10/10
awxdful1 2010 ápr. 12. - 14:15:30 10/10
(9/9)
Végre megtaláltam...:)
Nagyon jó sorozat, megismételhetnék.
10/10
viktor666 2009 aug. 21. - 23:55:14 10/10 Előzmény Huma
(8/9)
igenigen HUMA...
...a rabszolgaság sem ért véget Rómával... kínai kényszermunkások építették amerika vasútjait - a feketék dolgoztak az ülztetvényeken, Délen, a "málenkíj rábót" meg a dolgoztatott koncentrációs táborság is egysuesû rabszolgaság.
... - most meg kínai lányok-asszonyok szövik az EU textilgyárait tönkretevõ cuccokat - éhbérért, fenyegetettségben... sa zerencsétlen gyerekekrõl nem is beszélve...
...ugyanúgy semmit nem lehet ellene tenni, mint 500 vagy 1.000 éve...
...örüljünk, hogy mi szabadon vehetünk föl hiteleket vadi verdára, Maldiv-nyaralásra...
...még mindig jobb... nem???
Huma 2007 jún. 09. - 19:02:09
(7/9)
A Népírtások 3.,4. része van meg: Holocaust, Ruanda, Törökország és a Szerbek által végzett kegyetlenkedések vannak benne. Szörnyû.
A Mi történik velük? c. sorozat pl. a Brazil gyermekmunkásokról, taposóaknák által tönkretett kambodzsai gy.-rõl, a mongol utcagyerekekrõl, Sierra Leona gyerekkatonáiról szólnak.
Ezek mind nagyon érzékenyen érintenek. Ezért is vagyok sokszor feldúlt azokon a BAROM (bocsánat!) "Rettegés fokán". Nagyon nem akarom túlbonyolítani, mert utánam a vízözön...(fórumözön...:))
*Bátorszív* 2007 jún. 09. - 18:23:49
(6/9)
(kiig.) ,---> "...'Népírtások'..."
*Bátorszív* 2007 jún. 09. - 18:21:31
(5/9)
} A 'Népirtások', és a 'Mi történik velük?' c. sorozat, Engem is borzasztóan érdekelne; mert sajnos, annak idején lemaradtunk róla.. :( ( remélem igazad lesz,... és valóban 'repetáznak' majd az illetékes szolgáltatók...)
A másik két ajánlód, pedig már kapásból felkeltette az érdeklõdésemet... Úgyhogy duplán is, köszi. köszi.! :) :)
Huma 2007 jún. 09. - 16:32:26 Előzmény *Bátorszív*
(4/9)
Azóta már egypárszor hazaértem:) Vége lett kedden a sorozatnak II.Erzsébettel - nekem nagyon tetszett az egész. Kevés tudásomat vizuálisan is építette:D
Jövõhéten kora reggel indítják a XX. század nagy pillanatait (jó forrásból ajánlották nekem is), de ott van az Irás története, amit már indítottam fórumtémaként. Nagyon jó!
Aztán júniusra kifújt nálam a Spektrum. Nagyon várom, hogy leadják a Népírtások és Mi történik velük? c. sorozatokat, mert lemaradtam némelyik részérõl. Azt "ígérték" a közönségszolgálatnál, hogy várható...
*Bátorszív* 2007 jún. 09. - 14:46:11 Előzmény Huma
(3/9)
:) Nincs mit...! :) De Te is iparkodj ám...(!) (...ami az ajánlókat illeti... ;) :) ~ )
Huma 2007 máj. 15. - 12:02:42
(2/9)
Igyekszem haza este, de be van élesítve a felvevõ. Köszi az ajánlót!
Huma 2007 máj. 03. - 07:55:45
(1/9)
Most már ne "igazíts":) Végig lesz nézve a sorozat. Egyébként nagy reményekkel vártam.