Téma: Kiút

10/10
UncleSam ápr. 07. 22:44:18 10/10
(12/12)

Érdekes, hogy minden apró dolgon az életük múlhat, mégis lehet piálni...


5/10
nagysanyi100 márc. 21. 22:09:44 5/10
(11/12)
Alapvetően érdekes, izgalmas az első évad, de már a záró epizód sem túl erős, ehhez képest a második évad annyira belassul, h gyakorlatilag 2-3 rész telik el érdemi történés nélkül. Elnyújtott, melankolikus és érdektelen párbeszédek sokasága.
10/10
Weltweit beliebt márc. 02. 15:41:58 10/10
(10/12)
Nagyon jó, már várom a 3. évadot. Remélem, lesz.
SzűcsGyula jan. 19. 16:23:29 Előzmény Anna Dé
(9/12)
Könnyen lehet, hogy a kínai mamika étkezdéjében a raktárába nemcsak azoknak a holmijai kerülnek be, akiket megöltek az éji rémek, hanem


egy „titkos ajtón” keresztül a kormánykísérlet/valósághsow stábja rendre feltölti nekik a készleteket. ;)
Elvégre valahogyan az a karkötő is odakeveredett, amiről Jim és Tabitha úgy tudta, hogy évekkel ezelőtt elveszett...


Ez valószínűleg ki fog derülni a 3. évadban, ahogy az is, hogy a kilőtt töltényeket és az orvosi rendelőben a felhasznált kötszereket és fájdalomcsillapító gyógyszereket honnan szokták pótolni...
6/10
gyereamozibabe 2023 dec. 29. - 13:05:55 6/10
(8/12)
Átpörgetve lehet csak nézni, annyira fájdalmasan "amcsi" párbeszédeket kapunk az üresjáratokban... amiből van bőven.
4/10
vigilance 2023 szept. 26. - 16:45:31 4/10
(7/12)
Semmilyen formában nem ajánlom azoknak, akik háta mögött már sok-sok sorozat van. Igazi közhelyes panelekből építkezik jelenetei egyszerűen annyira unalmasak, kiszámíthatóak és fárasztóak hogy gyötrelem végignézni az első évadot. Jöhetne ide az okos komment, hogy "EZ DRÁMA EMBERI SORSOKRÓL, NEM ÓCSKA HORROR...AKKOR NÉZZ VALAMI SLASHER-t". Igen, olyan dráma amiket előtte már 200 sorozatban kibeszéltek, megoldottak, megbeszéltek. Tényleg van pofája a KIÚTNAK olyan jelenetekkel indítani: Hogy "Hey!" "Hey!" vagy "Csatlakozhatok?" esetleg "tudunk beszélni?" és a legunalmasabb eredettörténetet, tanulságos mesét mondják el magukról a karakterek. Karakterek, húha de érdekesek...ja nem, van a harsány s*ggfej, a titkot rejtő pap, a házsártos keménykötésű vezető asszony, a lojális, egyenes feka, lázadó tinédzser, a creepy ám mindent tudó szótlan fickó. Minden egyes jelenetet előre tudni fogsz SŐT már azt is tudni fogod mikről fognak beszélni, ha már 1 ilyen sorozatot láttál. Parafaktor? Engedd el, teljesen mellékes, itt mindenkinek a közléskényszere és életbölcsessége a lényeg. Fárasztó.
6/10
rajdi 2023 szept. 01. - 19:08:10 6/10
(6/12)
Érdekes kis misztikus, cselekményes sorozat horror elemekkel. Néha belassul és akkor csak az időhúzást érzem, néha meg annyi megmagyarázatlan dolog kerül elő egy még újabb kideríteni való szállal, hogy ha mindenre választ adnak a készítők, az egy komplett évadot fog igényelni azt hiszem. Várom a harmadik évadot, de nincsenek addig sem álmatlan éjszakáim.
8/10
Anna Dé 2023 aug. 26. - 21:33:03 8/10
(5/12)
Én még csak első évadot taposom. 7. rész. Egy valamit nem igazan értek.

Ha ez a város nem létezik, akkor mégis honnan van a nyersanyag a kínai mami kifőzdéjébe, a páternek a cukorka meg a többi? A seriff hivatalában az asztalon egy üres coca-colás üveg is volt. Gondolom a Coca-cola nem vállal kiszállítást ide, akkor mégis honnan az anyámkínjából szerzik be az ételt?


De amúgy összeségében tetszik. Néha a párbeszédek unalmasak, de kilehet bírni. A seriff fia meg huhuhu. De jó kis pasi, hogy nyúznám le a bőrét. Foggal meg körömmel. :D
8/10
Ivy00 2023 júl. 24. - 23:58:08 8/10
(4/12)
Érdeklődésemnek megfelelő filmek híján már a sorozatokra fanyalodtam. Belekezdtem annak ellenére, hogy tudtam, csak 2 évad készült, de érdekelt a történet. Még most is érdekel, a második évad végén is, tehát fenn tudta tartani az érdeklődésemet, részről-részre kíváncsian vártam a fejleményeket. Nem hibátlan, de megvan a hangulata, még a baljósan feldolgozott főcímzene is tetszik.
Ami jó benne: mint már írtam, a hangulata, vannak jó karakterek, és ha nem is egy akciósorozat, de vannak fordulatok, meglepetések, és megannyi talány. Talán már túl sok is a talány...
Ami nem jó: olykor nem életeszerűek a dialógusok, nem racionálisak a tettek, a cselekmény egyelőre inkább bonyolódik, míg megoldás, magyarázat alig valamire van. Így az ember sajnos kicsit gyanakszik, hogy egy soha véget nem érő történetbe csöppent. Remélem, nem így lesz, hogy van egy kész koncepció, és a folytatásokban (ha lesznek) lesz majd valami épkézláb megoldás a történtekre.
Spoier:
Csodálkoztam azon, hogy viszonylag hamar kiderül, hogy a lakók között van valaki, aki már évtizedek óta itt van. Igaz, gyengeelméjűnek tartják, sokáig mégsem kérdezősködik tőle senki, pedig nyilván ő tud a helyről a legtöbbet.
6/10
Nikita1 2023 júl. 06. - 19:15:36 6/10
(3/12)
Jól indul, érdeklődéssel néztem végig az egész évadot. Aztán annál nagyobb csalódás volt, hogy az utolsó részben semmivel nem vagyunk közelebb a megoldáshoz. Még nagyobb csalódás, hogy készül a harmadik évad is. Szóval ez is egy olyan Lost féle, 20 bőrt lenyúzott, válaszokat nem adott sok évados valami lesz. A második évadot így már nincs is kedvem elkezdeni.
8/10
DDT- 2023 jún. 30. - 23:18:09 8/10
(2/12)
Nem rossz sorozat, sokat merítettek innen-onnan (Lost, TWD, W.Pines, stb.), de azért jól össze van gyúrva az egész.
sanderson 2023 jún. 28. - 18:01:57
(1/12)
Egy lidércnyomás szerű kisváros minden odalátogatót foglyul ejt. A helyiek a kiút keresése közben igyekeznek fenntartani a normális állapotokat, és túlélni a várost körülvevő erdőből rájuk leselkedő veszélyeket, beleértve ebbe az éjszaka előjövő rémisztő lényeket is.
A főcímdal: https://www.youtube.com/watch?v=CuZ6oitw9P8