Téma: Kim Nam-gil

Maryu 2017 febr. 12. - 23:07:22
(65547/65967)
Egyébként tegnap a végére értem az "Empress Chun Chu"-nak (78 rész). Elõször kicsit ijesztõen hosszúnak tûnt, de meg tudták tölteni sztorival. Nagyon tetszett. Ugyan a 20. rész után egy kicsit leült a történet (már majdnem abbahagytam), de pár rész után egész szórakoztató lett. Igazán eseménydús, jó sorozat. Tudom ajánlani, aki szereti a kalandos történeteket. Igazi hõsökkel, ahogy kell. Ja és történelmi alapja is van.
Nálam ez a történet a Jumonggal van egyszintûen, és az nem akármi, mert a Jumong egy nagyon jó sorozat.
Maryu 2017 febr. 12. - 22:58:24
(65546/65967)
Ez az egyik kedven részem a filmbõl. Persze sok kedvenc rész van benne. Talán már írtam, de nem lehet elégszer mondani, hogy a Shillát a mai napig nem elõzte meg egyik koreai film sem nálam. Pedig már sokat láttam. Numero 1.
Maryu 2017 febr. 12. - 22:54:51
(65545/65967)
Kislányok. muszáj jeleznem, hátha valaki még nem látta. Szombaton 22,15 a Duna Tv leadja a "Volt egyszer egy Vadnyugat"-ot.
Ez egy olyan film, amit nem szabad kihagyni. Szédületes film. Remek színészek, nagy alakításával és egy felejthetetlen csodálatos zenével (Morricone). Mindegyik fõbb szereplõnek megvan a saját zenéje.
http://port.hu/adatlap/film/tv/cera-una-volta-il-west/event-tv-59309539/movie-2699
hanguktaekwondoo 2017 febr. 12. - 19:51:22
(65544/65967)
Megyek felteszek akkor most egy pakolást szerintem
hanguktaekwondoo 2017 febr. 12. - 19:47:07
(65543/65967)
Énszerintem egyébként Shim G-W. nem halt meg csak átalakult. Egy klasszikus nagyon okos bácsi mondott ilyet régebben vagyis hát nem pontosan idézem tudjátok de akkor is. És énszerintem még az van hogy tervezik a folytatást csak elõbb sharkoztak aztán meg kalózos filmet forgattak és most ez van és azután jön a come back. Nagy sztároknál ez egyébként így megy. Olvastam egyébként ezt valahol.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 12. - 19:40:48
(65542/65967)
Kedves Janka, köszönöm a kedvességedet, te is nagyon aranyos vagy! De sajnos hát ez csak részben igaz mert én mikor kicsi voltam sokkal aranyosabb voltam de hát azt mondják hogy ez a nagyok sorsa.... A Sillát meg a többit meg fogom feltétlenül nézni!!
Maryu 2017 febr. 11. - 22:34:03
(65541/65967)
Imád focizni.
Maryu 2017 febr. 11. - 22:32:15
(65540/65967)
A "Terms of Endearment" 70 részes. Most tartok az 58. résznél. Igaz, nem egy órásak a részek. Egy család három lányáról szól. Róluk és a férfiakkal való kapcsolatukról. Arról, hogy a koreai társadalomban milyen nõnek lenni. Ji Sung és SIG játszik benne. A karrierjük elejérõl van ez a sorozat.
Maryu 2017 febr. 11. - 22:25:31
(65539/65967)
Emlékszem a Bad Guy megnézése után azon töprengtem, hogy tényleg meghalt? És ha nem? Hosszasan nézegettem a végén azt a vízparti jelenetet és konstatáltam, hogy nem látjuk, hogy õ e a halott. És ha valaki más? Hiszen a csaj a halála után kap tõle egy csomagot. Úgyhogy maradt ott némi rejtély.
Spoiler:
Persze tudom, hogy õ volt a halott és ennek a történetnek nem is lehetett más vége. Az ilyen elvakult bosszú vágy csak ide vezethetett. Voltaképpen a saját húgát csábította el (verte át) és az ölte meg õt. Mivel nem tudta, hogy õk a saját apja és a testvérei, amikor rájött, összeomlott, de már késõ volt. Nem tehetett mást, mint megpróbált mindent, hogy ne derüljön ki, hogy a húga ölte meg. Ezért ment le a folyópartra, hagy higgyék azt, hogy ott támadták meg. Pedig ha kihívja a mentõt, valószínûleg megmenthetik, de így elvérzett.

Azt hiszem nem véletlenek ezek a szerepek. KNG azt nyilatkozta, hogy legjobban melodrámákban szeret szerepelni. Úgy érzi, abban a legjobb.

Persze lelkileg kikészíti, hiszen a When Spring Comes után is depressziós lett és pszichiáterhez kellett járjon. Ez azért is érdekes, mert ezt KNG saját maga mondta el, és arra felé nem szoktak errõl beszélni. Gyengeségnek tartják. Õ viszont nyíltan beszél róla. Nem akárki a pasi.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 11. - 13:59:40
(65538/65967)
Romlott volt a tegnapi kimchi
hanguktaekwondoo 2017 febr. 11. - 09:39:41
(65537/65967)
Még egy kedves kép Kim Nam-gil -rõl. Énszerintem egyébként õ is okos, mert vannak olyan fotók róla amin látszik, hogy szokott gondolkodni néhány dolgon. Nekem ez nagyon tetszik hogy nem olyan mint például olyan ideálok, akiket átoperáltak és csak a szépségükkel törõdnek és már nincs idejük gondolkodni.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 11. - 09:34:23
(65536/65967)
Szép, igen. Itt olyan kis ártatlan az arca, persze sok helyen így van. Igen, befejeztem a Bad Guy-t a minap talán pár napja és azért sem írtam róla, mert annyira megviselt ez az egész, hogy azóta fel vagyok háborodva! Mert Kim nam gil -t mindig megölik a film végén és ez tényleg nem igazságos! Meghalt a Bidamban, aztán a Lovers Vanished -ben, aztán a Bad Guy -ban és tudom, hogy meghal a Shark -ban is. Én ezt az egészet tényleg egyáltalán nem értem! Miért kell állandóan meghalnia Kim Nam-gil -nek? Miért nincs már végre happy end és boldogan élnek? Biztos hogy neki sem jó, hogy minden film végén meg kell halnia, biztosan hat a lelkére, mi meg le vagyunk sújtva. Énszerintem ez már nem jó csinálniuk kellene egy olyan filmet is, ahol a végén boldoggá válik!
A Bad Guy nagyon tetszett de olyan nyomasztó érzés van bennem azóta hogy hiába küzdött és senkii nem látta hogy õt szeretni kell ennyi az egész. Szegény Kim Nam-gil! Szóval vegyes most az érzésvilágom. Még szerencse hogy az a mindig haragos gazdag fiú lehet hogy meglágyítja a lány szívét de azt sajnos már nem fogjuk látni, pedig azt még megnéztem volna, hogy alakul.
Maryu 2017 febr. 10. - 23:17:45
(65535/65967)
Úgy nézem nem rossz a felirat (igaz csak az elejét láttam eddig), csak át kellene idõzíteni. Remélem valaki elkezdi fordítani és majd átidõzíti. Én most két sorozatot is csinálok (Terms of Endearment és a Diamond Lover), és nem vagyok valami gyors, úgyhogy sokára tudnám elvállalni. Biztos hamarosan lefordítja valaki, aki nálam sokkal gyorsabb. Hála Istennek nagyon sokan fordítanak már. Egyre népszerûbbek a koreai filmek.
Maryu 2017 febr. 09. - 22:30:07
(65534/65967)
Köszi, ez jó hír. Neked passzol a filmhez, mert nekem nem. Pedig ezt a filmet töltöttem le.
Maryu 2017 febr. 06. - 23:54:36
(65533/65967)
Ez talán a legjobb reklámja szerintem is, de én kedvelem a Hite sör reklámjait is.
https://youtu.be/0itnMFIt6xY
https://youtu.be/LKpI4zB4wI8
https://youtu.be/f0xxV_DBvWU
Maryu 2017 febr. 06. - 23:44:02
(65532/65967)
5 hónapja a Showbiz Koreában azt mondták új projektbe kezdett. Szöul öreg utcáit mutatja be benne.
https://youtu.be/dGO-Mv1N9jA
Maryu 2017 febr. 06. - 23:38:25
(65531/65967)
Pár kérdést fel tudnék én is tenni neki.
A kedvenc színe a fekete. A kajája azt hiszem a ramen. A kedvenc filmje a Bakancslista. Szeret olvasni és verseket is ír. Van egy könyve a 김남길 Into the Wild.
Maryu 2017 febr. 06. - 23:22:17
(65530/65967)
Sziasztok!
Hogy ki a legjobb-képû színész, az mindig attól függ milyen film fut éppen sikerrel. KNG is viselte ezt a büszke címet a Shilla után. Majd megvesztek érte a csajok. KNG mondta is akkoriban, hogy mennyire zavarja a dolog. Emlékszem egy csomó ilyen listán végzett elõl. Például õ volt a legjobb farmerviselõ is. Ezzel egyébként egyetértek. A kedvenc képeim róla, a farmeres képek.
hanguktaekwondoo 2017 febr. 05. - 12:28:40
(65529/65967)
Kim Nam-gil az átváltozómûvész! :-))
Milyen szép itt!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 05. - 12:27:24
(65528/65967)
Ez a legjóképûbb koreai színész szavazás olyan egy butaság. Mármint nem az hogy szavazunk, hanem hogy olyanok is vannak elõl, akik hát enyhén szólva..., és mennyien hátul kullognak, akik szépek és tehetségesek is. Szerintem itt arra megy, hogy kik mozgósítanak a legtöbb embert erre. Jó lenne olyan ami tényleg a tehetséget meg a szépséget rangsorolja. Az tényleg érdekes lenne. mert a szépség tényleg szubjektív de eza szavazás több mint szubjektív. :-)))
Meg olyan jó lenne, ha például Kim Nam-gilrõl és persze másokról is többet tudhatnánk meg. Engem például nagyon érdekelne mi a kedvenc színe, a kedvenc kajája, gyerekkorában mit szeretett játszani, ilyenek. Szereti -e a pólót vagy inkább ingben járkál, meg a tengert vagy a hegyeket. Meg ilyesféléket. Szeret -e olvasni meg van -e kedvenc filmje vagy zenéje. Hogy az embert is megismerjük. és ne az ügynökség mondja meg, mit mondjon, hanem az igazat halljuk. Ezt én nagyon hiányolom, sajnos.
Ez egy nagyon cuki kép róla a hadseregbõl :-))