerek kalapot. Arra gondolt, hogy azokban a jelenetekben, amikor Gun-Wook egyedül van, elgondolkozik és a szemeivel fejezi ki az érzelmeket, a kerek kalap jó szolgálatot tehet. Szerintem ez illik is Gun-Wook-hoz. Ilyenkor nem jó a baseball-sapka. (nevet) A bajusz miatt kicsit aggódtam, mert a Queen Seondeok végén is volt bajusza a karakteremnek és így kevésbé tudtam elszakadni Bidam-tól. Úgy gondoltam, emiatt a közönség figyelmét ismét Bidam-ra hárítanám, így akár még azt is mondhatnák az emberek, hogy egy mai Bidam-ot alakítok. 30 éves leszek, és ha leborotválnám a bajuszt, fiatalabbnak néznék ki. Én azt akartam, hogy Gun-Wook idõsebbnek nézzen ki a saját koromnál, amikor Tae-ra-val van. Most a kilencedik és tizedik részt forgatjuk és úgy gondolom, Gun-Wook-nak változtatnia kell a külsején, amikor megkezdi a bosszúját, hogy ridegebbnek tûnjön. Ezért gondolkodtam a rövidebb bajuszon.

R: Van egy csókolózós jeleneted Jae-in-nel és Tae-ra-val. Milyen különbségeket érzel?
KNG: Amit Jae-in-nel csináltam, azt nem nevezném csóknak. Annyi volt az egész, hogy rövid idõre összezártuk az ajkainkat, majd elléptünk egymástól. Ezt azért csinálta a karakterem, hogy éreztesse Jae-in-nel, sajnálja, hogy a lány meg van bántva. Azt próbálja kifejezni vele: "Jó lesz, ha ezt az érzést mutatom ki? Miért csinálom ezt, amikor tudom, hogy nem kellene?" Teljesen más a helyzet Tae-ra-nál. A szándéka miatt csókolja meg õt és próbál mély benyomást kelteni rajta. Rossz módon azt próbálja kifejezni: "Élve megeszlek téged. Ha bedõlsz nekem, egy olyan pontra süllyesztelek le, ahonnan nem tudsz kiszabadulni. Lássuk, bedõlsz-e nekem?" (nevet)

R: Ezen a héten a Bad Guy vetítése elmarad a foci-VB meccseinek közvetítése miatt. Meg tudtad nézni a Görögország - Dél-Korea meccset múlt szombaton?
KNG: Igen. Bevallom õszintén, se sírni, se nevetni nem tudtam rajta. (nevet) Furcsa volt, mert ellentétben a többi meccsel, nem voltam olyan ideges amikor a meccset néztem. A frászt hoztam a szomszédaimra, amikor Dél-Korea belõtte az elsõ gólját és én elkezdtem üvöltözni, hogy "WOOOW!!!" Aztán még tapsoltam is nekik. Azt gondoltam: "Jól csinálják, de ha megtörténik az a "csoda", hogy bejutnak a legjobb 16 közé, akkor ezt az adást meg kell hogy ismételjék. Volt még pár ehhez hasonló gondolatom de aztán elvetettem az egészet. (nevet) A drámákkal is történnek hasonló dolgok és szerintem a közönség még a megismételt adást is megnézi, mert kíváncsi a következõ részre.
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 12:36:46 Előzmény Hanyíí
(62932/65967)
Szia Hanyíí!

Örülünk e cikknek nagyon, egy újabb szerep.

Nézd el aggódásunkat, hiányzol nekünk nagyon.:-)

Nem is sejtjük min mehetsz keresztül, egyik gond, aggódás után,jön a másik. Ilyenkor a legfontosabb, hogy a szeretteiddel légy, megértjük a hiányzásodat.

Gondolunk rád, és lélekben veled vagyunk.
Kitartást neked!
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 12:27:14 Előzmény 76 babika
(62931/65967)
Olvastam már ezt a cikket, és nekem is kedves.:-)
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 12:25:49
(62930/65967)
Drága kimbin!

Gratulálok az unokához!

Kívánom a legjobbakat mamának és a babának is! Sok boldogságot a családnak!

Csodaszép nevet választottak neki.
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 12:10:52 Előzmény 76 babika
(62929/65967)
Szia babika!

Restellem a dolgot hogy nem vettem észre, hogy hoztál egy bomba hírt, hogy egy újabb filmre mondott igent.

Hadifoglyok, hát elég kényes téma lesz. Igazatok van, a téma alapján egy drámai szerepre van kilátás.

Eddigi filmjeibõl tapasztaltuk, hogy jól áll neki ez. Szerintem õ ebben nagy, hogyan kell egy megtört, nehéz lelkû, érzékeny karaktert eljátszani.

Már nagyon várom e szerepet, biztosan élvezni fogja Kim Nam-gil.
k.szilvia86 2014 febr. 22. - 12:03:02
(62928/65967)
Szép napot mindenkinek!