Téma: Kim Nam-gil

offtopic
Mágikus 2014 ápr. 07. - 19:52:40
(63647/65967)
Helyesbítés: Pak asszony (és nem Park!) ÁLLAMELNÖK és nem miniszterelnök ...ez nyilván a fordítások során elíródott (nem én fordítottam )
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 07. - 15:49:41
(63646/65967)
Ugyan nem KNG volt a vendég de egy nagyon fontos mûvészetre vonazkozó hír Koreából ami adott esetben KNG-t is érintjeti

"Két napja történt:

A színész, Lee Min- ho találkozott Park Geun - Hye miniszterelnökkel tegnap, az elnökség kulturális bizottságának harmadik konferenciáján, amely úgy tekinti, hogy Korea fejlõdése növekvõ kulturális fejlõdésével összhangban van.

Lee, akinek neve már a Koreai Hullám egyik vezetõ személyiségeként ismert, meghívást kapott a bizottságtól és a Kék Háztól. A találkozóra az ilsani Bitmaru Televíziós Központban, Gyeonggiban került sor .

" Park Geun - Hye elnökasszony a kulturális gyarapodást tarja kormányzása egyik kulcsfontosságú kérdésének. Ennek a célkitûzésnek megfelelõen hívta meg a színészt, Lee Min-hot és más kulturterületek tisztségviselõit, hogy a Hallyu tartalmáról folytassanak megbeszélést", - mondta egy bizottsági tisztviselõ.

Az Ilgan Sport, a Korea JoongAng Daily egyik leányvállalata jelentette, hogy a 26 éves színész beszélt saját régebbi tapasztalatairól , és néhány ötlettel állt elõ, hogyan fejlesszék a „Koreai Hullám“-ot tovább .

"Az elmúlt évben az elnök beiktatási beszédében , Park kezdeményezéseket hirdetett a virágzó kultúra és a kreatív gazdaság érdekében" , mondta a színész ügynökségének, a Starhaus Entertainmentnek egyik tisztviselõje.

" És mint a szórakoztató ipar képviselõi, úgy véljük, a Hallyu kiterjesztése fontos szerepet vállal abban, hogy megvalósuljon a kreatív gazdaság és hogy még jobb legyen az ország imidzse" .
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 07. - 12:12:31
(63645/65967)
Ahhh... a kép lemaradt ...
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 07. - 12:08:19
(63644/65967)
Szia Szilvike!

Örömmel hoztam hiszen mindenki alig várja hogy halljon Felõle...

Most hogy az " Ázsia feltörekvõ mûvésze" cím birtokosa biztosan még több ajtó kitárul elõtte hiszen ez kontinentális elismerése mûvészetének !!!-kívánom így legyen ...kapjon lehetõségeket hogy -gyönyörûségünre- csillogtathassa elegánssá ötvözõdött színészi játékát!!!

Naná... nem is kérdés mennyien szeretnénk élõben látni !!!

Igen ahány fotó annyi féle KNG... millió arca van ...Nyugtázhatjuk :igen is számit a külsõ... Ezeken a koncert képeken épp a saját generációját jelenízi meg ...akár Európában is lehetne ....amúgy is egy latinos sármokat hordozó ,mediterrán gyönyörûség !!


Köszönöm az érdeklõdésed ...hála égieknek jól vagyok ... sok a "dóg" ...mostanság sok hivatali intéznivalóm is akadt s ettõl teljesen lelombozódtam...bornyasztó'(barátmém után szabadon ) hogy milyen vontatottan lehet apró ügyeket (is) elintézni az magas Kormányhivatalokban !!!

Szép tavaszias,kellemes és sikeres hetet Neked is és Kislányoknak is !!! Mindenkinek puszi ...amikor tudok jövök ! Mágikus
k.szilvia86 2014 ápr. 06. - 20:54:01
(63643/65967)
További szép estét mindenkinek!

Szép hetet kívánok mindenkinek!

Vigyázzatok magatokra s egymásra!
k.szilvia86 2014 ápr. 06. - 20:43:17
(63642/65967)
Szia Mágikus!

Köszönjük az interjút,hogy elhoztad nekünk.
Remélem jól vagy mostanság, s élvezed e szép tavaszi idõt.

Meg tudom érteni õt, a kínai színészek között is vannak nagy tehetségek, nagy nevek.
Egyszer én is eltudnám képzelni, ha 1 ilyen filmbe szerepelne, hol kínai színészek is játszanak.

Emlékeztem rá, hogy tanult kínaiul, olyan jó, hogy ennyi minden érdekli, ennyi mindent kipróbál.Ha jól rémlik angolul is tanul.
Hiába szeretne több lábon állni, mert sose lehet tudni, nem e lesz szüksége az angol,kínai nyelvre.
k.szilvia86 2014 ápr. 06. - 20:37:05 Előzmény 76 babika
(63641/65967)
Le vagyok nyügõzve, és nemcsak Mágikus én is olvadozom kicsit.
Olyan más a fizura, nem olyan mint megszoktuk tõle, ez vagány,merész. De jól áll neki, megfiatalította kicsit.

Jó érzés õt hallani,látni, hogy élvezi az éneklést.:-)
Ami nem kétség,a nézõk is nagyon szeretik õt, meg is érdemli.

Bárcsak, mi is láthatnánk 1x élõben énekelni...
k.szilvia86 2014 ápr. 06. - 20:32:26
(63640/65967)
Szép estét mindenkinek!

Nagyon tetszik ez a szerkó, és ez a fizura. Igazi sportos,macsó pasi benyomását kelti most. Látszik nagyon rendben van, jól érzi magát.
És ennek mi rajongók örülünk.

Köszönjük babika a képeket.
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 06. - 08:58:13 Előzmény 76 babika
(63639/65967)
Köszi Babika ! Itt nagyon extravagáns az öltözéke ...Nagyon,olyan jól néz ki ... Olvadt állapotomban vagyok mióta látom ezeket a koncert képeket s hallom a csodaszép dalt ... Olyan bársonyos hangja van s annyi érzelem van benne !!!
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 06. - 08:53:07
(63638/65967)
Drága Kislányok ... hoztam egy kis szöveges infót is arra az esetre ha még nem olvastátok volna ...


KNG
Interjú Hong Kongban I.
/Angol nyersfordítás után/

Rep.: A koreai színész: Kim Nam-gil szmokingba öltözött, hogy átvegye az „Ázsia feltörekvõ sztárja“ speciális kitüntetést. Úgy nyilatkozott, hogy nagyon boldog és nem hitte volna, hogy elnyeri az elismerést.

KNG: Tulajdonképpen a színészet mellett ez volt az elsõ alkalom, hogy azt tettem, amit már régóta szerettem volna, a mûvészet különbözõ területein kipróbálni magam és látni, hogyan fogadja ezt a közönség. A kitüntetés arról gyõzött meg, hogy a jövõben több eseményen vegyek részt Koreán kívül, Ázsiában.

Rep.: Õ elõször jött Hong Kongba, dicsérte, hogy szép város, olyan, mint egy drágakõ a hegyen.
Mint minden színészt, õt is megkérdeztük, van-e olyan színész, akinek a csodálója lenne.

KNG: Tony Leung Chiu Wai. És Leslie Cheung is az a színész, akinek nagy csodálója vagyok. Tulajdonképpen sok olyan kínai filmprodukció volt, amik érdekeltek. Van is néhány szkript, melyekben magam is érdekelt vagyok. Fiatal korom óta figyeltem a Hong Kong-Filmeket. Már akkor is úgy éreztem, hogy a Hong Kong-Film egy nagyon virágzó ágazat. Ha lesz egy jó forgatókönyv, bármilyen filmmûfajban és bármelyik hong kongi színésszel szívesen játszanék, nagyon megtisztelve érezném magam.

Rep.: Az interjú folyamán kapott olyan kérdéseket, melyek még nem voltak lefordítva. Mégis már tudta, mit akarunk kérdezni. Elárulta, hogy tanult kínaiul.

KNG.: Az egyetemen tanultam kínaiul. 6 hónapig, kb. egy szemesztert. Ebben az idõszakban meglehetõsen jó teszteredményeim voltak. De most, a munka mellett nincs idõm, hogy tanuljak. Most már éppen csak ezekre emlékszem: “Nem tesz semmit”, “Bocsánat”, “Szívesen”. (Mandarin nyelven.) Így a kínai rajongóim gyakran küldenek nekem kínai irodalmat és nyelvkönyveket, hogy tanuljak.
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 06. - 08:47:05 Előzmény Pattika69
(63637/65967)
Szia ! Igen komolyan én vagyok ...Örülök hogy összefuthattunk , oly rég nem voltál Nálunk ...Viztosan Neked is sok elfoglaltságod van ,,,hát ilyen az élet ..

A "viszontlátás" örömére Neked és a Kislányoknak Üdvözlet Yokohamából ...
Pattika69 2014 ápr. 04. - 22:27:05
(63636/65967)
Sziaaaaa!:)))))
Komolyan Te vagy az?????:))))))
De jó, hogy idetaláltál!!!!:))))))
Nagyon-nagyon örülök neked!!:)))
76 babika 2014 ápr. 04. - 22:03:37
(63635/65967)
A legszebb képet hagytam utoljára, és akkor mégegyszer ide teszem a videót!:-))))))))

Kim Nam Gil - Japan 25, 26 March



http://youtu.be/8-gvDobD1i4


Kellemes hétvégét kívánok én is mindenkinek!
Jó éjt, szép álmokat! :-))))
76 babika 2014 ápr. 04. - 22:00:49
(63634/65967)
.
76 babika 2014 ápr. 04. - 22:00:24
(63633/65967)
.
76 babika 2014 ápr. 04. - 21:59:57
(63632/65967)
.
76 babika 2014 ápr. 04. - 21:59:26
(63631/65967)
Kedves Mágikus nagyon szívesen!
76 babika 2014 ápr. 04. - 21:58:43
(63630/65967)
Sziasztok, szép estét kívánok mindenkinek!
Szia Pattika, mit szóltok, kedvencünk zongorázik, és énekel! :-)))
Hoztam egy dalt, hallgassátok meg, szerintem nagyon szép!

http://youtu.be/8-gvDobD1i4 Kim Nam Gil - Japan 25, 26 March
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 04. - 20:01:07
(63629/65967)
Drága Kislányok !

Mindenkinek kellemes hétvégét !!!
offtopic
Mágikus 2014 ápr. 04. - 19:58:33
(63628/65967)
Szia Pattyka!

Mágikus = Fáncsi a Silla fórumból -Puszillak !!