Téma: Kis hal

1/10
marxengelszleninsz 2022 dec. 01. - 16:27:36 1/10
(6/6)
Rettenetesen vontatott és unalmas film.
A képi világ giccses és mesterkélt, filmezénéről gyakorlatilag nem beszélhetünk, ehelyett egy folyamatosan búgó, bágyadt szinti-szőnyeget kell hallgatni az egész film alatt, ami még elviselhetetlenebbé teszi a filmből kiáradó mértéktelen unalmat, és egy idő után óhatatlanul álmosságba hipnotizálja a jobb sorsra érdemes nézőt; emellett az amatőr, kézikamerás billegés sem javít a "műélvezeten". Ebben a filmben egyedül a női főszereplő játéka ér valamit, de ezzel a nyúlós-szirupos alapanyaggal ő sem tud csodát tenni.
4/10
Fertility 2022 nov. 12. - 20:49:31 4/10
(5/6)
Ahogy olvasom itt lentebb a hozzászólásokat valószínűleg nem én lehettem a célcsoport, mert szerintem borzasztó volt és ezt a két órát sem adja vissza már senki... na jó a képi világ talán egyedül ami értékelhető volt
10/10
Ildikó Nóra 2022 ápr. 26. - 17:11:52 10/10
(4/6)
A film tetszett, kellemes meglepetés volt, mindenképp érdemes megnézni, érzelmes, romantikus, néha szomorú, megható, elgondolkodtató, nem hétköznapi, érdekes történet jó színészi alakításokkal. Tetszett a szereposztás, a filmzene, az operatőri munka, a visszaemlékezések, a szinkron is, kivéve Olivia C. magyar hangja. A főszereplőknek jól állt a szerep, Olivia C.-Jack O'C. jó páros volt. Más befejezésre számítottam.
10/10
4anyreg 2022 ápr. 02. - 22:33:33 10/10
(3/6)
Lebilincselő és fantasztikusan jó film, kiváló színészi játékkal, főként a főszereplő Olivia Cooke - én nem is tudom, láttam-e ennyire természetes játékot valaha. Erős szociológia és pszichológia bontakozik itt ki, aki a 25. vírusos katasztrófa-filmet keresi, messziről kerülje el. A szituációból adódó érzelmi szálakat nagyon hitelesen ábrázolja, belemerülsz és nem ereszt a történet és a kivitelezés sem. Igyekszem kerülni az ítélkezéseket, hiszen mindenkinek más az elvárása és az ízlése, de most tényleg csak sajnálni tudom, aki ezt unalmasnak találja (és indokolatlanul lepontozza), mert óriási érzelmi élményt szalaszt el. Aki egy igazán értékes sci-fi-drámát szeretne látni, lehet, hogy az év egyik - ha nem a legjobb filmjét - találja majd meg. Nekem már megérte HBO MAX-ra előfizetni: a sok teljesen értéktelen Netflixes vacak film után ez egy igazi élmény volt!
8/10
dandelion83 2022 jan. 02. - 13:51:27 8/10
(2/6)
Csodálatos film a mély, igaz szerelemről. Mentes minden sziruptól, egyedi képi világgal, párbeszédekkel, zenével fejezi ki a mély érzelmeket. Érzékeny, romantikus embereknek csak ajánlani tudom.
1/10
Atis88 2021 dec. 23. - 20:40:21 1/10
(1/6)
Elég unalmas film...