teardrops 2012 okt. 10. - 11:04:55 Előzmény Andy3
(51/211)
Wow, bakfitty!:-)
Így abbahagyni az évadot!...
(nem is néztem még... folytatják?

***SPOILER***
Ismét csak bakfitty!:-)
Micsoda poén a végére! Igaz, hogy sajnos belefutottam ebbe a spoilerbe, de remekül oldották meg. Mármint sorozat/évad szempontjából.... mert ugye mit kezdesz azzal, hogy halhatatlan vagy, ha x méterrel a föld alatt derül ez ki...?...
Kíváncsi lettem a folytatásra.

Amúgy tényleg jó, bár azon még gondolkozom, miért Nathan kapta ezt. Jah, meg is van: mert õ szeretett élni és élvezte a baromságait, a tetõ-monológ jó volt.:-)
Viszont... biztos, hogy Te is akarnád ezt? Gondold végig, kihalnak mellõled, akik nagyon szeretnek és akiket Te is nagyon szeretsz.
Igaz, jöhetnek majd újabbak.;-)

A végére egész belejöttem ennek a sorozatnak. Mondjuk az idõugrálós rész kifejezetten tetszett. Simon elég betegesre sikeredett, de a srác nagyon jó választás, jól hozza ezt a semmilyen-de-mégis-veszélyes figurát.
De Kelly és Nathan bimbózó szerelmét így derékba törni!:-D
Nathant egyébként már kezdtem megkedvelni. A srác jó választás volt erre a szerepre, brillírozott rendesen... a szemei pedig még mindig gyönyörûek!;-)

Nos, kíváncsi voltál, jól megkaptad... a véleményemet. :-D
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 okt. 08. - 18:47:54 10/10 Előzmény Haversrac
(50/211)
Igen, már láttam de azért köszi. :D

Köcsög Rudy...xD
Haversrac 2012 okt. 08. - 01:59:46 Előzmény _Freddy_
(49/211)
szevasz Freddy,

Online a 00. részben egy 9 perces részben megtudhatod mi lett Nathannel:)
Aki nem tudná nos a srác boldogan élt újdonsült barátnõjével és annak fiával Las Vegasban, Nathan lement egyet kaszinózni és sorra nyert ugyanis az új képessége a bûvésztrükkök valósággá tétele azaz a kockával mindig meg tudta dobni az adott számot:D Természetesen a kaszinó vezetõinek egy gyanús lesz elkezdik üldözni, közben kiszart egy nyulat is, majd visszamegy a lakására elfogják és bebörtönzik. Felhívja a csapatot, de pont maga Rudi veszi fel és leteszi:D Így lett vége a 00. résznek a 3. évadból
9/10
murdanom 2012 okt. 05. - 22:03:13 9/10 Előzmény teardrops
(48/211)
Én is azt hittem egy ideigXD
9/10
murdanom 2012 okt. 05. - 22:01:43 9/10
(47/211)
Feliratosan sikerült végignéznem és...WoW!Ha lesz folytatás én örülnék neki, de ha nem akkor sincs baj és(bár én még számítottam vmi ütõs fordulatra a végén) ez a befejezés vmi eszméletlen király lett.:D
Ha szakmai szemmel nézzük(bár én nem vok vmi nagy szakember) szerintem: a színészek teljesen elfogadhatóak, a karakterek egész érdekesek, a látvány/akció...hát ahol kell ott van és jó is, de messze nem ez benne a lényeg és a sztori az nagyon ott van!!Ja és a magyar szinkron természetesen alulmúlja az eredetit, de szerintem egyáltalán nem rossz.
SPOILER
Valamit nem értek: A végén ott a halott kiscsaj aki rájött h a bosszú céljából tért vissza(féligmeddig) a halálból.Aztán megöli Alisha-t és nem szerepel többet.Alisha megölése hol van a bosszúja beteljesítésétõl??Mégcsak nem is õ ölte meg!WTF???
SPOILERVÉGE
Andy3 2012 okt. 05. - 19:21:53
(46/211)
Annál sokkal jobb képességet kapott, megnyugtatlak :D Most már nincs sok hátra és megtudod, majd kíváncsi leszek a véleményedre ;)
teardrops 2012 okt. 05. - 19:02:23 Előzmény Andy3
(45/211)
Nem jól emlékeztem, még csak most jön majd a 6. rész...
Pedig ebben, az ötödikben már kezdtem azt hinni, hogy szuperhallása van, emrt meghallja a sírást.:-D
Nodemostmár-csakazértis kivárom a részt!:-)
G.I. Rambo 2012 okt. 03. - 19:23:29
(44/211)
A csodálatos Viasat6 reklám természetesen elárulta, hogy mi lesz az új felügyelõtiszt szerepe, ezáltal lelõve az egész részt.Grat.
agarik 2012 okt. 02. - 19:21:42
(43/211)
Õszintén mondom, én valahogy nem várom minden héten az új részt.

Elsõre egy angliába helyezett/angolok készítette Heroes-koppintásnak tûnt, és bár ahhoz képest rátalált egy önálló hangra, de az egyszerûen nem köt le.
Az egész vhogy csak szüttyögés. Bemegyünk minden nap a közmunkára, ott elbasszuk az idõt, aztán vége a résznek.
Okés, egy sör mellett elmegy mert ilyen rohadt késõn már baszott hideg van odakint... De ha ezt akarom, inkább élõ emberekkel csinálom ugyanezt.

Most komolyan, ez sehol sincs mondjuk a Hex-hez képest.
Andy3 2012 okt. 01. - 20:42:51
(42/211)
Hát nekem õ a kedvenc karakterem a soriból :D Hihetetlen egyéniség szerintem, bírom nagyon a poénjait! Egyébként pedig a képességérõl elöljáróban annyit, hogy talán a legjobb, legalábbis én szívesen elfogadnám és nem cserélném el semmiért (ennek a kis szójátéknak amúgy még jelentõsége lesz :P)
Én magam részérõl maradok Alishánál, annyira édes^^
teardrops 2012 okt. 01. - 20:18:17
(41/211)
JaaajTeee, csak nem árulod el! :-D
...bár addig már csak egy rész, van, ha minden igaz. Köszi.

Amúgy meg végülis igen... annyira lökötthülyegyerek ez a srác, hogy már majdnem bírom (merthogy, õszintén szólva, elég idegesítõ karakter - de lagalább szép szemei vannak ;-D).
Andy3 2012 okt. 01. - 19:46:08
(40/211)
Az elsõ évad legvégén derül ki, vagyis a 6. rész végén :D Szerintem nézd meg, mert ütõs jelenet(ek) lesz(nek)!
teardrops 2012 okt. 01. - 19:31:12
(39/211)
Elkezdtem nézni, de azt hiszem, nem fog sokáig tartani,
viszont arra kíváncsi vagyok, áruljátok el, léccilécci,
még, ha spoileres is, hogy
Gyönyörûszemû Nathannek van/lesz képessége? Ha igen, micsoda? Ha nem, miért nem? Kiderül?
Talena 2012 szept. 26. - 17:22:37
(38/211)
Mindenkinek joga van véleményt alkotni. Lehet, hogyha nem egyben látom, nem értem én sem, és marhaságnak tartanám... de speciel ezért (sem) szeretem a hetente jövõ részeket. Mire jön a következõ, vagy elfelejtem/hirtelen nem jut eszembe az elõzõkbõl néhány fontos momentum, vagy nem értem az összefüggéseket, és így nem is köt le. Ez a sorozat tipikusan azok közé tartozik, amiben igen fontos dolgok, összefüggések vannak, és ahhoz képest, hogy hány idõvonal, illetve alternativa is jelenik meg, talán ha 2-3 kérdés maradt nekem nyitva a 3 évad megtekintse után.

SPOILER

Az egyik ilyen kérdés nekem is ez a bizonyos videós...
a második is második évad, és ugyanezen rész miatt: hogy végülis hogy tudja meg a "jelenkori" Simon, hogy Alisha-val össze fog jönni, illetve honnan tudja meg a búvóhelyet... merthogy ugye "menet közben" lesi ki láthatatlanul, de az az idõvonal kiesik amikor Curtis visszatekeri az idõt.

Bár azt alá kell írnom, hogy a Simon-Alisha kapcsolat lehet, future-Simon nélkül is kialakult volna, legalábbis a 3. évad nácis részében ez (is) derül ki.

SPOILER OFF
fo.ma 2012 szept. 24. - 11:15:14
(37/211)
Nem volt szerencsém végignézni egy évadot sem, én a tv-ben nézem, ahol még csak 3 rész ment le. Ez alapján alkottam véleményt. Lehet, h folytatom a nézését és egy idõ után megváltozik a véleményem, de az eddigiek alapján tartom, amit mondtam. Tarthatod te is, nem is akarlak meggyõzni arról, h nekem van igazam, de te sem tudsz.
fo.ma 2012 szept. 23. - 20:36:54
(36/211)
Már bocs hogy azt hittem, itt bárki elmondhatja a véleményét. Esküszöm nem akartalak vérig sérteni vele.
De akkor is, ez egy közönséges, unalmas, fárasztó marhaság, aminek se eleje, se vége! Maradj meg ennél, ha neked ez tetszik!
Eerika 2012 szept. 20. - 19:59:37
(35/211)
Ezeket az idõvonalas dolgokat irtóra szeretem, csak nem mindig értem elsõre.
fo.ma 2012 szept. 18. - 21:02:01
(34/211)
Unalmas marhaság ez.
offtopic
agarik 2012 szept. 16. - 10:46:23
(33/211)
köszke
10/10
offtopic
_Freddy_ 2012 szept. 15. - 07:50:41 10/10
(32/211)
na erre én is kíváncsi vagyok :D vannak benne ilyen hibák, ha egyáltalán hiba :D