1/10
Bodellger 2017 dec. 25. - 20:46:15 1/10
(18/38)
SPOILERes!!!!

Ami az elsõ részben számomra még mûködött, itt már valahogy nem. Túltolták a mese és "PC játék élmény"vonalat egy picit, és az akció jelenetek is gyengébbek, kevésbé jól koreografáltak, mint az 1ben. Az se tetszett, hogy Merlint, és Roxyt kiírták a filmbõl. Persze utóbbit lehet visszahozzák, ahogyan itt Harryt is...de az elég izzadtságszagú volna. Persze Firth feltámasztása is az volt. A skandináv hercegnõs mellékszál is totál érdektelen és felesleges volt szerintem, így még az elsõ rész végi "análos poén" sem üt akkorát visszagondolva. Alapból nem tartom jónak, ha egy ügynöknek komoly kapcsolata van, de mindegy is. Tulajdonképpen Julianne Moore, a Country Roads, meg néhány jobb kép miatt (pl amikor esernyõvel áll Egerton a szénné lõtt ház romjai elõtt) adok egy 6ost.
proklima@freemail.hu 2017 dec. 24. - 23:48:37
(17/38)
Elég megnézni a hozzászólásokat, azokból is kiderül.
proklima@freemail.hu 2017 dec. 24. - 23:46:26
(16/38)
Ez nem egészen így van. Kingsman: A titkos szolgálat (2014).
1/10
Trevor Belmont 2017 dec. 24. - 10:17:23 1/10
(15/38)
Összegezve. Egy nagy sz@r, nulla.
6/10
Atis88 2017 dec. 23. - 22:03:02 6/10
(14/38)
Sajnos sokkal gyengébb mint az egy, de azért még nézhetõ. A sztori ugyan az, de még ezzel annyira nincs is bajom, az elsõben is gyenge volt, viszont az akciók ott nagyon ütõsek voltak. Itt már kevesebb hangsúlyt fektettek rájuk. Egyébként Julian Moore nekem sokkal kevésbé volt hiteles fõ gonosz mint Jackson.
6/10. Nem fog sûrûn eszembe jutni, hogy újranézzem. A templomos jelenetet sem sikerült felülmúlni sajna.
9/10
Mir88 2017 dec. 23. - 21:07:10 9/10 Előzmény proklima@freemail.hu
(13/38)
Eddig csak egy rész volt szóval többet nem láthattál :) Nekem meg tetszett semmi baj sem volt vele azt hozta amit vártam.
1/10
beubhd 2017 dec. 23. - 16:58:38 1/10
(12/38)
Már az elsõ rész is sz1r volt...ez még attól is rosszabb. Vontatott, unalmas, semmitmondó... 1/10
3/10
pihes 2017 dec. 23. - 14:20:04 3/10
(11/38)
Mi ez a kínzó baromság? 77 perc is sok volt rá.

3/10
proklima@freemail.hu 2017 dec. 09. - 15:12:07
(10/38)
Már láttam az eddigi Kingsman filmeket. Számomra idõpocséklás volt.
10/10
judikm 2017 dec. 09. - 08:52:10 10/10
(9/38)
Nekünk tetszett, várjuk a folytatást!
9/10
téltündér 2017 nov. 03. - 20:36:24 9/10
(8/38)
Nekünk nagyon tetszett, leszámítva a naturális jeleneteket...ha az nem lenne, 10-bõl 10-es.
6/10
filmsomnia.hu 2017 okt. 09. - 18:53:18 6/10
(7/38)
9/10
Évibébi 2017 okt. 01. - 09:09:49 9/10
(6/38)
A film jelen 7,0 pontját kicsit alulértékeltnek gondolom. Én jól szórakoztam, de a 140 perc helyett elég lett volna tiszta 2 óra, volt pár jelenet, ami ki hagyható lett volna. A színészek jók, az akciójelenetek zseniálisak, legalább is nõi szemmel.  És a poénok, a Bond paródia jelleg mellett számomra üzenete is volt a filmnek.
SPOILER!
Egyetértek H. Hart ügyben, bár én imádom CF-t, de nagyon erõltetett volt a mód valóban, ahogy feltámasztották.
Ennek ellenpontja pedig Tequila ügynök, aki alig volt több statisztánál, aki lefagyasztva fekszik egy tepsiben. A film végi jelenete nekem azt sejteti, hogy ha bejön a várt profit, lesz Kingsman 3, amiben neki fontos szerepe lesz...
Tetszett, hogy szinte az elnök lett a fõgonosz a végére...
Az meg, hogy tényleg Elton John cameozott, dobott a filmen.
10/10
avsk 2017 szept. 30. - 19:58:07 10/10
(5/38)
SPOILER///SPOILER Mondjuk az tény, hogy Harry Hart-ot nem hoztam volna vissza a halálból, mert így elég illúzióromboló az egész. Mindenki siratta ( nézõk és szereplõk egyaránt), az 1. részben Töky a halála miatt tudta azt amit. Ezt nem kellet volna meglépniük. Ezen kívül a film tetszett de így csak egy 7-est kap az 1. rész 10-hez képest
2/10
dzsimboo 2017 szept. 24. - 22:31:55 2/10
(4/38)
Óriási csalódás volt. Buta, bugyuta film, mintha 12éves kölykök rendezték volna. Van benne pár tényleg jó szöveg, de egyébként... pedig az elsõ részt szerettem.

SPOILER(?)

Elektromos, mindentelvágószétvágólézerlasszó, csaholó fúrófogú robotkutya, kill felirató rádiós ébresztõóra szemmel, frissendaráltemberbõlhamburgert sütõ fõgonosz, indokolatlanul alpári ujjazós poén.... dedó

Szerencse, hogy már láttam, így már túl is vagyok rajta.
Hester 2017 szept. 23. - 08:07:52
(3/38)
Az akciojelenetek nagyon ott vannak a toppon, a film csucsa szerintem az autosuldozes az elejen. Egyebkent ez a resz nekem kretenebb volt, mint az elso, kicsit tultoltak... a fogonosz tetszett, JM-en latszott, hogy nagyon elvezi tenyleg :D a magyar szinkron borzaszto, szegeny statesmanekkel nagyon kiszurtak...

SPOILER

Azt viszont nem ereztem fairnek a nezovel szemben, hogy felepitenek egy karaktert, radasul egy olyan nagy nevvel, mint Channing Tatum, aztan a film legelejen kivonjak az egesz jatekidobol a legvegeig. Harry visszahozasa is kicsit szerencsetlen lett szerintem, igy hiaba gyaszolta el az ember az elso reszben... meg akkor is, ha lehetett sejteni, hogy visszateszik. Most nem lehet tudni, hogy csori Lancelot telleg felrobbant-e, vagy visszahozzak meg valami szupercuccal. Poppy motivacioja egesz eredeti lett, a film vegere ugy ereztem nem is o a leggonoszabb, hanem sokkal inkabb az elnok. Pedro Pascal altal alakitott Whisky ugynok arulasa teljesen felesleges es kiszamithato volt. Plane akkor, amikor Poppy mar meghalt...

SPOILER vege

Nekem osszessegeben tetszett, nem lett annyira friss es ujszeru, mint az elso, de akinek az bejott ezt is erdemes egyszer megneznie.
Zaku 2017 júl. 25. - 20:09:33
(2/38)
Még akár egy külön Archer részt is csinálhatnának így, Töki rendesen meg tudná szívatni Archert...vagy fordítva? :D

https://www.criticalerror.hu/film/a-varatlan-kingsman-es-archer-crossover-732
sornersby 2017 febr. 15. - 13:09:11
(1/38)
A közelmúlt filmjei között hatalmas sikert aratott Kingsman: A titkos szolgálat, amelynek 80 milliós gyártási költségére sikerült világviszonylatban több mint 400 milliót összeverbuválnia, így Tökiék újabb küldetését még nagyobb kíváncsiság övezi. Erre pedig adott pár támpontot a fõszereplõt alakító Taron Egerton.
A fiatal színész, aki bizonyította színészi rátermettségét az Eddie, a sasban, egy promó körútján válaszolt mikor neki szegeztek pár kérdést a Kingsman: Az Aranykör kapcsán, amelyekre nem is volt rest válaszolni, mégpedig egy igazi gentlemanhez hasonlatos mértéktartással;
\"Matthew Vaughn rendezõ ezúttal még tovább ment. Kész õrület az egész! Julianne Moore fõgonosza valóban félelmetes. Elképesztõen jó. Tehát nagyobb, fesztelenebb, több fegyverrel, meg minden hasonlóval. Jó móka lesz.\"

Annyi bizonyos, hogy a folytatásban Töki és Merlin (Mark Strong) kénytelen Amerikába utazni, miután megsemmisül a Kingsman fõhadiszállása és a \"helyi szervek\", a Statesman és annak Halle Berry alakította vezetõjének a segítségét kérni, aki a beszédes nevû Jack Daniels-szel (Pedro Pascal) a segítségére is lesz.
Továbbá még fel fog tûnni Jeff Bridges, Channing Tatum és Elton John is egy-egy szerepben, de a legnagyobb titok persze azt övezi, hogy a Colin Firth alakította Harry Hart miképp fog visszatérni.

Bemutató dátuma: 2017. október 5.